Lovely, Sculpting Powder (Puder do konturowania twarzy)

Lovely, Sculpting Powder (Puder do konturowania twarzy)

Paleta trzech odcieni pudrów służących do konturowania twarzy:
- `Sun` wyrównuje kontur twarzy, podkreśla opaleniznę,
- `Matte` matuje i wygładza niedoskonałości cery,
- `Shine` rozświetla skórę, nadając jej blasku.

pudrowe

Jestem na nie

Produkt zakupiłam na promocji w Rossmannie. I niestety, ale rozczarował mnie.

Odcień bronzera źle współgrał z moją jasną karnacją. Puder miał odcień w porządku, ale na krótko matował. Rozświetlacz przypominał brokat, który szybko znikał z twarzy. W sumie to wszystkie te trzy produkty bardzo szybko znikały z twarzy, a w ciągu dnia konieczne były kilkukrotne poprawki.

Opakowanie plastikowe, mocno nietrwałe - już na początku stosowania urwało mi się wieczko. Dodatkowo bardzo trudno "namoczyć" pędzel w tych produktach, ze względu na okrągły kształt opakowania i brak przerw pomiędzy produktami.

Pewnego dnia spadł mi na podłogę, całkowicie popękał i zrobił się z niego jeden wielki pył. Więcej go nie kupię, dziękuję :).

Średni

Niby fajny i poręczny bo wszystko mamy w jednym miejscu ale coś im poszło nie tak bronzer nie do końca przypomina brąz ,bardziej pomarańcz dziwnie się prezentuje na twarzy ,puder średni tworzy na skórze sztuczną warstwę a rozświetlacz chyba najbardziej przypadł mi do gustu i najwięcej do zużywam .Miałam mieć wszystko w jednym miejscu a tak nie jest .Cena jest o.k choć myślałam że będzie to o wiele lepsze z trwałością też nie ma szału po około 2 godzinach wszystko znika.

były sobie buble 3

Ile bym nie pocierała o tą paletkę pędzelkiem to i tak nie nabiorę tyle produktu ile będę potrzebowała.. Lepsze byłyby 3 kwadraty, wąskie paski mijają się z celem. Ciężko jest wydobyć produkt.

Bronzer robi dziwne pomarańczowe placki, z matem w sumie nie jest najgorzej ale co z tego skoro na twarzy mam placek? Bronzer to dramat.

Nabierając puder przy okazji nabiera mi się rozświetlacz i bronzer..wrrr. Jak nam się już uda nabrać sam puder to z matem nie jest najgorzej

Rozświetlacz ma dziwny kolor i nie przypomina za bardzo rozświetlacza, jakiś taki żółto różowy, lepiej wygląda jako cień do oka niż na policzku.

Słabe

Puder jest w miarę ok, matuje bardzo delikatnie i ogólnie daje słaby efekt. Brązer niezbyt trwały i mógłby być sporo mniej pomarańczowy. Rozświetlacz to porażka, ma za duże drobinki, dziwny kolor a do tego praktycznie nie da się go nałożyć na pędzel. Nie wiem jak go używać bo to co już da się zebrać trąc i szorując pół godziny pędzlem po produkcie znika po drodze a na twarzy zostaje niewiele. Bardzo dziwne. Zestaw był by w miarę fajny jak za tą cenę bez tego śmiesznego rozswietlacza, chociaż trwałość na prawdę pozostawia wiele do życzenia.
Opakowanie też słabe, połamało się praktycznie od razu do tego mega niepraktyczne. Ogólnie nie polecam.

Nic specjalnego!

Napewno nie kupię ponownie! Bardzo średni , szybko się ściera. Złożony z bronzera, rozświetlacza (o prawie różowym kolorze) i matowego jasnego pudru. Rozczarowanie. Dla osób nie wymagających.

Paletka do konturowania - Lovely

Używam tej paletki ponad dwa lata i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest ona bardzo wydajna i przede wszystkim pudry się nie wykruszają. Są to bardzo neutralne odcienie więc każdemu będą pasować. Bardzo łatwe w aplikacji. Bronzer super się rozprowadza, ma on lekki fajny kolor, rozświetlacz również jest łatwy w aplikacji. Bardzo długo utrzymują się one na skórze, nie obsypują, nie robią wrażenia maski. Puder także jest lekki, skóra nie jest po nim przesuszona. Paletka daje długotrwały efekt.

nadał się, ale bez rewelacji

Kupiłam, szczególnie dla bronzera.
- rozświetlacz do niczego się nie nadaje - ma ciepły odcień, a ja chłodną urodę.
- puder do konturowania - nada się
- bronzer - jest ok, ale ma w sobie drobinki więc nie będzie idealnym matem, oraz ma ciepły odcień - przy chłodniejszych typach trzeba uważać.

Jako zestaw do konturowania nawet ok, ale bronzer nie jest trwały...
Bronzer ma drobinki, nie jest całkiem matowy

Produkt na pewno jest wydajny.

Bronzer i rozświetlacz tak, puder stanowcze nie

Bronzer ma świetny kolor. Delikatny także jak ma sie cieżką rękę to tu nie da rady zrobic sobie mocnego konturowania, świetnie się rozciera nie robi plam.
Rozświetlacz ma ciekawy kolor, troche sie go obawiałam ale okazuje się ze bardzo mi podpasował w lecie. W zimie ma za dużo koloru ak dla mnie i do moim zimowych róży nie pasuje. jest bardzo wydajny. mam go juz 2 sezony letnie i starczy mi jeszcze na poczatek następnego
Za to puder to koszmarek. wygladam w nim jak obsypana maką mimo ze nie nakładam go dużó. Za grubo zmielony. Zuzyłam go do oczu zamiast cielistego cienia.
Dali by zamiast tego pudru jakiś fajny lekki róz i byłaby to świetna paletka

Nie wiem czy kupie ponownie mimo ze pudru nie lubię

Nie jest wcale taki zły, choć zdecydowanie podstawowy, dla niewymagających

Dość dawno już chciałam sobie sprawić tą paletkę, głównie ze względu na bronzer (przy mojej tonacji cery jest to odcień idealny, nie za ciepły, nie za zimny). Zawsze jednak żal mi było wydać na niego te dwadzieścia parę złotych, bo przypuszczałam, że produkt nie jest warty tej ceny. Poczekałam więc na osławioną rossmannowską promocję i w końcu wzięłam paletkę do przetestowania.

W sumie nie jestem zaskoczona. Zestaw jest jak najbardziej ok dla kogoś, kto nie ma szalonych wymagań. Ot, taki prosty zestawik na co dzień. Dla mnie - nie sprawdził się w całości. Ale po kolei.

ROZŚWIETLACZ (Shine) - najsłabsza strona całej kasetki. Ma dość dziwny, zimno różowy, ale mocno zabarwiony odcień, który na dodatek jest wyraźnie brokatowy. Na mojej cerze nie wygląda dobrze. Może sprawdzi się na bardziej chłodnych, różowawych tonacjach skóry. Myślałam, że mógłby być używany jako róż, ale to jednak nie to - nie jest to nic podobnego do róży typu duochrome, mieniących się na złoto, i byłby po prostu brokatowym różowym różem. Tu jestem na nie.

PUDER (Matte) - do stosowania na całą twarz czy strefę T mam swoich pudrowych ulubieńców i jest to wąskie, sprawdzone grono, do którego nie dopuszczam średniaków ;) ten obawiam się do takich średniaków należy. Jednak nie jest całkowicie bezużyteczny, sprawdza mi się przy odwróconym konturowaniu (dla rozjaśnienia miejsc pod bronzerem).
Na pewno nie nałożyłabym go pod oczy, bo mam w tym miejscu bardzo wymagającą, suchą skórę, której mało który puder może sprostać (poza zawsze pewnym transparentnym Loose Powder My Secret).

BRONZER (Sun). Dla mnie zdecydowanie najmocniejsza część trio. Od pewnego czasu całkiem już odeszłam od konturowania bardzo zimnymi odcieniami bronzerów, wybieram te neutralne lub cieplejsze. Moja cera zdecydowanie lepiej z takimi tonacjami wygląda. Ten bronzer ma dla mnie odcień w sam raz: jest lekko ciepły, ale bez pomarańczowych czy ceglastych tonów. Jest po prostu w przyjemny sposób brązowy. Nie zgodzę się, że jest zbyt ciepły do konturowania - może na chłodnych karnacjach się nie sprawdzi, na neutralnych i ciepłych wyglądać będzie pięknie. U mnie daje efekt zdrowego, słonecznego glow, cera wygląda naturalnie i zdrowo.
Pigmentacja bronzera nie jest jakaś szalona, ale i tak nie mam zastrzeżeń: dzięki temu nie tworzy plam, można go idealnie dokładać, aż da naprawdę wyraźny efekt. Daje ładny gradient. Naprawdę wygodnie mi się z nim pracuje. Zero ryzyka smug, plam, nieroztartych miejsc, świetnie się blenduje i łączy z podkładem.
Nie zauważyłam w nim żadnych drobinek, na twarzy wygląda matowo.
Plusem jest jego trwałość. Byłam pewna, że skoro to Lovely, to niska cena będzie widoczna właśnie w trwałości. Tymczasem - jestem zaskoczona. Bronzer nie blaknie, nie ściera się, do wieczora trzyma kontur, widać go na twarzy.

Opakowanie - nie jest zaskoczeniem, że za tą cenę mamy opakowanie takie sobie, średnio ładne, sprawiające zupełnie niesolidne wrażenie, dodatkowo z bardzo wąskimi przegródkami, które utrudniają nabieranie produktu - łatwo wymieszać sobie udany bronzer z nieudanym rozświetlaczem, którego nie chcemy (przynajmniej ja). O aplikacji puchatym pędzlem można zapomnieć, chyba że ktoś ma wybitne zdolności manualne i precyzję zegarmistrza. Nakładam bronzer zazwyczaj ściętym pędzlem do konturowania, on raczej daje radę.

Nie wiem, czy kupiłabym ten produkt ponownie. Raczej nie, bo nie opłaca mi się kupować całej paletki tylko dla bronzera, który jest ok, ale też bez szału - znajdę podobne gdzie indziej. Wówczas cena już ani trochę nie jest okazyjna.

Dla kogo mogłabym polecić? Do neutralnych / ciepłych, raczej jasnych cer. Dla osób lubiących raczej ciepłe konturowanie. Jeśli szukacie czegoś w miarę kompaktowego, a nie potrzebujecie fajerwerków, to jest to ciekawa opcja "po taniości". Bronzer jest bardzo fajny, puder komuś nie z suchą cerą może się sprawdzić (nie wiem), rozświetlacz - pewnie i on znajdzie swoich fanów, choć raczej tych, którzy lubią wyraźny kolor i nie przeszkadzają im widoczne drobinki.

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja: jasna, ale nie blada, neutralna)

"No makeup"

Lubię subtelne makijaże, ale ten produkt należy nakładać po kilka razy na policzka, gdyż inaczej pozostaje w ogóle niezauważalny. Nie jest przez to wygodny, bo machając pędzlem po kilka razy ściera się podkład, w dodatku efekt końcowy jest przeciętny. Jeśli chodzi o produkty 3w1 jest wiele lepszych, choć trzeba przyznać, że ten jest bardzo tani. Opakowanie nie jest zbyt wygodne, nabierając produkt pędzlem można wymieszać składniki i skończyć z brokatem na całej buzi. Kolory są ładne dla jasnych, ciepłych karnacji.

Nie dla mnie

Ten bronzer był moim pierwszym produktem do konturowania i to był błąd - nadaje się może do opalania twarzy, ale do konturowania jest na pewno za ciepły i zostawia pomarańczowo-szare plamy. Z kolei puder nie nadaje się do niczego, rozświetlacz zresztą też. Produkt zdecydowanie nie dla mnie.

Dla mnie numer jeden !

Mimo różnych zdań na temat tej paletki pełna optymizmu kupiłam ją na promocji w Rossmanie i to był mój strzał w 10 ! :-D Ciężko było mi znaleźć tak świetne odcienie, które w przyjemny sposób komponowałyby się z moją jasną karnacją. Bronzer nie robi się pomarańczowy, a rozświetlacz daje nam ładną taflę, która nadaje skórze blasku. Puder matujący również dobrze u mnie się sprawdza. Moim zdaniem paletka bardzo wydajna, trwała i w przystępnej cenie. Polecam !