Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Delikatny szampon do włosów farbowanych

Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Delikatny szampon do włosów farbowanych

Delikatny szampon chroni włosy, przywraca im zdrowie i blask. Szampon zawiera olej z owoców białej morwy, olej lniany, olej z dzikiej róży oraz wodę z roztopionego lodu. Miękka strukturyzowana woda zapewnia włosom delikatne mycie, a ziołowe składniki odżywiają włosy, przywracają im zdrowie i chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Olej z owoców białej morwy oraz olej lniany nadają włosom miękkości i blasku. Olej z owoców dzikiej róży nadaje im elastyczności i wytrzymałości.

w butelce
>250ml

Rozczarowanie

Kupiłam ten szampon zachęcona pozytywnymi opiniami mojej koleżanki na temat tej serii kosmetyków ale jakoś się z tym szamponem nie polubiliśmy.
Po pierwsze szampon słabo się pieni i pozostawia włosy "tępe", splątane i wymagające użycia odżywki, poza tym mnie po nim zaczęła po pewnym czasie swędzieć skóra głowy. Myję głowę co drugi dzień. Na plus zaliczam ziołowy delikatny zapach i to, że włosy rzeczywiście były po nim błyszczące i miękkie. Generalnie mocno się zastanowię zanim zdecyduję się na jeszcze jakiś szampon z tej serii.