Physicians Formula, Happy Booster, Glow & Mood Boosting Bronzer (Puder brązująco - rozświetlający)

Puder brązująco-rozświetlający, nadający twarzy efekt naturalnej opalenizny. Lekka, beztłuszczowa formuła. Wzbogacony w naturalne ekstrakty roślinne, naśladujące działanie endorfin, aby dać poczucie szczęścia i ochronić skórę przed szkodliwym działaniem środowiska. Puderniczka wraz z lusterkiem i pędzelkiem. Nie zawiera parabenów, hypoalergiczny, niekomodogenny, testowany dermatologicznie.

Całkiem niezły i miły dla oka

Bronzer w formie ultra dziewczęcego różowego opakowania tłoczony w serducha od których lepiej na duszy :love:. PF jak dla mnie jest w ścisłej czołówce firm, które oprócz dobrych składów swoich kosmetyków, przystępnej ceny, mają jeszcze pomysł na ich ciekawe wykonanie. Bronzer z serii Happy Booster to taka mała gratka dla oczu, która zdecydowanie zwiększa przyjemność jego używania (i niech mi ktoś powie, że opakowanie nie ma znaczenia) :rolleyes:. Dostępny w wersji Bronzer i Light Bronzer.

Plusy:
- ładny, delikatny ale i widoczny efekt lekkiej opalenizny. Ciężko zrobić sobie nim krzywdę, przesadzić z jego ilością.
- mimo satynowego koloru w puderniczce, osiągamy nim matowy efekt bez irytujących świecących drobinek
- z powodu charakterystycznego różowego serduszka pośrodku pudru można stopniować nieco uzyskiwany kolor i rzeczywiście różnica jest zauważalna (załączone zdjęcie). Tym samym puder można również zastosować jako coś w rodzaju różu do podkreślenia policzków. Jeśli ominiemy serce pędzlem dostaniemy efekt klasycznego bronzera.
- łatwo nakłada się na pędzel
- w opakowaniu wygodne lusterko, znajdujące się pod wkładem z pudrem.
- lekki kwiatowy zapach (według producenta - fiołków)
- wizualny efekt na który składają się pięknie wytłoczone serduszka (które nie znikają po wielotygodniowym użyciu) i pękata puderniczka w różowym kolorze
- wydajność w porządku. Używam od kilku m-cy i jestem raptem w połowie
- dobry skład, zero parabenów, hypoalergiczny. Nie uczulił, nie wysypał, nie zrobił skórze żadnej krzywdy.

Minusy:
- jak zawsze w przypadku PF dostępność (tylko poprzez sklepy wysyłkowe) a tu nijak sprawdzić odcień
- załączony pędzelek w skrajnych przypadkach może być użyty ale jego kształt nijak się ma do wygodnego nakładania bronzera na twarz
- puder wielokrotnie ze mną podróżował, w efekcie czego zapięcie po kilku m-ach zaczyna powoli pękać, mam nadzieję że wytrzyma ze mną do samego końca
- różowe środkowe serduszko na początku może przysporzyć trochę problemów z aplikacją. Jeśli użyć go za dużo puder faktycznie nabiera bardziej różowawego koloru, a co za tym idzie twarz staje się dziwnie różowo/czerwona. W tym przypadku praktyka czyni mistrza :cool:.

Jak dla mnie całkiem przyjemny kosmetyk i miły dla oka gadżet. Fajnie być kobietką jak można mieć takie zabawki.

Używam tego produktu od: 4 m-cy