Lovely, Sculpting Powder (Puder do konturowania twarzy)

Lovely, Sculpting Powder (Puder do konturowania twarzy)

Paleta trzech odcieni pudrów służących do konturowania twarzy:
- `Sun` wyrównuje kontur twarzy, podkreśla opaleniznę,
- `Matte` matuje i wygładza niedoskonałości cery,
- `Shine` rozświetla skórę, nadając jej blasku.

pudrowe

Zdecydowanie nie.

Jedyna zaletą jest to że jest tani.....

Bronzer z tego trio jest bardzo kiepsko. Nałożony na skórę robi się pomarańczowy i robi plamy podczas aplikacji. Co więcej sypie się i pyli.

Rozświetlacz wcale nie jest rozswietlaczem, nie robi tafli i jest poprostu brokatowy. Nałożony na kości policzkowe wygląda jakbyśmy posypały się brokatem. Do tego brokat transferuje na całą twarz. Barwi też skórę na złoto-pomarańczowo.

Jasny puder miałbyś pudrem rozjaśniająć um i wygładzającym a praktycznie go nie widać. Nie daje żadnego efektu.

Bardzo marny produkt i bardzo słaba jakość wykonania.

GODNY POLECENIA

Produkt ten kupiłam kilka latemu,jako mój pierwszy produkt do konturowania,ale został on ze mną do dziś. W większości używam bronzera. Bronzer nie robi plam i dobrze się blenduje. Puder też jest okej.

Wspomnienia wracają :D

To był mój pierwszy produkt do konturowania buzi. To były czasy gdy ciężko było znaleźć sam bronzer w drogerii, dlatego mój wybór padł na to trio. Bardzo fajny produkt na początek. Wydajny, wystarcza na długo. Bronzerem ciężko zrobić sobie krzywdę, nie robi plam, fajnie się blenduje ale jest to zdecydowanie ciepły odcień. Puder jest w porządku, taki przeciętniak. Rozświetlacza używałam bardziej jako cienia do oczu niż faktycznie jako rozświetlacza, po prostu mi osobiście nie odpowiadał. Jedyne do czego mogę się doczepić to to, że czasem ciężko było trafić pędzlem na przykład w sam puder tak żeby inne produkty też się nie nałożyły. Oprócz tego wszystko na plus.

Bronzer OK

Zakupiłam go dawno temu i jedyne widoczne zużycie jest na bronzerze. Jest on w idealnym dla mnie odcieniu, nie robi plam i dobrze go się rozciera. Nie jest on jakieś super jakości ani dobrej pigmentacji, ale dla osób które nie zajmują się profesjonalnym makijażem jest dobry.
Rozświetlacz jest tak mocno sprasowany, że nie da się go nałożyć na pędzel. Jest on na skórze nie widoczny, nawet nie da się go nałożyć palcem. Poszedł w odstawkę.
Puder też mi się nie przydał, nie utrwala, nie matuje, nie robi nic.
Polecam tylko bronzer, ale za tą cenę to się nie opłaca.

poprawny ale nie idealny

Puder łatwo się rozprowadza, nie jest jednak zbyt trwały. Ma ładne opakowanie i dość stonowane kolory. Można z jego pomocna wykonać makijaż ale nie jest on zbyt trwały

Jestem na nie

Produkt zakupiłam na promocji w Rossmannie. I niestety, ale rozczarował mnie.

Odcień bronzera źle współgrał z moją jasną karnacją. Puder miał odcień w porządku, ale na krótko matował. Rozświetlacz przypominał brokat, który szybko znikał z twarzy. W sumie to wszystkie te trzy produkty bardzo szybko znikały z twarzy, a w ciągu dnia konieczne były kilkukrotne poprawki.

Opakowanie plastikowe, mocno nietrwałe - już na początku stosowania urwało mi się wieczko. Dodatkowo bardzo trudno "namoczyć" pędzel w tych produktach, ze względu na okrągły kształt opakowania i brak przerw pomiędzy produktami.

Pewnego dnia spadł mi na podłogę, całkowicie popękał i zrobił się z niego jeden wielki pył. Więcej go nie kupię, dziękuję :).

Średni

Niby fajny i poręczny bo wszystko mamy w jednym miejscu ale coś im poszło nie tak bronzer nie do końca przypomina brąz ,bardziej pomarańcz dziwnie się prezentuje na twarzy ,puder średni tworzy na skórze sztuczną warstwę a rozświetlacz chyba najbardziej przypadł mi do gustu i najwięcej do zużywam .Miałam mieć wszystko w jednym miejscu a tak nie jest .Cena jest o.k choć myślałam że będzie to o wiele lepsze z trwałością też nie ma szału po około 2 godzinach wszystko znika.

były sobie buble 3

Ile bym nie pocierała o tą paletkę pędzelkiem to i tak nie nabiorę tyle produktu ile będę potrzebowała.. Lepsze byłyby 3 kwadraty, wąskie paski mijają się z celem. Ciężko jest wydobyć produkt.

Bronzer robi dziwne pomarańczowe placki, z matem w sumie nie jest najgorzej ale co z tego skoro na twarzy mam placek? Bronzer to dramat.

Nabierając puder przy okazji nabiera mi się rozświetlacz i bronzer..wrrr. Jak nam się już uda nabrać sam puder to z matem nie jest najgorzej

Rozświetlacz ma dziwny kolor i nie przypomina za bardzo rozświetlacza, jakiś taki żółto różowy, lepiej wygląda jako cień do oka niż na policzku.

Słabe

Puder jest w miarę ok, matuje bardzo delikatnie i ogólnie daje słaby efekt. Brązer niezbyt trwały i mógłby być sporo mniej pomarańczowy. Rozświetlacz to porażka, ma za duże drobinki, dziwny kolor a do tego praktycznie nie da się go nałożyć na pędzel. Nie wiem jak go używać bo to co już da się zebrać trąc i szorując pół godziny pędzlem po produkcie znika po drodze a na twarzy zostaje niewiele. Bardzo dziwne. Zestaw był by w miarę fajny jak za tą cenę bez tego śmiesznego rozswietlacza, chociaż trwałość na prawdę pozostawia wiele do życzenia.
Opakowanie też słabe, połamało się praktycznie od razu do tego mega niepraktyczne. Ogólnie nie polecam.

Nic specjalnego!

Napewno nie kupię ponownie! Bardzo średni , szybko się ściera. Złożony z bronzera, rozświetlacza (o prawie różowym kolorze) i matowego jasnego pudru. Rozczarowanie. Dla osób nie wymagających.

Paletka do konturowania - Lovely

Używam tej paletki ponad dwa lata i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest ona bardzo wydajna i przede wszystkim pudry się nie wykruszają. Są to bardzo neutralne odcienie więc każdemu będą pasować. Bardzo łatwe w aplikacji. Bronzer super się rozprowadza, ma on lekki fajny kolor, rozświetlacz również jest łatwy w aplikacji. Bardzo długo utrzymują się one na skórze, nie obsypują, nie robią wrażenia maski. Puder także jest lekki, skóra nie jest po nim przesuszona. Paletka daje długotrwały efekt.

nadał się, ale bez rewelacji

Kupiłam, szczególnie dla bronzera.
- rozświetlacz do niczego się nie nadaje - ma ciepły odcień, a ja chłodną urodę.
- puder do konturowania - nada się
- bronzer - jest ok, ale ma w sobie drobinki więc nie będzie idealnym matem, oraz ma ciepły odcień - przy chłodniejszych typach trzeba uważać.

Jako zestaw do konturowania nawet ok, ale bronzer nie jest trwały...
Bronzer ma drobinki, nie jest całkiem matowy

Produkt na pewno jest wydajny.