Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Używa produktu od: próbka

Produkt testowany na zwierzętach

Używałam go kiedyś i pamiętam, że był to całkiem dobry podkład, ale w moim przypadku był stosowany tylko okazjonalnie jedynie na jakieś wyjścia, imprezy itd. Ostatnio dowiedziałam się, że jest to produkt testowany na zwierzętach i bardzo szybko się go pozbyłam tak jak połowy moich kosmetyków, które jak się okazało, także były testowane na zwierzętach.
Dlatego teraz zanim coś kupię sprawdzam, aby był to produkt powstały bez okrucieństwa zwierząt. ;)
Zachęcam do robienia tego samego.
Listy marek testowanych na zwierzętach i nietestowanych są udostępnione w internecie, także każdy może bez problemu sprawdzić to.

Przereklamownay

Chciałabym napisać o jakiś plusach tego podkładu ale nie mam żadnych co z tego że kryje jak za dwie godziny jest zciastkowany.Przeeklamowany badziew za duże pieniądze

Najlepszy i... zapychający

+niewątpliwie jest to najlepszy podkład na rynku, a za nim długo długo nic, nie ma nawet porównania,
+elegancka szklana butelka, ładna, luksusowa,
+jeśli nakłada się go niedużo, nie robi maski, to prawdziwa druga skóra,
+dostępny w bardzo wielu miejscach,
+super duża gama odcieni, do tego podzielona na tony,
+bardzo wydajny,
+cera nie przetłuszcza się, sam w sobie podkład hamuje wydzielanie sebum, ale trzeba go przypudrować dla efektu pełnego matu,
+piękny zapach,
+doskonale rozprowadza się beauty blenderem,
+podkład nie do zdarcia, trzyma się tyle godzin, ile chcemy, nie próbowałam jakiegoś extremum, ale z 18 na pewno,
+nie zostawia śladów na szaliku i tym podobnych,
+nie ma turbo krycia, ale prawda jest taka, że kryje wypryski na tyle, że twarz wygląda wciąż naturalnie i moim zdaniem taki efekt jest o wiele lepszy,
+zasycha, nie znika pod wpływem dotyku,
+nie oksyduje,
+wykończenie matowo-satynowe, przepiękne,
+w ciągu dnia nie trzeba się pudrować, czy używać bibułek,
+nie wchodzi w pory, nie podkreśla ich, a nawet skutecznie je maskuje,
+współpracuje z każdym innym kosmetykiem na niego nałożonym,

-/+możliwość dokupienia pompki, z jednej strony to plus, ale z drugiej minusem jest to, że nie ma jej od razu,
-/+cena tego podkładu jest duża, ale uzasadniona, to jeden z niewielu kosmetyków, które moim zdaniem warte są każdej ceny (o ile nie zapycha kogoś tak jak mnie, niestety),
-/+ jego zmycie jest ciężkie, wydawało mi się, że nie, dopóki nie zrobił mi na twarzy jesieni średniowiecza, zmywałam twarz micelem, potem myłam ją żelem, ale nie uchroniło mnie to przed katastrofą,

-wspomniany już brak pompki, skandal,
-przez opakowanie bardzo ciężko wydobyć go do końca,
-największym jego minusem jest to, że okropnie zapycha, początkowo bagatelizowałam zmiany skórne (a jestem osobą, która nigdy nie miała trądziku i żadnych problemów ze skórą), kiedy moja twarz wyglądała już tak, że wszyscy pytali, co mi się stało, podjęłam leczenie dermatologiczne, nic innego nie pozostało, potem zagłębiłam się w internety, przeczytałam multum historii podobnych do mojej,
-nigdy więcej, przykro mi, ale to co miałam na twarzy i jak długo to leczyłam to przechodzi ludzkie pojęcie

Jeśli kogoś ten podkład nie zapycha i używa kosmetyków innych niż naturalne, to nie widzę najmniejszego problemu - używać, bo to perełka. Niestety, mnie zapchał masakrycznie i zafundował mi największą traumę kosmetyczną życia.

Na ocenę składają się dwa czynniki, za działanie maksymalna, za zapchanie minimalna.

Podkład nie do zdarcia na wielkie wyjścia !

1. Wszystko zależy od tego jaką ma się cerę - ja mam suchą wiec do stosowania na co dzień odpada. Ja go stosowałam przez kilkanaście dni i wysusza mi jeszcze bardziej pomimo nałożenia kremu nawilżającego pod nim. Natomiast na wyjścia jest mur beton najlepszy. Trzyma się cała imprezę bez efektu maski i wygląda naturalnie maskując niedoskonałości.
2. Stosowałam go również u dwóch innych osób na imprezę jako makijaż okolicznościowy, jedna miała podobną cerę do mojej, druga tłustą. W obu przypadkach sprawdził się na 100%.
W obu przypadkach użyłam pod oczy pudru z kat von d i na pozostałą twarz transparentny z kryolana. Całość na sam koniec utrwalona fixerem z kryolana.
3. Jest szybko zastygającym podkładem, przy pierwszym razie dałam ma twarz w rożnych miejscach 'krople' i to był błąd bo zaczął zastygać i ciężko było go rozprowadzić, porobiły się plamy. Wiec musiałam zmyć i na nowo. Najlepiej na rękę i gąbeczką bb rozprowadzać miejsce po miejscu.
Trzeba szybko z nim pracować, nie jest prosty w współpracy.
4. Minusem jest ze podkład za prawie 200zł nie ma pompki co utrudnia pracę z nim, owszem można ją dokupić, nooo alee.. Myślałam ze nie bd potrzebna a jednak trochę mi jej brakuje.
5. Podsumowując jest idealny ma wyjścia, ale do stosowania na co dzień odpada. Można zniwelować jego koszty mieszając z podkładem z revlona zastygającym. Próbowałam już i nie widać różnicy, a na dłużej starczy. Dziewczyny tez mieszają z podkładem z bourjois healthy mix wtedy nie jest już taki ciężki, ale też nie jest betonem w trwałości, lecz wtedy już prędzej nadaje się do stosowania na codzień- ja osobiście jeszcze nie próbowałam tego mixu. ????

Najlepszy ????

Jest to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Świetnie kryje, nie ściera sie, nie odbija na ubraniach, nie wysusza. Najdłużej miałam go na twarzy 13 godzin, pod koniec dnia nadal wyglądał pięknie. Odcieni jest na tyle dużo że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem jest brak pompki ale wybaczam mu to ????

Ulubiony na wielkie okazje

Mam kolor 1n1 i jest to ładny jasny beż. Tak jak w tytule ulubiony ale tylko na wielkie wyjścia i już tłumaczę dlaczego. Otóż po pierwsze zaraz po aplikacji czuje go na skórze, lekko ściąga i jest dosyć ciężkim podkładem i nie wiem jakby moja skóra reagowała na dłuższą metę używając go codziennie a mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Po drugie - cena, chociaż na necie można go znaleźć taniej.
Ogólnie podkład na mojej dobrze przygotowanej skórze wygląda pięknie, krycie oceniłabym na mocne średnie, co prawda zaczynam się trochę wyświecać po kilku godzinach ale wystarczy trochę pudru czy bibułka i podkład wygląda znowu ok. Nic się nie ściera ani nie warzy co dla mnie jest ogromnym plusem. Śmiało mogę stwierdzić, że jest wart swojej ceny.

Dobry do zadań specjalnych

Podkład raczej ciężki i zastygający na twarzy, ale do zadań specjalnych się nadaje. Na co dzień jest zbyt obciążający i wysuszający. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej z trądzikiem. Chwaliłam go sobie szczególnie gdy miałam gorszy stan skóry.

KOLOR- dostępne są ciepłe odcienie. Zimą pasował mi 1W2, natomiast latem 2W2.
KRYCIE- średnie w kierunku mocnego.
WYKOŃCZENIE- lepkie, zastygające do matowego.

Dla mnie nie - za ciężki , efekt maski

Podkład zbiera super opinie, fakt dobrze kryje , ale ja lubię efekt naturalny, podkład ma zakryć niedoskonałości ale pozostawić efekt naturalności. Ten podkład po prostu widać, jest ciężki, moja skóra już po pierwszym użyciu była nim zmęczona. Miałam do niego kilka podejść, raz kosmetyczka chciała i pomalowała mnie nim- efekt sztuczności i maski, którego ja osobiście nie znoszę. Mam cerę mieszaną, czasami nawet bardziej normlaną i niestety nie przekonał mnie do siebie. jestem bardzo zdziwiona tak wysoką ceną . Być może nie jest dla mnie. Nie polecam, unikam jak mogę.

jeden z najlepszych

Bardzo żaluję, że tak zwlekałam z jego zakupem, jest idealny...
Wspaniale kryje, nie podkreśla suchych skórek.
Przez cały dzień cieszę się piękną cerą bez efektu maski.

Mój hit na wielkie wyjścia

Mój ukochany podklad na imprezy i inne większe wyjścia, gdzie makijaż musi utrzymać się na twarzy zdecydowanie dłużej. Jest bardzo, bardzo trwały. Czy nadaje się na codzień? Moja dobra koleżanka używa go nawet na wyjście do warzywniaka ja uważam, że to przesada. Daje tak mocne krycie, niemalże jak maska. Wielkie wyjścia tak, codziennie NIE.

Na specjalne okazje

Świetny podkład na specjalne okazję, tam gdzie chcemy wyglądać idealnie przez wiele godzin.
Mam cerę skłonna do przesuszenia więc przed nałożeniem tego podkładu muszę naprawdę o nią zadbać, peeling, maseczka, serum, krem, baza i Double Wear i wszystko wygląda idealnie przez wiele godzin.

Mój ulubieniec

Dość sceptycznie podeszłam do tego podkładu, jednak już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczną różnicę pomiędzy Double Wear, a podkładami, których używałam wcześniej. Świetnie kryje niedoskonałości oraz wygładza cerę. Jest bardzo trwały, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień i cały czas wygląda tak jak po nałożeniu.