Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10

Cena już od 108,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Krycie

• Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491,
  • MCA

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 4

Zamiast ukrywać podkreśla wszystko co złe.

Podkład niby mocno kryjący ale przez to że jest tak tępy i zastyga to podkreśla wszystkie niedoskonałości skóry. Wszystkie blizny są widoczne, twarz wygląda bardzo niezdrowo i każde najmniejsze suche miejsce jest podkreślone. Nie da się nałożyć go na nos bez podkreślenia wągrów. Używałam go rok i myślałam,że tak musi. Że moja cera z przebarwieniami potrądzikowymi zawsze będzie potrzebować korektora. Po czym użyłam średniokryjącego azjatyckiego bb i okazało się ,że nie muszę. Że moja cera nie jest ,aż taka fatalna jak podczas używania DW. Ten podkład tak naprawdę wygląda dobrze tylko pod koniec dnia jak nasza cera już wydzieli sebum i podkład nie wygląda już tak tępo. Jedyne plusy to takie , że podkład nie zapycha oraz trzyma się cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234681].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Okazuje się być gorszy niż Loreal Infallible

Postanowiłam zrobić dokładny test, przez tydzień nakładałam 2 podkłady na twarz - po lewej stronie Loreal Infallible (w tubce, najjaśniejszy 11 Vanille), a po prawej stronie Estee Lauder Double Wear (1N1 Ivory Nude). Każdego dnia robiłam inną konfigurację z kremem i pudrem m.in stosowałam:
- krem nawilżający Bielenda 30+ na pierwsze zmarszczki + puder Rimmel Stay Matt / lub puder ryżowy Paese
- matująca emulsja ochronna SPF 50 z Vichy + pudry j.w.

I wnioski są takie, że jakiegokolwiek zestawu kosmetyków bym nie użyła to zawsze Double Wear wypada gorzej:
- w trakcie nakładania wilgotną gąbką Real Tech. smuży się
- daje nienaturalny, ciężki efekt mimo cienkiej warstwy
- mimo precyzyjnego rozcierania podkład jest widoczny szczególnie na nosie i brodzie
- podkreśla suche skórki
- po 3 godzinach od nałożenia podkładu i pudru, Double Wear zaczyna się ważyć na brodzie, w bruździe pomiędzy nosem a ustami i pomiędzy brwiami podczas gdy Loreal wygląda nadal dobrze, ale po 6-8 godzinach ten efekt się wyrównuje tzn. zarówno Double Wear jak Loreal są zważone w tych miejscach
- świecenie jest na podobnym poziomie co Loreal - po 3 godzinach jest to już widoczny błysk, z którym można sobie poradzić używając bibułek

Jestem zaskoczona rezultatami testów, bo myślałam, że osławiony produkt sprawdzi się u mnie doskonale. Teraz wiem, że oczekuję od podkładu trwałego ale bardziej naturalnego efektu. Moja cera to 30+, bez widocznych zmian trądzikowych, a za to tłusta, odwodniona, z rozszerzonymi porami i nierównym kolorytem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223838].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelka!

Ciężko mi było kupic idealny podkład przez wiele lat . Albo zapychały albo zły odcień ,szybko znikały z twarzy maski itp . Kupiłam i nie zawiodłam się wogóle !
Super kryje , największy plus za kolorystyke cieżko mi bylo kupić żołty odcień podkładu , nie ściera się , wygładza twarz , dobrze się na nim rozprowadza bronzer , twarz się nie swieci przez dlugi czas , nie zapycha . Dużo wymieniać można pozytywnych opini na jego temat . Jestem mega wymagająca co do podkładu mnie nie zawiódł moje koleżanki również sa na tak , lecz wadą jest niestety cena ale wydaje mi się ze za taki produkt warto wyciągnać kase z kieszeni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219848].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Napisanych recenzji: 19

Jak dla mnie ideał

Podkład bardzo wydajny. Należy nakładać bardzo oszczędnie, wtedy pięknie ujednolica cerę i nie tworzy efektu maski. Posiada dość szeroką gamę kolorystyczna podzielona na tonacje ciepła, neutralna i zimna. Dzięki temu można dokładnie dobrać odcień. Pozostaje na twarzy cały dzień. Jedynym minusem jest buteleczka, utrudnia aplikacje. W porównaniu do MAC i Chanel to mój numer 1, zaraz a za nim Revlon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217903].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 57

Nie dla mnie

PLUSY
- dostępność
- jakość produktu
- mocna pigmentacja i naprawdę dobre krycie
- nie trzeba go pudrować
- trwałość
- konsystencja

MINUSY
- niski filtr (przeciętny cc cream ma przynajmniej 15)
- jest za żółty, kolorystyka niestety nie jest zbyt trafiona
- za ciężki, robi efekt maski i mocno widać go na twarzy
- może zapychać
- uwidacznia zmarszczki mimiczne i pory, nie wygładza
- cena nie jest najniższa
- niezbyt wygodne opakowanie, aczkolwiek jest ładne :P

Dla mnie to taki Revlon, tylko mocniej kryjący i typowo wpadający w żółty, aniżeli w różowy. Niestety, nie dla mnie. Jeżeli ktoś potrzebuje mocnego krycia i trafi z kolorem, to będzie zadowolony, mi akurat nie odpowiada ani jedno, ani drugie. Na pewno to nie jest produkt na co dzień. No i znacznie lepsza jest wersja light. Wydaje mi się także, że lepiej sprawdzi się się do cery dojrzałej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211818].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Używa produktu od: próbka

Nie rozumiem tego podkładu

Miał być super kryjący i niby jest, ale przez to, że nie wtapia się w skórę wcale nie zakrywa wyprysków czy blizn, tylko wręcz bardziej je podkreśla.
Tworzy konkretną maskę i dopóki twarz nie zacznie się przetłuszczać, co dzieje się dosyć szybko, wyglądam w nim trupio. Jest bardzo wyczuwalny na twarzy.
Próbowałam nakładać go na różne sposoby, ale to po prostu nie jest podkład dla mojej mieszanej cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210623].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 55

Ideał!

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego podkładu. Zachęcały mnie pozytywne opinie na wizażu, zniechęcała cena i wizja efektu maski na twarzy. Jednak okazał się strzałem w 10!

Odcień wybrałam sobie sama, nie słuchając rad pań konsultantek w perfumerii. Mój kolor to 2N1- naturalny, ładny beż. Bez żółtych czy różowych tonów.

Po pierwszej aplikacji byłam załamana- gruba skorupa na twarzy, +20 lat do wyglądu. Niestrudzenie jednak walczyłam dalej, w końcu nie kosztował 10zł.
Najważniejszą zasadą, żeby stał się rzeczywiscie double wear jest oszczędność jego aplikacji. Im mniej tym lepiej. Po drugie nakładamy partiami bo zastyga ekspresowo. Cienka warstwa zapewnia doskonałe krycie i wygładzenie skóry. Bronzer i rozświetlacz trzymają się na nim od rana do wieczora.

A co najistotniejsze- NIE CIEMNIEJE! Nic, ani odrobinę! Miał być moim podkładem na wielkie wyjścia a stał sie nr 1 nawet na codzień. Kocham ten stan, gdy spoglądam w lustro po południu a moja twarz nie odcina się od szyi :)

Polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepszy podkład ever

Jest to jeden z najlepszych podkładów jaki kiedykolwiek miałam. Świetne krycie i trwałość. Wychodząc rano z domu nie muszę się martwić, że mój zacznie znikać w ciągu dnia. Jedyny minus to opakowanie, które jest mało wygodne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby "tubka" wykonana z plastiku tak jak w przypadku Maximum Cover Camouflage czy wersji Double Wear Light

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194128].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie nadaje się do codziennego użytku.

Podkład idealny na imprezy okolicznościowe, sesje fotograficzne. Niestety, jest on zbyt ciężki do codziennego użytku. Ciężko się rozprowadza, szybko zastyga a przez cały dzień powoduje uczucie maski. Podczas używania kosmetyku, spowodował u mnie wysuszenie cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

super!

Bardzo dobry podkład. Mam odcień 1N2 (Wcześniej używałam Revlona CS 180 dla cery tłustej i mieszanej) i kolor ten jest strzałem w 10! Nawet lepszy niż Revlon. Podkład ładnie kryje, wygląda naturalnie, utrzymuje się cały dzień i nie ściera się np. przy wycieraniu nosa podczas kataru...:) Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187598].usefull || 0 }}% pomocna.