Isana, Isana, Entspannungsbad Quelle der Energie (Płyn do kąpieli `Źródło energii`)

Isana relaksujący płyn do kąpieli z kompleksem Softplege i wysokiej jakości gliceryną pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Stymulujący świeży zapach w połączeniu z nutą egzotycznego drewna i orientalnych perfum wzmacnia i odżywia zmysły, a miękka piana otacza ciało. Możesz cieszyć się relaksująca kąpielą i zbierać nowe siły. Produkt przeznaczony do pielęgnacji suchej skóry. pH przyjazne dla skóry, przebadane dermatologicznie.

Całkiem przyjemny.

Zimową porą lubię pluskać się w wannie pełnej ciepłej wody i pachnącej piany.
Płyny do kąpieli w tym okresie schodzą u mnie jak woda.
Podczas kolejnej wizyty w drogerii postanowiłam sięgnąć po płyn Isany. Zauroczył mnie desing, a promocyjna cena skusiła do zakupu.

Plusy:
+ ładna naklejka na butelce
+ otwór odpowiedniej wielkości
+ ciekawy, drzewny, lekko dymny zapach
+ wydajny
+ nie drogi
+ często w promocji

Neutralne:
- piana jest raczej rzadka, ale nie znika mimochodem
- zapach jest delikatny

Minus
- trochę ściąga skórę, ale po kąpieli staram się nakładać na ciało balsam pielęgnacyjny

Warto spróbować.

Całkiem dobry

Płyn bardzo przypadl mi do gustu, to moja kolejna butelka plynow Isany i na pewno nie ostatnia. Płyn ma konsystencje gestego zelu o pieknej, ciemnopomaranczowej barwie wpadajacej w jasna czerwien. Zamkneity jest w ogromnej butli niestety z dosc duzym otworem, ale za to o nastrojowej szacie graficznej. Płyn swietnie sprawdza sie jako plyn do kapieli jak i zel pod prysznic - w obu przypoadkach daje zadowalajace efekty, a mianowicie mnostwo piany, dokladne oczyszczenie. Minusem dla mnie jest jednak zapach, ktory mi osobiscie przypomina woskowa swieczke, jakos nie moge odnalezc w nim drzewa sandalowego, o ktorym pisze producent. Niemniej jednak za cene 4,39 polecam i kupie inne wersje zapachowe.

+ dobrze sie pieni
+ swietnie oczyszcza
+ idealny jako zel i plyn do kapieli
+ wydajny
+ tani

- dziwny zapach
- duza butla z duzym otworem, ktora niewygodnie sie trzyma i wylewa sie z niej czasem zbyt duzo plynu

CUDEŃKO

Coś wspaniałego. Kupiłam go za ok. 4 zł, spodziewałam się badziewia, a płyn okazał się świetny.

ZAPACH
Cudowny, cieplutki, a jednocześnie nie przesłodzony ani męczący. Otula i uspokaja. Nie utrzymuje się mega długo podczas kąpieli, ale w zupełności wystarcza.

DZIAŁANIE
Robi pianę, ja używam go mało, więc piany nie ma wiele. Z uwagi na dobry skład łatwo mu to wybaczyć. Skóra jest po nim lekko przesuszona, ale i tak znacznie mniej niż po płynach do kąpieli Farmony lub Bielendy. Jest kosmicznie wydajny, używamy go w domu w kilka osób i po prawie pół roku mamy wciąż ponad 3/4 opakowania.

WADY
Ha, ha, żartowałam! Ten produkt nie ma wad :)

Może być

Płyny do kąpieli zużywam hektolitrami, więc do ich marki nie przywiązuję dużej wagi. Lubię zmieniać zapachy i rzadko wybieram ten sam dwa razy pod rząd. Isana zwabiła mnie dużą pojemnością, elektryzującym kolorem i obietnicą relaksu rodem ze SPA.
W praktyce: płyn jest lejący i szybko się zużywa, tworzy za to wyjątkowo obfitą, puszystą pianę i ładnie pachnie. Ładnie i bez „wow“. Przyznam, że liczyłam na większą przyjemność pod tym względem. Propozycjom Isany daleko jednak do wyszukanych zapachów Palmolive czy ciasteczkowej rozpuście od Luksji. Nie zauważyłam, by płyn w jakikolwiek sposób wpłynął na kondycję moje skóry. Nie wysusza, ale też nie nawilża. Zapach jakiś czas czuć w łazience, ale nie zostaje na skórze. Zużyłam błyskawicznie i powtórki nie planuję. Czekam na nowe, sezonowe zapachy.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

przyjemny i tani

Używalam tego płynu i obecnie jakiś sezonowy jest który pachnie pomarańczami.
Obydwa świetnie się pienia, nie wysuszają mojej suchej skóry i pięknie pachną. Do tego sa tanie jak barszcz, więc czego chcciec więcej?
Myślę, że na razie nie kupię innego płynu do kąpieli tylko będe testowała różne warianty zapachowe Isany.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i jedno zaczęte

Jest ok.

Wiadomo, że za 5zł nie można wymagać cudów.
Moim głównym wymaganiem była puszysta pianka, która za szybko nie znika, no i to jak najbardziej jest.
Piana może nie jest jakaś oszołamiająca, nie wyskakuje z wanny, ale jest jej sporo i na długą kąpiel wystarczy :)

Kolejna sprawa - zapach. Jest dość ciężki, może odrobinę męski. Raczej na zimę niż na gorące dni. Ładny, ale jak się można było tego spodziewać - pachnie właściwie jedynie w butelce. Woda ani piana raczej nie pachną, no, może czasem coś tam da się wyczuć.

Absolutnie nie ma tutaj mowy o pielęgnacji i nawilżeniu skóry. Nic z tych rzeczy, ale plus za to, że płyn nie wysusza skóry tak jak to się zdarza niektórym innym tanim płynom do kąpieli.

Z wydajnością raczej średnio - wystarcza mi na około miesiąc, ale butla jest duża.

Za 5zł zdecydowanie warto - ode mnie 3 mocne gwiazdki i pewnie jeszcze kupię ponownie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

krótko ale na temat

Kupię ponownie, ponieważ cena jest adekwatna do zużycia, w przeciwieństwie do pojemności. Na pewno zaletą produktu jest jego ilość, ale otwór w butli któregoś zmęczonego razu zadozował mi do wanny 1/3 butelki na raz. Wydajność - incydenty zbyt dużego wylewania produktu powtarzały się i płynu wystraczyło mi na 16 dni, przy użyciu raz dziennie. Pieknie pachnie, tworzy hektolitry piany, nie podsuszył skóry. Umilał kąpiele.

Mój zamiennik całorocznego używania Mariella Rossi, Afrika Safari Shower Gel. Nie pachną może podobnie ale uwielbiam takie klimaty w łazience

Używam tego produktu od: 16 dni

Orientalny zapach ! :)

Wspaniały orientalny zapach płynu sprawia, że kąpiel to prawdziwy relaks dla ciała i zmysłów. Idealny płyn na zimowe, chłodne wieczory. Płyn dobrze oczyszcza skórę, nawilża ją i sprawia, że staje się ona miękka i przyjemna w dotyku. Cena płynu zachęca do zakupu. Nie jest to jednak produkt wydajny. Starcza na około 4 do 5 kąpieli. Tak czy owak polecam. Dla tego zapachu warto go mieć ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięc
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Kadzidło too much.

Ponieważ przez ostatni czas w mojej łazience królowały płyny Luksja postanowiłam zrobić sobie przerwę i dać szansę niedrogiej i poczciwej Isanie. Wzięłam ten wariant zapachowy właściwie na "chybcika", chociaż szkoda, że wcześniej nie zwróciłam uwagi na te świeczki na etykiecie.

* Zacznę więc od zapachu. Niestety ta kadzidlano-ostra woń do mnie nie przemówiła. Bardzo lubię ciężkie i orientalne aromaty, choćby w perfumach, ale tutaj moim zdaniem Orientu nie ma. Są właśnie tlące się, duszące i ciężkie świece. Mnie się to nie kojarzy ani z relaksem, ani tym bardziej ze \'źródłem energii\'.
* Płyn ma pomarańczowy kolor, jest gęsty i nieźle się pieni. Miałam już pewien płyn tej firmy, który po wlaniu do wody zlepiał się w gluty - tutaj tego nie ma. Piany jest dużo, jest bardzo aksamitna.
* Nie zauważyłam poprawy stanu skóry. Nie spodziewam się takich efektów po płynach do kąpieli, ale odnoszę się jedynie do obietnic producenta. Szczęśliwie nie szkodzi, a mówi to osoba, której skóra jest bardzo podatna na podrażnienia.
* Butelka do wymiany, a właściwie może sam tylko dozownik. Jest okropny, niepraktyczny i nieprzemyślany. Z wielkiej otchłani przy nieuważnym dozowaniu wylewają się litry produktu, co czyni go niewydajnym jeszcze bardziej, niż normalnie. Reszta do przeżycia, opakowanie nie za piękne, ale nie odstrasza.
* Cena zachęcająca, dostępność dobra. Wystarczy chcieć. :D

Ja już więcej nie chcę. Zapach nie ten, więc ponownie nie wrócę.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

fajny

Nie miałam za dobrych przygód z Isaną a raczej z płynami z Isany bo firma jest bardzo dobra. Niby duża butla ale płynu trzeba nalać dużo aby kapiel była fajna tak właściwie butelka wtedy wystarczy na 3 razy. Jak bedzięmy wlewać mniej wytraczy nawet na 5-6 razy ale kąpiel juz nie będzię taka przyjemna. Na poczatku mnie nie zachwyciło ale później naprawdę się zrelaksowałam, ta piana dosyć spora jak na Isane, nie wysusza skóry płyn no i zapach na poczatku taki zwykły jak tani płyn. Ale zapach zaczął się zmienac i robić się taki...relaksujący chociaż ja nie czuje drewna a bardzo bym chciała wtedy to byłby kwc i 5 gwiazdek ale zapach i tak jest łądny i orientalny. Ja go polubiłam. Opakowanie całkiem fajne. Myślę,że jego jedyną wadą jest wydajność mogłby miec 1000 ml i być w podobnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobry produkt i tyle

Jestem posiadaczką suchej skóry ciała. Produkt kupiłam w niemieckim Rossmannie. Płyn jest nowością wśród rosmanowych produktów.

Kosmetyk jest rzadki, co nie jest niczym dziwnym wśród tego typu produktów. Pachnie orientalie. Nie jestem fanką takich zapachów. Płyn przyzwoicie się pieni. Butelka jest spora, ale tak jak poprzedniczce, przy codziennym stosowaniu, nie wystarczyłby mi na długo.

Podsumowując, zasługuje na cztery gwiazdki. Jeszcze nia znalazłam swpjego hitu, a przetestowałam już kilka produktów marek takich jak Cien, Elkos, Balea i oczywiście Isana.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

cudo na jesien-zimę

Zawsze jak widzę nową wersje zapachową płyny czy żelu pod prysznic z Isany,to musze przetestować.Tutaj zaintrygowała mnie już sama etykieta,bo nie mam w zwyczaju w sklepach nic otwierać.
Płyn pachnie obłędnie.Ciężko mi powiedzieć czym.Na pewno czuć to drewno,jakis taki orientaryzm ale też i takie nadchodzące święta,chyba przez to drzewo:)
Świetnie relaksuje i nastraja w jesienny zimny wieczór.Mnie butelka starcza na ok.12 kąpieli.Leję go dosyć sporo i wtedy bardzo dobrze się pieni gęstą,kremową pianą.
Nie wysusza skóry.

Mnie pasuje i wybieram się po kolejną butelkę.

Używam tego produktu od: mies.