Essence, Soo Glow! Cream to Powder Highlighter (Kremowy rozświetlacz)

Essence, Soo Glow! Cream to Powder Highlighter (Kremowy rozświetlacz)

Kremowa konsystencja rozświetlacza zmienia się w aksamitną pudrową, zaraz po aplikacji. Łatwy do nakładania palcami, zapewnia wspaniałe akcenty na policzkach, pod brwiami lub w wewnętrznych kącikach oczu.
Dostępny w dwóch odcieniach.

w kremie

Jeden z przyjemniejszych

Używałam go już dość dawno, był moim pierwszym rozświetlaczem i do dziś go bardzo dobrze wspominam. Uroczo zmieniał konsystencję po wmasowaniu go w podkład i pięknie się z nim stapiał. Pozostawiał efekt nienachalnej tafli. Uważam, że jest z pewnością idealny dla osób które lubią delikatny efekt i tych których rozświetlacze w postaci festynu na policzku raczej nie intesują.

Look on the bright side i bright up your life

W opakowaniu znajdują się 4 g produktu. Produkt ma konsystencję kremu, nałożony na skórę po kilku minutach zastyga. Najlepiej nakłada się go palcem. Lepiej sprawdza się przy nałożeniu go bezpośrednio na wilgotny jeszcze podkład. Na przypudrowanej skórze potrafi tworzyć smugi.
Posiadam dwa odcienie tego produktu:
10 - look on the bright side - w odcieniu chłodnego złota - ładne rozświetla, bardzo uniwersalny odcień.
20 - bright up your life - w odcieniu chłodnego różu - trudniej uzyskać ładny, naturalny efekt z tego powodu, że jest bardzo różowy, próbowałam używać go na róż, ale niestety nie sprawdził się w tej roli.

Generalnie bym sobie odpuściła kupno tych produktów, nie są jakieś rewelacyjne, trwałość też średnia.

Przeciętniak- co by tu o nim pisać?

To jest przeciętniak, nie jest moim hitem i nie kupie go ponownie.

Ponieważ ostatnio pozbywam się nieużywanych kosmetyków, daje im szansę i zaczynam ich ponownie używać żeby przypomnieć sobie dlaczego ich nie używałam :-) Moja kobieca logika !

Już sobie przypomniałam - jego kremowa konsystencja jest fatalna, po wklepaniu go nie wiem jak nim pracować na buzi, po prostu zostają mi rozświetlone plamki na twarzy. Próbowałam palcem, biutiblenderem, pędzlem z resztką podkładu i nigdy nie byłam zadowolona z efektu.

Jest mało wydajny bo dosyć szybko powstało mi denko.
Jakoś tak wkurza mnie ten produkt. Nie ma do niego cierpliwości.

2 gwiazdki za całkiem fajny glow, bo spodziewałam się po nim samego brokatu - jednak glow jest jak z rozświetlacza prasowanego. To jest całkiem spoko. Kolor 10 look on the bright side jest bardzo ładny - ma kolor ale jakby jest też transparentny.

Tylko 2,5 gwiazdki, więc już nie zagości w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: 1/6 g

Mieszane uczucia

lubię tą markę - fajne produkty za małe pieniądze. ale jeśli chodzi o ten rozświetlacz... jest ok, ale szału nie ma...
+ nie zasycha
+ daje efekt rozświetlenia
+ trwały
+ cera zdaje się być wypoczęta i rozpromieniona

- mało wydajny
- trzeba najpierw nakładać jego, a potem róż/bronzer, w przeciwnym razie ściera się kolor z policzka i robią się tzw "farfącle"

ogółem nadaje się bardzo jako rozświetlacz pod brew, ale nie można przesadzić... obecnie jestem jednak nastawiona na zakup rozświetlacza z lovely - jest tańszy i ma świetne opinie

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Porządny

Posiadam odcień 010 look on the bride side czyli w odcieniu szampańskim. Jest to mój pierwszy rozświetlacz w kremie więc nie mam dużych wymagań. Nakładam go palcem w bardzo małej ilości dlatego daje mi bardzo delikatny efekt :D Jest też bardzo wydajny. Co do trwałości to myślę, że jest dosyć przeciętna, porównywalna do innych kremowych produktów, czyli generalnie kilka godzin. Z różowym kolorem raczej bym nie ryzykowała ale ten myślę, że posłuży mi jeszcze przez jakiś czas i chętnie kupię kolejne opakowania

taki sobie

Posiadam biały odcień rozświetlacza.

+cera jest rozświetlona
+dosyć łatwy w aplikacji
+pudrowe wykończenie

Nie jest to mój faworyt. Łatwo przesadzić z jego ilością, nie nadaje się do rozświetlania końcików oczu, łątwo nim zrobić smugi. Wymaga nieskazitelnie gładkiej skóry, ponieważ zbiera się przy wszekich niedoskonałościach.

Co to ma być???!!!

Masakra! Kupiłam, bo polecała mi koleżanka, a w Naturze nie było testera...
Pomaziałam sobie twarz... ma bardzo przyjemną konsystencję, kremową - ale wcale nie ma efektu pudrowego na koniec... no więc pomaziałam twarz i efekt jaki uzyskałam to były placki brokatu.
Brokatu w kolorze dojrzewającej szynki! Różowo - czerwonego!
Nie nadaje się na dzień na pewno... na wieczór, no cóż, co kto lubi, ja jeśli decyduję sie na brokat to w mniej jarmarcznym kolorze.
PS Mam wersję różową, nie wiem czy biała jest lepsza, nie będę próbować... Jednak za rozświetlacz trzeba zapłacić, niestety.

Używam tego produktu od: tydzień temu go używałam
Ilość zużytych opakowań: jedno do kosza powędrowało...

Glow JLO

bardzo fajny rozświetlacz
daje efekt Glow jak JLO ;) mocno napigmentowany
łatwo się nakłada, twarz wygląda obędnie
w moim odczuciu daje podobnu glow jak RBR płynny rozswietlacz
bardzo go lubię, cena śmiesznie niska
lepszy od Inglota

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Najlepszy

Bedac w naturze moj wzrok przyciagnely te rozswietlacze, jesli chodzi o ten typ kosmetyku to jestem troche zakrecona ;) mialam rozswietlacze plynne (revlon, benefit, tony moly) oraz w kamieniu (revlon, essence, jakies koreanskie, mua, makeuprevolution) wiec mam juz doswiadczenie z tego typu kosmetykami. Ten wystepuje w dwoch kolorach, delikatnym rozu ktory daje na twarzy bardzo delikatne (dzienne) rozswietlenie i bialym zlocie, dajacym mocniejsze (raczej wieczorowe) rozswietlenie, pierwszym zakupem byl kolor rozowy, za cene 11zl nie spodziewalam sie wiele, ale marka essence nieraz juz pozytywnie mnie zaskoczyla, opakowanie nie jest wielkie, ale wydajność bedzie dosc dobra, wystarczy jedno mazniecie palcem po powierzchni i mozna rozswietlic okolice pod oczami, koleje - okolice ust i nosa :) na twarzy da sie ładnie rozetrzec i zaraz po tym zastyga pudrowa warstwa, ktora trwa przez wiekszosc dnia, dodajac zdrowego blasku twarzy, nalozony pod oczy w sposob jaki ja stosuje, czyli tylko na podklad nie podkreśla zmarszczek i zalaman skory, co czasem robily inne rozswietlacze. Jak dla mnie rozswietlacz idealny, podobny w dzialaniu do plynnych jednak o wiele latwiejszy w stosowaniu, mozna latwo dozowac natezenie rozswietlenia, trwalosc i cena super, juz zrobilam zapasy ale mam nadzieje ze bedzie na stałe w ofercie, poki co nie szukam niczego nowego :))

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

Miłe zaskoczenie

Zakup tego rozświetlacza był kompletnie nieplanowany, w sumie nie wiem po co i dlaczego znalazł sie w moim koszyku, ale...nie żałuję! Jak na zakup nieprzemyślany, to jak najbardziej trafiony. Ten rozświetlacz ma kremową, bardzo delikatną konsystencje i mi najłatwiej nakłada sie go opuszkiem palca. Na twarzy tworzy delikatną poświatę i to rozświetlenie naprawdę widać! Mam duże doświadczenie z kulkami rozświetlającymi i w tym momencie uważam,że te których używałam do tej pory nie dorastają do pięt temu rozświetlaczowi.
Jeśli chodzi o trwałość to u mnie wytrzymuje co najmniej 8h bez poprawek.
Polecam, bo myślę,że warto go wypróbować.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie