Floslek, Żel pod oczy, na sińce, obrzmienia z arniką (nowa wersja)

Floslek, Żel pod oczy, na sińce, obrzmienia z arniką (nowa wersja)

Zawarty w żelu ekstrakt z arniki obkurcza drobne naczynka i zmniejsza ich widoczność. Arnika delikatnie chłodzi, działa kojąco i łagodząco. Dodatkowo arnika przyspiesza gojenie mikrourazów i wchłanianie siniaków. Krem, w składzie którego występuje arnika, stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Dobrze się wchłania. Skóra pod oczami bez sińców, podpuchnięć i worków, o ładnym kolorycie.
Sposób użycia: Nałożyć na skórę w miejscu występowania zmian, pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Następnie 3-4 razy dziennie smarować zmienione miejsca.

w tubce
żel
10 – 50ml

Ratunek po nieprzespanej nocy

Żel pierwszy raz kupiłam w aptece za namową farmaceuty. Przez warunki pracy ( klimatyzacja, nienaturalne światło) moje oczy często są podkrążone. Dopiero żel Floslek przyniósł mi ulgę. Można stosować go pod makijaż, ponieważ dobrze się wchłania. Dodatkowo daje uczucie chłodzenia i przy regularnym stosowaniu obrzęki są dużo mniejsze.

Fajny

Żel stosuję najczęściej po zarwanych nocach świetnie chłodzi i regeneruje skórę pod oczami,delikatnie zmniejsza sińce i opuchliznę .Jest lekki i szybko się wchłania nie piecze nawet po dostaniu się do oka .Przystępna cena i dobra dostępność kosmetyku ,jestem na tak.

rewelacji nie ma

Kupiłam go z polecenia znajomej. Ma konsystencję, która mi sie podoba. szybko sie wchłania, chłodzi, nawilża. Nie podrażnia oczu. I tyle. Nie zauważyłam, żeby zmniejszał widoczność sińców. Ale koi podrażnienia, więc jest na plus.

Działa

Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem żelu. Mam wrażliwe oczy, a żel nie piekł. Jego działanie nawilżające jest średnie, ale u młodych osób o mniej wymagającej skórze pod oczami się sprawdzi. Super sprawdza się zwłaszcza w porannej pielęgnacji kiedy trzymamy go w lodówce. Dodatkowy efekt chłodzenia wspomaga redukcję podpuchnięć. Mam wrażenie, że zasinienia też lekko się zmniejszyły.

Dodajesz recenzję dla: Floslek, Żel pod oczy, na sińce, obrzmienia z arniką

Żel kupiłam z polecenia mojej kosmetyczki, chwaliła zastosowanie żelu, jego skład oraz cenę. Moja skóra pod oczami bez makijażu, po nałożeniu makijażu jest ściągnięta, mam sińce. Po stosowaniu kremu nie zauważyłam dużej różnicy, nawilża, ale szału nie ma, nie rozjaśnił sińców.

Nie robi absolutnie nic

Mam ogromne worki pod oczami. Cudów się nie spodziewałam, ale chociaż minimalnej poprawy. No nie. Przyjemna żelowa konsystencja, dobrze się wchłania i to wszystko. Zmniejszenia worów nie zauważyłam nawet minimalnego. Mógłby ten produkt nie istnieć zupełnie. Taniutki ale i tak nie warto.

jestem na tak

Znalazłam go w Rossmanie na dziale z suplementami diety i jestem z niego naprawdę zadowolona.
Niestety cienie pod oczami mam od zawsze, ale przy stosowaniu kremów na cienie, to zawsze się one trochę zmniejszają. Mam prawie 22 lata, zmarszczek na razie nie mam, więc tego typu lekkie kosmetyki pod oczy się u mnie sprawdzają.

*Żel jest lekki, szybko się wchłania.
*Nawilża odpowiednio. Nie czuję ściągnięcia skóry. Jest nawilżona i napięta przez cały dzień. Pracuję w klimatyzowanym miejscu, gdzie wilgotność powietrza wynosi tylko 20%, więc nawilżenie jest dla mnie ważne.
*Sprawdza się pod makijaż, kosmetyki nie rolują się na nim.
*Rzeczywiście zmniejsza cienie. Nie mam już wielkich sinych podków pod oczami, są delikatnie sine cienie przy wewnętrznym kąciku.
*Kosztuje ok.8 zł.

Całkiem dobry

Delikatne rezultaty mogłam już zauważyć po pierwszych użyciach. Szczerze to za taką cenę (7zł) spodziewałam się marnych postępów, a jednak byłam mile zaskoczona. Produkt dobrze nawilża, szybko się wchłania i dobrze redukuje cienie pod oczami (przy regularnym stosowaniu). Łatwo się go używa, z łatwością można wyciskać odpowiednią ilość żelu. Opakowanie 15ml starcza na około 3 miesiące, czyli produkt jest wydajny. Zapach ma lekki, prawie nie wyczuwalny.

(chyba) dobry produkt

Tradycyjnie w przypadku żeli tej firmy plusy za:
+ bezzapachowy,
+ nie podrażnia,
+ lekka, żelowa konsystencja,
+ łatwo się rozprowadza,
+ cena,
+ wydajność,
+ dostępność
= zmniejsza opuchnięcia

+/- nie wiem, czy zmniejsza sińce, moich nie zmniejszył, ale akurat u mnie to normalne :)

Jestem zadowolona

Niedługo będę miała już 30 lat i jako że jestem typową "pandą" to stwierdziłam, że muszę zainwestować w coś na moje kochane "balkoniki" pod oczami, które są duże, głębokie i ciemne i często napuchnięte a ostatnio nawet pojawiają się na nich zmarszczki! Krem (żel) ten kupiłam w aptece, cena łagodna dla portfela, na plus też dla mnie że to polski produkt.
Na początku używałam go tylko od czasu do czasu i nie widziałam żadnych efektów przez co byłam nim trochę zawiedziona i rzuciłam go w kąt... nie lubię jednak marnowania kosmetyków więc po pewnym czasie zaczęłam używać go codziennie 2x dziennie, raz rano pod makijaż i raz wieczorem.
Przy takim regularnym stosowaniu rzeczywiście widzę efekty:
(+) zmniejszenie prawie codziennie towarzyszącej moim oczom opuchlizny (w stopniu śrendnio zadowalającym do zadowalającego)
(+) rozjaśnienie cieni pod oczami (delikatne, ale widoczne gdy specjalnie zaczęłam na to zwracać uwagę)
(+) napięcie skóry pod oczami (delikatne, ale zawsze - zmarszczki jak były tak są, no ale to nie jest nawet krem przeciwzmarszczkowy)
(+) nawilżenie skóry pod oczami (bardzo delikatne, wolałabym jednak by było trochę większe, za to odejmuję pół gwiazdki)
Ponadto:
(+) higieniczny w stosowaniu (tubka a nie słoiczek)
(+) błyskawicznie się wchłania
(+) jest tani a baaardzo wydajny
(+) nic nie podrażnił
(+) nie kłócił się z żadnym moim podkładem korektorem pod oczy

Polecam krem na codzień, osoby młode i mało/średnio wymagające będą bardzo zadowolone.
Trzeba używać go regularnie!
Prawdopodobnie kupię go znowu, bo mu zaufałam, ale na razie szukam czegoś może trochę bardziej nawilżającego.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Przy dużym problemie wspaniały

Testowany na męzu, przy czarnym limie. Sprawdził się doskonale. Po kilku dniach po siniaku został szarawy ślad, żel zapobiegł "rozlaniu się" zminijszył widocznie opuchliznę. Wszyscy byli zadziwieni szybkością znikania urazu. Po tygodniu nie było ani śladu. Żel zużywamy razem, jako że mąż ma widoczne wory pod oczami ja miewam okazyjnie puchliznę po zarwanej nocy, sprawuje sie dobrze.

Używam tego produktu od: ok miesięca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rycz mała, rycz...

ale pamiętaj, że w końcu i tak trzeba będzie wytrzeć nos. I pokazać się ludziom.

Aby sami nie zalali się łzami na nasz widok trzeba zastosować środek łagodzący. Ja sama nie wybierałam tego żelu z myślą o moich poduszkowatych powiekach - po sytuacjach kryzysowych potrafią być obrzmiałe nawet 2 dni, bez środka. Myślałam raczej o sińcach i po prostu o czymkolwiek, żeby tylko czymś potraktować skórę pod oczami w przerwie pomiędzy skończonym kremem pod oczy a jego następcą.

On praktycznie nie nawilża, ale muszę przyznać, że na opuchliznę oczu w moim przypadku działa bardzo dobrze, ale trzeba go trzymać w chłodnym miejscu/lodówce. Bez tego cudów nie ma, zimno obkurcza naczynia krwionośne i nawet zimna łyżka pomaga w takiej sytuacji. Ale nie ma co porównywać arniki z łyżką, naprawdę jestem zadowolona z żelu, mam w nim sojusznika na ciężkie przeprawy <3 dlatego dostaje mocne 4 gwiazdki - działa błyskwicznie, rano nie ma śladu po poduchach - wyglądam jak człowiek. Nadaje się też po podkład/korektor - położony 5 minut wcześniej. Nie dostanie 5 gwiazdek, bo nie podoba mi się do końca skład... Tak czy inaczej, lubię go. :)