Jimmy Choo, Stars EDP

Jimmy Choo, Stars EDP

Damska woda toaletowa pochodząca z początku 2011 roku to figlarne i zmysłowo kobiece perfumy, których uwodzicielski skład obudzi w Tobie nieskończony wewnętrzny żar. Owocowo - kwiatowy zapach tych perfum ma lekko ziemisty aromat, który powstał dzięki akordom drzewa znajdującym się w podstawie. Perfumy przeznaczone są dla wszystkich silnych i pewnych siebie kobiet, które lubią być czarujące i znajdować się w centrum wszystkiego.
W nutach głowy na wstępie przyjemnie otulą Cię świeże tony zieleni, które z kolei zastąpi urzekająca siła ciepłego imbiru i soczystej gruszki. Sercem perfum przepływa nieograniczone pragnienie w postaci zapachu zmysłowej orchidei i królewskiej czerwonej róży. To esencjalne połączenie nie pozostawi żadnego mężczyzny obojętnym. Wyjątkowy zapach `Stars` na końcu dopełni skryty w podstawie cedr i wspomniane już drzewo.

Kategoria: owocowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: imbir, gruszka, zielona nuta
nuta serca: róża, orchidea
nuta bazy: cedr, drzewo

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Takie tam...

Stars nie są najbrzydsze, ale zestawione z innymi kompozycjami Choo bledną. Na całe szczęście trochę się rozwijają, jest miodowo, zadziwiająco mi się to podoba, chociaż miodu nie lubię, na pewno spodoba się fankom Si Armaniego. Imbir podany na słodko podoba mi się bardzo, w otoczeniu gruszki, frezji i maliny prezentuje się naprawdę korzystnie. Przewija mi się tutaj także jakaś zielona herbata, róża. Klasycznie nie jest, tego można być pewnym.

Flakon jak wszystkie inne u Choo – szału nie ma, za to na półce, obok innych zyskuje szlachetności. Cena nie najgorsza, trwałość przeciętna, intensywność w sam raz, projekcja mogłaby być delikatnie szersza.

Zupełnie nie wiadomo skąd ja tutaj czuję neroli, chociaż go nie ma.
Są ładne, nawet takie na co dzień, nie nudzą się, ale nie mają w sobie jakiejś magicznej głębi.