Wibo, Diamond Hard (Diamentowa odżywka wzmacniająca)

Wibo, Diamond Hard (Diamentowa odżywka wzmacniająca)

Pojemność 8,5 ml

Odżywka wzmacniająca kruche i łamliwe paznokcie. Zawiera pył diamentowy znany ze swych właściwości utwardzających, ma na celu utwardzić płytkę paznokcia, nadać jej elastyczność i sprężystość. Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu.

Hit

Jest to najlepsza odżywka do paznokci, jakiej używałam. Nadaje się do stosowania pod lakier, jak również solo, nadaje paznokciom ładny połysk. Wzmacnia i odżywia paznokcie, przy regularnym jej stosowaniu bardzo poprawia kondycję paznokci- nie łamią się i nie rozdwajają. Bardzo szybko wysycha na paznokciach. Dodatkowo jest to bardzo wydajny produkt.

Próbowaliśmy, ale...

...nie wyszło.
Bardzo lubię produkty do paznokci marki Wibo, są to jedne z moich ulubionych, niestety ten produkt mnie zawiódł. Użyłam go chyba dwa razy i oddałam koleżance, która nie ma wielkich oczekiwań wobec odżywek/lakierów do paznokci.
Pierwsze, co mi się nie spodobało, to zapach. Odżywka okropnie śmierdzi rozpuszczalnikiem i to bardzo mnie zraziło. Wyobraziłam sobie, jak podczas produkcji tego lakieru dodawane są do niego same najgorsze, rakotwórcze składniki. Mimo że to nieprawda, nie mogłam znieść tego zapachu.
Po drugie, odżywka odchodzi od razu po pomalowaniu. Dlatego nawet nie mogę wypowiedzieć się o jej działaniu. Chciałam dać jej szansę, ale ona mi to uniemożliwiła właśnie przez tę okropną trwałość.
Następna wada - odżywka bardzo się ciągnie i gęstnieje oraz "ścina" na paznokciu. Nienawidzę takich odżywek, dla mnie nie nadają się do użycia.
Jednakże, bardzo podoba mi się opakowanie tego utwardzacza. Jest modne, designerskie; zachęca do kupna. Cena również zachwyca, jak i pędzelek - klasyczny i bez udziwnień. czyli najlepszy.
Ogólnie daję 2, choć starałam się wydobyć z tego lakieru jak najwięcej zalet :)

Polecam!

Opis producenta zgodny z rzeczywistością.Odżywka w niskiej cenie jest bardzo wydajna, i daje efekty. Paznokcie po niej są twarde i błyszczące. Właśnie dzięki niej udało mi się zapuścić swoje, naturalne, długie pazurki. Jedyną wadą jest mały pędzelek. Bardzo polecam.

Nic specjalnego

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do firmy Wibo i tak tez jest w przypadku tej odżywki . Kupiłam ja bo przeczytałam dobre opinie i sie zawiodłam . Ma malutki pędzelek którym cieżko sie maluje a poza tym po 2 tygodniach nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia , żadnej poprawy jakości moich paznokci . Odżywka jest bardzo przeciętnej jakości i nie ma co polecać !!!

Jedna z lepszych

Jakoś po 2 tygodniach paznokcie stają się mocne i w końcu przestają się łamać. Do tego łatwo się rozprowadza. Jedynie mam wrażenie,że po dłuższym stosowaniu nie działa już tak dobrze na paznokcie jak na samym początku. Wtedy lepiej zrobić sobie przerwę na jakiś czas i zastąpić ją jakąś inną.Dużym plusem jest też cena,która już bez promocji jest niska ;)

super

Bardzo fajna odżywka, lakier po niej rozprowadza się idealnie i w razie ciemnych kolorów nie barwi płytki. Paznokcie po niej są twarde i nie łamią się, ani nie kruszą. Po niej lakier trzyma mi się około 1,5 tygodnia oczywiście utrwalony również topem. Jest tania, łatwo dostępna i godna polecenia.

Ulubienica

To jedna z najczęściej używanych przeze mnie odżywek.
Stosuję ją równo solo, jak i każdorazowo pod lakier, aby nie dopuścić do odbarwienia płytki.

*Pojedyncza warstwa wystarczy aby uzyskać zadowalający efekt.

*Odżywka ułatwia rozprowadzenie lakieru na paznokciu, wygładza i ujednolica płytkę.

*Stosowana solo stanowi przede wszystkim zabezpieczenie przed urazami mechanicznymi. Dzięki niej paznokcie nie kruszą mnie, nie rysują.

*Zabezpieczenie końcówek niweluje rozdwajanie.

* Niska cena, wydajność.

* Odżywka szybko schnie na paznokciach.

* Bardzo wolno zasycha w opakowaniu, potrafi mieć idealną konsystencję nawet pół roku po otwarciu.

Bardzo dobra

Maluję paznokcie tylko odżywką. U mnie utrzymuje się ona ok. 2 tygodnie (widać odrost) i nie schodzi. Blask długo się utrzymuje. Nie mam problemu z kruchymi paznokciami, więc trudno powiedzieć czy wzmacnia. Na pewno ogranicza rozdwajanie, ale nie hamuje go. Cena również na plus. Jedyne co można zarzucić marce Wibo to brak podanego składu.

Diament dla paznokci

Odżywka super ! Moje paznokcie się łamały nawet na lekkich czynnościach, kupiłam tą odżywkę oczywiście jak zawsze kierując się opiniami na wizaż.

Od tego czasu po pierwszym zastosowaniu, genialnie utwardziła mi płytkę paznokci, szybko wysycha jest niesamowita polecam !!

cudowny diamencik

Moja ulubiona odżywka do paznokci.

Plusy
+ rzeczywiście wzmacnia,

kupiłam ją w celu podreperowania paznokci po negatywnym oddziaływaniu pewnej odżywce innej marki. Nigdy nie miałam problemów z paznokciami, lecz po stosowaniu tamtego produktu stały się podatne na złamania oraz przesuszone. Diamencik od Wibo doprowadził je do stanu przed problemem.

+ nadaje się na bazę pod lakier, przed malowaniem paznokci zawsze najpierw aplikuję odżywkę, kolor trzyma się jak należy

+ wydajna

+ cena adekwatna do pojemności

+ bezbarwna, uniwersalna i schludnie wyglądająca na paznokciu

To wystarczające cechy, by móc nazwać ową odżywkę bardzo dobrym produktem.

Pół gwiazdki odejmuję za pewne odrobinę uciążliwe sprawy

Minusy:
- Gdy zawartość wyrobu w słoiczku spadnie poniżej 1/3 ciężko wydobyć stosowna ilość bez przechylania szklanego opakowania przy każdorazowym nabieraniu pędzelkiem

- Po czasie (ok. 3 miesiące po otwarciu) gęstnieje, JEDNAKŻE przy regularnym stosowaniu można ją zużyć w całości i nic się z nią nie stanie

- chemiczny zapach, to mi się bardzo nie podoba

Ilość zużytych opakowań: trzy

polecam!!!!

plusy
+cena
+wzmacnianie paznokci
+dobra baza

minusy
-ewentualnie zapach, ale ja już się przyzwyczaiłam
-pod koniec ciężko wydobyć produkt z pojemniczka
-mam wrażenie, że odrobinę gęstnnieje

fajna

Jestem zadowolona. Mam długie i twarde paznokcie z natury więc odżywka nie jest moim must have ale lubie nakładać coś pod lakier żeby nie odbarwić paznokci. Ta jest tania, dobrze się rozprowadza i szybko wysycha. Nie wzmacnia aż tak hardcorowo jak Sally Hansen ale nie jest też mega bublem. Spróbować można