Variete, Krem nawilżający z filtrem UV oraz koktajlem owocowym

Variete, Krem nawilżający z filtrem UV oraz koktajlem owocowym

Kosmetyki VARIETE zostały stworzone specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji każdego typu cery wymagającej intensywnego nawilżenia, natłuszczenia oraz ochrony przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Krem nawilżający Variete szybko nawilża skórę powodując jej widoczne wygładzenie i poprawę elastyczności.

Cera nabiera ładnego, zdrowego kolorytu, jest odświeżona i zdrowsza.

Lekki, bardzo przyjemny w użyciu krem nawilżający o własnościach ochronnych, przeznaczony do każdego typu cery.

Krem można polecić do każdego typu cery od bradzo młodej do dojrzałej. Głownie na dzień, ale może być stosowany na noc, jako kosmetyk nawilżająco-ochronny do podstawowej pielęgnacji twarzy i szyji.

Krem dobrze się wchłania, można stosować go również pod makijaż.

Zawiera: Zestaw naturalnych ekstraktów z owoców, połączony w aromatyczny, pielęgnacyjny koktajl owocowy variete na bazie poziomki peruwiańskiej i awokado

Odpowiednio dobrany kompleks witamin E+C+F(NNKT) i filtrów zapewniających skórze doskonałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska

Jeden z lepszych

Tego kremu używałam jakiś czasu temu, jednak do tej pory mam do niego sentyment. To jeden z moich pierwszych kremów do twarzy. Od samego początku mi się spodobał - delikatna, śmietankowa konsystencja, przyjemny (ale niezbyt intensywny) zapach, fajne opakowanie. I jeszcze jeden plus: w opakowaniu była szpatułka, która umożliwiała nałożenie kremu na twarz, bez konieczności dotykania samego kremu. Co do jego działania to muszę przyznać, że idealnie spełniał on swoje funkcje - nawilżał i odżywiał cerę. Mam nadzieję, że do niego kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od: ostatni raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

przeciętny

w trakcie poszukiwań kremu idealnie nawilżającego, licząc na dobrą przecież dermikę, popełniłam zakup tego kremu i srodze się zawiodłam. Może i nawilża, ale ja tego działania nie zauważyłam w takim stopniu, aby ów krem zyskał moją pozytywną opinię. Moim zdaniem - absolutny przeciętniak.

Używam tego produktu od: zużyłam 1
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

super!

Witam uwielbiam ten kremik w każdy słowa znaczeniu heh ślicznie pachnie cukiereczki, super nawilża cerę, przez cały dzień cera jest miękka w dotyku i jędrna. Polecam !!!

Używam tego produktu od:pół roku

Botoksu zastosowania

świetny krem

Jestem naprawdę baaardzo na tak!
Skóra po tym kremie (używam na dzień, pod makijaż) jest niezwykle gładka, bardzo nawilżona, lekko natłuszczona - w sam raz. Idealna! Otoczenie zauważyło pozytywną zmianę i odmłodziło mnie mocno!
Wygładza i zmiękcza, a przede wszystkim nawilża. Czegóż chcieć więcej :)
Bardzo podoba mi się zapach (ja czuję w nim świeże owoce :)),
śmietankowa konsystencja, i opakowanie też niczego sobie. Świetny krem na rozpoczęcie dnia!

Używam tego produktu od: 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno w całości, drugie rozpoczęte

wysusza

Kupiłam ten krem, poniewaz uwazam Dermike za dobra firme... Okazal sie totalna pomyłka. Wysuszył mi twarz, wiecej go nie kupie. Polecam krem nawilzajacy z AA i tanszy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

nie kupię go już nigdy

witam ten krem jest okropny ponieważ po paru dniach wyszły mi chrostki czerwone na buzi. nie powiem może szybko sie wchłania ma ładny zapach ale skóra wcale nie jest gładka przez cały dzień wogóle jest matowa i szorstka.

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

bubel

okropny krem. nie nawilża, podrażnia, pachnie niespecjalnie, nie zauważyłam żadnego działania dobroczynnego. jedynym plusem jest to, że szybko się wchłania.
po wielu nieudanych podejściach wyrzuciłam go po prostu :]

Używam tego produktu od: próbowałam się do niego przekonać przez około 3 tygodnie

a mnie się podoba

Generalnie nie znoszę kremów!! Zwykle "czuje je" na twarzy, co doprowadza mnie do szaleństwa. Z drugiej strony są kremy, których na twarzy nie ma w ogóle i moja skóra zaraz jest szorstka i ściągnięta. Ten kremik nie należy do żadnej z tych 2 grup!!! Nawilża, skóra jest po nim miękka i delikatna. Co najważniejsze nie pozostawia na twarzy tłustej, nieprzyjemnej powłoki.

Na pewno kiedyś go jeszcze kupie

Używam tego produktu od:roku

bez specjalnych umiejętności

Kolejny raz sprawdza się powiedzenie, że jak coś służy do wszystkiego to jest do niczego. Gdyby nie zapach kojarzyłby mi się z lekkim kremem dla dzieci. Ani nie nawilża dobrze, nie natłuszcza też, choś cieniutką błyszczącą warstwę zostawia. Więc raczej działa ochronnie, szczególnych właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Smarowanie po umyciu buzi na zasadzie nie dopuszczenia do utraty wilgoci po użyciu środków myjących. I nic ponadto. Może przy okazji ładnie zmiękcza skórę - czyli jak w przypadku właśnie nie natłuszczających kremików dla dzieci. Zapach pobudza i orzeźwia. Konsystencja o przyjemnej gęstości, nie za rzadka, puchata.

Używałam tego produktu przez: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek+próbka

Dobry

Używalam tego kremu przez cale ubiegle wakacje (oczywiscie nie do opalania) i muszę przyznać, że się sprawdzil. Dobrze nawilżal, szybko sie wchlanial, twarz się po nim nie świecila. Po mimo braku określonych filtrów, zapewnil wystarczającą codzinną ochronnę przed sloncem. Ogólnie - bardzo przyjemny krem.
Ale owocowego zapachu zupelnie nie wyczulam!

Ok

Kupilam raz, byl ok ale bez rewelacji, zapach niespecjalny, ale za to szybko sie wchlanial i nie bylo problemow z makijazem. Nie kupie go wiecej bo sa lepsze za podobna cene jak np. Nivea

podrażnia

Początkowo krem bardzo mi sie podbał.. miła śmietankowa konsystencja oraz zapch który uroczo kojarzył mi się z poziomkami i w środku zimy przywoływal miłe wspomnienie o lecie...:)
Ale na tym koniec. Po Dermice mozna by się spodziewać jednak większych rewelacji, średnio pielęgnuje a w dodatku wywołuje po jakimś czasie podrażnienia. Skóra zaraz po aplikacjii reaguje zaczerwienieniem choć nigdy nie spotkało mnie to ze strony kremu - na potwierdzenie tegoż moge tylko dodać, że to samo wystąpiło u mojej koleżanki.

Co ciekawe wraz z niemiłymi doznaniami nawet zapach tego kremu kojarzyć mi się zaczął nie inaczej jak tylko.. ze sfermentowanymi owocami :(