Pantene, Pro-V, Ochrona przed wypadaniem włosów, Szampon wzmacniający

Pantene, Pro-V, Ochrona przed wypadaniem włosów, Szampon wzmacniający

Pantene Pro-V, Szampon Ochrona Przed Wypadaniem Włosów System Pantene Pro-V wzmacnia włosy od nasady aż po same końce i skutecznie chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją. Zapewnia siłę od nasady aż po końce włosom delikatnym i łamliwym. Wzmocnij swoje włosy od nasady aż po same końce i zapobiegaj uszkodzeniom spowodowanym stylizacją. Efekt - nawet o 97% mniej wypadających włosów. Pantene Pro-V: Widocznie zdrowsze włosy po każdym umyciu.Zawartość witamin potwierdzona przez Szwajcarski Instytut Witamin.

Niestety nie pomaga.

Produkt dobrze myje włosy, niewielka ilość wystarcza do porządnego oczyszczenia, bardzo się pieni, ładnie pachnie, włosy stają się puszyste, delikatne, miękkie w dotyku, dostają podwójnej objętości, jednak ten efekt utrzymuje się góra dwa dni, zdecydowanie poprawia wygląd zewnętrzny włosów, które po myciu się nie plączą, łatwo rozczesują, jeśli chodzi o wypadanie , to nie zauważyłam kompletnie żadnej różnicy, nie zahamował nawet w najmniejszym stopniu utraty włosów, cena w stosunku do braku pożądanych efektów za wysoka.

Dobry

Bardzo lubię szampony marki Pantene, ogólnie wszystkie są dla mnie dobre i najczęściej po nie sięgam. Obecnie stosuję ten "Hair Fall Defence". Oczywiście nie łudziłam się, że włosy będą mi po nim mniej wypadać (kto tego oczekuje, ten jest naiwny). Jak pisze producent, nie chodzi o redukcję wypadania w powszechnym znaczeniu tego słowa, a o przeciwdziałanie łamliwości włosów, w czym akurat nawet się sprawdza.
Wzmacnia je, może nie ma efektu "wow", ale ja zauważyłam lepszą kondycję włosów w trakcie pierwszego opakowania.
Włosy mam po nim naprawdę ładne, lśniące, ładnie się układają(!), są lekkie i mięciutkie w dotyku.
Jest dość agresywny dla skóry głowy na dłuższą metę. Warto w międzyczasie użyć czegoś lżejszego (ja stosuję na zmianę z szamponem dziecięcym).

Porażka

Włosy miałem normalne, ze skłonnościa do wypadania. Po 2 tyg stosowania szamponu, zaczeły się okropnie przetłuszczać . Nigdy więcec tego szamponu . Dałem do mamie, u niej spowodował te same efekty

Nie zapobiega wypadaniu włosów

Zacznę od tego, że bardzo lubię szampony Pantene i często po nie sięgam. Ich cena, jak za taką pojemność nie jest zbyt wysoka. Często też można trafić na ich promocję. Bardzo cenię to, że szampon dodatkowo nie obciąża moich włosów, bo same z siebie już są ciężkie i przyklapnięte. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Podoba mi się jego zapach, zresztą tak jak i innych wersji. Czuję go na włosach jeszcze długo po umyciu.
Jednak podstawowa obietnica producenta nie została spełniona. Moje włosy nadal wypadają garściami.

Lubię, ale nie polecam

Identycznie jak w przypadku odżywki z tej serii - produkt fajny, ale nie zapobiega wypadaniu włosów.
Bardzo lubię ten szampon jest kremowy ładnie myję włosy, a po użyciu są mięciutkie i ładnie się układają. Kupiłam go ze względu na te "zapobieganie wypadaniu" choć i do tego podchodziłam z dystansem i słusznie. bo w tej kwestii nic nie zdziałał.
Podstawową funkcję spełnia bo włosy myję ładnie. ale za sam fakt że producent nie spełnia obietnic ocena leci w dół.
Ale pomimo wszystko szampon lubię i będę używać dalej ale jeśli się trafi (cudem) że inny będzie robił to co ten i zapobiegał wypadaniu to go zastąpię.

Czy aby na pewno zapobiega wypadaniu włosów?

Szampon kupiłam na promocji w Rossmanie. W normalnej cenie bym go nie kupiła, bo jakoś 16 zł jak za szampon to dla mnie dużo. Wolę dołożyc parę zł więcej na produkty pielęgnacyjne typu odżywka, maska, które będą działać na włosy, a wg mnie szampon powinien po prostu spełniać swoją funkcję czyli oczyszczać włosy z zanieczyszczeń. Dlatego szampon wolę kupić na promocji w Rossmanie, choć cena promocyjna jest taka jak regularna u mnie w lokalnej drogerii.

Samo opakowanie szamponu elegancki, z zatyczką któej nie trzeba odkręcać, a to na plus. Konsystencja szamponu biała, nie za rzadka, nie za gęsta - w sam raz. Więc dobrze się z nią pracuje. Zapach szamponu przyjemny, jakby kremowy. Lubię szampony Pantene właśnie za ten zapach.

Szamponw trakcie aplikacji dobrze się pieni i nie plącze włosów. Po umyciu włosy jeszcze przez jakiś czas mają jego zapach. Chociaż mam wrażenie że szampon lekko obciąża włosy i miałam wrażenie, ze jednak nie do końca je domywa, zwłaszcza przy skroniach i za uszami, a na pewno to nie wynikało z mojego niedokłądnego mycia, ponieważ zawsze robię to ze starannością. Po myciu włosów nie były one przesuszone i nie wysuszyły mi skóry głowy. Nie powodował łupieżu ani swędzenia głowy. Mogłabym rzec, że nawet włosy trochę nawilżał, ponieważ nie były tępe, tylko przyjemne w dotyku.
Sam szampon przez swoją konsystencję jest wydajny, nie trzeba go duzo wylewac na rękę aby pokryć nim włosy. Przy stosowaniu go kilka razy w tygodniu zamiennie z innym szamponem wystarczył mi na prawie 2 miesiące. Sama butelka duża, bo pojemność 400 ml.

Producent zapewnia że szampon zapobiega wypadaniu włosów. Niestety ja tego nie zauważyłam, a moje włosy mają tendencję do wypadania i zwykle tracę ich tyle samo, wiec nawet po stosowaniu tego produktu wypadanie włosów na pewno się nie ograniczyło. Generalnie jeśli ktoś chce zapobiegać wypadaniu włosów, to lepiej zainwestować w jakieś ampułki czy odżywki, bo szampon tylko myje włosy i wątpię żeby pomagał w wypadaniu naszych pukli.

Ogolnie rzecz biorąc szampon nie jest zły, ale też nie jest jakiś super dobry. Spełnia swoje zadanie- oczyszcza włosy, ale nie chroni przed wypadaniem włosów no i trochę je obciąża, dlatego do codziennego stosowania moim zdaniem się nie przyda.

Taki sobie

Coś seria do włosów Pantene Pro V się z moimi włosami nie lubi bo niestety szampony jakoś obciążają mi włosy a odżywki działają średnio. Może poza ekspresową 3 minutową maską, bo ją lubię i działa naprawdę fajnie.

W sumie to nie wiem na co liczyłam kupując ten szampon bo przecież nie na to, że powstrzyma wypadające garściami włosy. U mnie podłoże było stricte związane z depresją i zaburzeniami hormonalnymi. Niewiele jadłam, nie spałam, dużo schudłam, regeneracja żadna to i włosy leciały. Zaczęłam się zbierać pod wpływem leków, terapii i tak zdrową dietą, suplementami z biotyną, odzyskaniem równowagi zahamowałam wypadanie włosów.

Szampon na pewno tego nie powstrzymuje. Dobrze oczyszcza włosy, choć lekko ja obciąża. Na pewno skraca nieco czas świeżości włosów pomiędzy myciami. Ma przyjemny zapach i gęstą, kremową konsystencję, dzięki czemu jest też bardzo wydajny.

Podsumowując: taki sobie!

Polecam!

Szampon Kupiłam na przecenie. Na początku nie byłam przekonana do niego ponieważ słyszałam od koleżanki ze obciąża jej włosy. Zastanawiałam się dłuży czas, ale w końcu kupiłam i nie żałuje. Włosy czują się czystsze tak samo jak skóra głowy. Używam go razem z odżywką i jestem zadowolona z niego.

Mój stały szampon

Szampon został moim codziennym szamponem.
Duże opakowanie, wydajny, pięknie pachnie, w promocji za 9,99zł często w Rossmannie. Pozostawia włosy czyste i gładkie.
Jeśli chodzi o działanie to nie spodziewałabym się po nim cudów - szampon ma za zadanie myć. Odżywka ma za zadanie leczyć ;)

jest ok.

Szampon u mnie włosów nie wzmocnił, mimo długotrwałego stosowania go razem z odżywką i maską. Mam słabe włosy, więc spodziewałam się, że na pewno pomoże. Włosy nadal się łamią i wypadają...
Nie zobaczyłam żadnych efektów... a szkoda.

Szampon spełnił moje oczekiwania, używałam go przed ciążą w ciąży i teraz też go używam. Jest nie drogi , dużo nie trzeba go wyląć żeby się pienił i wypadanie włosów zmniejszyło się tak jak mówi producent.

B. Dobry

Szampon jest niesamowicie genialny, używałam go w ciąży i po gdzie włosy wypadały jak szalone. Jest zapachowo bardzo łagodny i przyjemny. I jak na takie działanie jest w przystępnej cenie.