Astor, Perfect Stay, Concealer 24 h + Primer (Korektor pod oczy)

Astor, Perfect Stay, Concealer 24 h + Primer (Korektor pod oczy)

Pojemność 6,5 ml

Korektor Perfect Stay 24H Concealer +Primer pomoże Ci ukryć niedoskonałości i cienie pod oczami oraz rozświetli okolice oka. Zawartość bazy pod make-up zapewnia trwałość do 24 godzin. Ekskluzywna formuła z bazą w składzie optymalnie przygotuje skórę pod makijaż. Dzięki odpornej na ścieranie formule, tylko jedna aplikacja wystarczy, aby pokryć niedoskonałości i cienie pod oczami na cały dzień. Poręczny aplikator zapewnia perfekcyjne, a za razem łatwe nakładanie kosmetyku.

Taki sobie

Używałam go w duecie z podkładem z tej serii i korektor sprawdził mi się dużo lepiej, jednak nie jest on ideałem, raczej takim średniaczkiem. Dużą zaletą jest gama kolorystyczna, a odcień najjaśniejszy jest prawie biały, więc idealny dla bladziochów!

Miało być pięknie...

Kupiłam go skuszona pozytywną recenzją Hani DigitalGirl, więc od razu pokładałam w nim wielkie nadzieje. Konsystencja jest kremowa, zapach nieco mi przypomina farby plakatówki. Wybrałam najjaśniejszy kolor bo jestem dosyć blada jednak jakoś nie stapiał się on z cerą i podkładem i kończyłam jako śnieżnobiała panda. Korektor ma średnie krycie, które myślę że można by stopniować. Po dłuższym czasie stosowania zauważyłam jednak, że przesusza delikatną skórę pod oczami. Po utrwaleniu go pudrem wygląda dobrze tylko przez jakiś czas później zaczyna się robić wyjątkowo suchy, szorstki, spękany jak wysuszona pustynia a jego faktura wygląda jakby ktoś sypnął nam piachu pod oczy. I właśnie to do moim zdaniem dyskwalifikuje... Może sprawdzi się u kogoś kto ma idealnie gładką i nie wymagającą skórę pod oczami :/

Zbyt kryjący?

Nie sądziłam, że kiedykolwiek trafię na produkt ZBYT kryjący.
Stosowałam go pod oczy i do rozjaśnienia przy konturowaniu, jednak efekt nie był moim zdaniem zadowalający - nawet po nałożeniu podkładu, twarz nie wyglądała zbyt naturalnie (przejaśnienia).

Bardzo dobry

Używam pod oczy i jako rozjaśnienie poszczególnych partii twarzy przy jej konturowaniu. Posiadam kolor ivory, sprawdza sie na prawdę dobrze. Krycie jest bardzo dobre (choć nie mam zadnych cieni pod oczami, tylko lekko widoczne żyłki) a trwałość produktu jest rewelacyjna (korektor jest juz zmieszany z primerem) utrzymuje sie idealnie przez cały dzien, bez ciasteczka!
Wszystko o co zapewnia producent sie zgadza.
Zdziwiona jestem, ze tyle jest tutaj negatywnych opinii. Ja jestem bardzo zadowolona.

:-/

Fajna gama kolorystyczna, najjasniejszy byl dla mnie nawet moze troche za blady. Jak dla mnie dyskwalifikacja za krycie, jesli mozna to nazwac kryciem, a w korektorze chodzi przeciez glownie o to. Nic dziwnego sie z nim nie dzialo jednak za brak krycia na pewno go nie kupie.

Polecam ten korektor

Długo szukałam w drogeriach tak jasnego korektora, jak ten. Posiadam najjasniejszy kolor produktu i jest dla mnie niemalże idealny, a skórę mam naprawdę bardzo, bardzo jasną. Na twarzy utrzymuje się bardzo długo, nie roluje się i nie waży. Odpowiednio przypudrowany pod oczami bardzo dobrze trzyma się od rana do wieczora, gdy pudruję go w tym miejscu delikatnie to również wygląda dobrze. Jedynym jego minusem, który dostrzegam jest to, że szybko zastyga, więc trzeba szybko rozłożyć go na twarzy, ale już do tego przywykłam i nie sprawia mi to problemu. Używam go także na pojedyncze wypryski i bardzo dobrze je zakrywa. Uwielbiam ten korektor

naprawdę fajny

O tym korektorze przeczytałam bardzo dużo negatywnych opinii i byłam troszeczkę zdziwiona bo jak dla mnie korektor ten okazał się bardzo fajny. Mam go w kolorze ivory, który jest bardzo jasny ale dla mnie wręcz idealny bo jestem strasznym bladziochem. Nie mam dość dużych sińców pod oczami, więc do końca nie wiem jak z jego kryciem, ale moje małe zasinienia przykrywa idealnie i ładnie rozjaśnia okolice oczu. Ma bardzo lekko formułę co również mi się spodobało. Nie zauważyłam też żeby się rolował czy wchodził w załamania i zmarszczki. Według mnie jest nawet lepszy niż rozsławiony korektor z Catrice, który dla mnie był za ciężki. Jednym minusem tego korektora jest to że bardzo szybko zastyga przez co trzeba bardzo szybko na nim pracować żeby ładnie wyglądał. Jak dla mnie jest naprawdę fajny. :)

Uczulenie!

Mimo świetnego krycia pojawiło mi sie uczulenie. Jestem bardzo zawiedziona ponieważ myślałam że w końcu znalazłam swój idealny korektor. Korektor bardzo dobrze krył niedoskonałości i utrzymywał sie 8godzin z przypudrowaniem.

przeciętniak z niego

Kupilam go dawno temu a komplecie z podkladem.
Posiadam najjasniejszy odcien, ktory jest idealnie dopasowany do koloru podkladu.

Opakowanie jest kolorystycznie dopasowane do podkladu z tej serii.
Korektor jest w formir plynnej nakladanej aplikatorem z gabeczka.
Jest wydajny, ale to kazdy uzywany produkt tego typu byl wydajny. Moze dzieki temu aplikatorowi nakladamy odpowiednia ilosc produktu.

Korektor jest dosc lekki, ma ladny zolty jasny kolor, dopasowany do karnacji, dobrze sie rozprowadza.
Ale niestety wchodzi w zalamania, wazy sie, zbiera nieestetycznie, troche znika w ciagu dnia, bo cienie staja sie bardziej widoczne.
Krycie ma takie przecietne.

Jezeli chcecie sprobowac to ok, ale jak oczekujecie wiecej to radze szukac dalej i sie nim nie zajmowac.

3 x NIE !

Korektor wedlug mnie niewart nawet grosza. Kupilam go, bo jestem na etapie szukania idealnego korektora, ktory bedzie latwo dostepny i w przystepnej cenie. Tak natrafiłam na ten z Astora.
Dawno sie tak nie zawiodlam. Dalam mu naprawde wiele szans, zeby sie sprawdzil, aplikowalam na rozne sposoby, z roznymi podkladami, gruntowalam roznymi pudrami i... KLAPA. Ani razu nie wyglądał na mojej twarzy atrakcyjnie. Mam srednie cienie pod oczami i nie radzil sobie z nimi w ogole, wysuszal skore pod oczami. Aplikacja tez byla nieprzyjemna, bo zastygal w mgnieniu oka, brzydko łączył się z podkładami, wchodzil w kazda najmniejsza zmarszczke. Nie znam drugiego tak złego korektora.

Mieszane uczucia

Moją uwagę przykuł bardzo jasny kolor korektora, który mnie zachwycił. Momentalnie nałożyłam go na twarz i okazało się, że odcień jest idealny! Ma on też bardzo dobre krycie, gdyż wystarczy jedna warstwa, by idealnie zakryć wszystko, co chcemy pod nim ukryć. Dużym plusem jest też szczoteczka, która sprawia, że korektor bardzo łatwo można wydobyć i nałożyć. Jeśli przed zrobieniem makijażu nałożę na twarz krem nawilżający, to korektor utrzymuje się perfakcyjnie cały dzień na twarzy. Jeśli tego nie zrobię, to korektor wysycha i tak jakby lekko pęka sprawiając, że wygląda to trochę jak zmarszczki. Jest on natomiast bardzo wydajny, normalnie nie widać końca! Minus też za słabą jakość nadruków, bo moje napisy już zaczynają się ścierać, a nie używam korektora wcale długo, przez co wygląda on jakby był użytkowany przez niewiadomo ile. Nie uczulił mnie, nie podrażnił, ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie, choć podkreślę to raz jeszcze: na kremie nawilżającym. Nałożony sam jest zbyt suchy.

Kocham

Kupiłam ten produkt jakoś półtora roku temu na -50% w rossmanie, od tego czasu używam go codziennie, wciąż tego opakowania, wielkim plusem jest kolor, jestem strasznie blada i wcześniej nie mogłam znaleźć czegoś, co pasowałoby mi do odcienia skóry