Ziaja, Aktywny krem BB na niedoskonałości do skóry normalnej, suchej i wrażliwej

Nowoczesne połączenie kompleksowej pielęgnacji z działaniem korygującym niedoskonałości skóry. Jest uniwersalnym rozwiązaniem na szybką poprawę wyglądu skóry normalnej, suchej i wrażliwej. Skutecznie zastępuje fluid, wyrównując koloryt skóry.
Działanie:
- wyrównuje koloryt skóry i podkreśla jej naturalny odcień,
- ukrywa zaczerwienienia, przebarwienia i rozszerzone pory,
- delikatnie matuje i wygładza nierówności naskórka,
- chroni przed promieniowaniem UV i fotostarzeniem,
- nawilża, uelastycznia oraz łagodzi podrażnienia,
- pozostawia skórę rozświetloną, wypielęgnowaną i promienną.

Ziaja na plus

Moja cera nie jest specjalnie problematyczna - największy problem mam z zaczerwieniami w okolicy nosa i policzków. Ten krem całkiem spoko sobie z nimi radzi. Traktuje go jak podkład, ale nakładam dłońmi. Wtedy mam wrażenie, że najlepiej jestem w stanie go rozprowadzić i nieźle dopasowuje się do mojej twarzy. Ja jestem takim standardowym bladziochem, więc nie narzekam na kolor kremu ;)

PLUSY:
- cena
- filtr
- dobrze spasowuje się z twarzą
- utrzymuje się cały dzień na skórze
- maskuje drobne niedoskonałości (zaczerwienienia)
- nie pozostawia uczucia ściągnięcia / maski na twarzy

MINUSY:
- opakowanie (ciężko wydostać taką ilość produktu, jaką się chce)
- ograniczona ilość odcieni (tylko dwa)
- nie poradzi sobie z poważniejszymi problemami skórnymi

Średniak

Zakupiłam krem na lato, produkt występuje w zbyt małej ilości odcieni, ale kolor naturalny na wakacje pasuje do mojej skóry idealnie. Niestety ten krem bb totalnie nie matuje skóry, a nawet sprawia, że bardziej się świeci. Jego plusami jest to, że ładnie nawilża moją skórę i pozostaje na długo, ale jest bardzo tłusty. Dużym plusem jest filtr, który dobrze się sprawdza w porach wakacyjnych

Jest OK

Niezbyt często sięgam po kremy BB, preferuję podkłady długotrwałe i mocniej kryjące. Tegoroczne upały mocno dały się we znaki mojej skórze, która zaczęła się ściągać, szczególnie na policzkach. Nie znoszę uczucia skóry, która nie oddycha, więc gdy moja skóra zaczęła się dusić w tramwaju, kupiłam ten krem. Bez większego zastanowienia, bo nie chciałam wydawać zbyt wiele pieniedzy na produkt, co do którego nie mam pewności, że go zużyję. Jednak zużyłam i czas na ocenę.
Opakowanie nie jest zbyt poręczne, często wylewa się trochę za dużo produktu, z którym nie wiadomo, co zrobić. Niestety, nie jest to pompka (która powoli się staje standardem w kremach). Odcień naturalny idealnie pasuje do mojej twarzy, chociaż przed nałożeniem wydawał sie dość ciemny.
Po nałożeniu krem działa trochę jak nawilżający kompres. To miłe uczucie, dzięki któremu na pewien czas zrezygnowałam z kremów na dzień.
Krem pozwala skórze oddychać, łatwo się rozprowadza i daje równomierny koloryt. Skóra nabiera ładnego odcienia, koloryt jest wyrównany. Jednak krem jest lekki, daje naturalny efekt i nie radzi sobie z większymi przebarwieniami. Jak dla mnie - niezły produkt, byłam z niego w miarę zadowolona, ale wolę nieco lepsze krycie i przygodę z tym produktem traktuję raczej jako jednorazowy eksperyment.

Słaby to mało powiedziane...

Tłusta, rozwarstwiająca się konsystencja. Ciężko go równomiernie rozprowadzić... Kolor-nic nie napiszę... Nienawidzę i nie polecam. Najgorzej wydane pieniądze.

Gdyby nie kolor...

Ten krem bb miał szansę zostać moim numerem 1, ponieważ zakrywał wszystkie niedoskonałości, czułam też, że moja skóra jest nawilżona przez cały czas, kiedy miałam go na twarzy. Nie 'ciasteczkował się', wytrzymywał przynajmniej 10 godzin od nałożenia. Jednak krem bb, tak jak fluid, musi być idealnie dobrany kolorystycznie do twarzy. Osobiście wolę już, gdy jest on trochę jaśniejszy od mojej twarzy niż ciemniejszy. Niestety w tym przypadku wyglądałam jak pomarańcza, z początku myślałam, że to może przez beznadziejne oświetlenie w moim pokoju i w naturalnym wyglądam w porządku, ale tak nie było. Pomimo tego, że kupiłam najjaśniejszy z możliwych odcieni, to i tak był za ciemny. A szkoda, bo poza tym działa naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że może w przyszłości Ziaja stworzy jeszcze odcienie specjalnie dla tych 'porcelanowych' ;)

Może być ...

Krem BB zakupiłam pomimo różnych opinii. Mam skórę mieszaną skłonną do przesuszania więc stwierdziłam po przeczytaniu opakowania że będzie idealny dla mnie wybrałam odcień naturalny. Krem chciałam głównie na wakacje mam dosyć dużo zaczerwienień oraz krostek na twarzy zależało mi na tym aby ukryć lekko niedoskonałości idąc na plażę żeby jakoś wyglądać. Ogólnie krem się sprawdził natomiast kolor kremu był dość ciemniejszy więc najlepiej wyglądał na skórze po paru dniach gdy była bardziej opalona. Zakrył lekko niedoskonałości oraz wyrównał koloryt . Nie wymagałam zbyt wiele od niego bo miał posłużyć tylko na wyjazd,ale pomimo wielu złych opinii warto wypróbować bo u każdego może to inaczej się sprawdzać ;)

Fatalny odcień naturalny

Krem znajduje się w wygodnej, miękkiej tubce. Ma lekko wyczuwalny, delikatny zapach. Posiada przyjemną konsystencję. Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie smuży. Delikatnie nadaje skórze zdrowy błysk, dając lekki efekt "glow". Nie wysusza mojej suchej cery, ani jej nie podrażnia. Niestety nie wyrównuje kolorytu, krycie ma praktycznie zerowe. Nie ukrywa zaczerwienienia, ani przebarwień.
Dyskwalifikuje go przede wszystkim kolor. Odcień "naturalny" daje okropną pomarańczkę. Gdyby nie to, byłby to dobry, lekki krem na lato.

Nie polecam

Zakupiłam krem na lato w nadziei, że ukryje moje niedoskonałości i w upalne, słoneczne dni nie będę musiała nakładać makijażu. Niestety krem okazał się bardzo nietrafiony. Nie zakrywa niedoskonałości, odcień naturalny nałożony na twarz jest raczej ciemny i pomarańczowy. Na pewno nie dla osób z jasną karnacją. Jedyne co jest dobre w tym kremie to jego konsystencja i łatwość w nakładaniu go na twarz, ale dla osób z niedoskonałościami i jasna cerą na pewno jest nie odpowiedni więc nie polecam.

Super krem BB

Mam skórę trądzikową i stosuje różne specyfiki do twarzy (antybiotyki) , dlatego szukałam produktu, który odpowiednio nawilży moją cerę, a zarazem zbytnio jej nie obciąży. I znalazłam krem BB z firmy Ziaja. Dzięki niemu moja skóra jest nawilżona i wygląda zdrowo, nie obciąża skóry. Oczywiście reakcja na kremy jest indywidualna, ale jeśli chodzi o mnie ( nawet kremy hipoalergiczne mnie uczulały lub miałam po nich wielu nieprzyjaciół na twarzy) to ten krem BB jest dla mnie idealny od początku stosowania. Szczerze polecam.

Rewelacja

Mam 27 lat, cere normalna. Czasami zdazaha sie wypryski. Ten krem jest rewelacyjny. Zakrywa to co trzeba, skira jest nawilżenia z delikatnym naturalnym kolorze. Najwazniejsze dla mnie jest to ze skora pod nim oddycha. Nie zapycha porów. Nie brudzi ciuchów i szybko sie wchłania.

Bardzo go lubię.

Nie rozumiem złych opinii na temat tego kremu. Jak sama nazwa wskazuje to krem a nie podkład. Ma na celu zapewniać naszej skórze świeży zdrowy wygląd. I jak dla mnie w tej roli się sprawdza rewelacyjnie. Mam cerę wrażliwa, trochę suchą. Nie mam zaskórników ani innych niespodzianek wiec nie potrzebuje żadnych ciężkich podkładów korektorów. Krem bb ziaja jest dla mnie idealną alternatywą. Wyglada bardzo naturalnie, zdrowo, świeżo. Nie odznacza się na skórze, nie widać go. Przecież właśnie o to chodzi czyż nie? Najbardziej lubię w nim to, że wyrównuje koloryt skory, nie widać pod nim moich starych blizn potrądzikowych.

Wykorzystała: kilka próbek

Miły, ale nie dal mnie

Krem BB od ziaji jest bardzo przyjemny w konsystencji. Lekki, dobrze się rozprowadza, nie pachnie. Nawilża słabo, trzyma się krótko i kryje tez słabo. Jest to dobry krem dla osób bez problemów skóry nawet takich średnich, które nie chcą przepłacać a jedynie ukryć jakieś drobne mankamenty.