Ziaja, Aktywny krem BB na niedoskonałości do skóry normalnej, suchej i wrażliwej

Nowoczesne połączenie kompleksowej pielęgnacji z działaniem korygującym niedoskonałości skóry. Jest uniwersalnym rozwiązaniem na szybką poprawę wyglądu skóry normalnej, suchej i wrażliwej. Skutecznie zastępuje fluid, wyrównując koloryt skóry.
Działanie:
- wyrównuje koloryt skóry i podkreśla jej naturalny odcień,
- ukrywa zaczerwienienia, przebarwienia i rozszerzone pory,
- delikatnie matuje i wygładza nierówności naskórka,
- chroni przed promieniowaniem UV i fotostarzeniem,
- nawilża, uelastycznia oraz łagodzi podrażnienia,
- pozostawia skórę rozświetloną, wypielęgnowaną i promienną.

Jednak nie

Kilka lat temu, gdy było istne boom na Ziaja próbki bb dostałem w każdej drogerii. Pewnie starczyło by na pół tubki:) używałam kilkanaście razy i odpuściłem... To nie jest to.
To nawet jako bb jest specyficzne.
Ma bardzo delikatne krycie(slabe- nie oszukujmy ske)
Kolor ciemnieje, i na dodatek ciężko się go nakłada. Tu krycie słabe a tu niespodzianka - ×smuga.
Działanie wydaje się znikome. Walki, jakość bb- brak. Twarz wygląda po użyciu jak pysk szympansa po kilku godzinach bujania w oponie. Wydaje się być czerwona- spocona???
Nie o taki efekt mi chodziło

bubel

Chyba nigdy nie miałam tam beznadziejnego kosmetyku. Miałam go w odcieniu jasnym.
Krem jest dość lekki, owszem ma jasny kolor, ale na twarzy i tak nie da się go rozsmarować. Barwnik jakby oddziela się od kremu tworząc pomarańczowe smugi.
Sam krem nawet jeśli jako tako go nałożymy nie wchłania się, a leży na skórze. Czego byśmy nie dotknęli, krem na tym zostanie.
Po kilku godzinach noszenia wyraźnie wysusza cerę, jest ona ściągnięta. Po kilku dniach używania go codziennie nabawiłam się ogromnego przesuszenia i mocnego zaczerwienienia.
Krem jest tani, ale nawet tych 10zł szkoda. 50ml w tym wypadku nie jest plusem. Wygodne opakowanie też nie. Tragedia, nigdy więcej. Poszedł w świat.

Aktywny krem BB na niedoskonałości do skóry normalnej, suchej i wrażliwej

Do użycia przekonała mnie mama i nie żałuje. Lekka formuła delikatnie zakrywa niedoskonałości na skórze, ładnie wyrównuje koloryt. Pozostawia skórę rozświetloną.

Tragedia.

Kupiłam ten krem latem, gdy skończył mi się BB z Revitalizing Supreme, paczka z kolejną sztuką nie dotarła przed weekendem, a ja na gwałt potrzebowałam produktu upiększającego. Skończyło się na tym, że mimo 33 stopni na zewnątrz musiałam nakładać podkład.

Do plusów tego kremu należą na pewno:
+opakowanie: miękka, estetyczna tubka z klapką, wygodna i poręczna
+cena: zapłaciłam 11 zł/50 ml
+konsystencja: emulsyjna, ale lekka, krem szybko się wchłania
+zapach: świeży, przyjemny, podobał mi się
+nawilżanie

Minusy:
Krem absolutnie nie spełnia obietnic producenta! Nie wyrównuje kolorytu, nie rozświetla, nie koryguje, nie kryje (choć mam niezwykle zadbaną cerę bez niedoskonałości, po użyciu tego kremu wyglądała paskudnie i nieświeżo), nie wygładza, nie matuje. Dostępne są 3 kolory, ja z uwagi na ciemną karnację zakupiłam opalony brzoskwiniowy, a on...ciemniał!! Nie spodziewałam się, że produkt koloryzujący może AŻ tak oksydować, strach pomyśleć, jak zachowują się jaśniejsze odcienie.
W dodatku nijak nie da się go rozprowadzić bez plam i zacieków, próbowałam i serum, i na gołą skórę, ale zawsze efekt był podobny-brzydka, błyszcząca się buzia w ciapki.
Żeby być sprawiedliwą, próbowałam go jeszcze kilka razy, będąc w domu, coby ludzi nie straszyć z tym czymś facjacie i zauważyłam jeszcze jeden 'bonus': zapycha pory, nie da się go zużyć nawet jako nawilżacz, bo zwyczajnie szkodzi mojej suchej i wrażliwej cerze.

Niestety, ale krem nie spełnił żadnej z deklarowanych obietnic. Nawilża i łagodzi, ale od tego mam inne produkty, kupiłam go, aby zastąpił podkład, ale nie sprawdził się absolutnie.

Nie polecam.

Tragedia

Nie jestem wymagająca jeśli chodzi o kremy BB, ale ten nie należy nawet do tych średnich. Jest wydajny a opakowanie jest praktyczne. Zapach nie jest zły, ale też nie jest piękny. Konsystencja jest rzadka i produkt szybko się wchłania. Kolor w opakowaniu wydaje się być bardzo ciemny, ale na twarzy go w ogóle nie widać. Nie nawilża, nie wysusza- ogółem nie robi praktycznie nic prócz tego, że po prostu jest. Czekam aż się skończy i więcej go nie kupię.

Zwykły kremik nawilżający, żadne BB

Nie nazwałabym tego produktu kremem BB. Posiadam odcień naturalny - nie wiem dla kogo miałby on być naturalny, może dla marchewki, bo jest strasznie pomarańczowy ;) Nałożony w niewielkiej ilości nie kryje nic a nic, nie wyrównuje kolorytu, nie zmniejsza widoczności zaczerwienień i niedoskonałości, za to trochę się świeci. Gdy nałożę go więcej, mam pomarańczowe plamy.
Jest to według mnie po prostu krem nawilżający, którego używam jako bazy pod podkład. Na pewno nie jest w stanie podkładu zastąpić. Nie polecam i więcej nie kupię.

Średni...

Kupiłam go na przetestowanie, ale nie jestem zachwycona. Jaki widać poniżej ma dużo wad. Nie poradził sobie z moimi zaczerwienieniami. Polecam osobom, które nie mają problemów ze skórą i chcą coś lekkiego jako "bazę" pod makijaż.

Chwalę sobie

Starałam się omijać kremy BB, ponieważ mają zazwyczaj za ciemny dla mnie odcień. Ten krem ma trzy wersje kolorystyczne: cera jasna, odcień naturalny i opalony (odcień jasny nieczęsto spotykany - radzę szukać w lokalnych drogeriach). Najjaśniejszy mi pasuje kolorystycznie. Poza tym nawilża, przesadnie nie tłuszcząc skóry. Koloryt wyrównuje delikatnie, nie rzuca się w oczy. A zapach ma jak produkty serii Jagody Acai, więc fajnie.

jeden z gorszych kremów bb

Poje pierwsze wrażenie- łał! W końcu znalazłam jasny odcień kremu bb i to w niskiej cenie! Darząc zaufaniem markę niewiele myśląc wrzuciłam go do koszyka i podreptałam do kasy. Niestety u mnie się nie sprawdził. Nigdy po żadnym kremie tak się nie świeciłam jak po tym kremie bb. Moja strefa T świeciła się tak, że z powodzeniem można było się w niej przejrzeć. Być może może moja ocena nie jest obiektywna ze względu na to że mam cerę mieszaną, jednakże uważam że osoby z cerą normalną powinny się poważnie zastanowić zanim po niego sięgną. Na policzkach mam cerę normalną, a mimo to krem się bardzo świecił, wymagając solidnego wykończenia pudrem. Po kilku godzinach noszenia, zwłaszcza podczas aktywnego dnia poza domem uczucie pozostawionego filmu jeszcze bardziej się nasiliło, a makijaż wydawał się znoszony i wymagał poprawienia.

Raczej z tych słabszych...

Lubię produkty marki ziaja dlatego odważyłam się na zakup tego kremu. Potrzebowałam czegoś lekkiego na letnie upały co wyrówna koloryt buzi i nie podkreśli suchych skórek. Recenzuję odcień naturalny.

Bardzo średni

Produkt występuje w zbyt małej ilości odcieni, ale kolor naturalny na wakacje pasuje do mojej skóry idealnie. Niestety ten krem bb totalnie nie matuje skóry, a nawet sprawia, że bardziej się świeci. Jego plusami jest to, że ładnie nawilża moją skórę i pomimo tego, że ciężko się go rozprowadza, zostaje na mojej skórze całkiem długo. Posiada też filtr, co bardzo mi odpowiada szczególnie przy wyjściach na plażę, gdzie stosuję go zamiast podkładu.

Nie sprawdził się u mnie.

Kupiłam go z myślą, że będzie dobry na lato jako delikatny krem z filtrem, który dodatkowo ujednolici mi skórę. Niestety mimo że ma kolor podkładu to ujednolicenia nie widać a niestety przetłuszcza mi skórę w strefie T, a przy tym niezbyt nawilża. Ponadto jest nieprzyjemny w nakładaniu i zostawia smugi! A to kompletnie go dyskwalifikuje...