Evree, Hand Care Deep Moisture, Głęboko nawilżający krem do rąk

Evree, Hand Care Deep Moisture, Głęboko nawilżający krem do rąk

Krem do skóry suchej i szorstkiej. Intensywnie i głęboko nawilża naskórek. Zapobiega ponownej utracie wilgoci ze skóry, natychmiastowo i długotrwale nawilża dłonie, wygładza oraz zmiękcza naskórek, wzmacnia naturalną barierę skóry narażonej na kontakt z detergentami.
Składniki aktywne:
- urea
- roślinna gliceryna
- kompleks nawilżający Hydromanil
- olej canola
- masło shea
- wosk pszczeli
Emolienty roślinne zawarte w kremie przyspieszają wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry dłoni, tworząc na ich powierzchni ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości. Bez parabenów, olejów mineralnych i barwników.

kremy do rąk
wygładzające, nawilżające
zapachowa
krem
100 – 250ml
Skóra
odwodniona, sucha

Wyjątkowy!

Pierwszy raz podkradłam mamie i zakochałam się w nim! Naprawdę głęboko nawilża. Ma bogatą formułę i coś z czym jeszcze się nie spotkałam, czyli tłusta warstwa, którą zostawiają bogate kremy, bardzo szybko się wchłania, pozostawiając wygładzoną, miękką i suchą (w takim sensie, że wszystko się wchłonęło) dłoń. Jest bardzo, bardzo wydajny, trzeba używać go w niewielkich ilościach. Pięknie, delikatnie pachnie. Ma dobry skład, dobrą cenę, wygodne opakowanie z klipsem i jest ogólnodostępny.

Nie robi dosłownie nic

Krem kupiłam do pracy , w nadziei, że nie będzie sie lepił. Niestety to jedyna rzecz którą robi skutecznie. Nie nawilża niestety moich dloni. Dodatkowo ma intensywny zapach który nie przypadł mi do gustu. Kojarzy mi sie ze zapachem długo leżącej mokrej szmatki kuchennej.
Mimo że luebię markę Evree , to ten krem to totalny niewypał.

Idealne nawilżenie

Szukałam kremu, który poradzi sobie z moją suchą, a wręcz atopową skórą.
Evree, Głęboko nawilżający poradził sobie wyśmienicie.
Cudownie nawilża na długo, jest wydajny - opakowanie starczyło mi na 2 miesiące i ślicznie pachnie. Jest idelnym ukojeniem dla moich dłoni.
Kremu używałam także na stopy.

Bardzo dobry produkt!

Uwielbiam ten krem za konsystencję i za zapach. Świetnie radzi sobie z regeneracją skóry dłoni o każdej porze roku. W zimie jest dla mnie wystarczający, a w cieplejsze dni nie jest zbyt odciążający. Ma piękny zapach i jest wydajny. Cena jest bardzo przystępna, a krem jest w dużej tubce, więc jak najbardziej na plus. Polecam gorąco!

Dobrze nawilża

Poszukuję kremu do rąk ideału od dłuższego czasu. Nadmierne przesuszenie dłoni jest dla mnie uciążliwe, szczególnie w okresie zimowym. Póki co jest to mój nr 1 jeśli chodzi o drogeryjne kremy.
Ma przyjemny, delikatny zapach. Cena nie jest wygórowana. Ręce są po nim odczuwalnie nawilżone. Co BARDZO ważne - szybko się wchłania, skóra się nie klei, nie ślizga - jest ok. Duży plus także za konstystencję - nie jest zbyt wodnista ani też zbyt gęsta (dzięki czemu łatwo go wydobyć z opakowania).
Na dzień dzisiejszy - mój nr 1.

Bardzo dobry!

Krem do rąk głęboko nawilżający, jest dobry, w sam raz na zimę, ukojenie dla rąk wrażliwych na zimniejsze dni, dosyć szybko się wchłania ;). Ma specyficzny zapach!

Przeciętny

Krem dobrze sprawdza się w zimie nie ma jakiegoś zachwytu. Dość dobrze nawilża a sama tubka ma poręczny kształt. Zapach- dla mnie dość specyficzny . Różana wersja nie pozostawia takiego uczucia lepkości jak ta. Nawet szybko się wchłania, konsystencja bardzo dobra

Jestem zakochana

Jako posiadaczka bardzo suchej i szorskiej skóry dłoni, po wiecznych poszukiwaniach kremu idealnego, stwierdzam że wreszcie ukochany został odnaleziony. Evree daje nam na tacy krem, który jak obiecuje producent
* długotrwale nawilża dłonie - zgadzam się na 100%
* wygładzi i zmiękczy rączki - dawno nie miałam tak gładkich dłoni
* szybko się wchłania - natychmiastowo mamy ręce przygotowane do pracy, nie trzeba ścierać nadmiaru kremu i dłonie są idealnie gładkie.
Zapach niby wakacyjny, niby utulający - nie drażni nosa. Wydajność ogromna - wystarczy mała kropka kremu i dłonie mamy całe nawilżone.
Polecam :)

Wykorzystała: kilka próbek

Idealne nawilżenie

Jestem osobą, która nie przepada za kremami do rąk z racji na to, że muszę długo czekać aż się wchłonie i nic nie mogę przez ten czas zrobić, ponieważ mam śliskie ręce. Jednak ten krem jest inny-szybko się wchłania, pozostawia fajną warstwę na skórze-nie tłustą, ale taką, że czuć nawilżenie i można robić wszystko. Zdecydowanie hit wśród kremów do rąk.

Średni

Krem miał nie zostawiać lepkiej warstwy, niestety to robi. Dobrze nawilża i sięgałabym po niego bardziej chętnie, gdyby nie pozostawiał klejącego uczucia na dłoniach.

Nie warto

Głęboko nawilżający krem do rąk- tak nam mówi producent, ale czy się z tym zgadzam (?) Otóż to nie. Jak dla mnie zostawia nieprzyjemna klejąca warstwę, która dodatkowo bardzi długo się wchłania ( na opakowaniu jest napisane: krem szybko się wchłania ... nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości). Co z tego wynika? Co piszą nie zawsze się sprawdza. Jeśli chodzi o zapach, produkt nie zalicza się do moich faworytów jednak nie należy też do tych najgorszych, da się znieść. Przechodząc do jego działania; używałam go na noc, a po przebudzeniu nie czułam znacznej różnicy i tego obiecane go głębokiego nawilżenia, co prawda nawilża, ale nie tak jak informuje nas producent. Opakowanie kremu, bardzo mi się podoba, dlatego też po części się na niego skusilam, klasyczne, w pięknym kolorze, bez zbędnych grafik. A przechodząc do sedna: ZA TĄ CENĘ (która jk dla mnie należy do tych wyższych ) MOŻNA KUPIĆ O WIELE LEPSZE KREMY.

średnio fajny

Krem przyjemnie pachnie i nawilża dłonie, jednak nie wchłania się bardzo szybko i pozostawia na dłoniach nieprzyjemną warstwę, taką, że zaraz ma się ochote dłonie umyć. Nie spełnił moich oczekiwań i raczej nie kupię go ponownie. Teraz muszę się przemęczyć, żeby zużyć go do końca