Vagisil, Płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH

Vagisil, Płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH

Stworzony specjalnie do codziennej pielęgnacji intymnej. Oczyszcza bardzo troskliwie i wspiera naturalne funkcje ochronne. Intymna pielęgnacja specjalnie skierowana na równowagę pH jest szczególnie wskazana np. w przypadku stresu fizycznego lub emocjonalnego, stosowania konserwantów, aktywności seksualnej, terapii medycznych.

Starannie dobrane składniki pielęgnacji i ochrony:
Kwas mlekowy i kwas cytrynowy wpływają na utrzymanie wartości pH w równowadze.
Nie zawiera mydła, barwników, parabenów.
Bardzo dobra tolerancja potwierdzona ginekologicznie i klinicznie.
Łagodny dla skóry.

płyny
w butelce
płyn
100 – 250ml
ochronne

Przeciętny.

Jeszcze zimą dorwałam go w SP - był chyba na kuponach za grosz albo złotówkę... w każdym razie kwota była raczej symboliczna.
Produktu używałam zgodnie z przeznaczeniem, ale też do mycia twarzy, a czasami (bardzo rzadko) do mycia włosów.
Ogólnie, poza tym, że myje i jest naprawdę wydajny (starczył mi chyba na 4 miesiące albo więcej), to niewiele mogę o nim powiedzieć.
Jeśli chodzi o używanie zgodnie z przeznaczeniem, to dawał uczucie świeżości. Z twarzy zmywał resztki makijażu i nie wysuszał. Skóra głowy też była umyta, choć w tym wypadku mam wrażenie, że włosy nie były odbite od nasady tak jak po normalnym szamponem, no, ale nie taka jego rola :D
Myślę, że gdyby był do 5 zł, to dałabym mu wyższą ocenę, jednak jego cena regularna nie bardzo do mnie przemawia. Gdyby znowu była taka okazja jak wtedy, to z pewnością bym go nabyła :]

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu - przez 4-5 miesięcy