Tutti Frutti, Melon & Arbuz, Peeling do ciała

Tutti Frutti, Melon & Arbuz, Peeling do ciała

Soczysty i orzeźwiający aromat arbuza w połączeniu z intrygująco słodkim zapachem melona tworzy doskonałą harmonię, przepełnia radością i przenosi myśli w kolorowy świat owocowej radości. Peelingujące drobinki zanurzone w delikatnym żelu doskonale usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Ciało pozostaje idealnie oczyszczone i wygładzone, a skóra miękka i delikatna w dotyku.

Najlepszy z najlepszych

Nie spotkałam jeszcze tak dobrego peelingu. Ma on przecudowny zapach i kolor. Bardzo dobrze zwalcza martwy naskórek. Ma dużo ziarenek. Zostawia skórę gładką i świeżo pachnącą. Sprawdza się zarówno przed depilacją jak i do zwalczania martwego naskórka w innych partiach ciała, a do tego kosztuje śmieszne pieniądze.

Owocowe szaleństwo.

Kocham zapach i to jak świetnie usuwa martwy naskórek! Ten zielony, ziarnisty, owocowy peeling sprawił, że moja skóra jest gładka i pięknie pachnie. Nie ma mowy o wysuszeniu jej. Bardzo dobra konsystencja. Opakowanie jest małe, poręczne a produkt wydajny. Polecam!

Bardzo dobre działanie i świeży zapach

Bardzo lubię peelingi z Tutti Frutti, wypróbowałam prawie wszystkie zapachy, w końcu przyszedł czas na tą wersję. Peeling kupuję w lokalnej drogerii za około 4zł. Wydaje mi się że to dobra cena.

Plusy:
*opakowanie - poręczne i wygodne, nie wyślizguje się z rąk, kolorowa etykieta, zwraca uwagę w sklepie. peeling można postawić do góry nogami gdy produkt się konczy
*ZAPACH- bardzo świeży i energetyzujący, czuć go w czasie kąpieli, ogólnie lubię wszystkie zapachy peelingów z Tutti Frutti więc tym razem nie mogło być inaczej
*konsystencja - drobinki wymieszane z odrobiną żelu, konsystencja raczej gęsta, choć nie taka jak w peelingach z Organic Shop. Dużo drobinek, którek nie rozpuszczają się szybko ale to plus
*bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek, lubię takie zdzieraki, bo wiem że dobrze wygłądzą skórę, ja stosuję głównie do nóg przed depilacją i na ramiona
*nie wysusza skóry
*cena - niska, bo kilka zł
*wydajność - używam 2-3 razyw tygodniu, więc niezbyt często, ale produkt wydajny, wystarcza na jakiś miesiąc

Minusy:
*mogłoby go być trochę więcej

Peeling polecam fankom wszelkich intensywnych i owocowych zapachów wśród peelingów oraz tym które lubią dobre zdzieraki. Znajdziemy tutaj dużo drobinek, które szybko się nie rozpuszczają, wiec możemy masować skórę przed dłuższy czas :)

Bardzo fajny zdzierak

Tak! Jestem na tak jak widzę produkty Farmony, szczególnie peelingi do ciała.
Dzięki małym buteleczkom mamy pewność, ze się nam nie znudzą i zużyjemy je do samego dna.
Sapach tego peelingu skradł moje serce - pachnie bardzo owocowo i naturalnie.
Super oczyszcza skórę i doskonale radzi sobie z martwym naskórkiem.
Poza tym ujędrnia i uelastycznia skórę.
Zapach pozostaje dość troszkę na ciele po kąpieli.
Cena także jest bardzo atrakcyjna. :)

Mdly i ciezki

Zupełnie mi nie spasowal ten peeling . Zapach jest mdly a peeling g jest ciężki. Rozsmarowanie było trudne i nie przyjemne, buteleczka jest twarda wiec sściskanie go aby wydobyć produkt to była walka z wiatrakami. Nie jestem zadowolona.

Najlepszy peeling!

Jest to mój ulubiony peeling. Nie dość że pięknie pachnie to jest skuteczny. Przez swoja strukturę nie podraznia skóry, jest drobnoziarnisty ale posiada wiele kryształków. Cialo jest po nim umyte, pachnace i mile w dotyku. Minusem jest małe opakowanie lecz spotkalam się z wersja 250ml dostępna czasami w biedronce. Polecam

Peeling, choć jest mały jest bardzo wydajny.Pozostawia miłą w dotyku skórę. Stosowałam go do całego ciała, ale najlepiej się sprawdza przed i po depilacją nóg. Ujędrnia, jedyny problem, który czasami miałam to zmycie go w 100 % z ciała, ale ten zapach wszystko wynagradza.

przyjemny zapach

Lubię te małe peelingi do ciała bo naprawdę czuć ich dzialanie na skórze, a dodatkowo ładnie pachną. Małe opakowanie to dla mnie atut bo mogę często zmieniać zapachy oraz nie muszę taszczyć ogromnych opakowań na wyjazd czy siłownię.
Zapach bardzo wakacjny

słodziutki

Pierwsze od czego trzeba zacząć to zapach - jest słodki, uroczy i bardzo świeży. Druga sprawa to ziarenka - peeling jest zdecydowanie gruboziarnisty, dzięki czemu nawet mój facet często sam chce, żebym robiła mu drapała nim plecki :D Jest przez to przyjemny, ale nie można go robić zbyt często i przy wrażliwych miejscach bym go nie polecała. Sama konsystencja jest dosyć rzadka, ale nie spływa ze skóry. Wracam do niego od lat i na pewno jeszcze będę. Z czystym sumieniem mogę go polecić

fajny

Fajny peeling który pozostawia gładka skórę, dobrze oczyszczoną z martwego naskórka. Dzięki olejkowi skóra jest wygładzona i miękka.
Jedyne do czego mogę się przyczepić z ta marka to nie za fajne składy.

Świetny

Uwielbiam takie gruboziarniste peelingi. Dobrze ściera martwy naskórek, Jest wydajny, niedrogi i przepięknie pachnie! Kocham takie orzeźwiające kosmetyki. Sięgnę po niego jeszcze nie raz. Polecam!

Wspaniały!

Peeling zdecydowanie do mnie przemawia, zapachy świeże i orzeźwiające, szczegolnie na letnie dni. Małe opakowanie mozna zabrac ze soną na urlop. Wykorzystuje głównie do peelingu brzucha, ud i pośladków, jest gęsty i gruboziarnisty. Serdecznie polecam :)