Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Nie dla mnie

Wszyscy polecają ten podkład jednak ja mówię zdecydowane nie. Podkład może dobry na wieczorne wyjście - idealne krycie oraz matowienie cery aczkolwiek używanie go na codzień, nie polecam w szczególności jeśli chodzi o skórę suchą i wrażliwą. Po dłuższym stosowaniu bardzo wysusza skórę.

Dobry kryjący podkład na specjalne okazje

Podkład kupiłam za namową koleżanki i nie zawiodłam się według mnie nadaje sie najbardziej na wieksze wyjscia ale tylko dlatego ze przy dluzszym stosowaniu moze zapychac pory. Mimo wszystko jest bardzo dobrym i trwałym produktem , fajnie stapia sie z cerą , świetnie kryje buzia jest rozświetlona

Nigdy Więcej!

Poleciła mi go Pani w Duglasie.....
To pierwszy i ostatni podklad jaki kupiłam w takiej cenie
Markę zawsze uważałam za prestiżowa ale to.... ten podklad to jakaś pomyłka
Żałuję ze nie zwróciłam i dawałam mu szansę. ...
1. Fatalnie sie dozuje nie ma żadnej pompki, gabeczki po prostu chyc na rękę
2. Nie zakrywa zaczerwienionej buzi a przy kupowaniu go Pani zapewniała ze tak będzie ze super kryje. Cóż niestety nie
3. Źle sie rozprowadza, niby gęsty niby zadki po prostu nijaki
4. Cena!!!!
5. Wysusza nie odrazu ale po czasie stosowania jakby w ogóle nie współpracował ze skórą twarzy
6. Kolor jak dla mnie sie zmienia po nałożeniu jak zależało mi na zakryciu czerwoności tak chyba zrobiła sie jeszcze bardziej widoczna
Dla mnie napewno on nie jest wiec nie polecam! A portfel mnie do dziś boli mega nieudany zakup.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Na wielkie wyjścia tak - na codzień zdecydowanie NIE

Podkład kupiłam w maju 2017 r. przed swoim ślubem, z myślą zrobienia makijażu we własnym zakresie na poprawiny, a wiadomo, że w takim dniu trzeba wyglądać również pięknie, zwłaszcza po nieprzespanej nocy :)
DESIGN:
Podkład zamknięty w buteleczce o pięknym wyglądzie i na tym muszę poprzestać.
PRAKTYCZNOŚĆ nabierania produktu = 0
Buteleczka jest mega niepraktyczna, wręcz odstraszająca trudnością wydostania produktu na zewnątrz. Nie miałam pojęcia, że podkład trzeba wylewać na dłoń, bo nie posiada pompki . Nie ma nawet żadnej szpatułki aby móc swobodnie nabrać podkład.
KONSYSTENCJA:
Ciężka, gęsta - taka, którą można dozować przy pomocy pompki a nie wylewaniu jej na dłoń.
KOLOR:
Z perspektywy czasu uważam, że ciepły odcień, który dobrała w drogerii pani ekspedientka, okazał się zbyt jasny (mam wrażenie, że po aplikacji na skórę jestem blada).
KRYCIE:
Bardzo pełne krycie - po nałożeniu beauty blenderem uzyskujemy efekt maski, która jednak się trzyma i nie odpadnie :) przy nakładaniu pędzlem ruchem stemplującym jest podobnie - trzeba dobrze rozblendować produkt, gdyż lubi osadzać się w linii zmarszczek mimicznych oraz porach (zwłaszcza okolice nosa). Idealnie zakrywa wszystkie przebarwienia (kiedy nie chcę być pieguską, to dobrze się sprawdza).
PODSUMOWANIE:
Podkład na zimę a nie na lato, bo się ugotujemy :)
Cena wysoka, ale jeśli chodzi o jakość pełnego krycia to jest O.K. - nie ma piegów, nie ma wypieków.
Nie wydaje mi się, żeby był dobry dla osób młodych - szybko wysusza cerę, obciąża ją i zatyka pory,
Idealny na imprezy, gdzie będziemy fotografowane - na codzień jest zbyt ciężki.

Dobry dla młodych

Używam produktu naprzemiennie z innymi od wielu lat. Kiedy byłam młodsza i nie miałam tak suchej skóry sprawdzał się idealnie. W tej chwili mam 33 lata i już nie nadaje sie do mojej skóry.Świetnie pokrywa przebarwienia. Mam ich naprawdę dużo i bardzo dobrze sobie z nimi radził. Teraz mam bardzo przesuszoną skórę i już nie sprawdza się tak dobrze. Podkreśla suche skórki, nieznacznie wchodzi w pory. Nie podoba mi się również aplikacja prosto z butelki. Podklad jest bardzo wydajny.

Idealna trwałość

Idealny produkt na imprezy, wesela itp. Utrzyma się na spokojnie całą noc i przykryje wszelkie niedoskonałości. Jednak nie polecam do użytku codziennego, szczególnie przy cerze suchej, bądź rozszerzonych porach. W pory wejdzie, podkreśli suche skórki i jeszcze bardziej wysuszy twarz

Jestem niezadowolona

Kupiłam ten podkład z nadzieją, że znajdę w końcu ten jedyny idealny, ale niestety. Mam skórę tłustą, z widocznymi porami, skłonną do niedoskonałości.

Super

Kupilam go, bo każdy podkład jaki miałam ważył mi się okropnie-mam cere tłustą z trądzikiem. Na początku nie byłam zachwycona, wyglądał średnio, zmieniłam gabeczke na blenet it, i wyglądał 1000 razy lepiej od razu, ale w dalszym ciągu było coś nie tak... Okazało się, że nie lubi się on z każdą bazą, u mnie najlepiej wyglada bez niej

cudowny

Nie wierzyłam ,że ten podkład może być aż tak cudowny. Początkowo obawiałam się ,że będzie zbyt ciężki spowoduje niepotrzebne wysuszenie skóry bądź spowoduje wysyp nieprzyjaciół nic bardziej mylnego , wygląda nieskazitelnie praktycznie caly dzień . Moja cera się nie świeci jest wygładzona ujednolicona . Polecam każdemu kto jeszcze nie próbował.

Wymiataa!

Estes Lauder - najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam! A miałam ich naprawdę dużo. Jest trwały, kolorystyka jest bardzo bogata, nie ŚCIERA się co jest bardzo dużym plusem. Miałam Revlon i ten w porównaniu do niego nie równa się niczym. Estee Lauder miałam na sobie na studniowce i wytrzymał całą noc bez poprawiania. Jestem zadowolona z zakupu tego podkładu! Gorąco polecam, chociaż jest drogi to warty swojej ceny.

Estee Lauder Double Wear Stay in Place Makeup Trwały podkład

Dla mnie jedez z tych idealnych.
Doskonale się rozprowadza i wyśmienicie współpracuje z kosmetykami i pod i nad nim.
Pozwala na fenomenalne stopniowanie krycia od dobrego po bardzo mocne i zakrywające totalnie wszystko.
Nie wymaga użycia korektora zakrywając i cienie i niedoskonałości i naczynka.
Świetnie radzi sobie ze strefa T i produkcją sebum.
Pozostaje na twarzy do momentu zmycia. Czy to impreza czy wysiłek fizyczny nie spływa. Trwałość jest na najwyższym poziomie.

Cena przyzwoita w stosunku do jakości i wydajności.
Polecam do każdej cery...bo matuje i nie wysusza.
Nie oxyduje na skórze.
Dobra gama kolorystyczna pozwoli dobrać idealny odcień.
I nawet gdybym chciała się przyczepić to nie mam do czego.

Najlepszy z najlepszych !

Szukanie idealnego podkładu zajęło mi kilka lat .Double Wear długo omijałam celowo , gdyż odstraszały mnie recenzje typu : ciężki , tynk , szpachla , zapycha itd , itp . W koncu do jakiś zakupów dostałam próbkę . Nałożyłam na twarz i Wow! Wyglądał świetnie! Buzia idealna ( a mam duże problemy z przebarwieniami ) , żadna tam szpachla ! Wcale nie zaschnał na matowy tynk ! O trwałości nie muszę pisać .
Po latach używania tego podkładu mogę przypuszczać skad biora sie negatywne opinie . Nie jest to podkład dla cer suchych a nawet normalnych , lub poprostu odwodnionych ! Do używania go trzeba mieć ZADBANĄ cerę . W sensie nie idealna ale wypeelingowana i nawilżona i odżywiona . Idealny dla osób z cera mieszana i tłusta które wydzielaja naturalne sebum . Do tego nakładać cienka warstwa najlepiej zwilżoną gąbka lub dobrym pędzlem . Nigdy nie będzie wyglądał dobrze rozmazany paluchami !
Najbardziej irytuje mnie stwierdzenie : "zapycha". Nie kobieto ! Poprostu niedokładnie go zmywasz ! Po latach doświadczeń wiem ,ze nie domyjesz go woda żelem , mleczkiem , płynem micelarnym itd . Do tego potrzebny jest olejek ! Tak ! Tylko olejek daje rade rozpuścić taką formułe . A wiec najpierw olej ( według upodobań ) a potem juz domywamy twarz tak jak lubimy.
Nadal testuje wszystkie nowości rynkowe ( podkłady dostępne od lat w większości znam wszystkie ) . Estee Lauder nadal na podium !