Wibo, Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek (nowa wersja))

Wibo, Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 8,5 ml

Ułatwia usuwanie skórek. Zawiera kombinację ścierających mikroskładników o kulistych kształtach, pozwalających na delikatne usunięcie narośniętych skórek. Dodatkowo spełnia funkcję odżywczą i wygładzającą.

w buteleczce
żel / płyn

Raczej nie działa

Używam tego produktu od dłuższego czasu (pare miesięcy) i nie zauważyłam aby za którymkolwiek razem coś robił. Nie mam dużego problemu ze skórkami ale chciałabym czasem odrobinę je odsunąć i ten produkt nie robi nic poza ich subtelnym zmiękczeniem. Ma rzadką konsystencję, trzeba go bardzo dokładnie wytrzeć po używaniu żeby nie zatłuścił zbyt płytki.

Spełnia swoją rolę

Ja wibo używam od roku i ani razu nie mogłam się na niego poskarżyć. Używany zgodnie z przeznaczeniem, spełnia swoją rolę. Ja najpierw rozmaczam skórki w ciepłej wodzie, a następnie na 1-2 minuty nakładam remover. Skórki ładnie rozmiękają i szybko dają się odepchnąć. Nawet, gdy pomine krok z wodą to i tak preparat w zupełności sobie radzi ze swoim przeznaczeniem.
Preparat ma ciekawy niebieski kolor. Po przetrzymaniu go, bardzo lekko barwi cienkie skórki, co pokazuje co trzeba wyciąć :))
Jest on bardzo wydajny, już niewielka ilość radzi sobie z rozmiękczeniem nawet suchych skórek.
Zapach jest lekki, dość neutralny. Całość zapakowana jest w trwałe szkło.
Z całego serduszka polecam ten preparat jako uzupełnianie manicure.

Bubelek

Produkt, który totalnie nie robi nic...
Lepiej pomoczyć paznokcie w ciepłej wodzie niż wydawać pieniążki na tego niebieskiego gluta.
Glut nie nawilża skórek i nie ułatwia ich odepchnięcia,czy wycięcia.

Co z tego,że jest dosć wydajny, nie śmierdzi,jest tani jak nic nie robi.
Trzymałam go na paznokciach do 40 mion i efekt był taki sam jak za każdym razem.
Nie polecam. Nie kupujcie.

W moim odczuciu to bubel

Ten produkt kupiłam już jakiś czas temu i jestem totalnie z niego niezadowolona. Przede wszystkim nie spełnia swojej głównej roli - nie pomaga w usuwaniu skórek. Przy użyciu tego produktu, gdy chcę odsunąć skórki patyczkiem, nadal jest mi bardzo to ciężko zrobić, skórki tak mocno przylegają do paznokcia, że nie raz się poranię :( Dodatkowo śmierdzi, to jest nieprzyjemny zapach, nie jest to najważniejsza cecha produktu, ale wolę uczulić potencjalne nabywczynie. Używam go sporadycznie, gdyż w ogóle mi nie pomaga i wolę usunąć skórki "na sucho". Daję 2 gwiazdki za niską cenę i dostępność :)
Polecam dołożyć kilka zł i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczęte pierwsze

Dobry

Plusy
- zmiękcza skórki i zadziorki
- piękny zapach
- delikatny produkt, nie robi krzywdy
- nie wysusza
- tani
- wydajny
- wygodny pędzelek

Minusy
- potrafi się wylewać z buteleczki i otwierać

Ilość zużytych opakowań: 3/4 buteleczki

Całkiem dobra

Kupiłam na promocji w Rossmannie i podejrzewam, że bez niej bym się na ten preparat nie skusiła.

+ spełnia swoje zadanie

- niezbyt przyjemny zapach

Zdecydowanie wolę oliwkę do skórek, która nie dość, że rozmiękcza skórki, to jeszcze pięknie pachnie i odżywia płytkę paznokcia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 0,5