Kiehl's, Rare Earth, Deep Pore Cleansing Masque (Maseczka głęboko oczyszczająca pory)

Ta głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy może być stosowana do cery normalnej, mieszanej i tłustej. Pomaga usuwać martwy naskórek i inne zanieczyszczenia skóry, które zatykają pory i pozbawiają skórę blasku. Składniki pozyskane z Marajó, wyspy rzecznej w ujściu Amazonki sprawiają, iż bogata w minerały, unikalna formuła pomaga usunąć toksyny z powierzchni skóry. Nasza głęboko oczyszczająca maseczka pomaga oczyścić cerę zmniejszając widoczność porów.

klasyczne
oczyszczające
w słoiku
>100ml

Bardzo dobra maska!

Po kilku użyciach, uważam, że jest to jedna z lepszych masek oczyszczających. Mimo głębokiego oczyszczania, nie powoduje podrażnień i dyskomfortu, co jest ogromny plusem. Skóra po zmyciu jest mięciutka, wygładzona, napięta (ale nie ściągnięta, czego bardzo nie lubię).
Gdy zaczęłam stosować razem z tonikiem z tej serii, zauważyłam, że moja skóra zdecydowanie mniej się błyszczy i faktycznie pory znacznie się zmniejszyły.
Polecam!

Doskonałe oczyszczenie

Po pierwszym nałożeniu maski na niedoskonałości, sprawiło że pozbyłam się problemu raz na zawsze. Ma nieco ziołowy zapach. Maskę najlepiej nakładać pędzlem.

Dobra, choć nie zachwyca...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka ma gęstą, kremową konsystencję o jasno szarym zabarwieniu. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek jest on niemalże niewyczuwalny. Dość szybko zasycha, aczkolwiek nie ściąga skóry, a przy tym jest łatwa do zmycia. Po użyciu skóra jest przyjemnie gładka i miękka, delikatnie nawilżona. Pory wydają się być oczyszczone, a cera zmatowiona. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Co więcej, nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 5 ml

Biała glinka za chore pieniądze.

Bardzo starałam się polubić ten produkt, naprawdę, jednak już po pierwszym użyciu żałowałam wydanych (nie małych!) pieniędzy.
Po pierwsze sklad- jak za takie pieniądze jest naprawdę słaby, mamy tylko dwa rodzaje glinki (które są tanie) i kilka potencjalnych zapychaczy których nie powinno być w maseczce oczysczającej!!!
Po drugie działanie- słabizna! Zaskórniki jak były tak są, stany zapalne nie sa złagodzene, pory średnio oczyszczone, poprostu... zero efektów!

Naprawdę dużo oczyszczających maseczek przewinęło się przez moją łazienkę, obecnie mam siedem a po tą sięgam tylko żeby się nie zmarnowała. Zainteresowanym polecam kupienie zwykłej białej glinki, efekty podobne a za te pieniądze można się w niej kąpać.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

KWC

To najlepszy maseczka oczyszczajaca jaka kiedykolwiek uzywalam. Mimo wysokiej ceny jest niesamowicie wydajna.
W okresie gdy moja skora sie bardzo pogorszyla uzywalam ja co drugi dzien i jak narazie zuzylam moze 1/5 opakowania.

W trakcie noszenia tej maski odczuwa sie lekkie mrowienie. Juz po 10 minutach mozna ja zmywac. Skora po niej jest czysta i ukrwiona. Zaskorniki znikaja i skora sie uspokaja. Oczyszcza i nie zapycha, jak wiele innych pseudo maseczek.
Ma bialy kolor wiec nie brudzi niczego w lazience.
Opakowanie jest tez bardzo praktyczne i duzo lepsze od tubki.

Polecam jak najbardziej!! warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: troche z pierwszego