Smashbox, Photo Finish, Pore Minimizing Primer (Baza do twarzy zmniejszająca pory)

Innowacyjna wielozadaniowa baza z kultowej linii Photo Finish firmy Smashbox tworzy perfekcyjną kanwę do nakładania makijażu przy jednoczesnym zmniejszeniu porów i redukcji efektu błyszczenia. Ta niewysychająca formuła pochłania nadmiar serum przez cały dzień, pozostawiając skórę nieskazitelnie gładką i matową.
Lekka, gładka konsystencja.
Działanie matujące.
Odporność na działanie potu i wilgoci.

Używa produktu od: próbka

Pieniądze wyrzucone w błoto

Tu nawet nie ma co się rozpisywać. Baza nie robi absolutnie NIC.
Owszem, jeżeli nie nałożymy makijażu to skóra jest za sprawą sylikonów wygładzona, ale po nałożeniu makijażu różnicy zero - testowałam na połowie twarzy. Ani nie wygładza porów, ani nie przedłuża trwałości, ani nie wygląda nawet minimalnie lepiej. Na szczęście testowałam tylko bezpłatną próbkę. Tragedia.

Tragedia

Nie,nie i jeszcze raz nie.Szczerze odradzam zakup tej bazy.Z moją twarzą nie robi kompletnie nic co obiecuje producent.Baza jest gęsta.Po nałożeniu momentalnie matowi skórę.Dodam,że ja mam bardzo suchą skórę z rozszerzonymi porami.Po nałożeniu podkładu pory jak były tak są.Ta baza poza zmatowieniem i dodatkowym wysuszeniem,co jeszcze bardziej podkreśliło moją suchą skórę i zmarszczki nie robi kompletnie nic.Całe szczęście ,że kupiłam tylko małą tubkę,bo chyba płakałabym w głos nad swoją głupotą gdybym wydała pełną sumę.Ogólnie badziew jakich mało.Kompletnie nie działa,a powiedziałabym nawet ,że przy suchej skórze szkodzi.Nigdy więcej jej nie kupię .

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kupiłam podobnie jak większość tutaj, małe opakowanie tego produktu w perfumerii Sephora. Wcześniej używałam produktu marki Sephora i chciałam porównać czy dużo droższy Smashbox będzie lepszy. Różnica jest niewielka. Konsystencja jest dość zbita i baza dobrze "chwyta" się skóry. Mam poczucie że baza dobrze się trzyma, jakby lekko zastygła. Natomiast nie zrobiłam na mnie wielkiego wrażenia po nałożeniu podkładu. Drobne zmarszczki w okolicy oczu faktycznie wyglądały ciut lepiej. Jeśli chodzi o zmniejszenie widoczności porów, to owszem, są troszkę mniej widoczne, ale maskuje je dokładnie tak samo co baza marki Sephora, która jest dużo tańsza. Natomiast to co jest na plus dla Smashbox, to trwałość makijażu. Mimo, że nie bardzo zmniejsza widoczność porów, to makijaż trzyma się dłużej. Produkt jest też bardzo wydajny. Wystarczy odrobina bazy, jeśli damy jej dużo, zaczyna się rolować.

Badziew

Jedna z gorszych baz, jakie miałam. Skusiłam się na 15ml za 40 zł. Baza jest gęsta, beżowego koloru, dość gęsta. Opakowanie poręczne, wygodne. Dobrze się rozprowadza, kolor stapia ze skòrą. Od razu po nałożeniu wnika w pory, matowi skórę. I tyle, nie minimalizuje porów, nie przedłuża trwałości makijażu, nie matowi. Za tę cenę produkt paskudny.

To nie to.

Zakupiłam miniaturkę, z polecenia Pani w Sephora.
Baza jest bardo gęsta i pudrowa w konsystencji, ładnie się wtapia w skórę. Dobrze matuje, ale średnio sobie radzi z minimalizowaniem widoczności porów. Nie przedłuża trwałości makijażu. Mam wrażenie, że przy połączeniu tej bazy z niektórymi podkładami skóra szybciej mi się przetłuszcza oraz podkłady nie chcą mi się "przylepić" do nosa. Czasami podrażnia. Baza jest wydajna.
Opakowanie na pewno skończę, ale nie kupię jej ponownie, szukam dalej.

Strata pieniędzy...

To nie to!

Od dłuższego czasu szukam idealnej bazy i tym razem spróbowałam produktu firmy Sephora. Niestety nie jest to ideał którego szukam.

Plusy:
- wygodna tubka,
- dostępna wersja mini podróżna,
- konsystencja kremu,
- po nałożeniu skóra przyjemna w dotyku.

Minusy:
- brak utrwalenia makijażu,
- nie "ukrywa" porów,
- zero efektów,
- cena.

OKROPNA

Posiadam miniaturkę 14ml, kupiłam za 39,99. Zdecydowałam się na te bazę gdyż dużo dobrego słyszałam o tej firmie, jednak jest to już drugi ich produkt na którym się zawiodłam :c

Kiepska.

Jest to baza robiona na wzór Benefitu POREfessional. W prównianiu do niej jest jednak dużo gęstsza. Działa w miarę dobrze, jednak ja - osoba o suchej skórze, ze średniej wielkści porami - chyba nie jestem jej docelową publicznością.

Miałam wrazenie, że jest dla mnie torchę za ciężka. Ciężko się ją rozsmarowywało przez tą gęsta konsystencję. Miałam wrażenie że nie do końca równo się rozmarowywała. W miarę używania coraz ciężej było ją wydostać z opakowania.

Podkłada utrzymywał sie na niej dobrze, ale zabierala ona naturalny blask mojej skóry, a ja jednak lubie jak przez podkład prześwituje moja skóra - ta baza tworzyła jakby barierę, wersja klasyczna tego nie robi.

Nie trafiła do mnie. Nie wyrządziła mi krzywdy, ale produkt za taką cenę powinien działać w którą kolwiek stronę i dawać jakiekolwiek benefity.

szału nie ma

kupiłam w sephorze miniaturę tej bazy, żeby ją przetestować zanim wydam 160zł ;) Niestety baza nie spełniła moich oczekiwań, cóż, trzeba szukać dalej ;)

+ ładnie wygładza twarz (użyta solo, bez podkładu)
+ czoło pozostaje matowe przez długi czas
+ delikatnie wyrównuje koloryt
+ niewidoczny na skórze

- nie współgra z żadnym podkładem
- roluje się niesamowicie
- po nałożeniu podkładu zaznacza pory (czego nie robi kiedy używam go solo)

Ogółem nie najgorszy kosmetyk, stosowany bez podkładu wygląda n prawdę dobrze, jednak z żadnym podkładem jaki mam (różne konsystencje, różne marki i półki cenowe, w sumie spora kolekcja :p) niestety się nie polubił. W końcu baza pod podkład powinna przede wszystkim działać z podkładem ;)

Liczyłam na coś więcej

Niestety, bardzo mocno się rozczarowałam. Kupując kosmetyk marki Smashbox liczyłam na coś naprawdę dobrego, tymczasem mam poczucie kasy wyrzuconej w błoto. Ta baza nie robi niczego, czego nie potrafi zwykła silikonowa baza za kilkanaście złotych. Owszem matuje, owszem nieco przedłuża trwałość makijażu. Czego nie robi? NIE ZMNIEJSZA PORÓW. Ani trochę. Jak dla mnie, to nawet je podkreśla.

Plusy:
- konsystencja musu
- nie zapycha przy codziennym używaniu
- matuje
- przedłuża trwałość makijażu (ale bez szału).

MINUSY:
- nie zmniejsza porów
- nie wygładza buzi (gdyby nie efekt zmatowienia to w ogóle bym nie powiedziała, że mam na twarzy bazę).
- stosunek jakości do ceny

Najgorsza z najgorszych

Tak badziewnego kosmetyku dawno nie miałam. Całe szczęście, że dostałam go, bo jakbym musiała za niego zapłacić to płakałabym nad każdą wydaną złotówką.
Marka Smashbox niestety stworzyła gniota, jakich mało. Na początku nic nie zdradzało katastrofy. Lekka baza o konsystencji musus nakłada się bardzo dobrze i daje na twarzy aksaminą warstewkę. Trochę podśmierduje drożdżami ale zniosłam to. Ale tragedia zaczyna się dopiero po nałożeniu podkładu. Próbowałam kilka różnych i różnych sposobów aplikacji. Za każdym razem to samo. Buzia wyglądała jak posmarowana tynkiem. Wszystko powłaziło w pory, które nie dość, że stały się bardziej widoczne niż bez makijażu to jeszcze miałam wrażenie, że powiększyły się do rozmiaru kraterów. Makijaż nie trzyma się na bazie, rozłazi się, ściera, twarz przetłuszcza się jeszcze szybciej niż bez pudru. Coś okropnego. Zawsze wydawało mi się, że marka Smashbox to kosmetyki profesjonalne a tu dostaję jakieś badziewie, które nadaje się chyba tylko do smarowania pięt. Nie polecam.

Bubelek

Jeżeli wysypuje Cię po kosmetykach w trybie natychmiastowym to gwarantuję Ci, że ten produkt Ci w tym szybko pomoże. Niestety z przykrością stwierdzam, że nie mogę go stosować gdyż następnego dnia mam nieproszonych gości na dobre dwa tygodnie. Poza tym makijaż utrzymuje w ryzach dobre 4-5h. Obecnie zużywam jako baza pod cienie ale i tu jest kiepska. Szkoda kasy.