My Secret, Natural Beauty, Eye Shadow Palette (Paleta czterech cieni do powiek)

My Secret, Natural Beauty, Eye Shadow Palette (Paleta czterech cieni do powiek)

My Secret Natural Beauty Eye Shadow Palette to paleta matowych cieni w odcieniach nude, które podkreślą naturalne piękno. Jedwabista i delikatna struktura ułatwia aplikację.
Cienie Natural Beauty My Secret znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas.

prasowane
poczwórne
Efekt
matowe

Bardzo średni

Skusiłam się brązami. Zadowolona jestem z białego i różu, bo tutaj pigmentacja nie ma znaczenia. Dwóch dolnych nie używam. Pigmentacja słaba. Na dolnej powiece niczym podbite oko wygląda. Ogólnie chyba ta pigmentacja mnie rozczarowała. U chińczyka kupiłam lepiej widoczny pomimo obsypywania. Dla mnie mocna trójka.

Na codzień i okazję

Fajna paletka, kupiłam na promocji i jestem zadowolona. Dobra pigmentacja, nie osypują się, dobrze rozcierają się, tanie a zarazem wygodne opakowanie które służy na długo.

Dobra paletka za niską cenę

Mam zestaw dark side. Można nim wyczarować zarówno lekki codzienny makijaż, jak i mocne smoky.
+ mocno napigmentowane
+ dobrze się rozcierają
+ na bazie trzymają cały dzień w biurze
+ solidne opakowanie

- czarny bardzo pyli

Dobre paletki na codzień

Paletka z my secret którą posiadam utrzymana jest w jesiennych kolorach. Cienie są bardzo wydajne, mają dobrą pigmentację która podbita bazą jest idealna do codziennego makijażu. Paletka jest wykonana z grubego plastiku, nic się nie łamie, nie ma dodatkowego pędzelka czy pacynki co również jest na plus bo zazwyczaj te dodawane do produktów są niskiej jakości i tylko zabierają miejsce. Cienie nie blędują się idealnie i odrobinę się osypują ale są ok.

Genialne :)

Mam wersję kolorystyczną Romantic Date - beż, jasny róż, jasny brąz i ciemny brąz. Paletka idealna do codziennych makijaży, cienie mają świetną pigmentację i bardzo dobrze się blendują i nie tworzą plam. W tej cenie jakość jest świetna, uważam, że nie odbiega jakością od droższych cieni. Uwielbiam ją :)

Równie dobre co wersja 'Hot colors'

Mam dwie paletki z tej serii - Autumn blossoms i Dark side. W załączniku moje paletki.

'Dark side'
Ta paletka to cienie w kolorze beżu, chłodnych brązów. Co najważniejsze cienie te nie rudzieją na mojej skórze. Większość brązów niestety na mojej skórze staje się dziwnie ruda. Paletka nadaje się do przyjemnych, wieczorowych makijaży jak i dziennych w naturalnych kolorach. Cienie nie są zbyt kredowe, są przyjemne w nakładaniu, nie znikają z powieki po roztarciu, są b. przyjemne w stosowaniu. Są dobrze napigmentowane, b. wygodne w używaniu. Dobrze trzymają się powieki. Polecam

Autumn blossoms
Do tej paletki też nie mam nic do zarzucenia. Paletka jest b. w jesiennych kolorach. Bardzo lubię z niej używać tego koloru z góry po prawej stronie. Jest to złamany róż z nutką czerwieni lub wręcz bordo. Bardzo też przydatny jest kolor na jego przeciwległym rogu, czli schłodzony lekko czekoladowy brąz. Paletka także nie ma zbyt kredowej konsysrencji, jest bardzo przyjemna w użyciu. Nie znikają z powieki po roztarciu, są b. przyjemne w stosowaniu. Są dobrze napigmentowane, b. wygodne w używaniu. Dobrze trzymają się powieki. Polecam

Także obie paletki są b. udane. Polecam.

Super! :)

Świetna jakość za niską cenę. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, nie kruszą się i nie obsypują.Posiadam wersję z beżowym cieniem. Stosuję go na co dzień. Jestem bardzo zadowolona z ich zakupu :)

bardzo dobre

Zalety:
+ cienie są dobrze napigmentowane
+ mam paletkę w odcieniach brązu i beżu, więc idealnie sprawdzają się w codziennym makijażu
+ bardzo dobrze się je rozciera
+ nie podrażniają oczu

Bardzo lubię

Posiadam wersje NUDE LOOK . Paletka jest solidnie wykonana nie rozwala się a napisy się nie ścierają. Cienie mają doskonałą pigmentacje są matowe i można wyczarować nimi bardzo naturalny dzienny makijaż. Mamy dwa brązy oraz dwa beże. Do paletki dołączony jest dwustronny aplikator który sprawdzi się jeśli nie będziemy miały nic innego po ręką jednak nie rozetrzemy nim cieni na powiece.Paletka kosztuje ok 12 zł więc myśle ze to dobra cena jak na cztery cienie . Bardzo polecam

Fajna

Posiadam paletkę "Autumn Blossoms". Cienie są w plastikowym, ale dobrze wykonanym opakowaniu, napisy się nie ścierają. Dołączona jest dwustronna pacynka, ale jej nie używam. Mamy tu dwa cienie matowe i dwa o satynowym wykończeniu. Cienie są całkiem nieźle napigmentowane, nie osypują się, wytrzymują cały dzień. Można z tych cieni zrobić ciekawy makijaż oka. Kolejnymi jej plusami jest cena i dostępność.

WOW!

Posiadam paletkę dark side. Fantastyczna pigmentacja, trwałość, w ogóle to jak się z nimi pracuję, jak się je blenduje! CUDO! W promocji dałam za nie... 8,39!

Bardzo średnie

Kupiłam tę paletkę jako moje pierwsze cienie i zachwycona nie jestem. Opakowanie jest solidne, a cienie mocno napigmentowane, jednak blendują się bardzo mizernie. Zwłaszcza ciemniejsze są trudne w obsłudze - trzeba ich nakładać malutko, żeby w jednym miejscu nie wyszła plama koloru. Osypują się dość znacznie.
Na pewno nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania