Dermika, Ukojenie, Maseczka multiwitaminowa do cery wrażliwej i bardzo wrażliwej (nowa wersja)

Ukojenie - maseczka multiwitaminowa, bardzo łagodna, o szybkim działaniu, na twarz i szyję. Stanowi szybką pomoc dla skóry o zwiększonej wrażliwości i skłonnej do alergii. Zawiera kompleks łagodzący podrażnienia: pantenol, alantoinę, kwas glicyretynowy, wyciąg z aloesu i witaminy: A, C, E i F. Działa kojąco, odżywczo, nawilżająco, łagodzi zaczerwienienia i inne objawy podrażnień. Regeneruje naskórek, co poprawia jego odporność na czynniki zewnętrzne. Cera błyskawicznie nabiera świeżości i blasku, staje się miękka i jedwabiście gładka. Maseczka jest bezzapachowa, by zminimalizować ryzyko podrażnień.

Podoba mi się. :)

Dermika maseczka multiwitaminowa ukojenie dla cery wrażliwej i skłonnej do alergii, czyli idealna dla mnie. Bardzo delikatna o kremowej konsystencji. Bez barwinków, bez zapachu. Należy nałożyć ją na 10-15 minut na twarz i dekolt, poczekać aż się wchłonie a resztę zmyć zwilżonym wacikiem. Moja skóra po tej masce była naprawdę bardzo przyjemna w dotyku, koloryt został nieco wyrównany. Na drugi dzień twarz wygląda naprawdę promiennie i zdrowo. Kosmetyk zadziałał na skórę normalizująco.

Bardzo dobry produkt.

Maseczka w formie nieporęcznej saszetki.Moja zmora ;) Opakowanie rzeczywiście wystarczy spokojnie na 2 aplikacje.

Zapach - okropny, chemiczny, dość przykry. Największa wada tego produktu ;)

Działanie - maseczka koi, uspokaja cerę. nałożona po zbyt długiej ekspozycji na słońce doskonale radzi sobie z zaczerwienieniem. Po zmyciu skóra pzostaje przyjemna w dotyku i wręcz bije blaskiem. Super!

Kocham, kocham, kocham

Uwielbiam tę maseczkę. Kupuję kilkanaście saszetek, kiedykolwiek przyjeżdżam na urlop do Polski. Jeśli kiedykolwiek przestaną ją produkować, to chyba się zapłaczę.
Mam cerę bardzo wrażliwą, zwłaszcza wokół ust. Bardzo źle reaguje nawet na delikatne płyny kojące. Ta maseczka to jak na razie jedyna rzecz, która uspokaja moją skórę. Po każdorazowym nałożeniu skóra robi się jakby pulchna, elastyczna, mniej reagująca zaognieniem.
Saszetka jest niestety mało poręczna: jedno opakowanie spokojnie wystarczy na 2 aplikacje na skórę twarzy, szyi i dekoltu - naprawdę nie potrzeba wielkiej ilości, by odczuć efekty. Zwykle więc napoczętą saszetkę szczelnie zamykam klamerką i przechowuję w lodówce. Moim zdaniem producent mógłby podzielić tę saszetkę na dwie mniejsze, tak jak robi to z niektórymi peelingami np. Bielenda.
Zapach jest słaby, ale dość przyjemny. Maseczka dość mocno tłuści, dlatego nakładam ją na noc, na 20-30 minut przed pójściem spać. To, co się nie wchłonie, zbieram wacikiem. Rano moja cera jest wypoczęta, świeża, promienna i wyrównana.

Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobra:)

W zasadzie mało znam produkty Dermiki, kiedyś kupowałam jej częściej, ale ostatnio jakby mniej. Na tę maseczkę skusiłam się, bo akurat była w promocji ( 3 zł) w jednym z supermarketów i nie zawiodłam się:)
Maseczka ma lekką, trochę leistą konsystencję, biały kolorek i typowy dla maseczek Dermiki dziwny zapach ( jakby zbożowy?). Rozprowadza się bez problemu, ładnie otula twarz, już podczas aplikacji czułam jej kojące działanie. Nie zapycha, nie zakleja:)
Po 20 minutach trzymania i zmyciu twarz zrobiła się zdecydowanie gładsza, cera bardziej zwarta i jędrna. Plus za świetne nawilżanie- maseczka jakby nasyca twarz wodą, do tego swietnie łagodzi zaczerwienienia- u mnie zrobiły się bledsze. Jedyny minus to niewygodna, podłużna saszetka- ciężko wydobyć kosmetyk z dna. A że maseczka spokojnie starcza na dwie aplikacje, producent mógł zrobić dwupak po 5 ml ( jak inni producenci).
Ale reasumując- bardzo dobry produkt, polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 cała saszetka ( starczyło na 2 razy).