Evree, Hand Care Deep Moisture, Głęboko nawilżający krem do rąk

Evree, Hand Care Deep Moisture, Głęboko nawilżający krem do rąk

Krem do skóry suchej i szorstkiej. Intensywnie i głęboko nawilża naskórek. Zapobiega ponownej utracie wilgoci ze skóry, natychmiastowo i długotrwale nawilża dłonie, wygładza oraz zmiękcza naskórek, wzmacnia naturalną barierę skóry narażonej na kontakt z detergentami.
Składniki aktywne:
- urea
- roślinna gliceryna
- kompleks nawilżający Hydromanil
- olej canola
- masło shea
- wosk pszczeli
Emolienty roślinne zawarte w kremie przyspieszają wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry dłoni, tworząc na ich powierzchni ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości. Bez parabenów, olejów mineralnych i barwników.

nawilżające, wygładzające
zapachowa
krem
100 – 250ml
Skóra
odwodniona, sucha
kremy do rąk

Ładnie pachnący średniak

Krem do rąk bez rewelacji. Stoi na biurku w pracy, używam więc kilka razy dziennie. Przyciąga bardzo ładnym zapachem. Gorzej z działaniem, ktore jest raczej przeciętne. Brak działania długofalowego, niezauwazylam żeby przy jego stosowaniu moja skóra rąk była w jakiejś lepszej kondycji. Raczej od umycia do umycia dłoni. Co najgorsze - mimo ze jest stosunkowo lekki, pozostawia tłusta warstewkę - film, co jest baaardzo nieporządane w ciągu dnia/w pracy. Ta warstewka się nie wchłania - pozbywamy się jej raczej z uwagi na wycieranie kremu/kolejne umycie rąk. Lepiej wiec kłaść go tylko na wierzch dłoni jeśli chcemy uniknąć tłustych plam na dokumentach;)

OK ;)

Dobry krem, dobrze nawilża i spełnia wszystkie moje wymagania. nie jest jakiś rewelacyjny ale jak za tą cenę całkiem ok. Chętnie wypróbuję inne kremy do rąk tej marki.

Na plus

Bardzo przyjemny produkt - piękny zapach, pachnie akacją. Na opakowaniu napisano, żeby używać w małych ilościach, bo formuła jest wydajna, to prawda. Oprócz tego, opakowanie standardowe, ale bardzo mi się podoba. Moja skóra jest bardzo sucha, a po kilku użyciach tego kremu zauważyłam różnicę - dlonie są miękkie, przyjemne w dotyku. W dodatku, co bardzo sobie cenię, krem szybko się wchłania, dzięki czemu nie trzeba po aplikacji siedzieć z rękami w górze w obawie, że coś się zaciapie :)

Bardzo tak

Moje pierwsze wrażenie- zapach! Krem pachnie pięknie, wręcz jak perfumy ale wiadomo że są gusta i guściki. Dobrze nawilża suchą i popękaną skórę rąk, szybko się wchłania nawet jeśli nałoży się go naprawdę sporo, nie lepi się. Wydajny, opakowanie jest wygodne. No i cena jak za taki produkt naprawdę niska.

Wyjątkowy!

Pierwszy raz podkradłam mamie i zakochałam się w nim! Naprawdę głęboko nawilża. Ma bogatą formułę i coś z czym jeszcze się nie spotkałam, czyli tłusta warstwa, którą zostawiają bogate kremy, bardzo szybko się wchłania, pozostawiając wygładzoną, miękką i suchą (w takim sensie, że wszystko się wchłonęło) dłoń. Jest bardzo, bardzo wydajny, trzeba używać go w niewielkich ilościach. Pięknie, delikatnie pachnie. Ma dobry skład, dobrą cenę, wygodne opakowanie z klipsem i jest ogólnodostępny.

Nie robi dosłownie nic

Krem kupiłam do pracy , w nadziei, że nie będzie sie lepił. Niestety to jedyna rzecz którą robi skutecznie. Nie nawilża niestety moich dloni. Dodatkowo ma intensywny zapach który nie przypadł mi do gustu. Kojarzy mi sie ze zapachem długo leżącej mokrej szmatki kuchennej.
Mimo że luebię markę Evree , to ten krem to totalny niewypał.

Idealne nawilżenie

Szukałam kremu, który poradzi sobie z moją suchą, a wręcz atopową skórą.
Evree, Głęboko nawilżający poradził sobie wyśmienicie.
Cudownie nawilża na długo, jest wydajny - opakowanie starczyło mi na 2 miesiące i ślicznie pachnie. Jest idelnym ukojeniem dla moich dłoni.
Kremu używałam także na stopy.

Bardzo dobry produkt!

Uwielbiam ten krem za konsystencję i za zapach. Świetnie radzi sobie z regeneracją skóry dłoni o każdej porze roku. W zimie jest dla mnie wystarczający, a w cieplejsze dni nie jest zbyt odciążający. Ma piękny zapach i jest wydajny. Cena jest bardzo przystępna, a krem jest w dużej tubce, więc jak najbardziej na plus. Polecam gorąco!

Dobrze nawilża

Poszukuję kremu do rąk ideału od dłuższego czasu. Nadmierne przesuszenie dłoni jest dla mnie uciążliwe, szczególnie w okresie zimowym. Póki co jest to mój nr 1 jeśli chodzi o drogeryjne kremy.
Ma przyjemny, delikatny zapach. Cena nie jest wygórowana. Ręce są po nim odczuwalnie nawilżone. Co BARDZO ważne - szybko się wchłania, skóra się nie klei, nie ślizga - jest ok. Duży plus także za konstystencję - nie jest zbyt wodnista ani też zbyt gęsta (dzięki czemu łatwo go wydobyć z opakowania).
Na dzień dzisiejszy - mój nr 1.

Bardzo dobry!

Krem do rąk głęboko nawilżający, jest dobry, w sam raz na zimę, ukojenie dla rąk wrażliwych na zimniejsze dni, dosyć szybko się wchłania ;). Ma specyficzny zapach!

Przeciętny

Krem dobrze sprawdza się w zimie nie ma jakiegoś zachwytu. Dość dobrze nawilża a sama tubka ma poręczny kształt. Zapach- dla mnie dość specyficzny . Różana wersja nie pozostawia takiego uczucia lepkości jak ta. Nawet szybko się wchłania, konsystencja bardzo dobra

Jestem zakochana

Jako posiadaczka bardzo suchej i szorskiej skóry dłoni, po wiecznych poszukiwaniach kremu idealnego, stwierdzam że wreszcie ukochany został odnaleziony. Evree daje nam na tacy krem, który jak obiecuje producent
* długotrwale nawilża dłonie - zgadzam się na 100%
* wygładzi i zmiękczy rączki - dawno nie miałam tak gładkich dłoni
* szybko się wchłania - natychmiastowo mamy ręce przygotowane do pracy, nie trzeba ścierać nadmiaru kremu i dłonie są idealnie gładkie.
Zapach niby wakacyjny, niby utulający - nie drażni nosa. Wydajność ogromna - wystarczy mała kropka kremu i dłonie mamy całe nawilżone.
Polecam :)