Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Optymalna Tolerancja, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej

Optymalna Tolerancja, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej

Płyn micelarny do demakijażu Optymalna Tolerancja to preparat, który idealnie nadaje się do demakijażu skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej. Niezwykła formuła zawiera micele, które umożliwiają usunięcie makijażu i zanieczyszczeń bez potrzeby pocierania.
Twarz i powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu. Wrażliwa skóra jest odświeżona i ukojona. Fizjologiczne pH 5,5, identyczne z pH skóry.
Płyn wzbogacony kojącym pantenolem, znanym z właściwości łagodzących.

szału nie ma;)

Po przeanalizowaniu wieeelu pozytywnych opinii i dość dużej promocji skusiłam się na kupno tego płynu.
Producent jak zawsze obiecywał wiele- łagodny, dobrze tolerowany, usuwa makijaż bez pocierania.
W rzeczywistości podrażniał mi skórę. Myślałam, że tylko początkowo, ale po każdym użyciu tego preparatu (zużyłam już butelkę) dostawałam czerwonych plam i było mi ciepło w twarz. Poza tym nie poradził sobie z moim podkładem (pharmaceris), musiałam kilkakrotnie przecierać skórę- za pierwszym razem wacik jako tako czysty, za drugim już nie. Dopiero trzeci był jako tako czysty. Inne płyny zmywają cały makijaż za jednym razem, tym bardziej że nakładam go w znikomej ilości...
Na plus jest opakowanie i skład. Co do sposobu działania- oczekiwałam więcej. Chociażby to, żeby mi nie podrażniał buźki.
Podsumowując- szału nie ma, jak ze sklepowych półek znikną inne płyny, to go kupię;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506561].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny, ale nie radzi sobie z mocniejszym makijażem

Mam bardzo, ale to bardzo wrażliwe oczy. Dużo kosmetyków je podrażnia (bo i dużo przetestowałam poszukując ideału). I na mojej drodze wreszcie stanął kosmetyk marki, która słynie z produktów dla wrażliwców.
I faktycznie ten płyn micelarny jest bardzo łagodny - robiąc nim demakijaż oczy nie wywołuje żadnych nieprzyjemności. Ma też świetny stosunek ceny do ilości i w ogóle po jego użyciu czuje przyjemne ukojenie.
I wszystko byłoby super, gdyby nie to, że jest za słaby w zetknięciu z makijażem. Przy oczach muszę naprawdę się namachać, a i tak nierzadko budzę się ze śladami od tuszu, a dodam, że jest to tusz niewodoodporny (tym bardziej nie wiem jak by sobie poradził z takim wodoodpornym) - dlatego daję 3 gwiazdki za zgodność, bo przecież płyn micelarny powinien nie tylko koić, ale tez dobrze oczyszczać.
Jednak ze względu na przyjemnie tonizujące i kojące działanie używam tego micela w roli toniku - tu spisuje się idealnie i możliwe, że jeszcze do niego wrócę, bo cenę ma bardzo kuszącą :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501416].usefull || 0 }}% pomocna.

był fajny, ale się zepsuł

Kiedy pierwszy raz użyłam tego płynu byłam oczarowana, użwałam tylko jego do oczyszczania skóry twarzy. dzięki niemu cera się poprawiła i na dobre zapomniałam co to pryszcze. Niestety do czasu...
jakieś 2 miesiące temu kupiłam na zapas jedną buteleczkę, aby mieć gdy obecna się skończy. otwieram a płyn śmierdzi ropą!
No cóż, myślałam, że może złe przechowywanie czy coś w tym stylu. zużyłam 1/3 butelki i wyrzuciłam do kosza!. moja cera wyglądała jak twarz dojrzewającej nastolatki. sprawdzałam w każdej drogerii te płyny i wszystkie śmierdzą już ropą. Prawdopodobnie producent zmienił skład. niestety nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat. Szkoda, bo był naprawdę fajny.
Teraz przerzuciłam się na Bielendę i jest jak na razie fajnie.
Zostawiam jedną gwiazdkę ze względu na butelkę, bo tą zostawiam i przelewam aktualnego micela

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485266].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Bez rewelacji

Dla mnie jest to produkt przeciętny. Niezbyt dobrze radził sobie z codziennym demakijażem oczu (a był na nich tylko tusz i ew. cień do powiek), a ponadto pozostawiał skórę lekko wysuszoną i bez toniku ani rusz. Mam suchą skórę i niestety płyn micelarny, który ją dodatkowo wysusza to nie dla mnie. Wydajność ok.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473051].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja :)

Kupiłam ten płyn w zestawie z kremem do twarzy. Jestem oczarowana!

+ pięknie pachnie
+ świetnie usuwa zabrudzenia i makijaż
+ wydajny
+ nie podrażnia skóry twarzy
+ nie podrażnia okoli oczu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448526].usefull || 0 }}% pomocna.

ideał

Skuteczny i delikatny. Doskonale oczyszcza, bez podrażnień i tarcia skóry. Moja skóra bardzo się z nim lubi. Zamknięty w wygodnej butelce, z której się nie wylewa. Polecam. Dla mnie jeden z lepszych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422911].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę

Większość płynów micelarnych i innych specyfików do demakijażu oczu powodowała u mnie pieczenie i łzy, na szczęście znalazłam Mixę i mimo, że czasem kupię coś innego na spróbowanie to zawsze wracam do niego.
Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie uczula, nie wysusza nie powoduje pieczenia, jest genialny do wrażliwej i suchej skóry.
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają delikatną skórę.
Zdecydowanie mój faworyt :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405706].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Mimo, że zmywam nim tylko makijaż oczu to dla mnie jest najlepszy. Delikatny, skuteczny, nie podrażnia i w dodatku wydajny. Dla mnie super, mimo iż stosowałam inne płyny micelarne i te tańsze i te droższe. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400071].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Używam go tylko do demakijażu oczy (i czasami do całej twarzy) i muszę powiedzieć, że jest niezastąpiony. Nigdy mnie nie podrażnił, nie uczulił, nawet kiedy dostanie się do oka nie sieje w nim spustoszenia. Jak na razie ideał. Cena też w porządku więc jak najbardziej polecam wszystkim wrażliwym cerom.
A, i naprawdę dobrze zmywa makijaż (bez niepotrzebnego tarcia skóry): wystarczy nasączyć waciki i na sekundę przyłożyć do oka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368916].usefull || 0 }}% pomocna.

Faworyt wśród płynów micelarnych.

Używałam tego płynu kilka miesięcy temu i byłam z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go po przetestowaniu toniku Mixy, który bardzo przypadł mi do gustu i zachęcił do bliższego poznania marki.
Przez dobre dwa lata (lub nawet dłużej) byłam wierna płynowi micelarnemu Biodermy. Jednak nawet w cenie promocyjnej 1+1 w drogeriach Super-Pharm trzeba było za niego trochę zapłacić. Poza tym miałam wrażenie, że z czasem owe promocje robiły się coraz mniej opłacalne. Zakup płynu Mixy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Plusy:
+ Produkt dokładnie zmywa makijaż, po jego aplikacji skóra nie jest zaczerwieniona ani podrażniona (mam cerę tłustą, ale wrażliwą).
+ Zapach, z tego co pamiętam pachniał delikatnie.
+ Opakowanie, dużo lepsze od tych Garnier, grubszy plastik, kilka razy mi upadła i nie pękła. Przetrwała również podróże samolotem.
+ Według mnie cena, jest to porządny produkt, który i tak raz na jakiś czas można kupić w promocji.
+ Wydajność standardowa.

Zaznaczam, że nie maluję oczu (nie używam ani cieni, tusz kilka razy do roku) więc nie wypowiem się jak płyn zmywa tego rodzaju kosmetyki. Ze standardowym zestawem podkład+korektor+puder nie ma żadnych problemów.

W mojej opinii produkt nie ma minusów. Kiedy mi się skończył kupiłam płyn micelarny Garnier (wersję różową) a teraz męczę wersję z olejkiem arganowym. Jak tylko ją zużyję wrócę do tego produktu, bo ze wszystkich płynów micelarnych jakich używałam ten okazał się najlepszy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354206].usefull || 0 }}% pomocna.