Revlon, Uniq One, Coconut 10 in 1 (Odżywka kokosowa w sprayu)

Revlon, Uniq One, Coconut 10 in 1 (Odżywka kokosowa w sprayu)

10 prawdziwych efektów stosowania odżywki kokosowej w sprayu Revlon Uniq One Coconut 10 in 1:
- naprawa suchych i zniszczonych włosów,
- błysk i wygładzenie kręconych włosów,
- ochrona przed wysoką temperaturą,
- jedwabista gładkość,
- ochrona włosów farbowanych,
- ułatwia prostowanie,
- niewiarygodne rozczesywanie,
- zapewnia długotrwałe utrwalenie,
- zapobiega rozdwajaniu końcówek,
- pozwala nadać fryzurze wymarzony kształt.

Miłe zaskoczenie

Przede wszystkim muszę zaznaczyć że jestem posiadaczką najbardziej kapryśnych świecie włosów. Są suche, cienkie i wciąż walczę z ich ilością (czytaj wypadanie).
Ta odżywka na samym początku nie przypadła im do gustu. Właściwie nie robiła na tych włosach nic poza pięknym kokosowym zapachem. Ostatnio jednak moje włosy postanowiły się do niej przekonać i po jej zastosowaniu są na prawdę mięciutkie i wygładzone (jak na moje ograniczone możliwości) Ułatwia rozczesywanie i nie przetłuszcza włosów (pomimo gęstej konsystencji). Według mnie warto spróbować :)

Najlepsza w sprayu

Najlepsza odżywka w sprayu jaką miałam .
Włosy łatwo się rozczesują, są gładkie , mniej się puszą. Bardzo ładnie pachnie i jest wydajna . Cena nie jest jakaś bardzo wysoka około 25/30 zł

Warta swojej ceny!

Najlepsza odżywka jaką miałam. Zakochałam się w przepięknym kokosowym zapachu, który utrzymuje się bardzo długo. Ułatwia rozczesywanie i nie robi efektu tłustych włosów (jest biała i bardzo gęsta). Odżywia włosy z końcówkami. Chrono przed temperaturą, nadaje objętości i wygładza włosy. Plusem jest też to, że jest bez spłukiwania-oszczędność czasu. Cudowna ! Warto w nią zainwestować!

Hit!

Jeszcze leprza,bo kokosowa wersja mojej ukochanej odżywki.
Kosmetyk działa zgodnie z obietnicą producenta. Doskonale odzywia i nablyszcza,ułatwia rozczesywanie. Chroni przed wysoką temperatura. Bardzo praktyczne opakowanie, produkt bardzo wydajny.
Dla mnie idealny,nie dostrzegam minusów!

Idealny by z "siana" zrobić loki HIT

Od razu zaznaczam że oceniam efekt po użyciu też odżywki trochę niezgodnie z przeznaczeniem;)
Mam bardzo suche, kręcone, uwrażliwione i trochę rozjaśniane włosy. Ostatnio używam płynu Loxon 2% wiec już całkiem je "dobiłam". Siano na głowie sterczy prawie pionowo;/
Zakup tez odżywki zrobiłam aby ochronić włosy na plaży przed słońcem i wodą morską. Na plażę jeszcze nie dotarłam ale już użyłam.
Po naciśnięciu pompki ma mej dłoni pojawił się biały, pachnący lekko kokosem krem o przedziwnej konsystencji: ani spływającej ani też twardej. Zaaplikowałam może 12 psiknięć na suche "siano". Włosy mam półdługie i jest ich dużo. Nie jest to typowy olejek, nie natłuścił włosów z efektem "tłustych" włosy były matowe, ciężkie. Po 2 godzinach umyłam głowę 2 razy szamponem przeciwłupieżowym, bo akurat musiałam takiego użyć, Jak wiadomo, nie poprawia on stanu włosa.
Potem musiałam wykonać pilne obowiązki w domu i nawet nie spojrzałam w lustro. Kiedy spojrzałam w nie po ok godzinie, włosy były już prawie suche. Nie uwierzyłam od razu...Spojrzałam jeszcze raz. WOW!!!!!!! Burza pięknych lśniących, puszystych loków!!!!!!!!!!!!!!!!Jak z 10 lat wcześniej, kiedy były 10 lat młodsze;))))
To ja tu wydaję fortunę na preparaty do loków ( w większości mało skuteczne) a tu taka niespodzianka?!!!
oczywiście po nocy loki troche się zdeformowały, ale to normalne. Przynajmniej mogę teraz uczesać włosy bo po preparatach do definiowania loków tylko mycie głowy od nowa pozostawało.
Od razu chcę kupic tej odżywki większą ilość aby mi nie "znikła" ze sprzedaży.

Idealna odżywka

Pierwszy raz spotkałam się z odżywką w salonie fryzjerskim.
Jak dla mnie idealna,dobrze rozczesuje włosy i ma świetny zapach.Włosy po użyciu się nie plączą.Przy czym zostaje wspaniały zapach kokosów na włosach.
Minusów brak !

Używam tego produktu od: 1,5 roku