Isana, Handlotion Verwöhn Dich (Lotion do rąk z panthenolem i masłem shea)

Isana, Handlotion Verwöhn Dich (Lotion do rąk z panthenolem i masłem shea)

Lotion do rąk Isana pielęgnuje suchą skórę rąk, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi. Składniki formuły pielęgnacyjnej - olej z awokado, masło kakaowe i masło shea rozpieszczają ręce. Działanie pielęgnacyjne uzupełnione jest przez pantenol. Nuta kwiatowa, drzewna i odrobina wanilii tworzą kompozycję zapachową, która pozostawia poczucie harmonii i komfortu. Lotion szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

dobr krem w fajnym opakowaniu

Wielki plus za opakowanie z pompką, jest super wygodne. Krem dobrze nawilża dłonie, ma przyjemny zapach. Dobra jakość za rozsądną cenę. Zgodnie z napisem na opakowaniu "krem rozpieszcza dłonie". Super do codziennego stosowania. Na pewno kiedyś jeszcze zdecyduję się na jego ponowny zakup.

Słabiutki

Krem ten ładnie wygląda na półce, niestety niewiele ma zalet poza tym. Ma zbyt lekką formułę, żeby przynieść ulgę nawet odrobinę suchym dłoniom. Nie polecam go do stosowania na naprawdę suche ręce, bo ten krem jakby dodatkowo je wysusza...

Pozostawia lepką warstwę, nie wchłania się dobrze, więc lepiej nie stosować go w dużej ilości. No i zapach. Wielu się podoba, mnie nie. Jest okropny!

Podsumowując to jest to produkt, który bardziej sprawdzi się latem w przypadku mało wymagających dłoni.

Bardzo dobry

Produkt ma bardzo wygodne opakowanie, które stoi u mnie w łazience i przypomina mi o kremowaniu rąk. Krem ma gęstą konsystencję, która stosunkowo szybko wchłania się. Dłonie po użyciu tego produktu są bardzo odżywione. Produkt ma przyjemny delikatny zapach, który utrzymuje się kilka godzin na skórze.

trafiony zakup!

Lotion kupiłam ze względu na zachęcające obietnice producenta i zawartość masła shea, które bardzo lubię :) Zamknięty jest w poręcznym opakowaniu z pompką, tutaj duży plus :)

Produkt szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze przy czym nawilżenie jest na prawdę odczuwalne! Wyraźnie regeneruję przesuszoną i podrażnioną skórę. Polecam :)

Do suchej skóry dłoni za słaby

Miałam masło z tej serii i było o wiele bardziej nawilżające i kojące niż ten krem. Zgodzę się z tym, że pompka jest wygodna, ale krem jest niestety za słabo nawilżający na zimę, nie lubię go używać do rąk bo jest za rzadki i za mało treściwy. Zużyję jako balsam do ciała, w tej roli jest naprawdę super. Zapach jest boski, jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o kremy i balsamy, bardzo świeży.

Niezły

Kupiłam go ze względu na bardzo wygodne opakowanie z pompką i z przeznaczeniem do używania w ciągu dnia, po każdym umyciu rąk. W tej roli sprawdza się całkiem dobrze. Szybko się wchłania, nie zostawia na skórze tłustej warstwy. Delikatnie nawilża i pozostawia na dłoniach subtelny zapach.

W przypadku zniszczonych dłoni, wymagających regeneracji, raczej się nie sprawdzi, ale jako krem do częstego, szybkiego nawilżania dłoni w ciągu dnia, jest idealny.

Idalny krem biórkowy

Krem ma bardzo wygondne opakowanie, lekką konsystencje i delikatny zapach.
Szybko się wchłania ale zostawia dłonie przyjemnie nawilżone.
Idealnie nada się do postawienia na umywalce czy biórku i kremowania rąk w ciągu dnia gdyż nie zostawia tłustej warstwy.
Może niw sprawdzić się przy bardzo suchych i zniszczonych dłoniach, choć myśle że używany wielokrotnie w ciągu dnia poprawi ich kondycje
Jak dla mnie najlrpszy w kategorii lekkie dzienniaki
Baaardzo wydajny

najwiekszy plus za opakowanie z pompką

Kupiłam ten krem bo potrzebowałam opakowanie z pompeczką do kuchni abym mogła szybko i sprawnie pokremować ręce.Krem jest dość fajny.Nie nawilża na bardzo długo ale mimo to nawilża stąd cztery gwiazdki.Szybko się wchłania.Ładnie pachnie.Ogólnie ok.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny!

Ideał kremu biurowego lub szafkonocnego ;)
Chyba pierwszy krem do rąk w takim opakowaniu, który nie kosztuje fortuny (nie jak OPI czy rożne frymuśne w TKMaxx ;)), nawilża jak trzeba, szybko się wchłania i czaruje zapachem (pudrowe kwiatki i wanilia - cudowny i relaksujący).
W składzie brak parabenów i jakichś szczególnych paskudztw.
Zgadzam się, że trzeba go dość dużo wydobyć, by ręce czuły nawilżenie, ale jest to chyba spowodowane jego rzadką konsystencją.
Jednak nie wpływa to na wydajność - mam ten krem od lipca, używam codziennie na noc i dopiero dziś skończyłam butelkę.
Naprawdę polecam - używa się przyjemnie, a cena bardzo kusząca :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze, jutro idę po cały zapas

Dobry krem, bardzo wydajny

W sumie jestem zadowolona z tego kremu, przede wszystkim jest b. wydajny, dostałam go w zeszłą gwiazdkę, a do tej pory go mam, mimo że używam go dość regularnie. Ma dość miły, zapach, jak dla mnie taki "pudrowy", bardziej na zimę. Dobrze nawilża dłonie, zapach nie jest zbyt intensywny. Miłe dla oka opakowanie + poręczna pompka. Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dość przeciętny, bez szału.

Skusiłam się na ten lotion, bo limitka i bo buteleczka z pompką. Jednak nie zachwyciło mnie jego działanie i na pewno więcej się nie skuszę.

Zacznę od plusów: jest to na pewno wygodne opakowanie, w sam raz do postawienia na biurku, pod ręką. Pompka działa sprawnie, aplikacja jest wygodna. Zapach też jest dość przyjemny, taki delikatny, utrzymuje się na dłoniach. Lotion jest tani i dość wydajny, co przy niskiej cenie może być dobrym zakupem.

Ale.. jego działanie jest nijakie. Jak dla mnie nawilża bardzo słabo i jest zbyt lejący, wodnisty. Praktycznie nie czuję, że czymś posmarowałam dłonie. Na lato? Może i ok. Ale w okresie jesienno-zimowym, czy też przy przesuszonych dłoniach (jak moje), jest to działanie dość słabiutkie.
Przyznam, że męczyłam się z jego zużyciem do końca, chciałam żeby już się skończył, a ten jak na złość jest bardzo wydajny ;)
Nie sięgnę ponownie, są lepsze.

nic specjalnego

Krem kupiłam jeszcze w zeszłym roku, więc miałam okazje używać go o każdej porze roku.
Zimą odpada. Kompletnie sobie nie radzi.
Wiosną, może być.
Latem, kiedy nie mamy problemów z dłońmi będzie strzałem w 10.
Jesień, znów za słaby.

Krem, a właściwie lotion, ma konsystencje dość rzadką. Nie przyczepiam się do niej, w końcu to lotion.
Jak na lekką, rzadką konsystencję wchłania się nazbyt długo. Pozostawia film.
Zapach jest neutralny, delikatny.
Wielki plus za pompkę. Higiena przede wszystkim.
Samo opakowanie jest proste, schludne. No, ładne.
Cena i dostępność jak to rossmann, kuszące.

Nie polecam jednak używać na przesuszone dłonie. Szczypie jak diabli.

Taki to zwykły, przeciętny, tani krem. Nie wrócę już do niego. Kolejnego roku męczyć się nie będę.

Używam tego produktu od: ponad roku niesystematycznie