Rowenta, Respectissim Volum'24 CF6430

Rowenta, Respectissim Volum'24 CF6430

Pojemność 1 szt

Respectissim Volum'24 to urządzenie, które nadaje niesamowitą objętość włosom od nasady aż po same końce, dając efekt uniesionych włosów, który utrzymuje się przez cały dzień.
Volum'24 z linii Rowenta Respectissim posiada unikalną funkcją Respect która pozwala zwiększyć objętość włosów w optymalnej temperaturze 170° C, chroniąc je przed uszkodzeniem, dzięki czemu włosy są zdrowe, nieprzesuszone i bardziej lśniące.
Unikalny system obracających się płyt zwiększa objętość i podnosi włosy tuż u ich nasady, a profesjonalna powłoka Ultrashine Nano Ceramic zapewnia idealny ślizg, ochronę włosów i ich niesamowity blask. Ergonomiczny kształt rączki ułatwia obracanie o 180° C jedną ręką, dzięki czemu daje możliwość stworzenia wielu efektownych stylizacji. Volum'24 posiada funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, nadając im gładkość i ułatwiając ich układanie. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w bezpieczny system zamykania płyt oraz obrotowy przewód.

Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Najlepsza prostownica !!!!

Świetne urządzenie, aktualnie mam fryzure na boba i sprawdza się rewelacyjnie przy tak krótkich włosach, moje włosy przed wypróbowaniem tej prostownicy były oklapnięte, nigdy nie chcialo mi się unosić je na okrągłej szczotce a tym urządzeniem jest to bardzo proste i szybkie, polecam. Naprawde dodaje objętości.

Nieźle mi idzie ;)

Dostałam Volume pod choinkę, więc mam go dopiero parę dni, ale postanowiłam napisać opinię na świeżo, żeby było zupełnie szczerze.

Urządzenie jest lekki i poręczne. Z łatwością można nim manewrować wokół głowy bez obaw o plączący się kabel. Pracuje na optymalnej temperaturze 170 stopni, dzięki czemu - zgodnie z obietnicą producenta - nie powinno niszczyć włosów. Na razie nie niszczy, zobaczymy. :)

Pokazany w reklamie efekt uniesienia jest jak najbardziej osiągalny - wystarczy odrobina wprawy i cierpliwości. Plus za przyjemną wizualnie objętość włosów, może nie jakąś ogromną, bo trochę tych włosów mam, ale jednak. Niewielki minus za to, że sama musiałam szukać instrukcji video, jak używać urządzenia prawidłowo. Przy okazji dowiedziałam się, że można z nim zrobić znacznie więcej, niż pokazuje reklama. Zainteresowane odsyłam do kanału youtube producenta, gdzie umieścił tutoriale fryzur, które każda posiadaczka Volume może sobie wykonać sama. Nieskomplikowane i efektowne - powinni o tym gdzieś pisać!

Podsumowując - po kilku pierwszych użyciach czuję się nim zaciekawiona. Jak nauczę się robić te wszystkie fryzury, będę zachwycona. Póki co... nieźle mi idzie. :)

Używam tego produktu od: tydzień

Unoszenie przede wszystkim

Produkt jak dla mnie godny polecenia. Nie oczekiwałam cudów, bo mam długie, proste i mało poddatne na jakie kolwiek stylizacje włosy, ale efekty mnie zaskoczyły. Faktycznie odpowiednio użyty unosi włosy u nasady i długo utrzymuje w takim stanie bez konieczności psikania ogromem lakieru. Dużo mnie kosztowało i czasu i pieniędzy testowanie róznych odżywek, masek i innych produktów przy których producent obiecywał efekty, a ich nie było. Na początku musiałam się nauczyć tego urządzenia używać, ale po kilku dniach udawało mi się już zrobić dokładnie tak jak tego oczekiwałam. Teraz używam tego volum24 na codzień i jeśli ktoś ma problem w postaci oklapniętych włosów powinien tego spróbować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

ideał ideał ideał

Moje włosy są odporne na wszelkie zabiegi unoszące je u nasady, nie działało suszanie na szczotkę, koczki tapiry i inne takie.

Ale ... Wszystko zmieniło sie gdy pod choinką znalazłam volumizer. Radzi sobie z moimi opornymi włosami. Nie musze unosic wszystkich wlosow tylko część. Gdy postawie całe mam wrażenie, że push up jest za duży.
Nie sądziłam że jest to możliwe, ale jestem bardzo szczęśliwa mogąc miec włosy uniesione u nasady.
Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Bardzo dobre urządzenie do stylizacji włosów, jednak nie nazwałabym go prostownicą. Śmiało można podnieść włosy u nasady i pozostawić polokowane od połowy włoski, bez prostowania. Dość proste w obśłudze chociaż trzeba się wcześniej trochę pouczyć. Polecam filmik instruktażowy na stronie rowenty. Autentycznie podnosi włosy u nasady i pozostawia je w takiej formie przez cały dzień, warto też spryskać dobrym lakierem. Zawsze miałam problem z objętością. Włosy szybko stawąły się oklapnięte. Nareszcie pojawił sie produkt, który podnosi moje włoski u nasady :)))

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze