Isana, Professional, Oil Care, Spulung (Odżywka do włosów bardzo zniszczonych i suchych (nowa wersja))

Odżywka Oil Care care jest przenaczona do włosów kstremalnie zniszczonych i suchych. Zawiera fitokompleks olejów pielęgnacyjnych, w skład którego wchodzą olej arganowy, olej z pestek śliwek oraz prowitamina B5. Odżywka szybko wchłania się we włosy, jednocześnie ich nie obciążając. Formuła pielęgnacyjna Oil Intense wspomaga proces regeneracji zniszczonych powłoczek włosów, zapobiega uszkodzeniu i łamaniu się przesuszonych włosów i w ten sposób powoduje ich połysk i gładkość. Formuła "Oil Intense" do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych zapewnia pielęgnację włosów; zawiera olej arganowy i olej z pestek śliwek; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania latającym włosom; ułatwia rozczesywanie włosów. Potrójny efekt formuły: wzmocniona odporność włosów; gładkość; intensywny połysk.

Super nawilżenie

Bardzo lubię tą maseczkę od isana. Podoba mi się jej opakowanie, tubka a nie jak w większości tego typu produktów mało wygodn skoiczek. Pozatym produkt ma bardzo fajna i przyjemna konsystencję. Maseczka jest bardzo nawilżająca. Po jej użyciu włosy są wyraźnie odżywione miękkie i lśniące. Za tak niska cenę produkt jest naprawdę dobry. Szkoda tylko że maseczka nie na większej pojemności gdyż nie jest oba jakość bardzo wydajna.
+nawilża
+odżywia
+fajna konsystencja

-mało wydajna

Bardzo dobra odżywka

Bardzo fajna odżywka. Nie ma w składzie sylikonów ale ma olej arganowy i olej z pestek śliwek.

Ja na swoich rozjasnianoych włosach używam jej do metody mycia OMO jako pierwsze O bo wydaje mi się, że do tej roli sprawdza się najlepiej.

Minusem jest wydajność ponieważ nie mam długich włosów a już kończę opakowanie.

Przyjemna odżywka

Odżywka, podobnie jak i szampon z tej serii, jest bardzo przyjemna. Ma lekką konsystencję, przepiękny zapach. Włosy po spłukaniu są śliskie i gładkie, łatwiej się rozczesują. Ładne opakowanie, łatwo wydobyć produkt z tubki. Cena i dostępność jak najbardziej na plus

Bardzo fajny produkt

Naprawdę przyjemna odżywka -lepsza niz niejedna droższa.
Moje mało wymagające włosy wyglądaja po niej naprawdę dobrze. Oczywiście w regenerację to ja nie wierzę, ale jakiś nawilżenie na pewno jest, bo włoski są gładsze, śliskie i dobrze się układają. Mam wrażenie, że moje lekkie jak piórko włosy są po niej przyjemnie dociążone, nie puszą się w wilgoci, cały dzień są idealnie proste.Nie obciąża, co dla cienkowłosych jest naprawde ważne, nic się nie strączkuje w ciągu dnia.
Dodatkowo, kosmetyk ma wygodna tubę z której można wydostać odżywkę aą do samego końca. Dla mnie, to naprawdę bardzo dory produkt, szczególnie na czasy kiedy chcemy nieco zaoszczędzić.

fajny w stosunku do ceny

Jest to dobra odżywka -ja trzymam je zawsze dłużej niż producent zaleca aby wszystko bardziej się wchłonęło we włos . Łanie wygładza i odżywia -włosy staja się lśniące i ładnie pachną . Można je swobodnie rozczesać

Dobra

kupiłam ją już dawno temu kiedy szukałam jakiejkolwiek odżywki. wzięłam tą, bo była tania. miałam wtedy suche włosy, których nie mogłam rozczesać. już po pierwszym użyciu, po spłukaniu czułam, że włosy mam śliskie i się już nie plączą. potem kupowałam wiele innych droższych odżywek i spora ilość nie działała tak solidnie jak ta. lubię eksperymentować i wypróbowuje różne odżywki jak zachęci mnie ocena, albo są nowością. jednak do niej zawsze wracam. kiedy kończy się odżywka a ja nie mam czasu się zastanowić jaką tym razem kupić, albo nie chcę wydawać dużo pieniędzy często sięgam po tą z Isany :) Jest to produkt, który zapadł mi w pamięci, że jak kupię to się nie zawiodę, bo działa.

Nowa=gorsza wersja?

Ta odżywka była zbawieniem dla moich rozjaśnianych włosów. Jednak po ostatnim zakupie produktu w nowej wersji, mam wrażenie że działanie jest słabsze, sama odżywka jest bardziej lejąca, wcześniej była tak gęsta że ciężko było wydobyć ją z tuby. Teraz po jej zastosowaniu muszę stosować serum na końcówki, wcześniej wystarczyła sama odżywka. Ostatecznie, odżywka dalej jest dobra, włosy nie są spuszone, łatwo się rozczesują, są śliskie, natomiast wydaje mi się, że starsza wersja była lepsza.

wydajny, tani i dobry produkt

Mam długie, farbowane włosy, które mają tendencję do wysuszania, plątania się i matowego wyglądu.
Po zastosowaniu tej odżywki moje włosy odżyły. Stały się bardziej błyszczące, lejące, łatwiej się je rozczesuje. . Dostępna w wygodnym opakowaniu. Łatwo wydobyć tyle preparatu ile potrzeba. Zapach jest dla mnie neutralny. Dużym atutem jest jej cena i ilość. Mam wrażenie, że nigdy się nie kończy:)

może być

Wpadło w oko opakowanie ,choć nie jest za wygodne to jednak rzuca się w oczy .Sama odżywka jest mega wydajna jak studnia bez dna .Ładnie pachnie i jest miła już w dotyku.Włosy po jej użyciu fajnie się układają nie puszą nie się elektryzują są zwarte nawet te pojedyncze .Dodaje włosom blasku, gładkości są niesamowicie miłe w dotyku.Cena mnie zaskoczyła bo kosmetyk tani i wydajny.

nie rozumiem jej fenomenu

Odżywkę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji. Mnóstwo osób ją chwaliło, że tania i dobra. No ok, to wypróbuję.
Niestety na moich włosach zupełnie się nie sprawdziła. Przede wszystkim odżywka źle się nakłada. Ciągle mi spływała z włosów, miałam wrażenie że ich nie pokrywa. Robiłam do niej kilka podejść i zawsze efekt był ten sam. Włosy nie były wygładzone, zupełnie nic się z nimi nie działo. Zwykle odżywka pomaga mi rozczesać włosy, tutaj jednak miałam z tym ciągły problem. Dużym minusem było też opakowanie, nie dość że było nieszczelne, to jeszcze pod zatyczkę ciągle dostawała się woda. Niestety odżywka zupełnie nie jest dla mnie.

Nie polecam

Niestety zapach tego produktu jest okropny. Ponadto moje włosy po nim były sztywne, matowe, zero blasku i połysku. Opakowanie nie jest wygodne i dużo produktu zalega.

Uwaga! To jest jedna z najlepszych tanich odżywek

Jest lepsza od swojej konkurentki z tego samego przedziału cenowego i tej samej drogerii (Alterra). Obie nie są idealne, ale ta przynajmniej lepiej dociąża najlżejsze włoski i nawilża. Z czysto wizualnej strony włosy po jej zastosowaniu prezentują się bardzo dobrze. W dotyku brakuje mi trochę śliskości, miękkości, elastyczności, może pod tym względem nie dorównuje masce Anwen do włosów srednioporowayych, ale to nie za tę cenę. Natomiast w tym segmencie cenowym z produktów bezsilikonowych jest chyba najlepsza, taka w sam raz do kondycjonowania włosów po umyciu. Nawilża na zadowalajacym poziomie (lepiej niz wszystkie odżywki w tej cenie i większość droższych), włosy niskoporowate i srednio- w kierunku nisko- muszą uważać z nią przy skalpie, bo potrafi za mocno przyklepać włosy, a nałożona na sam skalp przyśpiesza przetluszczanie.