Wibo, Diamond Hard (Diamentowa odżywka wzmacniająca)

Wibo, Diamond Hard (Diamentowa odżywka wzmacniająca)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 8,5 ml

Odżywka wzmacniająca kruche i łamliwe paznokcie. Zawiera pył diamentowy znany ze swych właściwości utwardzających, ma na celu utwardzić płytkę paznokcia, nadać jej elastyczność i sprężystość. Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu.

lubię

stosowałam jako wzmocnienie po hybrydach i przyznam, że ja polubiłam. może nie robi efektu wow, ale w jakiś sposob to "czułam". stosowałam rożnie, czasem kilka wartsw... na szczęście trzymała się genialnie...nie odpadała. paznokieć wygląda ładnie, taki zadbany szpon. Zgrabny, gładki i lśniący.
Jest ok
jest tani i ma wygodny pędzelek.

Tylko jako baza pod lakier.

Nie zauważyłam by ta odżywka działała w jakiś konkretny, dobry sposób na moje paznokcie. Używałam jej jedynie jako lakier bazowy, zabezpieczenie pod kolorowy. Do tego sprawdziła się dobrze, lakier kolorowy nie odpryskiwał szybciej niż normalnie, nie złaził płatami.
Moje paznokcie są łamliwe, rozdwajające się, nie zauważyłam większej ich poprawy, ale też odżywka ich nie osłabiła, nie zmiękczyła płytki i nie zrobiły się porowate. Ot, zwykły produkt, skóry położony pod lakier ochroni paznokcie przed przebarwieniami.

Wybawienie dla paznokci!

Po hybrydach moje paznokcie był w opłakanym stanie, szukałam rozwiązania w kilkunastu produktach, jednak wszystko na nic. Jednak postanowiłam zaryzykować ostatni raz i wybór padł na właśnie tą odżywkę. Zdziałała cuda! Wzmocniła moje łamliwe paznokcie, przestały się rozdwajać i wreszcie zaczęły należycie rosnąć. Stały się twarde, mocne, nie do zdarcia normalnie! Łatwo się ją aplikuje, szybko się wchłania i jest dość wydajna. Lepszej nie znajdziecie!

Hit

Jest to najlepsza odżywka do paznokci, jakiej używałam. Nadaje się do stosowania pod lakier, jak również solo, nadaje paznokciom ładny połysk. Wzmacnia i odżywia paznokcie, przy regularnym jej stosowaniu bardzo poprawia kondycję paznokci- nie łamią się i nie rozdwajają. Bardzo szybko wysycha na paznokciach. Dodatkowo jest to bardzo wydajny produkt.

Próbowaliśmy, ale...

...nie wyszło.
Bardzo lubię produkty do paznokci marki Wibo, są to jedne z moich ulubionych, niestety ten produkt mnie zawiódł. Użyłam go chyba dwa razy i oddałam koleżance, która nie ma wielkich oczekiwań wobec odżywek/lakierów do paznokci.
Pierwsze, co mi się nie spodobało, to zapach. Odżywka okropnie śmierdzi rozpuszczalnikiem i to bardzo mnie zraziło. Wyobraziłam sobie, jak podczas produkcji tego lakieru dodawane są do niego same najgorsze, rakotwórcze składniki. Mimo że to nieprawda, nie mogłam znieść tego zapachu.
Po drugie, odżywka odchodzi od razu po pomalowaniu. Dlatego nawet nie mogę wypowiedzieć się o jej działaniu. Chciałam dać jej szansę, ale ona mi to uniemożliwiła właśnie przez tę okropną trwałość.
Następna wada - odżywka bardzo się ciągnie i gęstnieje oraz "ścina" na paznokciu. Nienawidzę takich odżywek, dla mnie nie nadają się do użycia.
Jednakże, bardzo podoba mi się opakowanie tego utwardzacza. Jest modne, designerskie; zachęca do kupna. Cena również zachwyca, jak i pędzelek - klasyczny i bez udziwnień. czyli najlepszy.
Ogólnie daję 2, choć starałam się wydobyć z tego lakieru jak najwięcej zalet :)

Polecam!

Opis producenta zgodny z rzeczywistością.Odżywka w niskiej cenie jest bardzo wydajna, i daje efekty. Paznokcie po niej są twarde i błyszczące. Właśnie dzięki niej udało mi się zapuścić swoje, naturalne, długie pazurki. Jedyną wadą jest mały pędzelek. Bardzo polecam.

Nic specjalnego

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do firmy Wibo i tak tez jest w przypadku tej odżywki . Kupiłam ja bo przeczytałam dobre opinie i sie zawiodłam . Ma malutki pędzelek którym cieżko sie maluje a poza tym po 2 tygodniach nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia , żadnej poprawy jakości moich paznokci . Odżywka jest bardzo przeciętnej jakości i nie ma co polecać !!!

Jedna z lepszych

Jakoś po 2 tygodniach paznokcie stają się mocne i w końcu przestają się łamać. Do tego łatwo się rozprowadza. Jedynie mam wrażenie,że po dłuższym stosowaniu nie działa już tak dobrze na paznokcie jak na samym początku. Wtedy lepiej zrobić sobie przerwę na jakiś czas i zastąpić ją jakąś inną.Dużym plusem jest też cena,która już bez promocji jest niska ;)

super

Bardzo fajna odżywka, lakier po niej rozprowadza się idealnie i w razie ciemnych kolorów nie barwi płytki. Paznokcie po niej są twarde i nie łamią się, ani nie kruszą. Po niej lakier trzyma mi się około 1,5 tygodnia oczywiście utrwalony również topem. Jest tania, łatwo dostępna i godna polecenia.

Ulubienica

To jedna z najczęściej używanych przeze mnie odżywek.
Stosuję ją równo solo, jak i każdorazowo pod lakier, aby nie dopuścić do odbarwienia płytki.

*Pojedyncza warstwa wystarczy aby uzyskać zadowalający efekt.

*Odżywka ułatwia rozprowadzenie lakieru na paznokciu, wygładza i ujednolica płytkę.

*Stosowana solo stanowi przede wszystkim zabezpieczenie przed urazami mechanicznymi. Dzięki niej paznokcie nie kruszą mnie, nie rysują.

*Zabezpieczenie końcówek niweluje rozdwajanie.

* Niska cena, wydajność.

* Odżywka szybko schnie na paznokciach.

* Bardzo wolno zasycha w opakowaniu, potrafi mieć idealną konsystencję nawet pół roku po otwarciu.

Bardzo dobra

Maluję paznokcie tylko odżywką. U mnie utrzymuje się ona ok. 2 tygodnie (widać odrost) i nie schodzi. Blask długo się utrzymuje. Nie mam problemu z kruchymi paznokciami, więc trudno powiedzieć czy wzmacnia. Na pewno ogranicza rozdwajanie, ale nie hamuje go. Cena również na plus. Jedyne co można zarzucić marce Wibo to brak podanego składu.

Diament dla paznokci

Odżywka super ! Moje paznokcie się łamały nawet na lekkich czynnościach, kupiłam tą odżywkę oczywiście jak zawsze kierując się opiniami na wizaż.

Od tego czasu po pierwszym zastosowaniu, genialnie utwardziła mi płytkę paznokci, szybko wysycha jest niesamowita polecam !!