New ANNA, Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów z naftą kosmetyczną, z olejkiem jojoba

Dwufazowa intensywna kuracja została stworzona by szybko i skutecznie ograniczyć problem wypadania włosów. Nafta kosmetyczna silnie regeneruje i wzmacnia włosy od cebulek aż po same końce, pobudzając je do wzrostu. Olej jojoba jest bogaty w witaminy: E, A, F oraz witaminy z grupy B. Wzmacnia struktur włosa od wewnątrz oraz chroni skórę głowy przed wysuszeniem. Dzięki olejowi jojoba włosy stają się zdrowe, miękkie, elastyczne i naturalnie błyszczące.

Przy regularnym stosowaniu widoczna jest regeneracja włosów.

Produkt posiada przyjemny zapach, łatwo rozprowadza się na włosach za pomocą wygodnego aplikatora.

Kosmatyk posiada dwufazową konsystencję - takie połączenie odżywki w sprayu z naftą do włosów.

Stosuję na włosy ok. 15 min przed myciem, poniweważ ma takie właściwości jak nafta do włosów, czyli obciąża włosy i natłuszcza.

Po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam poprawę w rozczesywaniu włosów. Przy reguralnym stosowaniu przez ponad 1 miesiąc włosy wyglądają na zdrowe, są lśniące, miękkie i nawilżone.

Ponadto zmniejszyła się też liczba wypadających włosów, jednak nie jest to efekt spektakularny, owszem włosy nie wypadają w takim stopniu jak przed rozpoczęciem stosowania odżywki, ale musiałam na to długo poczekać ok. 2 miesiące. Nie zauważyłam jednak pobudzenia wzrostu włosów.

Produkt jest bardzo wydajny 1 opakowanie wystarcza na ok. 2 miesiące stosowania na półdługich włosach.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie, jestem w trakcie drugiego