Wibo, Calcium Milk Therapy (Odżywka do słabych paznokci)

Wibo, Calcium Milk Therapy (Odżywka do słabych paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Odżywka do słabych, wolno rosnących paznokci o przesuszonej płytce. Wzmacnia poprzez odpowiednie nawilżanie, co powoduje szybszy wzrost paznokcia i poprawia jego kondycję. Zawiera filtry UV, wapno, proteiny mleka, wyciąg z dębu i siemienia lnianego.

wzmacniające
w buteleczce
żel / płyn

Wibo calcium milk therapy

Produkt rzeczywiście nie poprawia kondycji paznokci. Niekiedy mam nawet wrażenie, że to przez tą "odżywkę" wciąż mam popękane paznokcie na górze. Jednak faktycznie przyśpiesza trochę ich wzrost. Generalnie dobrze sprawdza się jako mleczny lakier, wystarczy nawet jedna warstwa + jakiś top coat aby paznokcie wyglądały na zadbane, kobiece i eleganckie. Trwałość nie powala - czasem już na drugi dzień są odpryski. Myślę że dopóki nie znajdę lepszego lakieru w takim kolorze to ten kupię ponownie.

Paznokcie wyglądają ładnie

Plusy
Po jednej warstwie paznokcie wyglądają na zrdowsze i bardziej zadbane, mają ładny kolor. Odżywka jest wydajna i tania.

Minusy
Zapach jest dosyć brzydki, trochę zgęstniała po dłuższym czasie. Nie zauważyłam, aby rosły szybciej, aby płytka stała się twardsz czy mocniejsza.

Mimo, że nie zauważyłam poprawienia się kondycji płytki moich paznokci to lubię ją, gdyż paznokcie wyglądają bardzo ładnie, błyszczą i mają ładny kolor. Nie wiem czy kupię ponownie, chyba przetestuje inne odżywki i będę dalej szukać mojego tego jedynego ideału.

3 gwiazdki, dlatego że nie robi tego co obiecał producent, ale podoba mi się efekt jaki daje.

nie polecam slaba jakosc ,nie dziala tak jak jest napisane na butelce, nie nadaje sie jako odzywka

Nie polecam tego produktu. Wogole jest to slaba firma pewnie dlatego ze ceny sa niskie ale niektóre produkty to już wogole porazka. Sa inne tanie firmy o wiele lepszej jakości. Ta pseudo odzywka wogole nie wzmacnia paznokci a już na pewno nie wpływa lepiej na ich kondycje nie prawda. Fajny mleczny kolor zakrywa niedoskonalosci na paznokciach ale do nieczego innego nies luzy. Tym bardziej ze na koniec już pierwszego dnia odchodzi platami. Pomimo dobrego przygotowania paznokci pod ta odyzwke.

No nie wiem.

Odżywka nic nie pomogła mi w regenerowaniu płytki paznokcia. Paznokcie po użyciu nie są mocniejsze, rosły tak jak rosną. Jedyny plus to taki że super sprawdza się jako baza pod ciemne lakiery, oraz to że wybiela paznokcie. Lubię też ja nosić jako zwykły lakier, ponieważ nadaje fajny mleczny kolor płytce.

Nie urywa...

Kupiłam jako ratunek na pazurki po hybryda chyba. Plusem jest tylko kolor- jaki pozostawia na paznokcie. ..taki mleczny tips.
Oprócz koloru jednak nie dostajemy nic więcej. . .
Żadnego ożywienia i regeneracji. No nic. Twardsze nawet nie były w czasie użytkowania odżywki

Ciężka sprawa.

Szczerze mówiąc, nie zauważyłam żadnej zmiany w strukturze moich paznokci, podczas stosowania tej odżywki. Owszem, nadaje ładny kolor paznokciom, zawiera ochronę przeciwsłoneczną, jednakże po zużyciu niecałej połowy zaczyna się już problem z wybieraniem produktu i trzeba się namęczyć, bo pędzelek nie sięga. Ponadto, nakrętka się brzydko przekręca i jest równa względem opakowania.

Gorąco polecam!

Gorąco polecam ta odżywkę wszystkim paniom, które mają łamliwe paznokcie. Moje były połamane i wyżarte przez hybrydy, lakier brzydko na nich wyglądał, więc przez przypadek kupiłam ta odżywkę (nadaje paznokciom ładny mleczny kolor po 2-3 warstwie). Bardzo szybko odbudowała moje paznokcie. Teraz są bardzo twarde i zadbane. Używam jej codziennie.

Nie polecam

Nie poprawiła stanu moich paznokci . Nie zrobiła nic szczególnego jedynym jej plusem był ładny kolor na paznokciach, ale nic poza tym jak dla mnie to za mało :( Do tego szybko gęstnieje

Ładny, mleczny kolor i nic więcej

Nigdy nie miałam bardzo mocnych paznokci, a jakiś czas temu (może przez tarczycę) ich kondycja jeszcze bardziej się pogorszyła. Niestety dałam się namówić kosmetyczce, aby na bardzo ważną uroczystość zrobić sobie tipsy :(

Dwa lata próbuję odratować moje paznokcie po tamtej "przygodzie".
Ta odżywka w ogóle nie pomogła.
Nadaje tylko mleczny kolor, który dość szybko odpryskuje.

Jestem na "tak"

Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych odżywek do paznokci.
Efekt porostu paznokcia jest wręcz nieporównywalny do innych.

Bardzo fajna :)

Moje paznokcie strasznie wolno rosną więc gdy zobaczyłam tą oto odżywkę na porost paznokci zachciałam jej wypróbować i rzeczywiście zaczęły szybciej rosnąć :)

Z ich kondycją i twardością nie zrobiły jakiejś wielkiej rewolucji ale chociaż jej nie pogorszyły tak jak to było w wypadku Golden Rose Black Diamond i innych odżywek jakich spróbowałam do tej pory,moje paznokcie są teraz twarde i nie rozdwajają się dzięki olejkowi rycynowemu który używam na zmianę z odżywką.
I tak jak prawie wszystkie kosmetyki nie u każdego się sprawdzi,u mnie się sprawdziło i jest super :D

Plusy:
+Ładny kolor
+Nie niszczy paznokci
+Nie wysusza skórek
+Paznokcie rosną szybciej

Minusy
-Nie utwardza paznokci
-Nie wzmacnia paznokci

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nieszkodliwa, ale nic pożytecznego nie robi

Z moimi paznokciami nie zrobiła absolutnie nic. Jak się łamały i rozdwajały, tak nadal to robią. Używam jej więc jako bazy pod lakier i w tym celu sprawuje się nieźle. Szybko wysycha, niestety nie tylko na paznokciach, ale tez w pudełeczku. Po pomalowaniu kilku paznokci staje się tak gęsta, że trudno zrobić z nią cokolwiek i powstają nieestetyczne smugi. Gdy nałożę ją samą, po dwóch dniach się odpryskuje. Plusy? Nadaje paznokciom ładny, mleczny kolor. Koniec plusów.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze