Isana, Professional, Oil Care Shampoo (Szampon do włosów bardzo zniszczonych i suchych (nowa wersja))

Szampon ISANA Professional Oil Care jest przeznaczony włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Zawiera fitokompleks olejów pielęgnacyjnych, w skład którego wchodzą olej arganowy, olej z pestek śliwek oraz prowitamina B5. Szampon nie obciąża włosów, lecz wspomaga proces regeneracji ich zniszczonych powłoczek. Formuła Oil intense zapobiega uszkodzeniu i łamaniu się przesuszonych włosów i w ten sposób powoduje ich lśniący połysk i wyczuwalną gładkość. Formuła "Oil Intense" do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych zapewnia bogatą, dogłębną pielęgnację włosów; zawiera olej arganowy i olej z pestek śliwek; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania "latającym włosom". Ułatwia rozczesywanie włosów. Potrójny efekt formuły: wzmocniona odporność włosów; gładkość; intensywny połysk.

Bardzo dobry

Szampon idealny. Jestem zachwycona działaniem tego szamponu. Świetnie radzi sobie z naolejowaną skórą głowy, świetnie zmywa olej, a do tego pięknie pachnie. Włosy są po nim mięciutkie, śliskie i gładkie. Jak dla mnie cudo!!! Brak silikonów bardzo na +++. Opakowanie poręczne i cena również przystępna. Polecam !!!

Dobry

Szampon jest równie dobry jak odżywka z tej serii. Ładnie dociąża włosy, nie przetłuszczając ich. Z opakowania łatwo jest wydobyć produkt, chociaż tubka jest trochę śliska. Piękny zapach, nie utrzymuje się on po umyciu włosów. Jedynym minusem jest wydajność - mam wrażenie, że szybko się kończy. Dostępny w każdym Rossmannie, często na promocji. Kupię ponownie

Dobry szampon

Dla mnie szampon ma być włosy i nie pogarszać ich stanu. Od reszty jest odżywka. Jak dla mnie ten szampon dobrze myje włosy, nawet z ciężkich produktów do stylizacji czy po olejowaniu. Do tego włosy są błyszczące, sypkie i łatwo je rozczesać. Zapach też jest dość przyjemny. Konsystencja jest w sam raz, a z tuby można wydobyć tyle, ile potrzeba produktu. Nie jest śliska i nie trudno się otwiera/zamyka.

Oj nie...

Szampon zakupiłam razem z odżywką i maską (pod nazwą kuracja do włosów) w Rossmannie już jakiś czas temu. Zupełnie nie wiem dlaczego - był to raczej zakup pod wpływem impulsu i pośpiechu, niż z rozsądku. Szampon zawiera bowiem w swoim składzie detergent SLS, którego staram się unikać jak ognia - ale o tym dowiedziałam się już w domu. Mądra Polka po szkodzie.

Szampon za sprawą wspomnianego wyżej SLS-u dobrze się pieni i posiada dobre działanie myjące. Spłukuje się sprawnie, bez większych problemów. Nie podrażnia skóry głowy, ale niestety bardzo przesusza - włosy po jego zastosowaniu są splątane, suche w dotyku i układają się bardzo źle. Wyglądają trochę jak szczotka od mopa :) - puszą się, absolutnie nie są zdyscyplinowane, a baby hair odstają niemiłosiernie od reszty. Koszmar. Ponadto skóra głowy bardzo szybko zaczęła się przetłuszczać - rano umyłam włosy, a wieczorem już były przyklapnięte i nieświeże...

Szampon posiada oczywiście przystępną cenę i dość wygodne opakowanie w postaci tuby, którą można postawić na zakrętce - w wyniku tego dozowanie produktu jest wygodne i w miarę precyzyjne. Wystarcza na długo, lecz ja do niego nigdy więcej nie wrócę.

wydajny, tani i dobry produkt

Szampon, podobnie jak odżywka z tej serii bardzo przypadł mi do gustu.
Dobrze się pieni, łatwo się go spłukuje, nie podrażnia skóry głowy. Razem z odżywką pięknie nawilża, wygładza i nadaje połysk. Ma wydajne opakowanie i jest tani.

Najlepiej wydane 5 zł w moim życiu

Musiałam spróbować tego kultowego szamponu
zaskoczyła mnie dziwna konsystencja taka b.odżywkowa
bardzo się pieni
zapach elegancki
ale działanie
włosy są nawilżone, sypkie, zadbane, długo utrzymują świeżość
nono

Niestety nie

Kupiony przez przypadek, gdy pomyliłam go z odżywką do włosów z tej samej serii. Niestety o ile odżywka jest cudowna to szampon kompletnie się u mnie nie sprawdził. Moje włosy były po nim bardzo obciążone, przyklapnięte i nadające się do kolejnego mycia.

Świetny

Moja miłość od pierwszego użycia. Cudownie nawilża mi włosy i mniej sie elektryzują :) Cena też jest fajna,bo 6 złoty. Musze wypróbować też odżywkę z tej samej serii.

kupiony przypadkowo...

wybierałam szampon na szybko, a że lubię firmę isana, postanowiłam wypróbować ten szampon.
jednak jest zupełnie nie dla mnie. na plus jedynie niska cena i wydajne opakowanie.
jednak włosy po nim to jakaś tragedia...suche, bez blasku, rozczesanie ich to jakaś tragedia...jeszcze chyba nigdy żaden szampon nie działał na nie tak źle jak ten.
nie polecam.

Nie na co dzień.

Mam włosy farbowane, przez co zniszczone i suche, szczególnie na końcach.

+ wygodne, miękki opakowanie, produkt można zużyć do samego końca
+ duża pojemność
+ niska cena
+ ciepły, otulający zapach
+ dodatek olejków
+ nadaje włosom blask i wygładza je, dociąża na całej długości
+ włosy się nie puszą
+ są przyjemnie miękkie, pachnące

+/- na pewno nie do codziennego stosowania jest za bardzo treściwy, przy częstym używaniu skleja i oblepia włosy, wyglądają na tłuste, skóra głowy się przetłuszcza i swędzi

oliwa niesprawiedliwa

najpierw uwiodła mnie niska cena i fakt, że inny szampon z tej linii, który miałam wcześniej, był ok.
potem zakochałam się w zapachu.
a potem nastał dzień drugi:
- łój i łupież. i tak po każdym myciu.
możliwości mycia głowy co drugi dzień nie ma, a raczej taki miałam system, bo chciałam, żeby toner na głowie jeszcze trochę wytrzymał.

jest mi bardzo przykro, to było bardzo źle wydane 6,49.

Dziwna sprawa

szampon w tubie, mój piewszy w życiu.
Zalety:
+ cudownie pachnie olejkami
+ nadaje blask włosom
+ są miękkie i gładkie
+ nie wytwarza siana na włosach

Wady:
- nie można stosować codziennie, bo bardzo obciąża włosy