Makeup Revolution, The Matte Effect Foundation (Podkład matujący do twarzy)

Makeup Revolution, The Matte Effect Foundation (Podkład matujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Matujący podkład, przeznaczony do wszystkich typów cery. Idealnie stapia się z kolorem skóry. Zapewniając wyrównanie kolorytu. Tuszuje niedoskonałości. Nie pozostawia plam i smug. Podkład trzyma się na twarzy przez cały dzień zapewniając dokładne wykończenie makijażu

Ciężko powiedzieć..

Ogólnie podkład nie jest straszny. Ale szału też nie ma.
Na pewno plusem jest dość dobry wybór kolorów. Używałam najjaśniejszy, Ivory, i muszę przyznać, że odcień był dobry, mimo, iż kolor trochę jednak za jasny dla mnie.
Krycie lekkie w stronę średniego, ale podkład jest lekki i wodnisty, więc można dodać drugą warstwę. Trzeciej raczej nie polecam. Efekt matu jest intensywny, ale nie jest zbyt trwały. Po kilku godzinach podkład ma tendencję wyglądać jak maska. Podkreśla wszelkie suche skórki i zmarszczki mimiczne, i jeśli macie jakiekolwiek wypryski, to wygląda na nich tragicznie.
Oczywiście jeśli nie macie problemów z tradzikiem, i dobrze nawilżacie skórę to myślę, że wyglądałby lepiej.
Podkład nie jest drogi, bo kosztuje £2 (ok. 10 zł), więc nawet jeśli nie wypali, to nie jest to ogromna strata. Ja do swojego cierpliwości już po kilku miesiącach nie miałam, więc wylądował w koszu :(
Warto pamiętać, żeby przed użyciem wstrząsnąć dobrze tubką!

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania