Dermika, Variete, Ujędrniający krem do ciała z koktajlem owocowym i witaminami

Dermika, Variete, Ujędrniający krem do ciała z koktajlem owocowym i witaminami

Lekki, błyskawicznie wchłaniany przez skórę krem do pielęgnacji ciała. Przeznaczony do pielęgnacji skóry po kąpieli, a także po opalaniu zarówno na słońcu jak i w solarium.
Krem doskonale pielęgnuje skórę całego ciała. Krem poprawia jędrność i napięcie skóry, pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, delikatnie natłuszcza i odżywia naskórek. Regularnie stosowany pozostawia skórę aksamitnie gładką i miękką w dotyku. Balsam zmniejsza uczucie ściągania i suchości po stosowania detergentów oraz działaniu słońca.
Zawiera: Koktajl owocowy VARIÈTÈ - zestaw wysokiej klasy wyciągów z owoców: brzoskwini, awokado oraz poziomki peruwiańskiej o doskonałych własnościach pielęgnacyjnych i odżywczych
Witaminy E+C+F(NNKT) niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry.

ani ujędrnienia,ani nawilżenia

Co to ma być? Placebo? Ani nie ujędrnia, ani nie nawilża, ani tym bardziej nie natłuszcza (a takie obiecanki cacanki stosuje producent). Tak jakby się zastosowało dosłownie nic. Zapach na początku w miarę ok, taki grejfrucik, potem przechodzi w jakiś taki maściowy. 200ml starcza na długo, a to dlatego, że krem nie działa i trzeba jednocześnie stosować jakiś inny. Może latem byłby lepszy?
Jedyny plus to taki, że szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa tuby

Owocowy smalczyk

Specyficzny zapach, po rozsmarowaniu można zwałkować lepki smalczyk. Nie zauważyłam poprawy wyglądu skóry-bubel. A cena absurdalna.Używałam do zwyczajnej pielęgnacji po kąpieli i bez różnicy w zasadzie , nie wyobrażam sobie jak mógłby zatem regenerować opalaną skórę.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

A jednak dobry

Calkiem przecietny balsam. Jest dobry dermatologicznie, tzn skora jest po nim miekka i niepodrazniona, ale slabo nawilza. Dobrze sie wchlania. Wole jednak nieco bardziej tluste balsamy do ciala. Najbardziej przeszkasza mi jego zapach. Sztuczny, na poczatku niby-grapefruitowy, potem jak dermosan. Nie planuje kolejnego zakupu.Używam tego produktu od: miesiaca

Korekta: Po 2 miesiącach używania podnoszę ocenę. Balsam jest naprawdę dobry. Świetnie się wchłania, pozostawia skóre gładką, elastyczną i nawilżoną. Do zapachu sie przyzwyczaiłam.

Makijaż MaxFactor

przcietny

To byl zakup jednorazowy. Producent zdecydowanie za duzo obiecuje. Z nazwy tego kremu powinno zniknac slowo ujedrniajacy. Nie ma mowy o zadnym ujedrnianiu! Owszem ladnie nawilza, dobrze sie wchlania, cudnie pachnie i niestety nie jest wydajny.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie jest taki zły :)

Ambiwalentne odczucia... z jednej strony pięknie pachnie, szybko się wchłania (nawet za szybko!), pozostawia skórę delikatną i wygładzoną.
Z drugiej strony, nie zauważyłam żadnego ujędrnienia, tak, jak napisałam kosmetyk za szybko się wchłania, jest mało wydajny, naprawdę trzeba nałożyć dużo kosmetyku, żeby ciało było odpowiednio nawilżone.
Plusem jest również cena- 19 zł.
Zastanawiam się na kupnem drugiej tuby... być może dam mu drugą szansę ;)

Używam tego produktu od: kliku tygodni

grejpfrutowy kremik

podoba mi się ponieważ pozostawia tłustawą kołderke. konsystencja przyjemna, dobrze się rozprowadza.mnawilża przeciętnie no ale nie najgorzej. co do ujędrni\enia to jak narazie nie zauważyłem ale moze delikatnie napina skóre. zapach przyjemny, taki cytrusowy, gorzki, choc nie kazdemu może odpowiadac. generalnie polecam. a CENA TO 19ZŁ!!!!!a nie żadna 29

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w tr 1-szego

generalnie do niczego

Kupiłam go latem głównie ze względu na wspomnienie na opakowaniu o działaniu "po słońcu". Guzik z pętelką. Zero nawilżania, zero ujędrniania, zero dobroczynnych właściwości łagodzacych po opalaniu. Konsystencja dziwna, bo bardzo płynna a jednocześnie tłustawa. Po wtarciu pozostaje cieniutka delikatna tłusta warstwa, która chyba ma za zadanie ograniczać uciekanie wilgoci z naskórka, ale ściera się pod ubraniem i przy dotyku natychmiast. Zapach interesujący, nie razi mnie, choć na pewno zaskoczył, ale lubie takie "rodzynki". Więc za to plus. I jeszcze jeden malutki za uelastycznianie, chociaż nie na długo. Ładny opis produktu na opakowaniu, zdecydowanie gorzej z zawartością. Tak sobie myślę, że może sprawdziłby się u kobietek z tłustą skórą?-próbuję znaleźć dla niego jakieś zadanie, które przynajmniej dostatecznie dałby radę wykonać;)Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego i ostatniego

średni

Rzeczywiście balasam ten jest taki średni. Wydaje mi się, że wygładza skórę, ale ciężko powiedzieć, czy zdecydowanie ujędrnia... A zapach, no cóż może odpowiadać albo nie - wg nie jest cytrusowo-gorzkawy i tak sobie mi podchodzi.
Też kupiłam go w promocji:)

Używam tego produktu od: 1 m-ca

taki sobie

Kupilam go na szczescie za jakies 18 zl w Rossmanie, chyba byl w promocji. 29 zl w zyciu bym za niego nie dala! Albo strasnie bym żałowała! Jest bardzo średni, nawilża słabo, prawie nie natłuszcza, a ujędrnianie - nie wiem, mi nie jest potrzebne :)Na razie przynajmniej :) Bardzo mi sie podobał zapach - cytrusowy, bardzo rześki, łatwo sie wchłania, łatwo rozsmarowuje. Myślę, że to moze być dobry balsam na lato, taki lekki, o odświeżającym zapachu, szybko wchłaniajacy się po szybkim prysznicu. Ale jeśli masz sucha skórę, szukasz czegos, co ja dobrze nawilzy to zdecydowanie NIE polecam!

Nic specjalnego

Kupiony w promocji,po względnie normalnej cenie za oferowaną jakość,bo kwota którą sobie zażyczył producent to chyba nieporozumienie. Jest za rzadki,przez co niewydajny,byc może to rozrzedzenie produktu sprawiło że jest on mało skuteczny. Oczywiście o żadnym ujędrnieniu nie ma mowy,a co do innych funkcji... hmm.... trudno wyczuć. Wystąpiło jakieś nawilżenie,zapewnie minimum gładkości skórze po kąpieli,ale chyba nie o to mi chodziło :) Ładne opakowanie,nie straszy na półce.

Zapach? Porażka! :(

Rany julek, kto taki zapach wymyślił?? Jest przeokropny :) Przyznam się, że liczyłam na ten koktajl owocowy, jakieś poziomki czy inne pyszności. A tu? Zapach kulek na mole w babcinej szafie. Fuj fuj fuj! Sam balsam ładnie nawilża, delikatnie natłuszcza i dobrze się wchłania. Gdyby nie był takim śmierdziuchem, pewnie kupiłabym go ponownie. A tak baj baj, Variete! ;)

balsam OK, ale zapach....

No właśnie. Zapach go dla mnie dyskwalifikuje. Ktoś pomyśli, że upadła baba na łeb, żeby dla takiej drobnostki z czegoś rezygnować. ALe ja na to odpowiem, że za tę cenę, o takich właściwościach i znacznie lepszym zapachu balsamów jest mnóstwo. Jak na to, co sobą reprezentuje, balsam jest drogi. Bardzo. Cenę 19.90 można jeszcze przełknąć, ale 29.90 to już rozbój w biały dzień. Nic mnie w nim nie rzuciło na kolana, nic, w moim przekonaniu, nie usprawiedliwia tak wysokiej ceny. Wchłania się średnio, nawilża nieźle - żadne cuda. Trzy gwiazdki są akuracik :)

ilość zużytych opakowań: ...około 30 ml do przetestowania