Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Poire Carmel, Crème de Douche (Kremowy żel pod prysznic ‘Karmelizowana gruszka’)

Kremowy żel jest wzbogacony o żel z aloesu oraz glicerynę w 100% pochodzenia roślinnego. Doskonale oczyszcza skórę i jednocześnie jest dla niej delikatny.
Sposób użycia: Stosuj 2 razy dziennie do mycia ciała pod prysznicem. Na zakończenie dokładnie opłucz skórę wodą.
Edycja limitowana na święta 2014.

Cena: 6,90zł / 50ml ; 16,90zł / 400ml
/w/

Zwykły żel

Kupiłam go, bo woda z tej serii bardzo mi się podobała. Z żelem jest podobnie - ładny zapach, dobrze się pieni. Tylko czemu opakowanie jest takie beznadziejne? Wylewa się za dużo żelu, jest niewydajny, przez co drogi. Nie wiem, czy kupię jeszcze jakiś żel z tej serii z tego powodu

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Gruszkowo mi...

Żel posiada gęstą, kremową konsystencję o jasno-beżowym zabarwieniu. Pachnie słodką, choć wciąż orzeźwiającą gruszką. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml

Zwykły i drogi

Zapach tego żelu spowodował, że go kupiłam. Piękny zapach na świąteczne dni. Mój nos był nim zauroczony. Niestety żel ładnie pachnie, ale nie zostaje wcale na skórze, szkoda. Średnio myje. Jak na żel który jest mało wydajny, nie pachnie na skórze i myje przeciętnie jest strasznie drogi. Nie kupię go ponownie tylko dla zapachu. Do tego w składzie zawiera SLS. Tańsze żele równie ładnie pachną, lepiej myją i są wydajniejsze. Dwie gwiazdki za zapach.

Używam tego produktu od: niecały tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno, 50ml

wspaniały, gruszkowy zapach!

Żel kupiłam w jakiejś wspaniałej promocji na stronie YR :-) Jest bardzo kremowy, dobrze się pieni i ma cudny zapach: soczystej, słodkiej gruszki. Po użyciu balsamu z tej serii zapach utrzymuje się na skórze nawet kilka godzi. Zrobiłam sobie pokaźne zapasy tej limitki. Polecam wielbicielkom słodkości :-)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Cudowny!

Cudowny zapach i konsystencja! Pachnie całe ciało i łazienka! Na początku jak go powąchałam to mnie nie powalił, natomiast przy drugim podejściu zakochałam się! Szkoda, że to edycja limitowana. Żel ma super kremową konsystencję, dobrze się pieni, jest wydajny (ale lepiej go aplikować z dokupioną pompką- powinna być w komplecie, za to odejmuję). Ale najbardziej urzekający jest ten piękny, niepowtarzalny zapach!

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Piękny zapach świąteczny!

Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Daje mi poczucie małego luksusu. Po wylaniu go na rękę mieni się pięknymi drobinkami, a zapach jest niesamowicie smakowity. Soczysta gruszka z odrobiną karmelu....
Żel dobrze się pieni i poprawia humor zapachem.

Minus :

-opakowanie jest nieporęczne i niepraktyczne (zawsze mi się za dużo naleje po przekręcaniu butelki i muszę poświęcić więcej czasu żeby odkręcić butelkę, odstawić nakrętkę na bok, następnie nalać produkt na dłoń... co rano mnie wk..... :) gdyż zależy mi na czasie).

Dopiero z recenzji na wizażu dowiedziałam się o możliwości dokupienia pompki. Mimo wszystko uważam to za bardzo słabe rozwiązanie.... Jeżeli kupię kiedyś jakikolwiek żel z firmy Yves Rocher to tylko z pompką - ale uważam że powinna ona być już w zestawie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

ok, ale bez szału

To mój pierwszy osobiście kupiony produkt z YR. Skusiłam się cudownym zapachem, mały krok dzielił mnie od zakupu mleczka do kompletu, na szczęście nie zrobiłam tego.

Krem zamknięty w ładnej, plastikowej butelce, mam 400ml. Dziwnym zabiegiem jest dokupowanie pompki - powinna być obligatoryjna. Ja nie dokupiłam i w połowie opakowania była już nieźle podirytowana koniecznością ciągłego przekręcania butelki.

Co do samego produktu, ma on mleczno-czekoladowy kolor, pachnie obłędnie-karmelizowana gruszka, bez chemii, to największy plus produktu.

Krem jest bardzo gęsty, przez co wydajny, bardzo dobrze się pieni.

Trochę ciężko wydobyć go pod koniec z opakowania, ale pewnie gdybym miała pompkę byłoby łatwiej.

Krem nie wysusza skóry, ale też specjalnie jej nie nawilża, niestety nie czuć zapachu po kąpieli, ulatnia się w ekspresowym tempie.

Wydajność jak najbardziej ok, stosowałam z mężem, w dwie osoby rozprawiliśmy się z butlą w miesiąc.

Nie kupię ponownie i z podkulonym ogonem wrócę do swojego ulubieńca, ale trzeba przyznać, że zapach jest naprawdę piękny.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Zdecydowanie tak! Zapach piękny, pobudza apetyt

Świetny żel!

Ma same plusy:
- kremowa konsystencja
- wydajny
- tani
- pęknie pachnie, gruszką słodką taką jak lody gruszkowe na śmietanie z karmelem - ale nie czuć go tak bardzo
- nie wysusza skóry
- nie pieni się, ale jest boski w konsystencji
- jest idealnie gęsty, ale nie zbyt wodnisty

minusem jest to, że zapach nie zbyt długo utrzymuje się po kąpieli na skórze, ale nie da się go nie lubić! :)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Można by go zjeść!

Produkt godny uwagi i wart swojej seny. Zapach jest fenomenalny, tak soczysty, gruszkowy! Ach! Do tego bardzo fajnie się pieni i nie wysusza tak mocno skóry. Idealny jako płyn do kąpieli czy pod prysznic. Ja już się wybieram po drugą butelkę i może balsam do ciała:) Jestem zachwycona.

Używam tego produktu od: tygodnia