Smashbox, On the Rocks, Photo Op Eye Shadow Luxe Palette (Paleta cieni do oczu)

Smashbox, On the Rocks, Photo Op Eye Shadow Luxe Palette (Paleta cieni do oczu)

Pojemność 1 szt

2014 Holiday Collection - jeden z elementów całej limitowanej linii jest paleta 28 cieni, aksamitnych i mocno napigmentowanych, o różnych wykończeniach.

ulubiona wyjazdowa

Był to mój zeszłoroczny prezent gwiazdkowy - ode mnie dla mnie. Wypatrzony u jednej z moich youtubowych, makijażowych ulubienic - Tary, z kanału Tarababyz. I byłaby moim KWC, gdyby tylko była dostępna w standardowej ofecie, jednak była to jedynie edycja świąteczna. I podejrzewam, że upolowali ją jedynie szczęśliwcy, bo w drogeriach było ich tylko po kilka sztuk.

A szkoda! Mimo że kosztowała dużo, to jakość tych cieni bije na głowę mojego ulubionego Sleeka. W dodatku dobór cieni jest tak genialny, że można nimi wykonać każdy makijaż, dla każdego typu urody. Może dlatego została moją ulubioną paletą na wyjazdy. Wielkościowo raczej nie należy do tych z kategorii kompaktowych - jest całkiem spora i względnie ciężka. Nie byłam początkowo przekonana do tekturowego opakowania, zamykanego na magnes. Jednak środek - ta część z krateczkami cieni - jest wykonana z bardzo solidnego plastiku i całość jest - jak na mój gust - nie do zdarcia. No chyba, że ktoś tyłkiem na to klapnie, wówczas nie ręczę.

Pozostając w kwestii jakości cieni - morderczo napigmentowane. Do używania tych ciemniejszych wskazana wprawna i lekka ręka, bo można się zaskoczyć. Idealne wyważenie pomiędzy ilością cieni matowych, satynowych i połyskujących. Trafiły się nawet trzy duo-chromatyczne. Dobrze przylegają do skóry, ładnie się blendują. Praca nimi to sama przyjemność, a makijaż - pełna profeska.

Wiem, że Smashbox co roku wypuszcza taką świąteczną paletę, choć co roku wygląda ona inaczej. Tegoroczna propozycja (2015) nie ujęła mnie za serce, poza tym chyba nie była dostępna w Polsce. Nie pogniewałabym się, gdyby coś w stylu On the Rocks pojawiało się co jakiś czas.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedna paleta