Lovely, Sculpting Powder (Puder do konturowania twarzy)

Lovely, Sculpting Powder (Puder do konturowania twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Paleta trzech odcieni pudrów służących do konturowania twarzy:
- `Sun` wyrównuje kontur twarzy, podkreśla opaleniznę,
- `Matte` matuje i wygładza niedoskonałości cery,
- `Shine` rozświetla skórę, nadając jej blasku.

pudrowe

nie do końca zdał egzamin

Produkt 3w1 a zatem pomysł idealny, zwłaszcza gdy zamiast trzech kosmetyków w podręcznym opakowaniu mieścimy wszystko. W każdej chwili możemy poprawić nasz makijaż a samo opakowanie wygląda pięknie. Cena równie atrakcyjna za rozświetlacz, bronzer i róż, których użyjemy do konturowania twarzy.
Ale tu niestety kończą się zalety produktu.
Pomimo wielu prób, za każdym razem bronzer powodował przejście do koloru pomarańczowego na mojej twarzy, co nie do końca staje się pożądanym efektem. Rozświetlacz i róż są słabej pigmentacji, przez co konieczne staje się dość częste powtarzanie aplikacji.
Trio nie do końca zdało egzamin, ale mimo to uważam, że warto go wypróbować, bo każda cera ma swój indywidualny odcień.
Ponadto dla osób zaczynających swoją przygodę z konturowaniem, Producent zadbał o dokładną instrukcję użycia każdego z kolorów, umieszczoną z tyłu paletki.

Paleta trzech odcieni pudrów służących do modelowania konturu twarzy nr 2

Paletka Sculpting Powder nr 2 to produkt dla osób, które poszukują multifunkcyjnego produktu do makijażu. Produkt zamknięty jest w kompaktowym opakowaniu o pojemności 15g. W palecie znajdują się 3 odcienie pudrów. Sun - służący jako brązer, Blush- delikatny róż oraz Shine - rozświetlacz. Jeżeli chodzi o pigmentację , oceniam ją jako średnią. Dodatkowym atutem produktu jest instrukcja użytkowania poszczególnych odcieni, która znajduje się na odwrocie opakowania. Paletka jest prosta w użyciu , nadaje się również dla osób zaczynających przygodę z konturowaniem twarzy.

Świetny.

Po raz pierwszy miałam przyjemność zastosować paletę, która składa się z trzech różnych produktów. Jestem blondynką, więc pigmentacja poszczególnych produktów dla mnie jest idealna. Modelowanie twarzy bronzerem, różem i rozświetlaczem daje bardzo naturalny efekt, który utrzymuje się cały dzień. Opakowanie posiada przezroczyste wieczko, dzięki czemu możemy zobaczyć jak wygląda produkt. Dużym plusem (szczególnie dla osób początkujących) jest instrukcja, którą możemy znaleźć na odwrocie. Jedyny minus jaki znalazłam to wąskie paski, w których są umieszczone poszczególne produkty. Zdarzyło mi się niestety przez nieuwagę pomieszczać bronzer z różem. :( Mimo to uważam paletkę za godną polecenia. :)

Zdecydowanie nie.

Jedyna zaletą jest to że jest tani.....

Bronzer z tego trio jest bardzo kiepsko. Nałożony na skórę robi się pomarańczowy i robi plamy podczas aplikacji. Co więcej sypie się i pyli.

Rozświetlacz wcale nie jest rozswietlaczem, nie robi tafli i jest poprostu brokatowy. Nałożony na kości policzkowe wygląda jakbyśmy posypały się brokatem. Do tego brokat transferuje na całą twarz. Barwi też skórę na złoto-pomarańczowo.

Jasny puder miałbyś pudrem rozjaśniająć um i wygładzającym a praktycznie go nie widać. Nie daje żadnego efektu.

Bardzo marny produkt i bardzo słaba jakość wykonania.

GODNY POLECENIA

Produkt ten kupiłam kilka latemu,jako mój pierwszy produkt do konturowania,ale został on ze mną do dziś. W większości używam bronzera. Bronzer nie robi plam i dobrze się blenduje. Puder też jest okej.

Wspomnienia wracają :D

To był mój pierwszy produkt do konturowania buzi. To były czasy gdy ciężko było znaleźć sam bronzer w drogerii, dlatego mój wybór padł na to trio. Bardzo fajny produkt na początek. Wydajny, wystarcza na długo. Bronzerem ciężko zrobić sobie krzywdę, nie robi plam, fajnie się blenduje ale jest to zdecydowanie ciepły odcień. Puder jest w porządku, taki przeciętniak. Rozświetlacza używałam bardziej jako cienia do oczu niż faktycznie jako rozświetlacza, po prostu mi osobiście nie odpowiadał. Jedyne do czego mogę się doczepić to to, że czasem ciężko było trafić pędzlem na przykład w sam puder tak żeby inne produkty też się nie nałożyły. Oprócz tego wszystko na plus.

Bronzer OK

Zakupiłam go dawno temu i jedyne widoczne zużycie jest na bronzerze. Jest on w idealnym dla mnie odcieniu, nie robi plam i dobrze go się rozciera. Nie jest on jakieś super jakości ani dobrej pigmentacji, ale dla osób które nie zajmują się profesjonalnym makijażem jest dobry.
Rozświetlacz jest tak mocno sprasowany, że nie da się go nałożyć na pędzel. Jest on na skórze nie widoczny, nawet nie da się go nałożyć palcem. Poszedł w odstawkę.
Puder też mi się nie przydał, nie utrwala, nie matuje, nie robi nic.
Polecam tylko bronzer, ale za tą cenę to się nie opłaca.

poprawny ale nie idealny

Puder łatwo się rozprowadza, nie jest jednak zbyt trwały. Ma ładne opakowanie i dość stonowane kolory. Można z jego pomocna wykonać makijaż ale nie jest on zbyt trwały

Jestem na nie

Produkt zakupiłam na promocji w Rossmannie. I niestety, ale rozczarował mnie.

Odcień bronzera źle współgrał z moją jasną karnacją. Puder miał odcień w porządku, ale na krótko matował. Rozświetlacz przypominał brokat, który szybko znikał z twarzy. W sumie to wszystkie te trzy produkty bardzo szybko znikały z twarzy, a w ciągu dnia konieczne były kilkukrotne poprawki.

Opakowanie plastikowe, mocno nietrwałe - już na początku stosowania urwało mi się wieczko. Dodatkowo bardzo trudno "namoczyć" pędzel w tych produktach, ze względu na okrągły kształt opakowania i brak przerw pomiędzy produktami.

Pewnego dnia spadł mi na podłogę, całkowicie popękał i zrobił się z niego jeden wielki pył. Więcej go nie kupię, dziękuję :).

Średni

Niby fajny i poręczny bo wszystko mamy w jednym miejscu ale coś im poszło nie tak bronzer nie do końca przypomina brąz ,bardziej pomarańcz dziwnie się prezentuje na twarzy ,puder średni tworzy na skórze sztuczną warstwę a rozświetlacz chyba najbardziej przypadł mi do gustu i najwięcej do zużywam .Miałam mieć wszystko w jednym miejscu a tak nie jest .Cena jest o.k choć myślałam że będzie to o wiele lepsze z trwałością też nie ma szału po około 2 godzinach wszystko znika.

były sobie buble 3

Ile bym nie pocierała o tą paletkę pędzelkiem to i tak nie nabiorę tyle produktu ile będę potrzebowała.. Lepsze byłyby 3 kwadraty, wąskie paski mijają się z celem. Ciężko jest wydobyć produkt.

Bronzer robi dziwne pomarańczowe placki, z matem w sumie nie jest najgorzej ale co z tego skoro na twarzy mam placek? Bronzer to dramat.

Nabierając puder przy okazji nabiera mi się rozświetlacz i bronzer..wrrr. Jak nam się już uda nabrać sam puder to z matem nie jest najgorzej

Rozświetlacz ma dziwny kolor i nie przypomina za bardzo rozświetlacza, jakiś taki żółto różowy, lepiej wygląda jako cień do oka niż na policzku.

Słabe

Puder jest w miarę ok, matuje bardzo delikatnie i ogólnie daje słaby efekt. Brązer niezbyt trwały i mógłby być sporo mniej pomarańczowy. Rozświetlacz to porażka, ma za duże drobinki, dziwny kolor a do tego praktycznie nie da się go nałożyć na pędzel. Nie wiem jak go używać bo to co już da się zebrać trąc i szorując pół godziny pędzlem po produkcie znika po drodze a na twarzy zostaje niewiele. Bardzo dziwne. Zestaw był by w miarę fajny jak za tą cenę bez tego śmiesznego rozswietlacza, chociaż trwałość na prawdę pozostawia wiele do życzenia.
Opakowanie też słabe, połamało się praktycznie od razu do tego mega niepraktyczne. Ogólnie nie polecam.