Avon, Advance Techniques, Firm Hold Gel (Żel mocne utrwalenie, żel do włosów)

Avon, Advance Techniques, Firm Hold Gel (Żel mocne utrwalenie, żel do włosów)

Żel mocne utrwalenie to maksimum stylu. Działanie: Nadaje włosom odpowiednią gładkość i kształt. Zapewnia pełną kontrolę nad fryzurą. Fryzura jest nienaganna przez cały dzień. Sposób użycia: Nałóż na suche lub wilgotne włosy, a następnie ułóż fryzurę.

Świetrny

Od lat używam ten żel do stylizacji i jestem zadowolona. I ja i córka stale po niego sięgamy. Ja mam kótkie włosy córka dłuższe. Obie jesteśmy zadowolone. Żel nie obciąża włosów, nie tworzy skorupy na głowie. Utrzymuje fryzurę, nadaje jej lekkosć, nie obciąża. Nakładam na mokre włosy. Czasami poprawki na suche też wychodzą dobrze. Włosy nie tracą połysku. Miękka,tubka z odchylanym ,wygodnym korkiem. Pojemność 100ml. Mogłaby być większa. Z kolei na wyjazdy jest wygodniejsza.

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Rewelacyjny

Żel do włosów często kojarzy się z posklejanymi, tłustymi kosmykami. Przy tym produkcie nie ma mowy o takim efekcie! Kosmetyk zapewnia mocne utrwalenie, subtelny połysk i trwałość przez cały dzień! Po zastosowaniu absolutnie nie widać żelu na włosach! Jest on lekko wyczuwalny w dotyku, lecz kompletnie nie widoczny!

Odrobina żelu nałożona na włosy wymagające wygładzenia sprawia, że fryzura jest dopracowana i wygląda efektownie. Taki produkt przydaje się kiedy chcemy wysoko upiąć włosy, np. w kucyk, lub kok. Aplikując żel na włosy przy uszach i nad czołem mamy pewność, że żaden kosmyk nie będzie nieestetycznie odstawał.