Kneipp, Aroma - Pflegeschaumbad Zeit für Träume (Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli)

Naturalny lawendowy olejek eteryczny i ekstrakt waniliowy roztaczają łagodnie harmonizujący aromat, który pobudza i nastraja do odprężającego snu. Natłuszczający olejek wiesiołkowy chroni skórę przed wysuszeniem.

Najcudowniejszy płyn do kąpieli na świecie!!

Płyn idealny - boski zapach do tego długotrwały, genialny kolor, piana długo się utrzymuje, nie przesusza, a wręcz nawilża skórę. Jedynie cena wysoka :(

przyjemny umilacz każdej kąpieli

Płyn prześlicznie pachnie, robi dużą pianę, nawilża skórę. Jest umilaczem każdej kąpieli, zapach się roznosi po całej łazience. Niesamowicie uspokaja i ja za każdym razem, gdy go wlewam do wanny i później leżę to... odpływam ;) jest tak miło i przyjemnie :)
Płyn barwi wodę na fioletowo i bez problemu się spłukuje.

uwielbiam....

Ten aromatyczny płyn naprawdę pozwala odprężyć się przed snem. Zawartość lawendy, wanilii oraz wiesiołka wyciszają skórę i zmysły. Kosmetyk oczyszcza, ale przy okazji nie wysusza. Jest przeznaczony do kąpieli, jednak ja używam pod prysznic (wylewam odrobinę na zwilżoną gąbkę). To co może nas zaskoczyć to kolor - intensywny granat (jak atrament). Kosmetyk na szczęście nie zabarwia skóry na ten kolor (gąbkę już tak). Warto uatrakcyjnić sobie wieczorną kąpiel lub prysznic tym płynem.

Lawendowe pole

Uwielbiam ten płyn!!! Nie ma nic lepszego po ciężkim dniu niż przygotawanie sobie kąpieli z tym cudem :) pachnie jak lawendowe pole, Narwi wodę na fioletowy kolor i naprawdę nie wiem jak to robi ale uspokaja i wycisza. Chwila z tym specyfikiem to dla mnie najlepszy relaks. Produkt bardzo wydajny, przepiękny zapach .

Dobry!

Jako fanka wszystkiego co tylko przeznaczone do kąpieli testuję dużo nowości i propozycji do nabycia w wielu sklepach od hipermarketów, po Rossmann/Hebe i sklepy internetowe. Ostatnio w Rossmannie rzuciły mi się w oczy produkty marki Kneipp i pomimo tego, że są stosunkowo drogie postanowiłam je potestować.

Na pierwszy ogień poszedł płyn do kąpieli, mający nas wyciszyć przed snem, działać relaksująco i uspokajająco. To zdecydowanie typ zapachów który mi odpowiada najbardziej. Płyn jest wydajny, ma konsystencję olejkową, dobrze nawilża skórę po kąpieli a pachnie naprawdę mocno i intensywnie. Zapach cudnie koi i pozwala się wyciszyć przed snem. Naprawdę warto!

Lubię, ale...

Uwielbiam lawendę, lubię wanilię. To połączenie nie mogło się nie udać. Udało się, bardzo! Dominująca nuta lawendy z aromatem wanilii naprawdę odpręża i działa pobudzająco na zmysły.
Jedna nakrętka płynu wlana pod strumień bieżącej wody tworzy morze puszystej piany, a przy okazji barwi wodę na fioletowo. Ale, ale... jeśli o tę pianę chodzi, to jest bardzo nietrwała. 5-7 minut i piany już nie ma. Wtedy latał drugą nakrętkę płynu. I tak, butla, z pozoru duża robi się niewydajna. A za 20 zł, które wydałam na ów płyn wolałabym wykąpać się w nim więcej, niż 4 razy.
Płyn nie przesusza skóry, nie zauważyłam też, aby specjalnie ją pielęgnował, ale nie tego oczekuję od płynu do kąpieli. Tego wariantu już raczej nie kupię, bo wiele jest jest zapachów, które chciałabym przetestować, ale do produktów Kneipp na pewno powrócę.
Plyn starczył mi na 6-7 kąpieli.

Jeden z ulubinych płynów

W wersji Na dobranoc mocniej wyczuwam słodkawą wanilię, lawenda jest delikatnym tłem. Zapach nie jest uciążliwy, czy mdły, powiedziałabym, że wręcz świeży. Wspaniale odpręża i przygotowuje do spokojnego snu. Barwi wodę na fioletowo-niebiesko. Bardzo lubię ten płyn.

Przyjemniaczek ;)

Granatowy jak atrament, pachnący jak jagódki z cukrem i szczyptą wanilii. Zaskakuje od pierwszej chwili, nie tylko efektami wizualnymi w postaci puszystej piany i koloru, również właściwościami pielęgnacyjnymi i ciepłym, rozleniwiającym zapachem. Lawendy tu nie wyczuwam, jedynie wspomniane jagody unurzane w słodkim syropie :) Niezbyt gęsty, ale wydajny. Niewielka ilość wystarczy, by ładnie się pienił i zabarwił kąpiel. Nie pozostawia śladów na wannie, za to wyraźnie zmiękcza wodę i lekko natłuszcza. Skóra po kąpieli jest odświeżona, pachnąca, ale nie ściągnięta.
Przyjemna receptura, przytulny zapach + delikatna pielęgnacja - jestem na TAK!

Rewelacja

Jeden z tych produktów, które zamieniają kąpiel w niesamowity rytuał dla ciała i ducha.
Płyn barwi wodę, w zależności od ilości wlanego kosmetyku na niebiesko, po odcień granatu. Jednak nie sam kolor jest tu istotny, choć nie jest on bez znaczenia. Najważniejszy dla mnie jest zapach, bo to on odpręża, relaksuje i wprowadza w błogi nastrój. Wariant Na Dobranoc, faktycznie najlepiej sprawdza się w porze wieczornej kąpieli.
Nie zauważyłam żeby wysuszał skórę, choć właściwości mocno pielęgnacyjnych bym tutaj nie szukała. Ukojenia dla duszy już owszem, w roli otulacza po trudach dnia sprawdza się rewelacyjnie.
Dopieszcza zmysły i koi.

W promocji można go kupić za 9,99zł

Już czas, na sen.

"Dobranoc, dobranoc niewiasto
Skłoń główkę na miękką poduszkę
Dobranoc, nad wieś i nad miasto jak rączym rumakiem wzleć łóżkiem
Niech rycerz Cię na nim porywa co piękny i dobry jest wielce
Co zrobił zakupy, pozmywał i dzieciom dopomógł zmóc lekcje
A teraz tak objął Cię ciasno jak amant ekranów i scen
Dobranoc, dobranoc niewiasto
Już czas na sen "

+ miła dla oka szata graficzna
+ gęsty i wydajny
+ bardzo dobrze się pieni
+ barwi wodę, nie barwi wanny
+ zmiekkcza, natłuszcza
+ nie wysusza skóry
+ relaksuje, odpręża, koi skołotane nerwy, uspokaja
+ cena adekwatna do jakości
+ przyjemny skład
+ zapach, który uzależnia, jest wyraźny, ale nie dusi, nie mdli, nie gryzie, bardzo naturalny, przyjemny, lawendowo- jeżynowo- waniliowy, delikatnie słodki

Najlepszy

Cudownie pachnacy plyn do kapieli.
Nie ma nic przyjemniejszego niz kapiel z tym plynem.
Robi ogormna piane i zapach jest bardzo relaksujacy, pobudza zmysly.
Produkt jest wydajny, wystrczy mala ilosc na cala wanne.

Lawendowe ukojenie

Uwielbiam kosmetyki Kneipp, zwłaszcza olejki do ciała i do kąpieli. Moim zdaniem to bardzo dobre kosmetyki w swoich kategoriach, do tego bazujące na naturalnych składnikach, dlatego jestem zaskoczona, że tak mało produktów i tak mało recenzji jest w bazie KWC na ich temat. Zdecydowanie zasługują na większy rozgłos :)
Olejek ma bardzo intensywny zapach i jest bardzo skoncentrowany, dlatego wystarczy niewielka jego ilość na całą kąpiel, co świetnie przekłada się na jego wydajność, a w parze z atrakcyjną ceną tworzy idealne rozwiązanie.
Olejek, jak można się domyślić, pachnie głównie lawendą, ale za sprawą wanilii, jest to przyjemny, słodkawy zapach. Olejek barwi wodę na granatowo, ale nie pozostawia trwałych śladów na wannie.
Zapach olejku czuć przez całą kąpiel: wspaniale relaksuje po ciężkim dniu, moje ciało jakby automatycznie rozluźnia się i uspokaja. Dlatego już po pierwszym jego użyciu zaskoczyło mnie, jak niewiele czasem trzeba, by się doskonale zrelaksować ;) I wbrew pozorom po kąpieli nie czuję się rozleniwiona, a wiele osób działanie lawendy kojarzy z takim 'zamulaniem'. Oczywiście czuję się spokojniejsza, ale też jakby lżejsza i zdecydowanie w lepszym nastroju.
Naprawdę bardzo polecam ten olejek, jak i pozostałe kosmetyki kąpielowe tej marki.