Nivea, Vital Soja, Odmładzający krem na noc

Nivea, Vital Soja, Odmładzający krem na noc

Wielozadaniowy odmładzający krem na noc Nivea Vital Soja z naturalnym ekstraktem z soi redukuje główne oznaki starzenia się skóry podczas snu:
- stymuluje naturalny proces odnowy skóry podczas snu
- zmniejsza widoczność zmarszczek i linii mimicznych
- zauważalnie ujędrnia skórę
- sprawia, że skóra wygląda rano na wypoczętą
- intensywnie regeneruje i odżywia skórę.
Wielozadaniowy odmładzający krem na noc z soją Nivea Vital Soja został przebadany dermatologicznie.

Ideał - ale na zmarszczki nie działa

To cudowny krem, który przez przypadek kupiłam w jednej z sieciowych drogerii, i zakochałam się w nim po uszy.

CENA
Wydałam na niego ok. 40 zł, co było wysoką ceną, a jednak okazało się, że bardzo uzasadnioną.
Krem był droższy od jego brata, Nivea Vital bez soi, ale odróżniał się od niego wielkością kartonowego opakowania (lol) i składem (w wersji za 40 zł było więcej naturalnych składników, a w wersji za 20 zł bez soi skład był o 1/3 krótszy).

KONSYSTENCJA
Cudowna. Krem wygląda i ma formę masła: jest jasnożółty i zwarty, ale pod wpływem palców topnieje i zamienia się na twarzy w boski olejek. To wszystko zasługa naturalnego składu i m.in. masła shea.

DZIAŁANIE
Mam 30 lat, cerę wrażliwą ze skłonnością do niedoskonałości.
To pierwszy krem od dawna, który nie zapchał mojej buzi. W ogóle!
W dodatku regeneruje krostki i blizny potrądzikowe.
A przede wszystkim działa przeciwzmarszczkowo, bo moje poziome kreski na czole i ukośne wokół ust widocznie zmalały. Skóra po tym kremie jest po prostu świeża, zdrowa i pełna naturalnego blasku, aczkolwiek czy zadziała na zmarszczki kobiet dojrzałych? Nie wiem...
Nawilża, natłuszcza (delikatnie, nie wiem, czy to wystarczy skórom suchym), pielęgnuje na 5+.

WYDAJNOŚĆ
Używam go, wyjmując z opakowania za pomocą szpatułki, dzięki czemu nie traci właściwości. Mam go od dwóch miesięcy i zużyłam około połowy opakowania.

WYKOŃCZENIE NA SKÓRZE
Nie daje matu, nie nabłyszcza. Skóra po nim wygląda jak świeża, młoda, zdrowa skóra, to wszystko :)

PODSUMOWUJĄC
Jestem na tak! :)