Vis Plantis, Olejek różany do twarzy, szyi i dekoltu z olejkiem macadamia

Vis Plantis, Olejek różany do twarzy, szyi i dekoltu z olejkiem macadamia

Olejek różany z nasion królowej kwiatów, symbolu miłości, siły i piękna, przeciwdziała starzeniu się skóry. Bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, linolenowy i witaminy sprzyja regeneracji skóry i odżywia ją. Wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Łagodzi blizny i przebarwienia. Nawilża, odświeża, poprawia elastyczność i jędrność cery.
Polecany do wszystkich typów cery, zwłaszcza zniszczonej, z uszkodzeniami, suchej, wrażliwej, dojrzałej, skłonnej do zmarszczek.

Stosowany od czasu do czasu bardzo fajnie nawilza i łagodzi podrażniona twarz ale zbyt częste używanie grozi, niestety, zapchaniem :( Świetnie sprawdza sie natomiast do olejowania wlosow na noc, super do przesuszonych dłoni, dekoltu, szyi.

Godny polecenia.

Olejków do pielęgnacji twarzy używam już od dłuższego czasu, więc coraz trudniej u mnie o efekt "wow". Każdy kolejny chyba po prostu utrzymuje jej dobry stan. Ten olejek przyjemnie pachnie różą, nienachalnie. Używam go na twarz, szyję i dekolt na noc. Rano budzę się z odprężoną, odżywioną, sprężysta skórą. Mam suchą cerę, ten rodzaj pielęgnacji sprawdza się u mnie najlepiej.

Mieszanka

Bardzo przyjemny produkt, połączenie dwóch polecanych i zachwalanych olejków. Uwielbiam stosować go na noc, na dzień nigdy nie próbowałam, nie odważyłabym się tego zrobić chyba z żadnym kosmetykiem w tej formie.
Jest tłustawy, ale nie bardzo uciążliwie, jak niektóre znane mi produkty. Ślicznie pachnie, przyspiesza regenerację uszkodzonych partii mojej twarzy, przesuszeń i ranek.
Opakowanie niewielkie, wygodne, z pompką.

Tłuścioch

Według mnie do twarzy się nie nadaje. Mam cerę mieszaną, która lubi się przesuszać, olejek kupiłam z myślą o niej, pamiętając, że olejek różany, a także macadamia były super. Nie wiem jakim cudem z połączenia dwóch fajnych olejków wyszło coś takiego. Niby krzywdy nie robi, ale daleko mu do ideału. Stosuję czasem na zmianę z kremem i olejkiem truskawkowym. Plus za fajne opakowanie, ładny zapach... Ale ogólnie przeciętny.

Dobry, ale tłusty

Olejek pięknie pachnie różami. Kupiłam go z myślą o stosowaniu na twarz, ale okazał się za ciężki, nie wchłaniał się dobrze. Stosowałam go na noc, ale rano twarz była tłusta i zbyt obciążona. Na dzień w ogóle go nie polecam.
Znalazłam dla niego inne zastosowanie - jako serum na dłonie. I tu spisał się dobrze. Gdy za bardzo je wysuszyłam to ładnie je nawilżał, szybko się wchłaniał i dłonie miło pachniały. Niestety, po ok. 4 miesiącach zjełczał, zaczął śmierdzieć i musiałam go wyrzucić...

Polecam !!!

Olejek uratował moją buzię w okresie zimowym - zmienna pogoda, ogrzewanie itp. wszystko to sprawiło, że moja cera stała się przesuszona i podrażniona.
W międzyczasie używałam maski do rąk i balsamu z tej samej firmy - oba produkty spisały się u mnie rewelacyjnie więc zaryzykowałam i skusiłam się na olejek ;) ulgę mojej cerze przyniósł już po pierwszym użyciu :)

Olejek zamknięty jest w małej przezroczystej buteleczce z w miarę wygodną "pompką". Ma ładny zapach, typowo różany ale nie drażniący; jak na olejek ładnie i szybko się wchłania, nie mamy uczucia nadmiernie przetłuszczonej skóry co w przypadku niektórych olejków często się zdarza.
Nie zapycha - a tego bałam się najbardziej bo moja mieszana cera niezbyt dobrze toleruje olejki :/ skóra po jego użyciu jest mięciutka, gładka i porządnie nawilżona.
Olejek zazwyczaj nakładałam wieczorem a rano moja buzia była jak nowa. Teraz w okresie letnim również go używam tylko, że nie codziennie- przeważnie nakładam go po użyciu kosmetyków mocno oczyszczających, które pozostawiają skórę bardzo ściągniętą.

Jest bardzo wydajny - opakowanie wystarczyło mi na kilka dobrych miesięcy; kosztuje niewiele i dostaniemy go praktycznie w każdej aptece i większych drogeriach.

Polecam :)

przemiły

Jakis czas temu zmieniłam totalnie wieczorna pielegnacje mojej tłustej skory. Po oczyszczeniu ograniczam sie jedynie do wody termalnej i olejkow , ewentualnie do Alantanu Dermo Line wymiesznaego z olejkiem.
Ten stosowałam przez ostanie 2 miesiace.
Jest przyjemny w stosowaniu - miło pachnie róza, rozprowadza sie leko na wilgotnej skorze, wchłania sie szybko.
Nawilza, wygladza , przyspiesza gojenie wypryskow oraz jakby \'\'odswieza\'\' twarz. Skora jest jakby bardziej promienna, wyglada zdrowiej.Likwiduje suche skorki.
Idealny do stosowania po porzadnym peelingu, rano buzia po takim zabiegu jest gładka i miekka. Fantastycznie \'\'lezy\'\' na niej kazdy podkład.

W zasadzie nie jest to olejek rozany z olejkiem makadamia tylko na odwrot ;)
Wydajny, skuteczny, ładnie pachnie, buteleczka zgrabna, pompka działa bez kłopotu do ostaniej kropli.
Nie jest to co prawda moj ukochany Nuxe ale za ta cene tylko brac i testowac.
Polecam.Mam jeszcze kilka produktow do sprawdzenia ale ten olejek na pewno sobie jeszcze odkupie.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Bardzo fajny produkt

Jestem w trakcie kuracji dermatologicznej Atredermem, który powoduje straszne złuszczanie skóry, zaczerwienienie i podrażnienie przez kilka dni po nałożeniu. Ten olejek pomaga w usuwaniu złuszczajacego się naskórka w delikatny sposób, łagodzi podrażnienie, wypryski szybciej się goją. W dzień po użyciu Atre nawet posmarowanie kremem Bambino powoduje pieczenie, przy tym olejku go nie ma. Skóra jest miękka, elastyczna i gładka.

Jeśli użyje się rozsądnej ilości szybko się wchłania nie zostawiając tłustej powłoki, kropelka rozsmarowana odpowiednio wcześniej nadaje się nawet pod makijaż i pomaga ukryć suche skórki, które często uwidaczniają się pod podkładem. Poza tym sprawdza się też na dekolcie i dłoniach. Niestety olejku różnego jest w składzie niewiele więc pewnie więcej roboty robi jednak olejek macadamia... Ale zapach jest typowo różany, nie bardzo mocny ale jednak wyczuwalny i długo się utrzymuje. Konsystencja typowo olejkowa, choć trochę lejąca, wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego