Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Krycie
średnie

Nie dla mojej suchej cery

Kupiłam go ze względu na to, że słyszałam iż do jeden z najbardziej trwałych i mocno kryjących podkładów na rynku. Jednak u mnie kompletnie się on nie sprawdził. Poprosiłam panią w perfumerii by dobrała mi taki odcień żeby był dopasowany do mojej cery. Jednak odcień okazał się za blady i wyglądałam w nim jak trup. Ale nie z tego powodu mi nie podpasował.
- Strasznie trudno się go rozprowadza. Próbowałam pędzlem, gąbeczką i palcami. I najlepiej chyba wychodziło mi to pędzlem. Ale konsystencja utrudniała mi aplikację.
- Brak pompki. Przez to rozlewa się czasami więcej niż bym chciała.
- Przy DW trzeba uważać z ilością, bo bardzo łatwo o efekt maski. Nawet przy niewielkiej ilości wyglądał on sztucznie
- Wchodzi w zmarszczki mimiczne
- Czuć go na twarzy
- Zapycha
- Gdy dotknęłam nosa kilka razy w ciągu dnia to później fluid znikał z niego co później było bardzo widoczne i nieładne. Nie mam takiego problemu przy lżejszych produktach.
- Wysuszył mi trochę skórę
- Drogi i jak uważam nie warty swojej ceny

+ Jest trwały. Trzyma cały dzień.
+ Zakryje wszystko co mamy do ukrycia na twarzy

Na pewno nie kupię DW ponownie. Na mojej suchej skórze wyglądał nieładnie i sztucznie. 180 zł wyrzucone w błoto

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499576].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład chyba każdemu znany, skusiłam się kiedy był w promocji, ale chyba wybrałam zbyt ciemny odcień wiec częściej będę go używać jak się trochę opale. 2c1 jest trochę żółtawy, minus za brak pompki, a poza tym to wszystko na plusie. Ładne krycie, długotrwałe. Mam cerę mieszana, świecąca się w niektórych partiach i nie czuje żeby był dla mnie jakiś bardzo ciężki. Ogółem wszystko fajnie, pięknie ale nie wydaje mi się żeby został moim ulubieńcem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485581].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy podkład ever

Używałam wielu marek - mam problem z pękającymi naczynkami, a ten podkład jest najtrwalszy i najlepiej kryjący, jaki kiedykolwiek stosowałam. Nie widać naczynek nawet po kilku godzinach od nałożenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482521].usefull || 0 }}% pomocna.

Czym nakładać podkład?

Nie polecam

Podkład kupiłam ze względu na recenzje w internecie co było totalna głupota. Podejrzewam, ze pozytywne oceny wystawiają ludzie którzy go promują .
Podkład zostawia bardzo widoczne plamy na twarzy. Wysusza skore , nie nadaje sie do osób z sucha cera. Na pewno nie kupie go ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478651].usefull || 0 }}% pomocna.

trwalosc

Po zdecydowaniu sie na zakup, oczekiwałam wielkiego wow. Po powrocie do domu troszkę sie zawiodłam ale tylko kolorem ktory profesjonalnie dobrała mi w drogerii sprzedawczyni po zbadaniu mojej skory, ktory oczywiscie był dla mnie za ciemny ( desert beige ) minimom o dwa tony. Ale postanowiłam i tak go przetestować i sprawdzic czy warto inwestować w inny kolor( tym razem juz nie dam sie przekonywać do badania i dobierania idealnego koloru przez pania konsultantkę). I pomimo ze dość trudno sie go nakłada to jak a mnie jest to podklad idealny, nałożony wilgotna gąbeczka nie robi maski i trzyma sie na skorze az do momentu zmycia go z twarzy. Wracając z pracy podklad jest w stanie nienaruszonym. Jeszcze jestesm w trakcie pierwszego opakowania ale juz wydanie mi sie ze bedzie mało wydajny. Szybko trzeba bedzie zakupić nowe opakowanie. A co do opakowania bez pompki to duzy minus, ciezko wydostać odpowiednia ilośc ze słoiczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477351].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny, ale...

Po nieudanym Diorze dioskin forever który wylądował u koleżanki, bo mi się nie sprawdził postanowiłem wytestować zachwalany przez prawie wszystkich kultowy Estee Lauder Double Wear o którym właśnie tutaj jest mowa.
Pani w sephorze dobrała mi kolor 1N1 który był za jasny a mimo wszystko próbowała mi go wcisnąć ;] oczywiście się nie zdecydowałem tylko poszedłem do butiku Clinique który ma w swojej ofercie również Estee i tutaj zostałem potraktowany profesjonalnie - konsultantka nie wciskała mi odcieni które mi absolutnie nie pasowały tylko dobrała mi kolor 2N1 (idealny !!!) i najpierw zrobiła mi do domu próbkę :)
Po 2 dniach testowania zakupiłem Double Wear i powiem Wam, że jest to IDEAŁ ! Jedyną jego wadą jest dziwne naciąganie skóry, ale dobry krem i to uczucie znika, zapewne przez to, że podkład zastyga jak farba.

Podsumowując mój zakup zacznę od plusów :

* Konsystencja
* Mocne krycie (kryje pieprzyki nawet)
* Trwałość (u mnie bez pudrowania wytrzymuje 12 h)
* Nie ściera się i nie brudzi ubrań
* Dobrze współpracuje z kremami, bazami i innymi kosmetykami
* Jakość (już po buteleczce widać, że mamy do czynienia z produktem luksusowym)

Minusem jest lekkie wysuszanie i oczywiście cena która mała nie jest, ale warto zapłacić za niego każdą tą złotówkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475416].usefull || 0 }}% pomocna.

Bisów nie będzie!

Podkład mocno silikonowy, syntetyczny. Brak dozownika powoduje, że łatwo przesadzić z aplikacją. Trzeba się śpieszyć z nakładaniem bo zastyga bardzo szybko. Tak chwalone krycie - w moim przypadku wygląda tak samo jak przy tanich podkładach z marketów - podkład wpija się w skórę i zamiast maskować niedoskonałości - uwidacznia zmarszczki. Wysusza skórę. Noszę okulary, więc dokładnie w lusterku widzę zatkane pory. Absolutnie nie polecam paniom po 40, czy 50 bo to jest podkład dla młodej, jędrnej cery. Ja go stosuję punktowo i przykrywam moim ulubionym podkładem za ok. 40 zł;) Jeśli się Paniom wydaje, że za te pieniądze kupujecie coś wyjątkowego, to niestety lepiej sobie zakup Double Wear darować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473291].usefull || 0 }}% pomocna.

Super podkład, ale nie na co dzień

Uwielbiam podkład Double Wear za jego rewelacyjne krycie, któremu nie dorównuje żaden inny kosmetyk. Fajnie stapia się ze skórą, chociaż nałożony w nadmiarze powoduje efekt maski, dlatego ja nakładam skromnie, dzięki czemu mogę powiedzieć o nim, że jest naprawdę wydajny. Buzia po nałożeniu jest pięknie wygładzona i promienna.
Oczywiście nie ma róży bez kolców- jeśli podkład kryje niedoskonałości w takim stopniu jest też niestety ciężki dla skóry i zapycha - dlatego nie jest według mnie do stosowania codziennie, a na większe wyjścia czy wieczorne spotkania ze znajomymi na mieście.
Z minusów również niepraktyczne, acz bardzo eleganckie opakowanie, brakuje mi pompki.
Cena, chociaż niska nie jest, moim zdaniem adekwatna do super jakości. Często można również spotkać promocje na niego w sklepach internetowych.
Podsumowując- na wielkie wyjścia IDEALNY!! Na co dzień wolę coś lżejszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470732].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie podkład okej, długo się trzyma i dobrze kryje , ale bardzo wysusza skórę. Używam go tylko na wielkie wyjścia , codziennie nie polecam. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470637].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Na temat tego podkładu zostało już chyba wszystko powiedziane. Można go kochać lub nienawidzić. Jedno jest pewne - nasza skóra przy codziennym jego stosowaniu na pewno nie będzie zadowolona. Używam tylko w razie większych wyjść, choć jest do dość ryzykowne, bo podkład nie zawsze dobrze współpracuje z korektorami, bazami, kremami. Podkład jest widoczny i wyczuwalny na twarzy. Po jego zmyciu (demakijaż wykonuję "na tłusto")moja twarz jest lekko zaczerwieniona i sucha niezależnie od bazy jakiej użyję. Znam natomiast osoby, u których tych negatywnych objawów nie ma... może tylko moja cera jest tak wrażliwa?...
Na plus oceniam gamę kolorystyczną... Używałam kolorów 1N1 oraz 1W1. Tonacja z domieszką żółtych tonów to strzał w 10 dla osób, które mają sporo zaczerwienień do ukrycia. Życzyłabym sobie jedynie jaśniejszej wersji 1W1 - tak samo żółtego, lecz jaśniejszego.
Podkład ze względu na dużą zawartość dwutlenku tytanu (krycie) na zdjęciach nieco odbija światło, przez co nasza twarz jest lekko wybielona, jednak nie ma tragedii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465567].usefull || 0 }}% pomocna.