Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10

Cena już od 108,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Krycie
średnie

Napisanych recenzji: 10

Używa produktu od: próbka

dobry, ale trochę brakuje mu do ideału

Oceniam na podstawie próbki z Douglasa.

plusy:
+ żółte tony
+ trwałość, u mnie wytrzymał cały dzień bez poprawek, jednak nie jest to "beton"
+ średnie krycie
+ jest wydajny, niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy

minusy:
- cena
- podkreśla skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254693].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Chyba się nie pokochamy :(

Używam tego podkładu od kilku dni, ale mam co do niego strasznie mieszane uczucia. W moim przypadku wszelkie głosy dotyczące matu, trwałości, krycia i efektu Photshopa, nie sprawdziły się zupełnie...

Testowałam już wiele podkładów z drogeryjnych pułek. Najczęściej towarzyszy mi słynny Revlon, ale denerwuje mnie ciągłe kombinowanie z mieszaniem kolorów, dokładaniem pigmentów, aby uzyskać coś żblizonego do mojego kolorytu. Poza nim miałam bardziej lub mniej udane "znajomości" z innymi podkładami, ale szukając ideału, zdecydowałam wreszcie zakupić DW.

Podkład kupiłam w internetowej drogerii po przetetestowaniu probki z Sephory. Mój kolor to Sand. I wreszcie mam kolor idealnie żółty i idealnie dopasowany do odcienia szyi i dekoltu! To jest jego zdecydowany plus.

Czy podkład rzeczywiście jest trwały? Wytrzymuje drobne potarcia twarzy, jednak nie jest taki betonem, jak niektóre panie go określają. W moim przypadku nie przetrwał wycierania nosa w chusteczkę, a robiłam to delikatnie.

Szybko zastyga na twarzy, ale nakłada się go dość latwo zarówno pędzlem typu flat top, jak i gąbecką typu beauty blender. Jednak jedna warstwa to dla mnie za mało. Drugą, którą nakładam jest zdecydowanie cieńsza, ale nie zakrywa mi okresowego nieprzyjaciela. Sprawnie nakładany nie zrobi smug, jednakn ie jest to podkład, który dołożymy w ciągu dnia, jesli coś się zepsuje, bo robi wówczas smugi, plamy i inne paskudztwa.

To, co mnie najbardziej przeraża to to, co robi z moim nosem. Mam cerę tłustą, rozszeszone pory i wągry na nosie, z którymi bezskutecznie walczę. O ile podkład tuż po nałożeniu wygląda całkiem dobrze na nosie, o tyle przeraża mnie to, co robi po nałożeniu pudru. A mianowicie, automatycznie wchodzi w pory i schodzi z wągrow robiąc mi "prześliczną" truskaweczkę na nosie. Za każdym razem staram się go nalożyć inaczej - na inne kremy, bez kremu, dając puder pod podkład, korektor. Nie używam bazy, bo podkład jest dość ciężki i boję się zapchania, ale wyprobuję jeszcze taką kombinację. Za kazdym jednak razem po przypudrowaniu przedziwnie znika z wągrów, odsłaniając czarne punkciki. I może bym to jakoś przeżyła, gdyby nie to, że po kilku godzinach w tych miejscach widać wydzielone sebum, takie kropelki mokre, co wygląda okropnie, ale nie czuć tego, więc co rusz patrzę w lusterko czy już mam "mokry nos". I nie da się tego szybko poprawić, gdyż - tak jak pisałam wczesniej - trudno jest ten podkład dołożyć w ciągu dnia, bo zwyczajnie to widać.

No i zastanawiam się, gdzie ten słynny mat? Podkład świeci się tuż po nałożeniu, po kilku minutach odrobinę mniej, ale obok matu "to nie stało". Przypudrowany wytrzymuje jakieś 4 godziny, pózniej wymaga poprawki.

Generalnie, gdy nie polubię się z jakimś produktem, to automatycznie go wyrzucam. Jednak ten podkład jest na to za drogi. Bedę probowała znaleźć na niego sposób. Może zmieszam go z innym podkładem? Albo zużyję go w dni, w którym nie potrzebuje perfekcyjnego wyglądu przez caly dzień. Oczekiwałam efektu "wow!", a jestem bardzi roczarowana, bo ani on nie jest bardziej trwały niż produkty drogeryjne, ani nie daje matu, który uwielbiam, ani nie lubi się z moją cerą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254416].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Prawdopodobnie mój najlepszy podkład!

Kocham ten podkład miłością nieuleczalną! Ten produkt to absolutny hit. Zacznijmy może od tego, że ma bardzo dobre, mocne krycie, czego zdecydowanie potrzebuje moja niedoskonała cera. Jest naprawdę długotrwały, co mnie zaskoczyło. Trzyma się od nałożenia aż do wykonania demakijażu. Jest sprawdzony, jeśli wiem, że cały dzień nie będzie mnie w domu, albowiem on w tym czasie nie ruszy się z twarzy nawet trochę. Cena jest jedynie przesadzona, ale Estee Lauder to marka z górnej półki, więc to normalne. Jedynym moim zastrzeżeniem poza ceną jest delikatnie wysuszanie cery, dlatego po zmyciu makijażu trzeba ją porządnie nawilżyć. Poza tym kosmetyk jest niezawodny i zdecydowanie niedoceniany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253183].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 74

Jak dotąd najlepszy...

Zacznę może od tego, jaką mam cerę- mieszana, w kierunku tłustej, a w strefie T baaardzooo tłustej i trądzikowej. Wrażliwa, czasami odnoszę wrażenie, że nadwrażliwa. Generalnie mój podkład musi być TRWAŁY. Na tym najbardziej mi zależy, by przy mojej ilości sebum po kilku godzinach wyglądał znośnie bądź w ogóle jeszcze tam był. Już nie wymagam ekstremalnego krycia czy matu, z matem radze sobie za pomocą pudru. Mój podkład musi być trwały, dlatego sięgnęłam po rozsławionego DW. Mój odcień Rattan .
Odcień- w końcu znalazłam swój ideał, wręcz drugą skórę- piękne, żółte tony
Mat- ten podkład matuje GENIALNIE ! Nie spotkałam lepiej matującego kremu, fluidu, a nawet pudru niż DW. Ale, musi być sam. Podkład lepiej matuje, kiedy nie nałożymy na niego żadnego pudru. Moja fatalnie tłusta strefa T zaczyna się świecić po kilku godzinach.
Krycie- dobre. Mi odpowiada. Nie jest ekstremalne i w przypadku ekstremalnego wysypu musze użyć gdzieniegdzie korektora, ale ślicznie wyrównuje koloryt skóry. Jestem zadowolona, jeżeli o to chodzi.
Trwałość- no cóż. Albo to z moją cerą jest coś nie tak, albo te mity na temat trwałości 24h właśnie obaliłam. Owszem, podkład wytrzyma wiele, znacznie więcej niż inne, które do tej pory używałam. Nie spływa, nie znika jak inne, ale nałożony rano, wieczorem nie dość, że zaczyna się kleić ( tu z pomocą przychodzą bibułki i lekkiego oprószenie pudrem- odświeżenie gotowe i jako tako wygląda to przez kolejne godziny ), tworzą się na nim białe kropeczki, zwłaszcza w strefie T ( i chyba tylko tam- wokół nosa, ust, itp ), to zaczerwienia zaczynają przez niego przebijać. Ogólnie rzecz biorąc- nie liczyłam na to, że podkład zaraz po nałożeniu będzie wyglądał tak samo świetnie jak po kilku, kilkunastu godzinach. To niemożliwe, nie przy mojej cerze.
Ale jest dobry jeżeli chodzi o odporność na ścieranie, z nim nie straszny mi zaden katar.
Umiejętnie nałożony, w odpowiedniej ilości nie tworzy żadnej maski, a wręcz buzia wygląda bardzo naturalnie, zdrowo.
Nie zapycha. Nie zauważyłam, aby był za ciężki. Uzywam go codziennie, bo z nim jako tako jestem spokojna o makijaż przez cały dzień. Drobne poprawki w postaci zebrania sebum i pudru są jednak nieuniknione. Używałam go w ekstremalnych warunkach, mianowicie w górach, gdzie wysokie temperatury, parzące słońce, deszcz, a także pot i łzy były mym nieodzownym elementem. Sprawdził się dobrze. DOBRZE, bo nie mogę rzec, że rewelacyjnie, ale raczej żaden by temu nie podołał.
DW można pokochać i znienawidzić. Ja byłam od krok od tego drugiego. Ten podkład nie chciał wspólpracować mi z wieloma kremami. I wtedy miałam ochotę wyrzucić go do kosza, a patrzeć lustro- rozpłakać się. DW wymaga dobrego podkładu pod siebie, takiego, na którym mógłby się "ślizgać", by normalnie go rozprowadzić. W przeciwnym razie podkłąd podczas aplikacji potwornie się rolował, był tępy, tworzył paskudne palmy, nieestetyczne smugi, a jak chciało się nałożyć na krostkę odrobinę więcej, to razem z drugą warstwą schodziła ta pierwsza. Było to niemożliwe, trzeba było zmyć cały makijaż i na nowo. I wtedy rzeczywiście, podkreśli każdą niedoskonałość oraz suchą skórkę. Dobrałam dobry krem i problem znikł. Świetnie mi się go rozprowadza, choć szybko zastyga. Bez przeszkód mogę nakładać drugą warstwę w newralgiczne miejsca.
Podkład jest bardzo wydajny.
Nie oksyduje.
Może wysuszać i podkreślać suche skórki. Dobry krem pod, załatwia sprawę.

Podsumowując. Mam wymagającą cerę i rozum mi podpowiadał- nie licz na cuda, żadne fluid z Twoją latarnią zamiast twarzy nie spełni Twoich oczekiwań, to niemożliwe, a serce (zwłaszcza po wielu pochlebnych opiniach), że może jednak to ten. W duchu liczyłam na to, że przez cały dzień nie będę musiała wyciągać bibułek i pudru, że po kilkunastu godzinach dotykając twarzy nie poczuję czegoś lepkiego. No cóż. Niemniej jednak DW, to najlepsza opcja jaka do tej pory mnie spotkała. Nie jest idealny, ale najlepszy z tych wszystkich które wypróbowałam. Spełnił swoje zadanie na mocną czwórkę, pokusiłabym się o 5 z minusem, bo do ideału nadal mu brakuje, niewiele, ale jednak :) Śmiało polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253151].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Prawdziwy Beton

Estee Lauder Double Wear to prawdopodobnie najsłynniejszy podkład na świecie :)
Posiada rzeszę wiernych i oddanych fanów oraz tyle samo przeciwników.
Ja jestem gdzieś pośrodku. Gdybym musiała porównać ten podkład do jakiegokolwiek niekosmetycznego produktu to na pewno byłby to... Beton :D
Po aplikacji podkład bardzo szybko zastyga tworząc na twarzy płaski mat. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, zakrywa każdą niedoskonałość. Jego moc krycia jest zdumiewająca. Trwałość powala na kolana. Siedzi na twarzy póki nie rozpoczniemy demakijażu, a i tu musimy się namęczyć :)
Nie mogę jednak powiedzieć, że przez cały dzień idealnie wygląda na skórze. Potrafi wejść w załamania, zmarszczki mimiczne, podkreślić suche skórki i przy częstym stosowaniu zapchać i przesuszyć cerę. Podkład jest bardzo gęsty, wydajny. Wystarczy odrobina aby pokryć całą twarz.
Nie jest to produkt zły. Na pewno lepiej sprawdzi się u posiadaczek cer tłustych i mieszanych. Nie zależy mi na 100% pokryciu niedoskonałości. Nawilżenie oraz komfort mojej cery są dla mnie ważniejsze niż jej kompleksowe wyrównanie i zakrycie każdej krostki.
Brawo za trwałość i krycie, kciuki w dół za efekt maski i przesuszenie cery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249466].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 29

Podklad idealny

Najlepszy podklad jaki do tej pory mialam. Rewelacyjnie pokrywa drobne niedoskonalosci (bez efektu maski), dobrze sie rozprowadza, dlugo utrzymuje sie na twarzy, idealny do cery normalnej/suchej. Nie mialam zadnego problemu z dobraniem odpowiedniego odcienia. Wyjatkowo wydajny, zatem cena wydaje mi sie umiarkowana. Jedyny minus to srednio wygodne opakowanie/brak pompki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248381].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

najlepszy jaki dotąd miałam choć nie ideał

Używam tego podkładu od kilku dobrych lat, zarówno w lecie jak i zimie. Posiadam kolor desert beige - zawiera żółte tony, co jest wielką zaletą. Podkład jest trwały i mocno kryjący aczkolwiek nie zgadzam się z wieloma opiniami jakoby tworzył na twarzy maskę. Jeśli chodzi o aplikację szybko zasycha ale ostatnio nakładam go za pomocą beauty blendera, co znacznie przyśpiesza czas zrobienia makijażu. Minusem jest opakowanie, które choć ładne i eleganckie nie posiada pompki, co skutkuje trudnością z uzyskaniem pożądanej ilości produktu jak i problemami w wydobyciem resztek podkładu. Niedawno zaopatrzyłam się w pompkę z MAC, która idealnie pasuje do opakowania DW. Wadą produktu jest oczywiście cena, jednak można go kupić taniej w drogerii internetowej lub na allegro.
Zalety:
-trwałość
-krycie
-kolor
Wady:
- opakowanie
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246663].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Mój obecny nr 1.

Moje poszukiwania Podkładu Idealnego wciąż trwają, jednak spośród doświadczeń z wieloma różnymi produktami DW wypada jak dotąd najlepiej. Czasem się z nim rozstaje, bo zaczynam skupiać się na jego wadach i wydaje mi się niewystarczający dla moich potrzeb, testuje wtedy różne nowości, by po jakimś czasie znowu wrócić do niego i na nowo odkryć jego zalety. Taka burzliwa miłość :)
Uwielbiam go za trwałość, nigdy pod tym względem mnie nie zawiodl - sprawdza się u mnie nawet latem, przy ekstremalnych upałach (używam wtedy odcienia 2W2 Rattan i pięknie prezentuje się na opalonej lekko skorze). Ma też bardzo dobre krycie - to chyba jedyny jak dotad fluid, pomijajac ekstremalnie ciezki Dermablend, ktory ladnie zakrywa mi piegi. Sama nie wiem czemu wciaz szukam czegoś lepszego... Może po prostu tak już mam, ze potrzebuje dystansu by na nowo odkryć jego wartość.
Plusy:
- wydajność
- trwałość
- krycie
- współgra świetnie z innymi kosmetykami
- nie utlenia się i odcień pozostaje na twarzy taki sam przez cały dzień.
Minusy:
- brak pompki!!!
- konsystencja: jest lejący, co fatalnie wypada przy braku pompki bo trudno wylać odpowiednią ilość podkładu, dodatkowo jeśli rozprowadzam go pędzlem muszę robić to szybko bo zastyga (dlatego teraz używam bb na mokro i jest latwiej).

Podsumowując - najepszy z dotychczasowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243801].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 4

Zamiast ukrywać podkreśla wszystko co złe.

Podkład niby mocno kryjący ale przez to że jest tak tępy i zastyga to podkreśla wszystkie niedoskonałości skóry. Wszystkie blizny są widoczne, twarz wygląda bardzo niezdrowo i każde najmniejsze suche miejsce jest podkreślone. Nie da się nałożyć go na nos bez podkreślenia wągrów. Używałam go rok i myślałam,że tak musi. Że moja cera z przebarwieniami potrądzikowymi zawsze będzie potrzebować korektora. Po czym użyłam średniokryjącego azjatyckiego bb i okazało się ,że nie muszę. Że moja cera nie jest ,aż taka fatalna jak podczas używania DW. Ten podkład tak naprawdę wygląda dobrze tylko pod koniec dnia jak nasza cera już wydzieli sebum i podkład nie wygląda już tak tępo. Jedyne plusy to takie , że podkład nie zapycha oraz trzyma się cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234681].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Okazuje się być gorszy niż Loreal Infallible

Postanowiłam zrobić dokładny test, przez tydzień nakładałam 2 podkłady na twarz - po lewej stronie Loreal Infallible (w tubce, najjaśniejszy 11 Vanille), a po prawej stronie Estee Lauder Double Wear (1N1 Ivory Nude). Każdego dnia robiłam inną konfigurację z kremem i pudrem m.in stosowałam:
- krem nawilżający Bielenda 30+ na pierwsze zmarszczki + puder Rimmel Stay Matt / lub puder ryżowy Paese
- matująca emulsja ochronna SPF 50 z Vichy + pudry j.w.

I wnioski są takie, że jakiegokolwiek zestawu kosmetyków bym nie użyła to zawsze Double Wear wypada gorzej:
- w trakcie nakładania wilgotną gąbką Real Tech. smuży się
- daje nienaturalny, ciężki efekt mimo cienkiej warstwy
- mimo precyzyjnego rozcierania podkład jest widoczny szczególnie na nosie i brodzie
- podkreśla suche skórki
- po 3 godzinach od nałożenia podkładu i pudru, Double Wear zaczyna się ważyć na brodzie, w bruździe pomiędzy nosem a ustami i pomiędzy brwiami podczas gdy Loreal wygląda nadal dobrze, ale po 6-8 godzinach ten efekt się wyrównuje tzn. zarówno Double Wear jak Loreal są zważone w tych miejscach
- świecenie jest na podobnym poziomie co Loreal - po 3 godzinach jest to już widoczny błysk, z którym można sobie poradzić używając bibułek

Jestem zaskoczona rezultatami testów, bo myślałam, że osławiony produkt sprawdzi się u mnie doskonale. Teraz wiem, że oczekuję od podkładu trwałego ale bardziej naturalnego efektu. Moja cera to 30+, bez widocznych zmian trądzikowych, a za to tłusta, odwodniona, z rozszerzonymi porami i nierównym kolorytem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223838].usefull || 0 }}% pomocna.