Mixa, Optymalna Tolerancja, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej

Płyn micelarny do demakijażu Optymalna Tolerancja to preparat, który idealnie nadaje się do demakijażu skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej. Niezwykła formuła zawiera micele, które umożliwiają usunięcie makijażu i zanieczyszczeń bez potrzeby pocierania.
Twarz i powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu. Wrażliwa skóra jest odświeżona i ukojona. Fizjologiczne pH 5,5, identyczne z pH skóry.
Płyn wzbogacony kojącym pantenolem, znanym z właściwości łagodzących.

Wolę inny płyn tej marki

plusy:
+ dobrze oczyszcza
+ zamyka pory

minusy:
- wysusza
- bezzapachowy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niska wydajność
- nieco za wysoka cena

Najlepszy!

Kilka lat temu kupiłam po raz pierwszy i od tamtej pory jest moim najlepszym przyjacielem, do którego chętnie powracam :)
Jest to jeden z najdelikatniejszych płynów micelarnych na jakie trafiłam. Skutecznie usuwa nawet wodoodporny makijaż i nie podrażnia moich, bardzo wrażliwych, oczu. Moja skóra twarzy również go pokochała, ponieważ pozostawia ją oczyszczoną i ukojoną. Mam bardzo suchą skórę i większość tego typu produktów powodowała niemiłe uczucie ściągnięcia. W tym przypadku jest inaczej.
Szczerze polecam wszystkim wrażliwcom!

numer 1

Stosowałam wiele płynów mineralnych, ale ten jest absolutnym numerem 1! Przy mojej bardzo wrażliwej cerze sprawdza się idealnie. Stosuję go nawet 3-4 razy dziennie, na koniec dnia swietnie zmywa pozostałości makijażu, natomiast rankiem zmywa z cery resztki kremu i olejków.

Mixa - płyn miceralny dla wrażliwej cery

Zakupiłam skuszona ceną w drogerii. W pierwszym kontakcie super, przyjemny zapach, skóra dokładnie oczyszczona i nieściągnięta, a do tego buteleczka z pompką, którą na pewno wykorzystam w przyszłości :)
Jednak po miesięcznym stosowaniu moja cera powiedziała dość :(
Na twarzy pojawiły mi się wypryski, a na nosie wągry, w ciągu dnia skóra wydziela więcej sebum.
Nie polecam osobom o skórze normalnej.

Hmmm..

Jeśli chodzi o drogeryjną półkę, to jest to ponad przeciętna pozycja, bo:
+nie powoduje pieczenia skóry, oczu
+ma baaardzo delikatną kompozycję zapachową
+nie powoduje dodatkowego ściągnięcia.
Jednak ma też swoje wady
-nie daje uczucia ukojenia skóry (ale patrząc na zalety, które rzadko spełniają u mnie podobne produkty, jestem w stanie przymknąć na o oko)
-źle oczyszcza, czy to z makijażu, czy po prostu w celu odświeżenia, z potu, co powoduje, że trzeba się bawić i trzeć skórę.
Bez rewelacji, ale w razie co będę wracać w ciemno, przez obiecaną i spelnioną przez producenta tolerancję

Ukojenie dla wrażliwej skóry

Używam od miesiąca i jestem zachwycona. Nie podrażnia skóry, nie piecze, łatwo usuwa i makijaż i zanieczyszczenia. Bardzo wydajny, szybko się wchłania. Skóra jest odświeżona i oczyszczona. Rano zastępuje mycie twarzy, a wieczorem uzupełnia wieczorną pielęgnację i przygotowuje skórę do przyjęcia kremów.

Jeden z lepszych

To jeden z najlepszych płynów micelarnych jakie używałam. Duza poręczna butelka, wydajny, nie podraznia, ładnie zmywa wszystko. Na prawde godny polecenia.

Super

Płyn micelarny stosuje od 3 miesięcy, jest bardzo wydajny. Duże opakowanie , 700ml wystarcza na długo. Wygodny dozownik, sama decydują ile preparatu umieszczam na płatek kosmetyczny. Zapach produktu jest delikatny i przyjemny. Dobrze radzi sobie z demakijażem całej twarzy. Wystarczy delikatnie wmasowywać go we skórę za pomocą wacika. Radzi sobie również dobrze z okolicą oka. Nasączony wacik przykładam do powieki, odczekuje chwilkę i półkulistym ruchem w kierunku nosa usuwam makijaż. Dobrze sobie radzi z kosmetykami wodoodpornymi. Skóra po nim jest czysta i odświeżona, nie podrażnia mi nawet oczu, a te mam bardzo wrażliwe dlatego bez obaw stosuje go w tych okolicach.
Jedynie co po osuszeniu buzi odczuwam małe ciągnięcie, ale nie jest do duży dyskomfort, ponieważ zawsze po demakijażu, tonizuje skórę i nakładam krem nawilżający. Po jego stosowaniu nie zauważyłam żadnych niepokojących zmian.

Jestem z niego zadowolona, jest bardzo dobry, tak jak płyny micelarne z Garnier tak i ten często będzie się u mnie pojawiać.
Polcecam

Ulubieniec

Ta marka jest mi dobrze znana i bardzo ją lubię, nigdy jeszcze nie zawiodłam się na ich kosmetykach. Płyn jest naprawdę bardzo delikatny, ma przyjemny, choć ledwo wyczuwalny zapach i co najważniejsze dobrze spełnia swoje zadanie. Nie trzeba mocno pocierać aby pozbyć się makijażu z twarzy, dobrze radzi sobie zarówno z podkładem jak i tuszem do rzęs czy szminką. Znajduje się w wygodnym opakowaniu z klapką, można więc wylać na wacik odpowiednią ilość produktu a także zmoczyć patyczek kosmetyczny jeśli potrzebujemy dokonać drobnych popraw w makijażu a nie chcemy go całego zmyć. Płyn nie podrażnia skóry ani nie przesusza jej, pozostawia ją odświeżoną i czyściutką. Na pewno będę do niego wracać

Przyzwoity płyn micelarny

Płyn nie podrażnia i nie robi nam jakiś niewskazanych zmian na skórze. Producent obiecuje pełen demakijaż bez pocierania. O ile z demakijażem twarzy radzi sobie nieźle to demakijaż oczu niestety jest dla niego wyzwaniem. Bez pocierania lub pomocy innego kosmetyku się nie obędzie niestety.
Mnie trochę drażni jego zapach. Dość szybko się ulatnia ale pierwsze wrażenie jest dość nieciekawe.

może być

Nie jest tak dobry jak jego odpowiednik z różową zakrętką. Zmywa znakomicie, nie podrażnia skóry i oczu, nie powoduje ściągnięcia skóry jak różowy Garnier, ale też nie koi i nie nawilża skóry jak jej różowy odpowiednik. Jest bezzapachowy.

optymalny

przeciętny produkt do demakijażu, nie uczula, zmywa makijaż bez problemów, odświeża skórę. produkt bezzapachowy, sprawdzi się do każdego rodzaju skóry