Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie polubiliśmy się

Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami i zniechęcona nieudanymi poszukiwaniami idealnego podkładu, postanowiłam zainwestować w ten, niezbyt tani, podkład. Jednak zawsze mam problem z dobraniem koloru, do tego mam skórę tłustą z tendencją do przesuszania, do tego problematyczną, Lekko nie jest :) W Douglasie znalazłam fajny kolor, który faktycznie idealnie stapiał się z moją skórą. Mimo wszystko, cena trochę zniechęca, dlatego poprosiłam Pana o odlanie próbki. I w ten sposób miałam możliwość testować go przez 3 dni. Przez pierwszą godzinę byłam zauroczona, wyglądał idealnie.
Szybko zastygał, było to odczuwalne, nie przeszkadzało mi to. Jednak rozczarowywał mnie coraz bardziej każdego dnia. Nie wiem jakim cudem jest w stanie utrzymać się przez całonocną imprezę, u mnie nie wytrzymał nawet 8 godzin pracy (z poprawką po ok. 5 godzinach). Pierwszego dnia nałożyłam go na swój ulubiony krem, którego używam zawsze pod makijaż. To co zobaczyłam w lustrze w połowie dnia mnie przeraziło. Wszystkie pory były podkreślone, a w strefie T miałam ciasto. Cóż, może wina kremu więc drugiego dnia nałożyłam go tylko na serum nawilżające z Biodermy. Po całym dniu skóra była sucha jak wiór, w trakcie dnia ciężko było cokolwiek poprawiać ze względu na wysuszenie. Trzeciego dnia spróbowałam lżejszego kremu, do tego delikatniej potraktowałam nim strefę T, znowu klapa. Podkład zawsze nakładałam gąbeczką BB. Może nie umiem pracować z tym podkładem, dopuszczam do siebie myśl, że to wina moja, kremu, sposobu nakładania. Nie wiem co zawiniło, jednak odpuściłam sobie inwestycję w ten podkład. Szkoda.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605491].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Strzał w 10!

Dla mnie ten podkład jest idealny. Dobrze się rozprowadza, perfekcyjnie matuje, nie tworzy efektu maski, nie zmienia koloru po nałożeniu. Plusem jest też to, że długo się utrzymuje, dlatego spokojnie można go nakładać z myślą pójścia na całonocną imprezę. No i nie jest też drogi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602561].usefull || 0 }}% pomocna.

Holy Grail na wieki wieków AMEN

Mam kolor 2n1 desert beige. Najlepiej dobrany kolor, prawie taki sam jak Naked Skin 2.0 ;) nakładam beauty blenderem i taka aplikacja najbardziej mi odpowiada

Zawsze do niego wracam i wstydzę się, że zdradzam go z innymi, żeby po chwilu wrócić do niego z podkulonym ogonem!

Z A L E T Y:
- krycie (medium do full), ale nie poradzi sobie z rzeczami cięższego kalibru
- kolor
- trwałość!!!
- nie do zdarcia (nie schodzi i nie ściera się)
- skóra jak po fotoszopie

W A D Y:
- może wyglądać za cieżko lub zbyt matowo (ale UD all nighter spray sobie z tym poradzi i zrobi demi / satin mat)
- może topornie schodzić podczas demakijażu (ale bioderma sobie najlepiej z nim radzi)
- może zatykać jeśli nie dbamy o naprawdę dokładne zmycie i oczyszczanie skóry podczas demakijażu (albo zapomnimy zdjąć na noc po imprezie!)
- brak pompki (ale ta z MACa, sprzedawana osobno na szczęście pasuje idealnie)

PS. DOBRZE NAWILŻONA SKÓRA to must have przy tym podkładzie + jakaś fajna baza (np. ta z benefitu) i na koniec setting spray... i wtedy ten produkt wygląda zajebiście ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602176].usefull || 0 }}% pomocna.
Inglot swatche sypkie cienie

mój ulubiony

twarz po nim wygląda jak u lalki, wytrzymuje cały dzień bez zmian, jedynie pojawia się lekkie świecenie pod koniec dnia. Jeśli ktoś nie potrzebuje takie krycia na co dzień to idealnie sprawdzi się na imprezy. Nigdy nie muszę przejmować się czy dobrze wyglądam i przeglądać się co chwilę w lusterku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601286].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten jedyny

Kiedy czytam/słyszę opinie, że to bardzo ciężki podkład, który gwarantuje efekt maski zastanawiam się czy oby na pewno używam tego samego produktu :) Jedyny minus jaki dostrzegam w DW to cena (chociaż można go upolować za ok 120/130 zł w drogeriach internetowych). To co mnie w nim urzekło to przede wszystkim ilość produktu potrzebna do pokrycia całej twarzy (używając pędzla to porcja mniejsza/równoważna jednej pompce) i wykończenie jakie daje ( piękna satyna, która pozostaje widoczna nawet po lekkim przypudrowaniu). Kolejne ogromne plusy to oczywiście trwałość (nieprzypudrowany wytrzymuje cały dzień na mojej lekko przetłuszczającej się w strafie T cerze) i to, że nie podkreśla zmarszczek mimicznych, zagłębień, porów, suchych skórek. Uważam, że to podkład absolutnie idealny, dobrze rozprowadzony w niewielkiej ilości daje efekt "lepszej skóry" .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598941].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię i polecam :)

Bardzo fajny podkład . Fajne krycie , długo utrzymuje się na twarzy i odpowiednie nałożony wyglada bardzo łądnie na twarzy , Oczywiście można z nim przesadzić i wówczas mamy ciacho na twarzy . Ale na odpowiednio przygotowanej twarzy - nawilżonej wygląda bardzo ładnie .
Jedyny mały minusik - to brak pompki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598466].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Co to dużo pisać... Uwielbiam!
Świetnie kryje, trwałość nie do zdarcia. Bardzo ładnie wygląda na twarzy, choć mam cerę suchą nie podkreśla żadnych suchych skórek, nie wysusza, nie zatyka porów. Mój najlepszy podkład ever, a testowałam już wiele, zarówno tych z niższych półek, jak i z wyższych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594046].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój nr 1 wśród podkładów

Podkład już kultowy, po prostu mój ulubieniec :) dodam, że mam cerę mieszaną, z mocno przetłuszczającą się strefą T, natomiast policzki są bez makijażu prawie zawsze mocno zaczerwienione - problem skóry naczynkowej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1587656].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ratunek :)

Uwielbiam ! Produkt, z którym sie zdecydowanie nie rozstaje. Moja cera w wyniku 'torturowania krostek w przeszłości' w dalszym ciagu wygladała fatalnie. W końcu, nie wstydzę sie, że ktoś ujrzy moje blizny tradzikowe ! Podklad dodal mi pewności siebie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584696].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciężki, zapychający, nie dla mnie

Nie rozumiem fenomenu popularności tego podkładu. Jest dość gęsty i przez to ciężki, widoczny na skórze - nawet przy próbie delikatnej, minimalnej aplikacji na skórze to i tak widać, że JEST :) Może dla kogoś to nie jest wada - bo kryje dość wyraźnie, chociaż z efektem nienaturalnego matu i widocznego filmu na twarzy. Poza tym przy mnie gładkiej skórze twarzy (np. zmęczonej, bez peelingu itp.) podkreśla wszelkie nierówności, uwypukla itd. Miałam też wrażenie, że zapycha - musiałam podczas miesięcznego (zaledwie) stosowania częściej niż zwykle oczyszczać twarz. Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym ten podkład stosować, gdybym np. miała jakieś wypryski czy tym podobne rzeczy - skoro ten podkład tak podkreślał np. suche skórki. Podsumowując - na plus to krycie przebarwień, ale poza tym widzę tylko minusy - bo to, co ukrywa kolor, to uwypukla faktura podkładu, szczególnie w słońcu. Dla mnie to jeden z gorszych podkładów, jakie miałam. Nie lubię efektu tapety ani też nie lubię czuć, że mam na sobie jakiś podkład - ten o sobie nie da zapomnieć :) Zdecydowanie nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577906].usefull || 0 }}% pomocna.