Avon, Care, Cocoa Butter, Conditioning Moisturizer for Face, Hand & Body (Regenerująco - odżywczy krem do twarzy, rąk i ciała)

Lekka formuła wzbogacona masłem kakaowym i witaminą E. Masło kakaowe wypływa na zdrowy wygląd skóry i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników i przeciwdziała starzeniu się skóry. Odpowiedni dla każdego typu skóry, także suchej i bardzo suchej.
Jak stosować: Nałóż niewielką ilość kremu na twarz, dłonie lub całe ciało i delikatnie wmasuj w skórę. Stosuj także na zrogowaciały naskórek. Stosuj według potrzeb.

balsamy
>250ml
Skóra
sucha

Obłędny zapach!

Zacznę od początku. Dostajemy 400 ml produktu, w bardzo zgrabnym pudełeczku, które jest bardzo ładne, poręczne i wygodne w użyciu. Po otwarciu najpierw czujemy zapach. Tak cudowny kakaowy zapach. Po wmasowaniu w ciało, pozostaje on bardzo długo na ciele. Zazwyczaj smaruje się wieczorem, przed snem i rano wciąż czuję to masło na sobie. Już nie tak intensywne, ale wciąż wyczuwalne. Przechodząc dalej do omawiania produktu warto też zwrócić uwagę na jego konsystencję. Masełko jest gęste i pozostawia na skórze jedwabistą poświatę. Dobrze się wchłania. Jedynym minusem dla mnie jest wydajność, ponieważ używam go od niecałego miesiąca a za chwilkę będzie widać denko. Przez swoją konsystencję okazuje się być mało wydajany jednak za tę cenę nie ma co wymagać :)

Przyjemny balsam/krem

Cena:
Krem zawsze kupuję gdy jest na niego promocja, wtedy naprawdę się opłaca ;)

Zapach i konsystencja:
Zapach jest lekko kakaowy, bardziej słodki, z nutami czekolady. Ogólnie całkiem przyjemny i umilający aplikację. Konsystencja dość lekka, łatwo się rozprowadza. Zamknięty w słoiczku - jak dla mnie ogromną zaletą jest to, że nie trzeba się męczyć i rozcinać butelki czy tubki, by zużyć produkt do samego końca.

Działanie:
Balsam dość szybko się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki. Skóra po jego użyciu jest mięciutka i gładka, dobrze nawilżona.

Wniosek:
Bardzo dobry balsam w przystępnej cenie!

Mieszane uczucia

Krem kupiłam na promocji w Avon z racji dużego opakowania i niskiej ceny. Pierwsze wrażenie było raczej pozytywne z uwagi na przyjemny zapach. Krem dobrze nawilża i odżywia cerę, działania regenerującego nie zauważyłam. Moja skóra była miękka, przyjemna w dotyku, lecz po dłuższym czasie użytkowania na twarzy zaczęły pojawiać się niechciane krostki. Konsystencja kremu jest delikatna, szybko wchłania się w skórę i nie pozostawia tłustego filtru. Produkt jest bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy.

Dobry na codzień

Krem bardzo mi się podoba, jest lekki przez co szybko się wchłania nie pozostawiajac tłustego filtru na skórze. Skóra jest po nim gładka, miękka i nawilżona. Zapach jest bardzo ładny, nie przytłacza. Niestety nie utrzymuje sie na ciele. Można go poczuć tylko w pojemniczku.

dobry produkt

Pięknie pachnie z resztą jak cała seria z masłem kakaowym. Do twarzy nie używam gdyż słabo się wchłania i lepi się ale do rąk i ciała jak najbardziej. Nawilża otulając delikatnym zapachem , nie uczula i nie podrażnia. Dodatkowo jest w niskiej cenie jak na tak dużą pojemność

Bardzo dobry

Jeśli chodzi o nawilżanie od Avon to zazwyczaj jestem niezadowolona. Jednak ten kakaowy krem okazał się na prawdę dobry. Tak samo jak jego brat krem do rąk- cudo, którego kolejne opakowanie jest u mnie w użytku.

Konsystencja: jest bardzo leciutka, wchłania się w mgnieniu oka pozostawiając gładką skórę.

Działanie: stosowany codziennie po prysznicu zapewnił gładką, miękką, bardzo przyjemną w dotyku skórę. Utrzymywał nawilżenie do kolejnego prysznica. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się wiele, ponieważ zazwyczaj każdy balsam czy krem do ciała od Avon mnie zawodził, nie nawilżał, wysuszał itp. Ten sprawił, że mam ochotę sięgnąć po inne krem z serii Care a po ten z pewnością sięgnę nie raz!

Zapach: troszeczkę zbyt mocny, ale na zimę okej, ulotny po chwili.

Opakowanie: wygodny słój, solidny, wygodny w użytku.

Plusy:
- nawilża, wygładza, zmiękcza skórę
- wydajny
- szybko się wchłania
- konsystencja nie jest tępa

Minusy: brak.

Dla mnie za słaby

Skupiłam się podczas używania tego produktu na ciele, a przede wszystkim na znienawidzonej przeze mnie partii ciała, która jest maksymalnie wysuszona - nogi. Jedyne co wymagam od jakichkolwiek kremów - zahamowanie pokrzywki, która pojawia się każdej zimy jak ubieram spodnie i próba wyciągnięcia maksymalnych możliwości dotyczących nawilżenia oraz odżywienia skóry.

Produkt jest zamknięty w wygodnym opakowaniu, które pozwala na wydobycie wszystkiego do końca, więc nic nie idzie na zmarnowanie. Konsystencja tego produktu jest bardzo lekka i wodnista dlatego nie dziwię się, że ten krem nadaje się do rąk, twarzy i ciała. Nie jest potrzebna duża ilość produktu, żeby pokryć warstewką wybraną część ciała, więc tutaj jest na plus. Dzięki swojej wodnistej konsystencji można spokojnie wsmarować produkt bez niepotrzebnego naciągania skóry we wszystkich kierunkach. Produkt bardzo szybko wchłania się i nie pozostaje po nim żaden ślad. Zapach jest prześliczny, że aż chce się jeść. Jaki jest efekt? Bardzo średni, ale chciałabym zaznaczyć, że skóra moich nóg jest bardzo wymagająca i kapryśna. Uważam, że tutaj producent lekko wyolbrzymił, mówiąc, że produkt jest odpowiedni dla każdego typu skóry w tym suchej i bardzo suchej, ponieważ w starciu z bardzo suchą skórą działanie jest naprawdę średnie. Skóra była z początku miękka, elegancko nawilżona i zadbana, ale efekt nie utrzymał się długo, a na pewno całe uczucie nawilżenia i odżywienia znika jeśli tylko weźmiemy prysznic. Za to produkt idealnie spisał się na krótkie wyjścia, kiedy to trzeba ubrać spodnie. Nie zauważyłam, żeby krem brudził ubrania lub lepił się do nich i byłam w stanie podczas krótkich wyjść powstrzymać powstawanie pokrzywki.

Nie wrócę do tego produktu, ponieważ poszukuję czegoś o silniejszym działaniu dla mojej wymagającej skóry. Tutaj ten krem spisał się średnio i jak trzeba było wyjść na wiele godzin to wychodziło to niezbyt dobrze.

Sympatyczny

Zalety:
+piekny, otulający zapach
+ zapach nie jest przytłączający
+ jest wydajny
+/- jest średnio gęsty

Wady:
- w skłądzie jest parafina ( która mi raczej nie przeszkadzała)

Jest to taki kosmetyk do codziennej pielęgnacji mało wymagającej skóry.

Nie do wszystkiego

Krem rozsmarowuje się na skórze doskonale. Dość szybko się też wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Krótko po aplikacji kosmetyku skóra jest miła, wręcz aksamitna, w dotyku i dobrze nawilżona. Jednak po dłuższym czasie uczucie to znika...niestety. Efekt nawilżenia jest więc niewystarczający. Poza tym krem nie radzi sobie z suchą skórą na łokciach czy kolanach. Wadą jest też to, że aplikacja na całej powierzchni ciała powoduje, że zapach staje się bardzo mocny, wręcz duszący. Mimo, że lubię takie mocne zapachy, ten akurat mnie drażni.
Jako krem do rąk kosmetyk spisał się dużo lepiej. W ciągu dnia, gdy często zmywam, czy ręce wciąż pracują, jakieś specjalnego efektu nie widać. Jednak nałożony na noc daje fajne uczucie wygładzenia i zmiękczenia skóry dłoni. I zapach nie jest męczący. W takiej wersji ten kosmetyk podoba mi się najbardziej.
Do twarzy nie stosowałam go , więc nie wiem jak się spisuje w tej roli.

Zwykły ale dobry

Jak najbardziej spełnia swoje zadanie.Jest delikatny,szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.Idealny jako krem do twarzy rano i wieczorem.Często używam go jako krem pod podkład,ponieważ nie jest tłusty.Używam z tej linii także kremu do twarzy i to ten sam produkt.Tylko bardziej opłaca się kupić duże opakowanie :) Co do zapachu jest bardzo słodki.Czasami gdy nie mam nastroju męczy bardzo nos.Ale gdy mam ochotę pokryć się czymś słodziutkim i delikatnym sprawdza się idealnie

Idealny na zimę:)

Produkt ze względu na swój dość ciężki, budyniowy zapach sprawdzi się szczególnie zima. Woń nie jest dusząca a na skórze przeważa nuta kakao. Produkt doskonale nawilża - efekt utrzymuje się nawet kolejnego dnia po aplikacji. Skora jest sprężysta, blyszcząca i pięknie pachnie. Balsam jest bardzo wydajny, nie zużylam jeszcze nawet 1/3 opakowania a stosuje go codziennie na nogi, ramiona i brzuch. Błyskawicznie się wchłania i nie zostawia tłustego filmu. Nie zauważyłam aby pozostawiał tłuste ślady na ubraniach. To produkt bez wad!:) Pozytywnie się zaskoczyłam bo na co dzień nie przepadam za słodkimi zapachami ale ten zupełnie mi nie przeszkadza :) Muszę tylko zużyć go do lata - co ze względu na wydajność nie jest takie łatwe - ponieważ w ciepłe dni wolę lekkie, owocowe lub kwiatowe zapachy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

hmm...

Krem jest świetny. Piękny kakaowy zapach, który jest bardzo trwały. Jest bardzo wydajny, dobrze nawilża skórę, a co najważniejsze nie jest tłusty. Opakowanie duże, wygodne, dzięki temu krem zostanie zużyty w 100%.