Wellness & Beauty, Aroma-Duschgel Revitalisierend Orange & Pfefferminze (Żel pod prysznic Pomarańcza & Mięta)

Przyjemny i rewitalizujący aromatyczny olejek z pomarańczy i wyciąg z mięty delikatnie oczyszcza ciało podczas kąpieli. Nawilżające lipidy zapewniają skórze naturalna równowagę i zapobiegają jej przedwczesnemu wysuszaniu.

uwielbiam pomarancze z miętą

przepiękny zapach (uwielbiam takie orzeźwiająco relaksujące kombinacje) :) dobra cena , dosyć mała wydajność - osobiście mogę zdecydowanie polecić , nie wysusza a opakowanie jest przyjemne dla oka

Używam tego produktu od:teraz nie używam

przyjemny

Przyzwoity żel. Tani, niezbyt wydajny, bardzo przyjemnie pachnący - duzo pomarańczy, trochę mięty...Dobrze się pieni, dobrze myje, nie wysusza. Niczego wiecej nie potrzebuje od takiego kosmetyku,zatem zasłuzone 4 *...A nie wiem, czy kupię, bo mam imponujące zapasy ;)

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

choćby dla zapachu

Zachwyciłam się zapachem - jest przepiękny, bezbłędnie oddaje soczystą pomarańczę :D Prysznic z tym żelem jest bardzo optymistyczny i orzeźwiający.
Bardzo dobrze się pieni i spłukuje. Nie nawilża skóry, ale i nie wysusza a to już +. Do tego tuba jest praktyczna i ładna.
Zapłaciłam w promocji 3,99 i są to dobrze zainwestowane niewielkie pieniądze :)

Niewidoczna kreska na powiece

super:)

bardzo mi przypasowal, ma wspanialy zapach, ktory na szczescie nie ciagnie sie za czlowiekiem caly dzien/noc pozniej - tylko delikatnie pachnie na poczatku. Pieni sie bardzo fajnie, myje dobrze, opakowanie mogloby byc inne i ciut bardziej wydajny moglby byc. Ale ogolnie polecam!

bardzo fajny

Fajny, świetnie pachnący żel. Kupiłam sobie na wyjazd, bo spodobało mi się malutkie opakowanie - i tak zawsze woże ze sobą mnóstwo gratów, więc za sam pomysł miniaturek gwiazdka plus. Dobrze się pieni, nie jest jakoś skandalicznie niewydajny i absolutnie rewelacyjnie pachnie. Zapach ma tę zaletę, że jest bardzo intensywny w trakcie używania, ale potm nie trzyma sie irytująco na skórze i spokojnie można użyć swoich perfum czy balsamu. Nie przesuszył mi skóry, ale też nie nawilża i balsam po jest niezbędny. Na pewno jeszcze będę kupowała.

konkurencja dla Fruttini

Żel ma baaaardzo przyjemny, orzeźwiający zapach pomarańczy z nutą mięty, która w moim odczuciu ma właściwości lekko chłodzące. Aromat ten jest bardzo naturalny i dość intensywny, ale na skórze nie utrzymuje się zbyt długo (dla mnie to akurat plus). Żel dobrze się pieni, szybko spłukuje, nie wysusza, ale też nie nawilża i jest średnio wydajny. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że pod względem smakowitości i naturalności zapachu można go porównać do żeli Fruttini. Może i nie jest tak wydajny jak one, może i nie ma tak wygodnej buteleczki, ale i cena i zapachy zachęcają do zakupu. Ja na pewno skuszę się jeszcze na brzoskwinkę...