Evree, Hand Care Deep Moisture, Głęboko nawilżający krem do rąk

Evree, Hand Care Deep Moisture, Głęboko nawilżający krem do rąk

Sprawdź ceny produktu

Krem do skóry suchej i szorstkiej. Intensywnie i głęboko nawilża naskórek. Zapobiega ponownej utracie wilgoci ze skóry, natychmiastowo i długotrwale nawilża dłonie, wygładza oraz zmiękcza naskórek, wzmacnia naturalną barierę skóry narażonej na kontakt z detergentami.
Składniki aktywne:
- urea
- roślinna gliceryna
- kompleks nawilżający Hydromanil
- olej canola
- masło shea
- wosk pszczeli
Emolienty roślinne zawarte w kremie przyspieszają wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry dłoni, tworząc na ich powierzchni ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości. Bez parabenów, olejów mineralnych i barwników.

kremy do rąk
wygładzające, nawilżające
zapachowa
krem
100 – 250ml
Skóra
odwodniona, sucha

Fajny

Bardzo ładne opakowanie, ładny zapach kremu, fajna konsystencja, bardzo wydajny, niedrogi (można dorwać w promocji jeszcze taniej), wygładza i nawilża dłonie. Używałam również wersji różowej (Total Nutrition), ale to właśnie niebieska troszkę bardziej podpasowała, mimo tylko powierzchownego, a nie głębokiego nawilżenia, choć ogólnie obie są fajne!

Mocne nawilżenie

Produkt bardzo mocno nawilża moje przesuszone dłonie, zaraz po nałożeniu czuć to bardzo dobrze na skórze. Nawilżenie to jednak bardzo szybko ucieka, dlatego najlepiej po nim nałożyć jakiś olejek lub bardziej tłusty produkt. przy wymagających dłoniach, zimą może się nie sprawdzić jako samodzielny produkt. Posiada neutralny zapach, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Pasuje moim dłoniom

Krem kupiła przypadkiem w Biedronce, ot, taki do postawienia na biurku w pracy. Krem okazał się idealny dla moich dłoni. Błyskawicznie się wchłania, natychmiast nawilża. Zostawia dłonie miękkie i aksamitne. Jest bardzo wydajny, wygładza dłonie i ma piękny zapach. Mój ideał.

Lubię Evree, ale tutaj trochę się zawiodłam

Marka Evree wzbudza we mnie sympatię. Lubię ich balsamy do ciała, natomiast nie przepadam na produktami do dłoni i stóp. Ten krem trochę mnie zawiódł.
Na pielęgnacji dłoni szczególnie skupiam się w okresie jesienno- zimowym, kiedy to ręce wymagają większej uwagi. Moje stały się suche i czuć szorstkość szczególnie między palcami. Postawiłam na ten krem, ponieważ ma być do skóry bardzo suchej i szorstkiej. Skusił mnie jeden składnik- mocznik, który super sprawdza się w tym przypadku.
Krem dobrze się rozprowadza. Zostawia cienką warstwę filmu, który jest gładki w dotyku i jakby trochę matowy. Nie żaden tłusty, więc dobrze mi się go używa na co dzień (nienawidzę, kiedy krem jest wyczuwalny i wszystko wyślizguje się z rąk). Oczywiście ja zawsze wycieram go z dolnej części dłoni.
Niestety, krem słabo nawilża na dłuższą metę, a jego działanie skupia się na zamaskowaniu problemu właśnie przez pozostawienie tego filmu. Stąd moje zawiedzenie bo oczekuję od kremu innego działania. Dla mnie średnio producent wywiązuje się z obietnicy umieszczonej na opakowaniu.

Krem bez szału

Nie lubię go. Kupiłam kiedyś na promocji w Lidlu. Nie jest mocno ciężki, ale nie wchłania się do końca. Działanie mocno przeciętne, ale ja nie mam mocno wymagających dłoni, więc mogę to przeżyć, ale wolę kremy niepozostawiające aż tak tłustego filmu. Zapach okropny, do bólu słodko-waniliowy. Kocham słodkie perfumy, ale tego znieść nie mogę, dla mnie obrzydliwy do bólu. Nie jest brzydki/śmierdzący, ale dla mnie nieprzyjemny i uciążliwy do tego stopnia, że dyskwalifikuje produkt w 100%.

Świetny krem

Ten krem był moim pierwszym produktem od marki Evree. Wzięłam go na ślepo najprawdopodobniej dlatego,że skusił mnie kolor opakowania. Kupiłam go na jesień kiedy moim dłoniom powoli zaczęły dawać się we znaki coraz silniejsze podmuchy wiatru,które skutkowały ich wysuszeniem. Muszę przyznać,że byłam bardzo mile zaskoczona tym kremem.Od razu w kontakcie ze skórom przyniósł mi natychmiastową ulgę. Zaskakująco szybko się wchłania i dłonie się nie ślizgają. Jeśli chodzi o zimę to moje ręce bardzo słabo znoszą mróz więc w moim przypadku niebieski krem nie wystarcza i wtedy sięgam po ten intensywnie regenerujący czerwony. Z czystym sumieniem polecam ten krem,będziecie z niego zadowolone :)

Ładnie pachnący średniak

Krem do rąk bez rewelacji. Stoi na biurku w pracy, używam więc kilka razy dziennie. Przyciąga bardzo ładnym zapachem. Gorzej z działaniem, ktore jest raczej przeciętne. Brak działania długofalowego, niezauwazylam żeby przy jego stosowaniu moja skóra rąk była w jakiejś lepszej kondycji. Raczej od umycia do umycia dłoni. Co najgorsze - mimo ze jest stosunkowo lekki, pozostawia tłusta warstewkę - film, co jest baaardzo nieporządane w ciągu dnia/w pracy. Ta warstewka się nie wchłania - pozbywamy się jej raczej z uwagi na wycieranie kremu/kolejne umycie rąk. Lepiej wiec kłaść go tylko na wierzch dłoni jeśli chcemy uniknąć tłustych plam na dokumentach;)

OK ;)

Dobry krem, dobrze nawilża i spełnia wszystkie moje wymagania. nie jest jakiś rewelacyjny ale jak za tą cenę całkiem ok. Chętnie wypróbuję inne kremy do rąk tej marki.

Na plus

Bardzo przyjemny produkt - piękny zapach, pachnie akacją. Na opakowaniu napisano, żeby używać w małych ilościach, bo formuła jest wydajna, to prawda. Oprócz tego, opakowanie standardowe, ale bardzo mi się podoba. Moja skóra jest bardzo sucha, a po kilku użyciach tego kremu zauważyłam różnicę - dlonie są miękkie, przyjemne w dotyku. W dodatku, co bardzo sobie cenię, krem szybko się wchłania, dzięki czemu nie trzeba po aplikacji siedzieć z rękami w górze w obawie, że coś się zaciapie :)

Bardzo tak

Moje pierwsze wrażenie- zapach! Krem pachnie pięknie, wręcz jak perfumy ale wiadomo że są gusta i guściki. Dobrze nawilża suchą i popękaną skórę rąk, szybko się wchłania nawet jeśli nałoży się go naprawdę sporo, nie lepi się. Wydajny, opakowanie jest wygodne. No i cena jak za taki produkt naprawdę niska.

Wyjątkowy!

Pierwszy raz podkradłam mamie i zakochałam się w nim! Naprawdę głęboko nawilża. Ma bogatą formułę i coś z czym jeszcze się nie spotkałam, czyli tłusta warstwa, którą zostawiają bogate kremy, bardzo szybko się wchłania, pozostawiając wygładzoną, miękką i suchą (w takim sensie, że wszystko się wchłonęło) dłoń. Jest bardzo, bardzo wydajny, trzeba używać go w niewielkich ilościach. Pięknie, delikatnie pachnie. Ma dobry skład, dobrą cenę, wygodne opakowanie z klipsem i jest ogólnodostępny.

Nie robi dosłownie nic

Krem kupiłam do pracy , w nadziei, że nie będzie sie lepił. Niestety to jedyna rzecz którą robi skutecznie. Nie nawilża niestety moich dloni. Dodatkowo ma intensywny zapach który nie przypadł mi do gustu. Kojarzy mi sie ze zapachem długo leżącej mokrej szmatki kuchennej.
Mimo że luebię markę Evree , to ten krem to totalny niewypał.