Advance Techniques, Volume & Texture Body Building Mousse (Pianka dodająca włosom objętości)

Nie tylko pomaga ułożyć fryzurę, ale także maksymalnie zwiększa objętość włosów - podobno aż o 80 % ;) Dzięki temu włosy wydają się nie zwykle gęste i puszyste. Ujarzmia niesforne kosmyki, ułatwia układanie oraz sprawia, że włosy są lśniące i elastyczne, sprężyste. Może być używana zarówno na mokre, jak i suche włosy. Odpowiednia do każdego rodzaju włosów.

Cena: 21,90 zł / 150 ml

Fatalna !!! Nie polecam !

Chyba najdziwniejsza i najgorsza pianka jaką zdarzyło mi się użyć. Nakładana na wilgotne prawie suche włosy powoduje, że z powrotem stają sie one mokre !!! przez co od początku są już oklapnięte ! wolę pianki o konsystencji bardziej suchej, puszystej. Mam włosy cienkie, półdługie, delikatne i lekko kręcone. Pianka obciąża, skleja, tworzy strąki, nie nadaje puszystości ani lekkości włosom, wręcz przy skórze nadaje im przylizanego wyglądu. Wszystko to niezależnie od tego, czy wysuszymy włosy suszarką, czy schną same. W dotyku są takie jakby wełnowate ;)
Pięknie pachnie to fakt, ale co z tego :)
Niestety nie polecam.

nie nie nie

Jeszcze nie znalazłam dobrej pianki do włosów. Ta w ogóle nie utrwala fryzury, włosy robią się matowe i niemiłe w dotyku. Poza tym jest okropnie droga!!! Nawet zapach mnie nie przekonuje. Muszę dalej szukać, bo inaczej chyba zetnę włosy.

rewelacyjna

Wygona w użyciu pianka wręcz bez dna, używam jej codziennie od trzech miesięcy i jeszcze się nie skończyła. Wyciska się z opakowania odpowiednia ilość, ślicznie pachnie, nie przetłuszcza włosów jest taka leciutka :D. Włoski są puszyste i jest ich duuuużo więcej.