Zielona Herbata, Krem cera normalna, tłusta i mieszana

Zielona Herbata, Krem cera normalna, tłusta i mieszana

Pielęgnacja kremem Zielona Herbata rano i wieczorem wzmacnia naturalną regenerację i ochronę skóry, zapobiega jej odwodnieniu.
Krem zawiera nowy unikalny Bio-System nawilżający, który tworzy sieć pod naskórkiem, dzięki czemu skóra jest bardzo dobrze nawilżona i matowa, aksamitnie gładka w dotyku, o zdrowym i pięknym wyglądzie.
Dzięki lekkiej i nietłustej konsystencji krem szybko wnika w skórę. Naturalne bogactwo polifenoli w zielonej herbacie sprawia, że krem przeciwdziała i opóźnia procesy starzenia się skóry, przez silne działanie antyrodnikowe i chroniące skórę przed wpływami zanieczyszczonego środowiska.
Nie zatyka porów.

Cena: 14,00 zł / 50 ml

bez rewelacji

Krem, któy w sumie jest do każdego typu cery....ja pokierowałam się, że dla mieszanej i dlatego zakupiłam.
Ma bardzo intensywny zapach co jest minusem w kremikach - dużo niepotrzebnej chemii.
Poza tym pozostawiał mi na twarzy tłusty film, skóra bardzo szybko zaczynała się po prostu "świecić", czego nie znoszę, bo mam i tak cerę mieszaną, która w trakcie dnia zaczyna błyszczeć:(
Ogólnie kremik dla skóry, która nie potrzebuje znacznej opieki, bez wymagań, ot takie mazidełko

ilość zużytych opakowań: jedno

dobry nawilżacz

Używam go na dzień, na noc mam kremik wygładzający Daxa :).
Krem ten dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Ma lekką troche żelowatą konsystencję.
Świetny pod podkła bo daje dobry poślizg.
Dobrze nawilża, skóra jest gładka, dobrze napieta.
Nie matuje, ale na matowieniu mi nie zależy, od tego mam podkład i puder.
Nie zatyka porów.
Jest też wydajny i ma niską cenę.
Jednak strasznie mnie denerwuje jego zpach, który nawet po wchłonięciu kremu trwa i trwa na twarzy i za to jedną * mniej.

na noc - OK

U mnie ten krem bardzo dobre się sprawdził jako krem na noc. Przyjemnie się wchłaniał, nawilżał. Denerwował mnie nieco zapach - nie wiem, co miał w spólnego z zieloną herbatą :) Bardzo delikatny kremik, nie mogę się przyczepić :) Może gdyby jakoś bardziej spektakularnie działał, ale chyba za wiele wymagam :)

ilość zużytych opakowań: ...jedno

Manicure - geometryczny french

dobrze, że to tylko 50 ml

Kupiłam go, kiedy pomyślałam, że powinnam stosować kosmetyki odpowiednie do mojego typu cery. Jednak na nim jest tylko napisane, że jest do cery mieszanej i tłustej.
Ja mam lekko mieszaną cerę, która po tym kremie świeciła się bardzo. Ale to był taki nietłusty połysk - krem pozostawia dziwny film, którego nie da się usunąć chusteczką, a który nadaje skórze nieciekawy wygląd. Myślę, że posiadaczki cery tłustej byłyby co najmniej niezadowolone z takiego efektu.
Nie podobała mi się też konsystencja - gęsty żel-krem, który nie przyczepia się do palca, po prostu nie ma go jak wyjąć z tego pudełka. Trzeba zaopatrzyć się w szpatułkę, przy kremie jej nie ma.
Zapach ładny, ale stanowczo za mocny.
Nie poprawił wyglądu mojej cery, ani też trwale nie pogorszył tzn. nie spowodował np. krostek (połysk uważam za sytuacyjną sprawę ;)
W dodatku jak na taki kiepski krem, to cena jest bardzo wygórowana.

Nie stosowało się go przyjemnie, niestety nie polecam.