Kneipp, Aroma - Pflegeschaumbad Glückliche Auszeit (Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli)

Płyn pielęgnujący Kneipp z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi ofiaruje dobre samopoczucie i radosne momenty. Nastrojowy, wesoły zapach odpręża ciało i duszę po stresie i napięciach życia codziennego. Roślinna receptura pielęgnująca sprawia, że obserwujemy wyraźną poprawę odczucia skóry podczas i po kąpieli pod prysznicem i chroni ją przed wysuszeniem.

Super

Aroma-Pflegeschaumbad to pięknie pachnący płyn do kąpieli. Dodaję go w niewielkiej ilości do ciepłej wody. Zapach jaki się wtedy rozprzestrzenia jest rewelacyjny, odpręża, relaksuje. Cenne olejki z konopi i maków pielęgnują moją skórę podczas kąpieli, odżywiają i nawilżają. Moja skóra po takiej aromatycznej kąpieli jest gładka, miękka i elastyczna.Zapach na skórze wyczuwalny jest do 3 godzin.

Przyjemnie relaksuje

Radosna chwila relaksu jest dla mnie częściową nowością, bo zapach znam z kryształków do kąpieli. Płyn barwi wodę na czerwono, co daje nieco makabryczny efekt - niech ktoś wejdzie do łazienki podczas Waszego relaksu z zamkniętymi oczami to zawał murowany ;) Zapach jest świeży, kwiatowy, ale nie taki typowo. Nie wiem, jak pachnie połączenie maku z konopiami (swoją drogą bardzo intrygujący duet), ale wielce prawdopodobne, że właśnie tak. Rzeczywiście pozwala się zrelaksować, ale nie w usypiający sposób a bardziej odświeżający.

Makom mówię stanowcze NIE

Wiem że z pewnością znajdą się zwolennicy tego wariantu płynu do kąpieli, ja zdecydowanie do nich nie należę. Mimo iż markę Kneipp bardzo lubię, tak ten produkt zupełnie mija się z moimi preferencjami zapachowymi.
Ten płyn idealnie sprawdzi się dla wielbicieli Kenzo Flower, ja tego zapachu nie znoszę, tak samo jak zapachu Ajaxu do podłóg, który według mnie pachnie na równi z tymi perfumami.
Płyn barwi wodę, daje intensywny zapach i pianę. Jednak mnie odrzuca, powoduje mdłości i ból głowy.
Co kto lubi, jednak przez mój nos nie trafia do serca, a jedynie ściska żołądek.