Kneipp, Aroma - Pflegeschaumbad Kuschelbad (Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli)

Delikatnie rozgrzewający i odprężający płyn Kneipp o zapachu imbiru i kardamonu daje przyjemne uczucie ciepła i bezpieczeństwa. Naturalnie natłuszczający olejek makadamia i wysokowartościowy ekstrakt z miodu pielęgnują skórę i pozostawiają miłe, ciepłe odczucie.

Idealny płyn na zimę

Przytulna kąpiel otula ciepłym aromatem kardamonu i makadamii, natomiast imbir jest bardzo subtelny. Kąpiel staje się tak błoga, że aż nie chce się z niej wychodzić. Jeśli lubicie przyprawowo-orientalne nuty, to zerknijcie na ten płyn, na zimowe, śnieżne wieczory jest idealny.

Przyjemny

Płyn kupiłam w promocji w Hebe, kiedy znikał z półek, złapałam go dzięki temu w dobrej cenie. Według mnie i mojego nosa, dominuje tutaj nuta kardamonu i ona nadaje mu charakter. Płyn wąchany z opakowania, pachnie mocno, przyprawowo, korzennie. Wlany do wody traci na intensywności, funduje nam jednak obfitą pianę i żółty kolor wody.
Kompozycja pasuje na jesienne wieczory, myślę że w takim okresie będę się ponownie za nim rozglądać.

Cudowny

Jeden z licznej gamy płynów i olejków do kąpieli, które są po prostu idealne. Szkoda, że w Polsce jest ich mocno zawężony wybór (za zachodnią granicą jest zdecydowanie większy wachlarz).
Zapach cudowny, relaksujący, dla mnie idealny. Skóra jest po kąpieli niewysuszona, gładka, nie wymaga balsamu.

Prawdziwa przyjemność.

Jeśli lubicie grzane wino, pierniki i rozgrzewające kąpiele to także i ten płyn przypadnie Wam do gustu.

+ szata graficzna, jestem pod wrażeniem tradycyjnego wyglądu produktu, prawdziwe dzieło malarskie
+ skład, wiele drogocennych ekstraktów, olejków
+ zapach, ciepły ale nie duszący z pazurem makadamia+ miód+ przyprawy (imbir, cynamon, kardamon)
+ gęsta, utrzymująca się piana
+ właściwości pielęgnacyjne, płyn nie wysusza skóry, delikatnie ją natłuszcza
+ prawdziwie odpręża i relaksuje
+ ma działanie rozgrzewające, doskonały na wietrzne, deszczowe, mroźne pogody
+ bardzo dobry przy przeziębieniach, udrożnia drogi nosowe, rozgrzewa, pomaga wyzdrowieć

- dostępność i cena, ja dostałam w prezencie, ale wiem, że część asortymentu można dostać w Rossmanie, Hebe i w sklepach internetowych, oraz na stronie producenta- polskiego dystrybutora.