Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Sama nie wiem .

Kupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi opiniami . Mam przebarwienia i potrzebowałam czegos mocno kryjącego. Kryje bardzo dobrze jednak na mojej skórze zostawia efekt maski . Muszę sie napracować zeby go poprawnie nałożyć . Podkreśla mi suche miejsca dlatego nie używam go na codzień jedynie na większe wyjścia .

Dobry dla młodych

Używam produktu naprzemiennie z innymi od wielu lat. Kiedy byłam młodsza i nie miałam tak suchej skóry sprawdzał się idealnie. W tej chwili mam 33 lata i już nie nadaje sie do mojej skóry.Świetnie pokrywa przebarwienia. Mam ich naprawdę dużo i bardzo dobrze sobie z nimi radził. Teraz mam bardzo przesuszoną skórę i już nie sprawdza się tak dobrze. Podkreśla suche skórki, nieznacznie wchodzi w pory. Nie podoba mi się również aplikacja prosto z butelki. Podklad jest bardzo wydajny.

Idealna trwałość

Idealny produkt na imprezy, wesela itp. Utrzyma się na spokojnie całą noc i przykryje wszelkie niedoskonałości. Jednak nie polecam do użytku codziennego, szczególnie przy cerze suchej, bądź rozszerzonych porach. W pory wejdzie, podkreśli suche skórki i jeszcze bardziej wysuszy twarz

Jestem niezadowolona

Kupiłam ten podkład z nadzieją, że znajdę w końcu ten jedyny idealny, ale niestety. Mam skórę tłustą, z widocznymi porami, skłonną do niedoskonałości.

Polki - nietypowe kosmetyki

Super

Kupilam go, bo każdy podkład jaki miałam ważył mi się okropnie-mam cere tłustą z trądzikiem. Na początku nie byłam zachwycona, wyglądał średnio, zmieniłam gabeczke na blenet it, i wyglądał 1000 razy lepiej od razu, ale w dalszym ciągu było coś nie tak... Okazało się, że nie lubi się on z każdą bazą, u mnie najlepiej wyglada bez niej

cudowny

Nie wierzyłam ,że ten podkład może być aż tak cudowny. Początkowo obawiałam się ,że będzie zbyt ciężki spowoduje niepotrzebne wysuszenie skóry bądź spowoduje wysyp nieprzyjaciół nic bardziej mylnego , wygląda nieskazitelnie praktycznie caly dzień . Moja cera się nie świeci jest wygładzona ujednolicona . Polecam każdemu kto jeszcze nie próbował.

Wymiataa!

Estes Lauder - najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam! A miałam ich naprawdę dużo. Jest trwały, kolorystyka jest bardzo bogata, nie ŚCIERA się co jest bardzo dużym plusem. Miałam Revlon i ten w porównaniu do niego nie równa się niczym. Estee Lauder miałam na sobie na studniowce i wytrzymał całą noc bez poprawiania. Jestem zadowolona z zakupu tego podkładu! Gorąco polecam, chociaż jest drogi to warty swojej ceny.

Estee Lauder Double Wear Stay in Place Makeup Trwały podkład

Dla mnie jedez z tych idealnych.
Doskonale się rozprowadza i wyśmienicie współpracuje z kosmetykami i pod i nad nim.
Pozwala na fenomenalne stopniowanie krycia od dobrego po bardzo mocne i zakrywające totalnie wszystko.
Nie wymaga użycia korektora zakrywając i cienie i niedoskonałości i naczynka.
Świetnie radzi sobie ze strefa T i produkcją sebum.
Pozostaje na twarzy do momentu zmycia. Czy to impreza czy wysiłek fizyczny nie spływa. Trwałość jest na najwyższym poziomie.

Cena przyzwoita w stosunku do jakości i wydajności.
Polecam do każdej cery...bo matuje i nie wysusza.
Nie oxyduje na skórze.
Dobra gama kolorystyczna pozwoli dobrać idealny odcień.
I nawet gdybym chciała się przyczepić to nie mam do czego.

Najlepszy z najlepszych !

Szukanie idealnego podkładu zajęło mi kilka lat .Double Wear długo omijałam celowo , gdyż odstraszały mnie recenzje typu : ciężki , tynk , szpachla , zapycha itd , itp . W koncu do jakiś zakupów dostałam próbkę . Nałożyłam na twarz i Wow! Wyglądał świetnie! Buzia idealna ( a mam duże problemy z przebarwieniami ) , żadna tam szpachla ! Wcale nie zaschnał na matowy tynk ! O trwałości nie muszę pisać .
Po latach używania tego podkładu mogę przypuszczać skad biora sie negatywne opinie . Nie jest to podkład dla cer suchych a nawet normalnych , lub poprostu odwodnionych ! Do używania go trzeba mieć ZADBANĄ cerę . W sensie nie idealna ale wypeelingowana i nawilżona i odżywiona . Idealny dla osób z cera mieszana i tłusta które wydzielaja naturalne sebum . Do tego nakładać cienka warstwa najlepiej zwilżoną gąbka lub dobrym pędzlem . Nigdy nie będzie wyglądał dobrze rozmazany paluchami !
Najbardziej irytuje mnie stwierdzenie : "zapycha". Nie kobieto ! Poprostu niedokładnie go zmywasz ! Po latach doświadczeń wiem ,ze nie domyjesz go woda żelem , mleczkiem , płynem micelarnym itd . Do tego potrzebny jest olejek ! Tak ! Tylko olejek daje rade rozpuścić taką formułe . A wiec najpierw olej ( według upodobań ) a potem juz domywamy twarz tak jak lubimy.
Nadal testuje wszystkie nowości rynkowe ( podkłady dostępne od lat w większości znam wszystkie ) . Estee Lauder nadal na podium !

Dobry

Z Estee Lauder DW poznałam się 4 lata temu. Produkt dobry , mocne krycie, strefa T w moim przypadku opanowana :). Lekko przesusza skórę na policzkach jednak w połączeniu ze Steam cream daje radę ☺

Podkład do zadań specjalnych

Podkład który sprawia że cera wygląda na wygladzona, nieskazitelna. Utrzymuje się przez wiele godzin także jest idealny na wszelkiego rodzaju imprezy, ponieważ nie ściera się, nie budzi, nie spływa. Plusem jest duża gama kolorystyczna więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak aby podkład ten wyglądał dobrze na twarzy potrzebna jest odpowiednia jej pielęgnacja i przede wszystkim nawilżenie. Jedynie na dobrze pielegnowanej cerze będzie ona spełniał swoje zadanie i będzie wyglądał dobrze. Jest to podkład do zadań specjalnych, raczej nie do codziennego stosowania ponieważ przez to że zastyga na twarzy nie pozwala jej oddychać, A co za Tym idzie może ją zapychac i wysuszac. Jednakże każda z Pań powinna posiadać ten podkład aby móc to użyć na specjalne okazje

Dobry na wielkie wyjścia

Bardzo dobry jakościowo podkład, świetnie kryje wszelkie niedoskonałości, nawet nałożony w niewielkiej ilości. Dla mnie jest nieco za ciężki na co dzień, ale na wieczór idealny!
Nie rozmazuje się, długo się utrzymuje.

Używa produktu od: próbka

Totalna porażka!

Szok i niedowierzanie! Polecało mi bardzo dużo osób. Niestety, cena mnie nie kusiła więc poszłam do drogerii i poprosiłam o próbkę. Byłam przerażona. Za taką cenę spodziewasz się efektu WoW a ja się popłakałam z przerażenia. Nie wiem czy próbka była niewłaściwa czy co się stało ale wszystko było nie tak. Nie trzymał się. Zapychał pory. Tworzył maskę a potem jakby go nie było. Zawiodłam się i nie chcę więcej na ten temat mówić.