New ANNA, Miracle Hair Mask, Nourishes, Regenerates, Boosts Up Volume (Maska do włosów)

Intensywna maska do włosów nawilża, regeneruje i wzmacnia włosy od cebulek aż po same końce. Stają się one miękkie, lśniące i uniesione, a układanie włosów nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Zawiera naturalne ekstrakty: olej makadamia, olej lniany, D-Panthenol i glicerynę

Całkiem przyjemna

Maskę kupiłam na doz.pl po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii i postanowiłam ją wypróbować. Do tego cena 5,49 zł, za taką cenę warto wypróbować. Maska w swoim składzie zawiera : olej macadamia, olej lniany, panthenol i silikony. Jest to maska emolientowa i nawilżająca.
Plusy:
- plastikowa tuba zamykana na klik,
- konsystencja : gęsta, nie spływa z włosów,
- zapach: delikatny i przyjemny, nie pozostaje na włosach,
- gładsze, lśniące, wygładzone i zdyscyplinowane włosy,
- nawilżone, sypkie, nie obciążone włosy,
- włosy nie elektryzują się,
- nie uczula i nie podrażnia,
Neutralne :
- wydajność: na moich długich włosach wystarczyła na 5 zastosowań.
Polecam, warto ją wypróbować .

Dobra maska z a dobrą cenę

Dość sceptycznie podeszłam do tej maski, ponieważ firma była mi kompletnie nie znana. Zostałam pozytywnie zaskoczona.
Z plusów:
- wydajna
- dobrze odżywia
- dobra cena
- nieźle pachnie

ciekawa

Szukałam maski, która bardzo dobrze nawilży i zregeneruje moje włosy. Wypróbowałam już wiele różnych odżywek i masek, ale ciężko było mi dobrać odpowiednią. Do czasu, aż koleżanka poleciła mi Miracle Hair Mask. Moje włosy od razu ją polubiły. Przestały się puszyć i elektryzować. Zdecydowanie poprawiła się ich kondycja. Myślę, że ta maska zagości u mnie na długo.

Cud

Dość sceptycznie podchodzę do haseł reklamowych. Wiadomo - przyciągnięcie klienta to główny cel. Ta maska mnie miło zaskoczyła. "Miracle" i wszystko jasne.
Maska świetnie nawilża i odżywia włosy. Bardzo łatwo się po niej rozczesują. Ostatnio zauważyłam, że wyszła nowa edycja tego produktu. Teraz jest w dużym pojemniku z pompką, dzięki czemu aplikacja jest jeszcze łatwiejsza. Maska pachnie bardzo przyjemnie, a zapach utrzymuje się na włosach. Dla mnie obecnie numer jeden.
Widziałam na ich sklepie internetowym http://sklep.annacosmetics.com.pl/

Cudowna cena, cudowne działanie

Wzięłam na doz.pl - porażająca cena 6,5 zł za maskę z olejami lnianym i macadamia wysoko w składzie i miałabym nie spróbować? Co może być lepszego dla suchych, wysokoporowatych włosów niż bogaty produkt emolientowo-humektantowy?
Wprawdzie firma jak dotąd kojarzyła mi się kiepścizną, a w składzie przerażał alkohol izopropylowy, ale ciekawość wzięła górę (i dobrze).

Działanie: Jest naprawdę świetne! Używam jej po myciu, jak odżywki, czasem podgrzewam. Błyskawicznie wygładza i ułatwia rozczesywanie. Włosy są nawilżone, sprężyste i miękkie. Daje przyjemny połysk, włosy układają się po niej bardzo ładnie (bez względu na to, czy pozostawię w stanie naturalnie prostym, czy zakręcę – nie zmniejsza podatności na stylizację), bez przyklapów, strąków itp. Wysuszenia na skutek obecności alkoholu nijak nie czuć, doskonale wyczuwam natomiast zawartość ulubionych olejków. Nie ,,zjada” objętości, przynajmniej u mnie. Nie przyspiesza przetłuszczania, mimo że nakładam ją tuż przy skórze (ale też nie mam tendencji).

Na plus:
-włosy po jej użyciu rozczesują się jak po maśle
-ładnie wyglądają – lśnią i dobrze się układają
-zdecydowanie jest odżywcza i na dłuższą metę poprawia stan włosów (miękkość, nawilżenie, ochrona)
-daje się wycisnąć z tubki do końca
-pachnie nieinwazyjnie
-cena: więcej niż bardzo dobra

Na minus:
- z wydajnością jest dość słabo (nanosi się ją łatwo, rozprowadza też, ale moje włosy ją ,,piją” i dokładam im w związku z tym kolejną porcję)

Podsumowując: Bije na głowę wszystkie maski w tej cenie, i składem, i działaniem. Mało tego, bije na głowę te cztery i pięć razy droższe ;) Prawdziwa perełka. Polecam posiadaczkom problematycznych suchych i ,,sianowatych” włosów – jest bogata i odżywcza, a izopropanol, nawet na dłuższą metę, nie daje odczuć swojej obecności.

Pozytywne zaskoczenie :))

Witam:)

Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się, przeciętnej grubości i gęstości

Działanie maski : Jest to produkt humektantowo (gliceryna) - emolientowy (olej makadamia, cetearyl alcohol) o bardzo lekkiej konsystencji. Nalezy dość w sporej ilości nałożyć ją na włosy, aby uzyskac oczekiwany efekt.

Moje wrażenia? Włosy po masce są miękkie, delikatne i lekkie. Z pewnością nie jest to produkt, który mocno dociązy włosy, ale i nie obciąży. Mnie taki efekt odpowiada, ze wzgledu na fakt, iż moje włosy bardzo łatwo obciążyć.

Plusem z pewnością jest skład prosty, acz całkiem dobry (olejki i nawilzacze w postaci gliceryny i panthenolu) i tylko jeden silikon : aminopropyl dimethicone.

Dostępnośc : Ja swoją maskę zakupilam na doz . pl za 5.50 :)

Ilość zużytych opakowań: 3 duże