Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Sama nie wiem .

Kupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi opiniami . Mam przebarwienia i potrzebowałam czegos mocno kryjącego. Kryje bardzo dobrze jednak na mojej skórze zostawia efekt maski . Muszę sie napracować zeby go poprawnie nałożyć . Podkreśla mi suche miejsca dlatego nie używam go na codzień jedynie na większe wyjścia .

Double Wear

Świetny podkład! Niesamowita trwałość - nawet w najgorszych warunkach (upał, mróz, śnieg, deszcz) przez kilkanaście godzin wyglądając tak samo. Jak na podkład o tak mocnym kryciu wygląda niesamowicie naturalnie, wykończenie nie jest matowe, delikatnie odbija światło. Niestety przy częstym używaniu na skórze pojawiają się niedoskonałości. Może nie na co dzień, ale od święta, na wielkie wyjście jak najbardziej polecam!

Wyśmienity

Podkład Estee Lauder Double Wear zaczęłam stosować pół roku temu, wpadł mi do rąk przez przypadek, gdy szukałam dobrego podkładu na imprezę a ten wydawał mi się być odpowiednim produktem. Wzięłam próbkę i okazał się być fenomenalny! Po przetestowaniu, kupiłam pełnowymiarowy produkt. Jest dosyć ciężkim podkładem, dlatego zalecam używać go głównie na imprezy,przyjęcia, jedną noc, na pewno nie na codzień, bo może to zaszkodzić skórze. Ma dobry dobór kolorów, przyjemnie się go nakłada. Nie podkreśla zmarszczek i zakrywa dosłownie wszystko, nie ściera się i jest bardzo trwały. Polecam!

Hit!!!!

Bardzo długo szukałam podkładu idealnego i udało się! Wprawdzie nie używam go na co dzień ponieważ Obawiam się ze może jeszcze bardziej wysuszyć moją suchą skórę. Sprawdza się idealnie na większe wyjścia. Pięknie kryje, ujednolica koloryt i co najważniejsze długo się trzyma. Od zawsze o nim słyszałam, zawsze uważałam ze na mojej suchej skórze się nie sprawdzi ale przy odpowiednim przygotowaniu i nawilżeniu cery sprawdza się idealnie

Cudowny

Słyszałam wiele dobrego na temat tego podkładu ale zawsze odstraszała mnie cena. W końcu skusiłam się i już wiem, że nie będzie to moje ostatnie opakowanie. Doskonale kryje, nie ściera się i przede wszystkim nie zmienia koloru po nałożeniu na twarz. Mam dosyć jasną cerę ale bez problemu dobrałam kolor. Spodziewałam się że podkład tak kryjący będzie dawać uczucie ciężkości czy tak zwanej maski ale nic bardziej mylnego! Na twarzy prezentuje się niesamowicie naturalnie i miękko. Doskonale komponuje się z innymi kosmetykami.

Pewniak na większe wyjścia

Nie rozumiem opini ludzi, którzy piszą że Double Wear robi maskę, lub jest widoczny na twarzy. Jest to podkład idealny, który NAŁOŻONY W ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI idealnie stapia się z cerą i jest na twarzy niewyczuwalny. Jeśli mam jakiej wieczorne wyjście nakładam podwójną ilość i wtedy jest to najlepszy podkład na wielkie wyjścia i oczywiście wtedy czuć, że ma się na twarzy kryjący podkład. Wykończenie tego podkładu jest naturalne (pół - mat pół - rozświetlające). Podkład można kupić w atrakcyjnej cenie przez co każda kobieta powinna mieć go w swojej kosmetyczce.

PODKŁAD DO ZADAŃ SPECJALNYCH :)

Najlepszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam. Do zadań specjalnych, wielkich wyjść idealny! Jedynym minusem jest jego ciężkość, jednak jak wiadomo jest to podkład niezwykle trwały. Nie ściera się, nie brudzi ubrań, nie wymaga pudrowania, wręcz nie polecałabym tego robić, właśnie ze względu na ciężkość tego pokładu. Jak dla mnie ideał. Mimo wysokiej ceny, jest on jej wart. Polecam!

kultowy podkład

Mój idealny podkład, długotrwały, używam go od lat. Polecam serdecznie, używam go zawsze i nigdy mnie nie zawiódł. Zdecydowanie kupie ponownie, mimo, że nie jest najtańszy.

Dobry na wyjścia

Używam tego podkładu tylko przy większych wyjściach. Jest do tego idealny, do codziennego makijażu jednak używam lżejszych. Idealnie wygląda przez kilkanaście godzin-np. podczas wesela, nie wyobrażam sobie użycia czegoś innego. To jest mój pewniaczek.

Polecam !!

Polecam gorąco produkt, nie jestem osoba, która zajmuje się profesjonalnie makijażem, wiec dopiero niedawno miałam okazje użyć podkładu o którym ciagle słyszałam pozytywne opinie- mile nie zostałam rozczarowana.
Podkład rozprowadza się bardzo dobrze, ma genialne krycie i co najważniejsze nie ściera się. Przy intensywnym tańczeniu na weselu nadal wyglądał idealnie.

Ciężki do zdarcia

Ogółem spełnił moje oczekiwania co do trwałości, która była moim warunkiem nr 1. Trzyma się na buzi to fakt, nie zawiedzie nas w kryzysowych sytuacjach. Ponarzekam trochę na opakowanie, które jest bardzo nieporęczne (wiem są pompki, ale nie po to płaci się krocie za produkt żeby lać go ciurkiem na palce i dokupywać akcesoria), no i trochę moja cera straciła "blasku"? Dość ciężki, pamiętajcie o porządnym demakijażu!

Niezniszczalny

Ładna buteleczka, dobra marka no ale pierwsze co się rzuca w oczy to brak pompki, bądź jakiekolwiek aplikatora no ale ok, przejdźmy dalej. Podkład ma dość lejącą konsystencję, przez co głównie wylewam go na metalową tackę, wilgotną gąbeczką przenoszę go na twarz i niestety trzeba rozprowadzać go dość sprawnie, bo podkład zastyga. Na początku może to troszkę utrudnić z nim pracę ale uwierzcie za drugim, trzecim razem będzie lepiej. Po nałożeniu podkładu, korektora nakładam odrobinę pudru i gotowe. Oczywiście twarz nie wygląda naturalnie bo przecież to nie możliwe przy takim podkładzie ale nie przesadzajmy, że twarz wygląda sztucznie. Najważniejsze jest to, aby dobrze go nałożyć, rozprowadzić na twarzy. Wystarczy, że damy odrobinę za dużo podkładu i to spowodowuje, że nie będzie to dla nas korzystne. Podkład świetnie prezentuje się również na kamerze/zdjęciach. Albo się kocha albo nienawidzi. Myślę, że komentarze: ciężki, tworzy maskę są dla mnie troszkę drażniące, bo sięgając po niego wiemy dobrze, że to nie jest lekki, lekko kryjący, nawilżający i nie wiadomo co jeszcze podkład. Maskę zrobi, ale to głównie od nas zależy na jak bardzo mocno będzie widoczna. Odpowiednia ilość, rozprowadzenie, wykończenie i będzie cacy. Nie jest to nasz codzienny podkład, który używamy do pracy, do szkoły, czy na spacer. Na „wielkie” wyjścia jak dla mnie idealny.

polecam

Najlepszy podklad jaki w zyciu mialam! Kupilam go na wizazu od jednej z wizazanek w ciemno- nie wiedzialam nawet jak wyglada kolor.Postanowilam zaryzykowac. Podklad idealny do mojej mieszanej cery, matuje i utrzymuje sie na gwarzy kilkanascie godzin! Bylam w szoku, ze jakiekolwiek podklad bedzie w stanie zmatowic moja twarz na tak dlugo. Doskonale kryje niedoskonalosci, jest bardzo lekki i co wazne- nie brudzi ubran. Nawet brak dozownika, pompki mi nie przeszkadza.Jets niesamowicie wydajny- wystarczy jedna kropelka zeby rozmasrowac go na calej twarzy. Polecam kazdemu!