Dr.Organic, Organic Moroccan Argan Oil (Organiczny olejek do twarzy z olejkiem arganowym)

Zaawansowane serum przeciw starzeniu się skóry, wspomagające naturalną regenerację komórek i hamujące proces jej starzenia się. Naturalne właściwości tego odmładzającego olejku działają wspólnie z naszą opatentowaną mieszanką naturalnych, organicznych czynników aktywnych. Nietłusta formuła błyskawicznie nawilża skórę, podczas gdy naturalnie opóźniające procesy starzenia fosfolipidy i ceramidy wnikają w głąb naskórka, pozostawiając skórę wyraźnie odmłodzoną, delikatniejszą i bardziej miękką, wspomagając równocześnie odnowę komórkową oraz odbudowując jej elastyczność i jędrność.

Swietne efekty

Ten olejek do twarzy spełnia wszystkie obietnice producenta i ma świetny skład. Od kiedy go używam skóra twarzy wygląda znacznie lepiej, serum faktycznie odejmuje kilka lat i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia. Moja skóra stała się zdecydowanie jędrniejsza, gładsza i przyjemna w dotyku. Nadaje cerze świeży, wypoczęty wygląd.
Jest to kosmetyk mocno nawilżający, ale nie tłusty i szybko się wchłania.
Jedyny minus to dla mnie opakowanie - niestety pipetka szybko się zepsuła i nie mogę już nabierać nią kosmetyku.