Dermika, Variete, Krem odżywczy z koktajlem owocowym i witaminami do cery normalnej i suchej

Lekko natłuszczający, odżywczy krem o doskonałych własnościach pielęgnacyjnych przeznaczony do pielęgnacji cery normalnej i suchej, dla osób w każdym wieku.

Krem odżywczy variete natłuszcza i nawilża skórę, poprawia jej napięcie i jędrność oraz wpływa bardzo korzystnie na jej wygląd i kondycję. Można go polecić do cery suchej i normalnej, od bardzo młodej do dojrzałej do stosowania na dzień i na noc w celu zachowania młodzieńczego blasku i dobrej kondycji skóry.

Zawiera: zestaw naturalnych ekstraktów z owoców połączonych w aromatyczny, odżywczy koktajl owocowy variete na bazie brzoskwini, winogron i poziomki peruwiańskiej, odpowiednio dobrany zestaw witamin E+C+F(NNKT) i lipidów o działaniu regenerującym i przeciwrodnikowym.

polecam

polecila mi go kosmetyczka w salonie po zdiagnozowaniu mojej skory. mialam problemy z wydzielaniem sebum (zbyt duze). Pomyslicie dlaczego wiec polecila mi krem odzywczy, ciezszy niz matujace? ano bo moja skora byla bardzo spragniona (zmienilam klimat na Bytom, wodla chlorowana, inne powietrze) i skora sie zbuntowala. Ten krem pomogl mi odzyskac rownowage, skora zostala wreszcie odzywiona i nawilzona na tyle skutecznie, ze jedno opakowanie pozwolilo mi na zniwelowanie nadmiernego blyszczenia i tylko dlatego nie kupuje kolejnego opakowania. Jak widac dobra diagnoza jest podstawa. :)
na dzien dla mojej skory bylby za ciezki,wiec stosuje lzejsze produkty, ale na noc idealny, skutecznie zadba o skore (no i przyjemnie pachnie :))

Używam tego produktu od: 2 lata wstecz

Owocowy, mało treściwy

Przyjemnie się go używa, bo pachnie rzeczywiście koktajlowo jak soczyste cytrusowe owocki, mniam mniam. Niestety, gorzej z odżywieniem skóry, praktycznie nie radze spodziewac się spektakularnych efektów. Musiałam kilka razy dziennie go aplikować bo miałam cere niedostatecznie odżywioną i nawilżoną. Na noc już zupełnie sie nie spisał, bo rano skora wołała "pić!". Kupiłam raz (dla przyjemności używania warto było) i więcej nie kupię. Potrzebuję czegoś treściwszego, polecam cerom mieszanym.

Używam tego produktu od: 2005

taki nijaki.

kupiłam w promocji, napewno nie zdecydowałabym się na niego w jego normalnej cenie, bo jak stwierdziłam nie jest jej wart.
+ przyjemny zapach, świeży i owocowy.
+ używany jako maseczka daje efekt miękkości i odżywienia :) i na tym chyba plusy się kończą.
- okropna konsystencja, ni to tłusty, ni to wodnisty jakiś taki niefajny :P
- po nałożeniu na buzie nie wchłania się długo tylko po prostu się lepi! czego znieść nie mogę :[
- używanie tego kremu jest jak nie używanie kremu w ogóle :P
- na pewno nie na zimę! raczej dobry na lato kiedy skóra nie jest tak przesuszona.Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ledwo zaczełam opakowanie. Niech on się skończy!

Cellulit jak stosować kosmetyki

dobry, ale...

Fajny zapach. Bardzo apetyczny - zapach jogurtu owocowego.
Opakowanie estetyczne, białe. Kolorowe literki...no ładne pod względem estetycznym.
Konsystencja - jak dla mnie - za tłusty, klejący i długo się wchłania.
Dobry pod makijaż...
Niestety, po pierwszej euforii trwającej mniej więcej dwa tygodnie, przyszedł czas na zastanowienie się, ponieważ na mojej twarzy wykwytły suche placki. To częsta reakcja na jakiś składnik w kremach, którego moja skóra nie toleruje i...no nie wiem. Na awaryjne nawilżanie łokci i rąk tego kremu po prostu szkoda, bo jednak dobrym kosmetykiem jest i cenę on swoją w drogerii ma.
Ale pewnie na moją twarz już się nie nada, a szkoda...bo samo aplikowanie go na twarz było przyjemnością.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno, rozpoczęte opakowanie.

Podrażnia

Używałam tego kremu kilka lat temu, ale dotąd pamiętam, jaki był... niby odżywczy, a odżywiał na 15 minut, potem suche skórki pojawiały sie z powrotem. Nawet nie chciał nawilżac. Jego najgorszą wada było to, że każdą nawet nic nie znaczącą najmniejszą niedoskonałość podkreślał. Nie było mowy o jakimkolwiek załagodzeniu. Najmniejsza krostka po jego nałożeniu stawała sie czerwona. A twarz zaczynała piec...
Nie zużylam do końca

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Mmm ^_^

Dostałam ten kremik w prezencie. Od razu uwiódł mnie zapach - owocowy cukierek wg. mnie ;). Ma dosyć tłustą konsystencję, przez co troszkę długo się wchłania, ale to bóstwo dla mojej suchej skróry! Niedość, że ładnie pachnie, to nawilżona! Bardzo dobrze działa na suche USTA! Są nawilżone do końca dnia. Kremik po prostu cudo! ^^

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie do konca taki fajny

Krem lanie pachnie, ma lekka konsystencje..niestety bardzo dlugo sie wchlania, skora przez dlugi czas jest swiecaca,gdy kosmetyk juz sie wchlonie, to zaczyna sie rolowac na twarzy, gdyz zostawia warstewke ochronna:|.Dla mnie to jest chyba najwieksza wada.Po stosowaniu kosmetyku nie zauwazylam cudownych rezultatow:|

naprawde fajny

milusi kremik, odżywczy a jednak leciutki. używam na noc lub po domu. fajny może lekko sztucznawy ale nie intensywny zapach. sprawdza się przy mojej tłustej cerze. nie ma wpływu na powstawanie niespodzianek, nie zapycha a dzięki swoim właściwościom sprawia, że z gojących się starych prychów nie złazi taka okropna sucha skóra tylko ładnie się goją. jednak jest ten krem jakiś bardzo chemiczny i nie wygładza ani nie upiększa jakoś specjalnie. pomaga dobrze na suchość. polecam

Jogurt

Ten krem pachnie jak egoztyczny jogurt Danone. Za każdym razem gdy odkręcam nakrętkę dostaję ślinotoku, he he :D Ma gestą konsystencję, dosyć długo się wchałania ale nie pozostawia wrażenia "obciążonej" skóry. Bardzo dobrze pielęgnuje. Nawilża, lekko natłuszcza, cera wygląda na zdrową, pełną blasku. Dermika Variete jej najwyraźniej służy. :)

Ciekawy

Krem ktory jak dla mnie jest maseczka, stosuje wiec na noc wylacznie, dlugo sie wchlania. Po kilku h jednak widac efekt odzywionej , uelastycznionej skory.
Mocno owocowy zapach moze przeszkadzac.
Rozsadna cena.