Eveline Cosmetics, X-treme Care SOS, Arganowy balsam do skórek i paznokci

Eveline Cosmetics, X-treme Care SOS, Arganowy balsam do skórek i paznokci

Balsam SOS X-Treme Care to najlepsza terapia pielęgnacyjna i nawilżająca dla skórek i paznokci. Produkt zapewnia im właściwą ochronę, a efekty działania kosmetyku są zauważalne niemal natychmiast. Preparat wygładza skórki otaczające płytkę paznokcia. Wzmacnia i odżywia giętkie, łamliwe i rozdwajające sie paznokcie, przywraca im połysk.

Wskazania do stosowania preparatu:
- Suche, pozadzierane skórki,
- Skórki uszkodzone przez manicure,
- Paznokcie giętkie, łamliwe, rozdwajające się.

ochronne, wzmacniające
odżywki do paznokci
w tubce

Arganowa regeneracja

Balsamik dostałam w prezencie i dlatego do wypróbowałam. Gdyby nie to, raczej bym go nie kupiła,ponieważ nie używam specjalnych produktów do skórek. Zawsze je smarowałam regenerującym kremem, bądź wazelinką. Często mam zadarte skórki, a ten produkt pomógł mi nad nimi zapanować. Są zregenerowane i odżywione. Ewentualne zdarcia szybciej się leczą. Przyjemny, delikatny zapach, nie utrzymuje się długo na skórze. Skoro tak dobrze regeneruje postanowiłam też używać go od czasu do czasu jako krem do rąk. Produkt jest wydajny, więc jak raz po raz nakremuje dłonie nic się nie stanie. Tym bardziej, że na opakowaniu jest zaznaczone, że balsamik należy zużyć 12 miesięcy od otwarcia, a nie sądzę żeby udało się to zrobić nawet przy codziennym kremowaniu skórek, bo naprawdę potrzeba go niewiele. Ogólnie reasumując jestem zadowolona z efektów, a i cena jest przystępna za tak dobry produkt.

Profesjonalna jakość :)

Produkt dostałam od mamy aby wzmocnił moje paznokcie. Używam balsamu po zdjęciu hybrydy bo właśnie wtedy potrzebuje odżywiania i nawilżenia skórek oraz paznokci. Produkt ma wygodne opakowanie i dobra konsystencje. Można spokojnie wycisnąć taką ilość jaką chcemy. Zapach jest bardzo przyjemny i umila nam aplikacje balsamu. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Paznokcie oraz skórki są nawilżone, wzmocnione, polecam!

Świetny !

Balsam o pzyjemnej, gęstej konsystencji, łatwa aplikacja.
Bardzo przyjemny zapach - mnie osobiście odpowiada bardzo. Kolor preparatu jest biały jak śnieg. Skórki błyskawicznie są miększe i przyjemne w dotyku, paznokcie natłuszczone i błyszczące . Produkt bardzo wydajny, dla mnie jest rewelacyjny!

Zbędny

Balsam zapakowany jest w poręczną tubeczkę z zakończeniem jak w kremie pod oczy. Jest to dość wygodne rozwiązanie, pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyku w obrębie paznokcia.

Balsam jest gęsty, łatwo się go nakłada bo nie spływa z paznokcia i okolic.
Pierwszy minus - zapach. Pachnie podobnie do masła waniliowego tej firmy. Czyli śmierdzi. Jakaś niby wanilia ale na maksa sztuczna, wręcz karykaturalna i ohydna. Zapach jest intensywny i długo pozostaje na dłoniach. Nie jestem wstanie znieść tego zapachu.

Drugi minus - kolor. Balsam jest koloru nieco ciemniejszej kawy z mlekiem. Nie wiem kto wpadł na tak "genialny" pomysł - balsam powinien być biały albo bezbarwny. Dlaczego? Otóż ten kolor przenosi się na skórki, czasami zostaje jakaś niedokładnie rozsmarowana resztka a jak nałożymy więcej to kolor się wręcz kumuluje i barwi skórki. Wygląda to bardzo nieestetycznie, palce wydają się w najlepszym wypadku nieświeże a w najgorszym po prostu brudne.

Działanie - jeśli chodzi o paznokcie to na pewno ich nie wzmacnia. Nieco natłuszcza jeśli płytka jest przesuszona ale to by było na tyle.
Skórki - owszem zmiękcza i wygładza. Skórki wyglądają nieco lepiej, nie narastają tak szybko. Można go również nałożyć przed ich usuwaniem - będą bardziej miękkie i bardziej podatne na usuwanie.

Balsam jest wydajny.

Tylko, że taki sam efekt można uzyskać każdym, nieco bardziej regenerującym czy odżywczym kremem do rak.
Dla mnie to kosmetyk zbędny. Można wypróbować tylko po co?

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Rewelacja!

Balsam został zapakowany w kartonik z błyszczącym wykończeniem. Dodaje to produktowi więcej uwagi i przykuwa wzrok. W kartoniku mieści się tubeczka z balsamem. Do naszej dyspozycji jest 12ml kosmetyku. Aplikator jest w formie "dzióbka". Konsystencja jest gęsta i kremowa, przez co rewelacyjnie aplikuje się na dłonie. Bardzo spodobał mi się zapach balsamu. Jest rewelacyjny! Nie potrafię go dokładnie opisać, jest jakby kremowy i arganowy. Bardzo przyjemny. I co najważniejsze pozostaje na skórze przez długi czas. Dość długo już walczę z suchymi skórkami wokół paznokci. Jednak już po pierwszej aplikacji balsamu Eveline poczułam i zobaczyłam różnicę. Skórki zostały natychmiast zmiękczone i wyglądały o niebo lepiej.
Przy praktycznie codziennym stosowaniu moje paznokcie stały się mocniejsze, a skórki wokół nich gotowe do ujarzmienia w każdej chwili. Kosmetyk jest bardzo wydajny, niby taka mała tubeczka,a wystarczy odrobinka, aby pokryć całą płykę łącznie ze skórkami. Polecam serdecznie ten produkt. Jest rewelacyjny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc