Astor, Perfect Stay, Concealer 24 h + Primer (Korektor pod oczy)

Astor, Perfect Stay, Concealer 24 h + Primer (Korektor pod oczy)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 6,5 ml

Korektor Perfect Stay 24H Concealer +Primer pomoże Ci ukryć niedoskonałości i cienie pod oczami oraz rozświetli okolice oka. Zawartość bazy pod make-up zapewnia trwałość do 24 godzin. Ekskluzywna formuła z bazą w składzie optymalnie przygotuje skórę pod makijaż. Dzięki odpornej na ścieranie formule, tylko jedna aplikacja wystarczy, aby pokryć niedoskonałości i cienie pod oczami na cały dzień. Poręczny aplikator zapewnia perfekcyjne, a za razem łatwe nakładanie kosmetyku.

Dla mnie NIE

Korektor waży się, wchodzi w zmarszczki i wygląda po prostu źle. Dodatkowo nie zakrywa moich cieni pod oczami, które nie są aż tak wymagające.
W trakcie pudrowania (próbowałam wiele pudrów, więc to nie ich wina)- odkleja się od twarzy i robią się dziury. Zdecydowanie nie kupię go kolejny raz.

Dobry

Korektor ten kupiłam skuszona promocja w drogerii i miłe mnie zaskoczył. Ma bardzo jasny odcień, który się nie utlenia co jest jego dużą zaletą. Nie roluje się i nie zbiera w zmarszczkach. Kryje dość dobrze ale nie perfekcyjnie. Nie mam jakich wielkich sinców pod oczami także mi wystarczy odrobina produktu. Trzeba go dobrze utrwalić pudrem i trzyma się nieźle

NeverEnding Story

Myślałam, że nigdy się nie skończy i niestety nie byłam z tego powodu zadowolona. Był ciężki, wchodził w zmarszczki, wyglądał trochę ciastkowato i przede wszystkim miał paskudny, łososiowo-pomarańczowo-brązowo-brudny kolor. Do twarzy się kompletnie nie nadawał, zużyłam go jako bazę pod cienie, ale też nie wyglądał ładnie. Wyrzuciłam końcówkę, bo minął termin ważności od otwarcia. Jeden z gorszych, nie polecam

Taki sobie

Używałam go w duecie z podkładem z tej serii i korektor sprawdził mi się dużo lepiej, jednak nie jest on ideałem, raczej takim średniaczkiem. Dużą zaletą jest gama kolorystyczna, a odcień najjaśniejszy jest prawie biały, więc idealny dla bladziochów!

Miało być pięknie...

Kupiłam go skuszona pozytywną recenzją Hani DigitalGirl, więc od razu pokładałam w nim wielkie nadzieje. Konsystencja jest kremowa, zapach nieco mi przypomina farby plakatówki. Wybrałam najjaśniejszy kolor bo jestem dosyć blada jednak jakoś nie stapiał się on z cerą i podkładem i kończyłam jako śnieżnobiała panda. Korektor ma średnie krycie, które myślę że można by stopniować. Po dłuższym czasie stosowania zauważyłam jednak, że przesusza delikatną skórę pod oczami. Po utrwaleniu go pudrem wygląda dobrze tylko przez jakiś czas później zaczyna się robić wyjątkowo suchy, szorstki, spękany jak wysuszona pustynia a jego faktura wygląda jakby ktoś sypnął nam piachu pod oczy. I właśnie to do moim zdaniem dyskwalifikuje... Może sprawdzi się u kogoś kto ma idealnie gładką i nie wymagającą skórę pod oczami :/

Zbyt kryjący?

Nie sądziłam, że kiedykolwiek trafię na produkt ZBYT kryjący.
Stosowałam go pod oczy i do rozjaśnienia przy konturowaniu, jednak efekt nie był moim zdaniem zadowalający - nawet po nałożeniu podkładu, twarz nie wyglądała zbyt naturalnie (przejaśnienia).

Bardzo dobry

Używam pod oczy i jako rozjaśnienie poszczególnych partii twarzy przy jej konturowaniu. Posiadam kolor ivory, sprawdza sie na prawdę dobrze. Krycie jest bardzo dobre (choć nie mam zadnych cieni pod oczami, tylko lekko widoczne żyłki) a trwałość produktu jest rewelacyjna (korektor jest juz zmieszany z primerem) utrzymuje sie idealnie przez cały dzien, bez ciasteczka!
Wszystko o co zapewnia producent sie zgadza.
Zdziwiona jestem, ze tyle jest tutaj negatywnych opinii. Ja jestem bardzo zadowolona.

:-/

Fajna gama kolorystyczna, najjasniejszy byl dla mnie nawet moze troche za blady. Jak dla mnie dyskwalifikacja za krycie, jesli mozna to nazwac kryciem, a w korektorze chodzi przeciez glownie o to. Nic dziwnego sie z nim nie dzialo jednak za brak krycia na pewno go nie kupie.

Polecam ten korektor

Długo szukałam w drogeriach tak jasnego korektora, jak ten. Posiadam najjasniejszy kolor produktu i jest dla mnie niemalże idealny, a skórę mam naprawdę bardzo, bardzo jasną. Na twarzy utrzymuje się bardzo długo, nie roluje się i nie waży. Odpowiednio przypudrowany pod oczami bardzo dobrze trzyma się od rana do wieczora, gdy pudruję go w tym miejscu delikatnie to również wygląda dobrze. Jedynym jego minusem, który dostrzegam jest to, że szybko zastyga, więc trzeba szybko rozłożyć go na twarzy, ale już do tego przywykłam i nie sprawia mi to problemu. Używam go także na pojedyncze wypryski i bardzo dobrze je zakrywa. Uwielbiam ten korektor

naprawdę fajny

O tym korektorze przeczytałam bardzo dużo negatywnych opinii i byłam troszeczkę zdziwiona bo jak dla mnie korektor ten okazał się bardzo fajny. Mam go w kolorze ivory, który jest bardzo jasny ale dla mnie wręcz idealny bo jestem strasznym bladziochem. Nie mam dość dużych sińców pod oczami, więc do końca nie wiem jak z jego kryciem, ale moje małe zasinienia przykrywa idealnie i ładnie rozjaśnia okolice oczu. Ma bardzo lekko formułę co również mi się spodobało. Nie zauważyłam też żeby się rolował czy wchodził w załamania i zmarszczki. Według mnie jest nawet lepszy niż rozsławiony korektor z Catrice, który dla mnie był za ciężki. Jednym minusem tego korektora jest to że bardzo szybko zastyga przez co trzeba bardzo szybko na nim pracować żeby ładnie wyglądał. Jak dla mnie jest naprawdę fajny. :)

Uczulenie!

Mimo świetnego krycia pojawiło mi sie uczulenie. Jestem bardzo zawiedziona ponieważ myślałam że w końcu znalazłam swój idealny korektor. Korektor bardzo dobrze krył niedoskonałości i utrzymywał sie 8godzin z przypudrowaniem.

przeciętniak z niego

Kupilam go dawno temu a komplecie z podkladem.
Posiadam najjasniejszy odcien, ktory jest idealnie dopasowany do koloru podkladu.

Opakowanie jest kolorystycznie dopasowane do podkladu z tej serii.
Korektor jest w formir plynnej nakladanej aplikatorem z gabeczka.
Jest wydajny, ale to kazdy uzywany produkt tego typu byl wydajny. Moze dzieki temu aplikatorowi nakladamy odpowiednia ilosc produktu.

Korektor jest dosc lekki, ma ladny zolty jasny kolor, dopasowany do karnacji, dobrze sie rozprowadza.
Ale niestety wchodzi w zalamania, wazy sie, zbiera nieestetycznie, troche znika w ciagu dnia, bo cienie staja sie bardziej widoczne.
Krycie ma takie przecietne.

Jezeli chcecie sprobowac to ok, ale jak oczekujecie wiecej to radze szukac dalej i sie nim nie zajmowac.