Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Cena już od 108,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Krycie
średnie

GENIALNY

Bardzo długo zastanawiałam sie nad zakupem tego podkładu z uwagi na cenę - ale niestety wśród tańszych podkładów nie znalazłam do tej pory takiego który by sprawił abym stwerdziła "to ten jedyny" który ma wszystko czego oczekuje od podkładu. Kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami - ale nie nastawiałam sie na cud - bo moja cera jest "dziwna" - wiele podkładów zachwalanych nie sprawdziło mi się. Dodatkowo oczekuje dośc mocnego krycia bez efektu maski - lubię mocno się umalować.

Reasumując plusy:
- super kryje
- krycie mozna budować poprzez dokladanie kolejnych warstw
- cały dzień buzia wyglada jak dopiero umalowana
- cera wygląda świerzo - bez efektu maski
- uwielbiam to uczucie - cery dość napiętej i nawilżonej
- super go się rozprowadza
- nie zpaycha
- nie wchodzi w zmarszczki
- ładne rozświetla buzie - naturalnie
- śweitny na jakieś specjalne okazje

Minusy:
- cena
- bardzo lekko się utlenia poprzez co lekko (dosłownie lekko) ciemnieje
- brak mompki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279481].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Zupełnie wiem dlaczego ten podkład ma tyle pozytywnych opinii. Jest faktycznie lepszy od zwykłych drogeryjnych podkładów innych firm ale jego efekt na skórze ( według mnie ) nie jest efektem "wow" czy "drugiej skóry" za cenę około 180 zł spodziewałam się czegoś lepszego.Skończyłam drugie opakowanie tego kosmetyku i na pewno nie kupie ponownie. Nie mam problemów ze skórą ale ten podklad się u mnie nie sprawdził.Moze u innych kobiet, z inną cerą będzie dawał świetny efekt. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267043].usefull || 0 }}% pomocna.

Po miesiącu jestem na tak!

Używam podkładu od miesiąca. Początkowo miałam obawy, nie tyle ze względu na cenę (pierwszy podkład w cenie powyżej 100zł, jakiego używam), ile na jego skład, konsystencję, ciężar itp. Przez ponad rok używałam wyłącznie podkładu mineralnego Annabelle, jednak moja cera z dnia na dzień pogorszyła się (ogromne bolesne gule, ale dla ścisłości- wyskoczyły nie z powodu Annabelle Minerals), w związku z czym potrzebowałam doskonałego krycia. Tutaj ELDW sprawdził się doskonale, jego jedna warstwa świetnie pokrywa to, czego pokazywać światu nie chcę.
Odcień, który wybrałam to 1w1 Bone (odcieniem odpowiada Annabelle Minerals Sunny Light lub Golden Fair) , troszkę za jasny, gdy jestem opalona lub użyję balsamu brązującego, ale przypruszam go jeszcze bronzerem, ale generalnie pasuje mi, choć myślę, że następnym razem wezmę 1w2.
Plusy:
- na prawdę wydajny (gęsty,więc nie trzeba go wiele nakładać)
- świetnie nakłada się go pędzlem, ale i palcami daję radę
- wytrzymuje bez poprawek cały dzień nawet przy temp.30 stopni
- ładnie zakrywa wszelkie płaskie i czerwone niedoskonałości (niestety te wypukłe dalej są wypukłe- tu czarów nie ma, ale są chociaż pokryte kolorem, który nie ściera się)
- nie powoduje powstawania nowych pryszczy i zaskórników
- wiele odcieni do wyboru
- ładne opakowanie
- wg mnie brak pompki na plus- idealnie można wylać potrzebną ilość kosmetyku
- wart swojej ceny (niecałe 120zł w jednej z internetowych perfumerii)

Minusów przez ten miesiąc nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266096].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Używa produktu od: próbka

nie dla suchej skóry

Zdecydowanie sucha skóra się z tym podkładem nie polubi. Podkreśla skórki i wszelkie drobne zmarszczki, efektem jest postarzenie twarzy o kilka lat.Mam z tym podkładem niemiłe doświadczenia, ponieważ po jednym zastosowaniu pojawiły mi się atopowe zmiany, z którymi później walczyłam kilka tygodni. Wierzę, że normalne i tłuste typy cery mogą być zadowolone z tego produktu, ale suchym i wrażliwym zdecydowanie odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265061].usefull || 0 }}% pomocna.

największe kosmetyczne rozczarowanie

naczytałam się pozytywnych opinii na temat tego produktu i w końcu, po długim zbieraniu pieniążków, dałam się na niego namówić sympatycznej pani w Douglasie.. zacznijmy od tego, że pierwszy raz użyłam go w małej ilości na przygotowaną, nawilżoną i dodatkowo zabezpieczoną bazą porefessional z benefitu buzię. użyłam do tego gąbeczki RT i... powstała masakra. jedno wielkie ciastko, uwidaczniające pory i odklejające się od palca w trakcie dotykania skóry. co więcej, podkład postanowil tez uciec mi z twarzy podczas oczyszczania nosa, toteż wybraźcie sobie kobietki jak to mogło wyglądać.. po tygodniu zrobiłam kolejne podejście, tym razem pędzlem, który kupiłam specjalnie do tego celu i pod inną pielęgnacje. nadal dupa! jestem załamana i już nie wiem, jak się do niego zabierać :(

MINUSY:
-cena,
-trwałość,
-średnie krycie,
-nie da się nałożyć gąbką,
-waży się,
-brak pompki,
-zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259106].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry podkład

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej. Dla mnie podkład jest rewelacyjny. Nie błyszczę się, długo utrzymuje się na buzi, kamufluje wszystkie niedoskonałości, buzia jest gładka i jednolita. Nie muszę go poprawiać praktycznie przez cały dzień.
Wiele osób ostrzegało mnie, że bardzo wysuszy mi skórę, możliwe, że tak by się stało, ale przed nałożeniem zawsze leci kremik, baza, po zmyciu makijażu również kremy, serum, także u mnie podkład zdaje egzamin na 5 z plusem! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256823].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok. Mam odcień 1N1

Producent obiecuje:
- 15 h trwałości - zgadzam się - bardzo trwały, nie zostawia śladów, nie ściera się
- świeży, naturalny wygląd - nie, jest tapetką
- nie zmienia koloru - hmm... mój w butelce wygląda neutralnie, a na twarzy bardziej żółto, ale nie ciemnieje
- średnie krycie - tu się zgodzę, krycie jest przyzwoite. Można budować, ale wtedy robi się bardzo widoczna tapeta na twarzy
- bezzapachowy - prawda
- półmatowe wykończenie - jak dla mnie (przy cerze suchej) jest to zupełny mat
- naturalne wykończenie - niekoniecznie
Generalnie, nałożony cienką warstwą, wygląda ładnie, zakrywa co ma zakrywać, no i utrzymuje się na twarzy calutki dzień :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256746].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

dobry, ale trochę brakuje mu do ideału

Oceniam na podstawie próbki z Douglasa.

plusy:
+ żółte tony
+ trwałość, u mnie wytrzymał cały dzień bez poprawek, jednak nie jest to "beton"
+ średnie krycie
+ jest wydajny, niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy

minusy:
- cena
- podkreśla skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254693].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba się nie pokochamy :(

Używam tego podkładu od kilku dni, ale mam co do niego strasznie mieszane uczucia. W moim przypadku wszelkie głosy dotyczące matu, trwałości, krycia i efektu Photshopa, nie sprawdziły się zupełnie...

Testowałam już wiele podkładów z drogeryjnych pułek. Najczęściej towarzyszy mi słynny Revlon, ale denerwuje mnie ciągłe kombinowanie z mieszaniem kolorów, dokładaniem pigmentów, aby uzyskać coś żblizonego do mojego kolorytu. Poza nim miałam bardziej lub mniej udane "znajomości" z innymi podkładami, ale szukając ideału, zdecydowałam wreszcie zakupić DW.

Podkład kupiłam w internetowej drogerii po przetetestowaniu probki z Sephory. Mój kolor to Sand. I wreszcie mam kolor idealnie żółty i idealnie dopasowany do odcienia szyi i dekoltu! To jest jego zdecydowany plus.

Czy podkład rzeczywiście jest trwały? Wytrzymuje drobne potarcia twarzy, jednak nie jest taki betonem, jak niektóre panie go określają. W moim przypadku nie przetrwał wycierania nosa w chusteczkę, a robiłam to delikatnie.

Szybko zastyga na twarzy, ale nakłada się go dość latwo zarówno pędzlem typu flat top, jak i gąbecką typu beauty blender. Jednak jedna warstwa to dla mnie za mało. Drugą, którą nakładam jest zdecydowanie cieńsza, ale nie zakrywa mi okresowego nieprzyjaciela. Sprawnie nakładany nie zrobi smug, jednakn ie jest to podkład, który dołożymy w ciągu dnia, jesli coś się zepsuje, bo robi wówczas smugi, plamy i inne paskudztwa.

To, co mnie najbardziej przeraża to to, co robi z moim nosem. Mam cerę tłustą, rozszeszone pory i wągry na nosie, z którymi bezskutecznie walczę. O ile podkład tuż po nałożeniu wygląda całkiem dobrze na nosie, o tyle przeraża mnie to, co robi po nałożeniu pudru. A mianowicie, automatycznie wchodzi w pory i schodzi z wągrow robiąc mi "prześliczną" truskaweczkę na nosie. Za każdym razem staram się go nalożyć inaczej - na inne kremy, bez kremu, dając puder pod podkład, korektor. Nie używam bazy, bo podkład jest dość ciężki i boję się zapchania, ale wyprobuję jeszcze taką kombinację. Za kazdym jednak razem po przypudrowaniu przedziwnie znika z wągrów, odsłaniając czarne punkciki. I może bym to jakoś przeżyła, gdyby nie to, że po kilku godzinach w tych miejscach widać wydzielone sebum, takie kropelki mokre, co wygląda okropnie, ale nie czuć tego, więc co rusz patrzę w lusterko czy już mam "mokry nos". I nie da się tego szybko poprawić, gdyż - tak jak pisałam wczesniej - trudno jest ten podkład dołożyć w ciągu dnia, bo zwyczajnie to widać.

No i zastanawiam się, gdzie ten słynny mat? Podkład świeci się tuż po nałożeniu, po kilku minutach odrobinę mniej, ale obok matu "to nie stało". Przypudrowany wytrzymuje jakieś 4 godziny, pózniej wymaga poprawki.

Generalnie, gdy nie polubię się z jakimś produktem, to automatycznie go wyrzucam. Jednak ten podkład jest na to za drogi. Bedę probowała znaleźć na niego sposób. Może zmieszam go z innym podkładem? Albo zużyję go w dni, w którym nie potrzebuje perfekcyjnego wyglądu przez caly dzień. Oczekiwałam efektu "wow!", a jestem bardzi roczarowana, bo ani on nie jest bardziej trwały niż produkty drogeryjne, ani nie daje matu, który uwielbiam, ani nie lubi się z moją cerą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254416].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdopodobnie mój najlepszy podkład!

Kocham ten podkład miłością nieuleczalną! Ten produkt to absolutny hit. Zacznijmy może od tego, że ma bardzo dobre, mocne krycie, czego zdecydowanie potrzebuje moja niedoskonała cera. Jest naprawdę długotrwały, co mnie zaskoczyło. Trzyma się od nałożenia aż do wykonania demakijażu. Jest sprawdzony, jeśli wiem, że cały dzień nie będzie mnie w domu, albowiem on w tym czasie nie ruszy się z twarzy nawet trochę. Cena jest jedynie przesadzona, ale Estee Lauder to marka z górnej półki, więc to normalne. Jedynym moim zastrzeżeniem poza ceną jest delikatnie wysuszanie cery, dlatego po zmyciu makijażu trzeba ją porządnie nawilżyć. Poza tym kosmetyk jest niezawodny i zdecydowanie niedoceniany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253183].usefull || 0 }}% pomocna.